Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот КРИТИКА80 » Пет Окт 02, 2009 09:28

Л. Мечков написа::shock: Без коментар, няма смисъл да се хабя, приятни спорове :mrgreen:


+1
КРИТИКА80
 
Мнения: 45
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:59
Местоположение: Бургас
Име: Стоян Иванов

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот Ferjancz » Пет Окт 02, 2009 09:34

Не мога да разбера до кога ще я дъвчите тази тема!!!! На писта София само две коли ли бяха , само двама пилоти ли караха!?!?!? Не можахте ли да разберете, че коклото потребители има този форум толкова са и различните гледни точки и до консенсус никога няма да стигне. И Румен да е виновен и Царски да виновен в дадената ситуация няма значение , щом власт-имащите не са взели мерки ( не че имаше нужда , защото така или иначе Царски отпадна ) , това означава, че виновни няма. За подобни ситуации се сърдете на фед. , а не на пилотите.
И ако продължавате да повтаряте едно и също, защото аз от 10 страници насам чета едни и същи мнения ( за Илия и Румен ) , а не как се е провела пистата, като цяло, това ще е поредната заключена тема. Достатъчно пилоти имаше на състезанието и всеки един от тях заслужава внимание, не само двама! Що не смпоменете за Борисов, който излезе най-големия печеливш , за което евала , каране с такатика , примерно !!!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот beta_racing » Пет Окт 02, 2009 10:19

Ferjancz написа:Що не смпоменете за Борисов, който излезе най-големия печеливш , за което евала , каране с такатика , примерно !!!!
Защо....ами защото, Павлине, май, май не само журналистите търсят винаги скандала и скандалното, а просто всеки от нас го търси, просто сме си такива! Затова!
Аз лично съм се примирил с този факт и теми като тази (говоря най-вече за последно написаните няколко страници) не ми правят толкова голямо впечатление. Ясно е, че колкото хора има ще има и толкова мнения, без значение кой пилот е виновен и без значение какви доказателства има по дадения случай! Също е ясно, че за едни чашата ще е наполовина пълна, а за други - наполовина празна!
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот Tuti » Пет Окт 02, 2009 10:59

Другото важно нещо, на което никой не обърна внимание е ревизията на победителя- в случая Борис Борисов. Една от малкото положителни промени , която дано от тук нататък започне да се практикува,за да спрат вечните спекулации кой е "редовен" и кои не е. Макар че май това стана само в А-8 се надяваме да стане практика за всички класове. Ще има по-малко контестации , които пък са друг проблем в пистовия шампионат напоследък.
,
Tuti
 
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 14:30
Име: Здравка Борисова

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот sonny » Пет Окт 02, 2009 11:22

Ferjancz написа:Не мога да разбера до кога ще я дъвчите тази тема!!!! На писта София само две коли ли бяха , само двама пилоти ли караха!?!?!? Не можахте ли да разберете, че коклото потребители има този форум толкова са и различните гледни точки и до консенсус никога няма да стигне. И Румен да е виновен и Царски да виновен в дадената ситуация няма значение , щом власт-имащите не са взели мерки ( не че имаше нужда , защото така или иначе Царски отпадна ) , това означава, че виновни няма. За подобни ситуации се сърдете на фед. , а не на пилотите.
И ако продължавате да повтаряте едно и също, защото аз от 10 страници насам чета едни и същи мнения ( за Илия и Румен ) , а не как се е провела пистата, като цяло, това ще е поредната заключена тема. Достатъчно пилоти имаше на състезанието и всеки един от тях заслужава внимание, не само двама! Що не смпоменете за Борисов, който излезе най-големия печеливш , за което евала , каране с такатика , примерно !!!!


В случая си прав и аз лично си навеждам главата малко или много виновно :oops:
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот luda_fenka » Пет Окт 02, 2009 12:18

Може ли само да ви кажа едно нещо-за да има толкова хора с предразсъдаци към Илия Царски значи той си го е заслужил малко или много...Знаете ли,може да ви прозвучи малко тъпо,но мисля,че няма човек в този форум,който да не е чувал приказката за лъжливото овчарче-просто Илия има толкова много умишлено предизвикани "инциденти",че хората вече подлагат всяко негово действие под съмнение....И аз си мисля,че дори да няма вина(което не го твърдя!!!)много хора няма да му го признаят,поради ред причини.
П.С.Това е лично мое мнение,а инцидента не искам да го коментирам,толкова много се изговори вече за него,че ушите ме заболяха да слушам едно и също нещо 100000000000000000000000000 пъти!!!
Големите мечти не изсикват големи крила,а меко приземяване!
luda_fenka
 
Мнения: 34
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 10:22

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот Victor » Пет Окт 02, 2009 15:28

КРИТИКА80 написа:
tsveti написа:От стоп кадрите:
Снимка 1 - той ВЕЧЕ трябва да е започнал да спира. (Румен е половин кола пред него! идва кофти завой!) Един пистов състезател с дългогодишен опит като неговия, е нереално в случая да не е ЗНАЕЛ какво ще последва... Съжалявам, това е моето мнение, което НЕ се базира на някаква лична омраза.
Снимка 2 - АКО беше започнал да спира, Дунев щеше вече да е в завоя, а Царски щеше да си завие с намаленото темпо от позицията, в която се намира (е да, може би изпреварен и от другите двама, което е под съмнение).


Момиче моляте престани, че от теб ми се наду главата. Изчетох няколко твои мнения тук и забелязвам някои неща:
1. Явяваш се адвокат на даста хора за които се писа тук, което ме навжда на мисълта да не би да вземаш хонорар или имаш други облаги......
2. Половината от това което си написала не разбирам какво искаш да кажеш.
3. Изказаваш се много крайно граничещо с истерия ....

Нещо неподготвен/а ли се изказа???!!! Би ли замълчал/а ???
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот trouble » Пет Окт 02, 2009 17:37

Сигурно е обикновен състезателен инцидент...сигурно....Аз Царски не го мразя за да взимам страна. Аз дори го харесвам от времето когато къртеше асфалта с един червен Форд Косуърт ВРЦ, че и преди това с Ланчата и то не на пистите а по ралитата. Пък атрактивен пилот е. Но няма как да отрека какво се вижда на клипа по горе...със субтитрите. "Царски пуска Дунев, защото колата губи мощност.." Еми добре, защо не ги пуска всичките на този завой където се блъснаха с Дунев. Къде се навира. Още по-зле колата му невърви и той пак се навира там за да не го изпреварят. Е, защо? Еми за да ги блъсне много ясно. За мен Илия Царски може да покара на ралитата другата година, даже ще му се радвам. Но за писта вече не става...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот plm » Пет Окт 02, 2009 22:40

Ferjancz написа:Не мога да разбера до кога ще я дъвчите тази тема!!!! ...

Ми, очевидно от това се вълнуват потребителите и това коментират.
Последна промяна plm на Съб Окт 03, 2009 09:26, променена общо 1 път
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот vikikos » Пет Окт 02, 2009 23:25

Друг е въпроса,че тя отдавна трябваше да е заключена.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот time1987 » Пет Окт 02, 2009 23:54

зная само че инцидента си е инцидент..... кой виновен виновен, аз см по голям фен на дунев и него подкрепям а пък и знам че първия си има карането и дори не е длъжен да гледа огледалата !!! този който е втори триябва да се съобразява с първия ! има съдии които ако злоопотребява триябва да го накажат или да му дадът флаг да пропусне движещите се зад него...... Ам с тоя инцидент те направиха Боби Борисов.... КАРАЧ !!!
карай така, сякаш някой те гони....
Аватар
time1987
 
Мнения: 130
Регистриран на: Вто Фев 10, 2009 18:03
Местоположение: montana
Име: Metodi Todorov

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот navigator » Съб Окт 03, 2009 00:27

Някой става КАРАЧ а такива като тебе стават КАРАЧКИ на карачите нищо лично но си определете наклоностите и на двамата подръжниците и не занимавайте съфорумците с простите си спорове,кой защо и как. :evil:
navigator
 
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Окт 01, 2009 09:58

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот CrazyIvan » Съб Окт 03, 2009 00:49

Не се включвам често в дискусии но немога да неспомена нещо .(неможах да намеря нищо в БФАС и ...... ) Незнам до колко важи правилто в пистовия шампионат но в Ф1 има правило което гласи че болид който е задминал 50 % от дължината на изпреварвания болид е невинен при инцидент . Незнам до колко това правило важи за пистовия ни шампионат но ако се водим по него няма смисъл да се спори кой е виновен , защото се вижда прекалено ясно кой , къде и как е застанал преди завоя .

Приемам критики относно съревнованието между Ф1 и пистовия шампионат . Несъм пристрастен но в ситуацията мисля че Царски можеше спокойно да отстъпи , ане да се опитва да вземе завоя наравно с Дунев далеч далеч извън идеалната линия на завоя .

Относно коментари на пилоти от сорта на " Лично аз незнам дали щях да натисна и спирачка, по-скоро щях да го метна в публиката директно " не са уместни . Това говори само и единствено за културата на дадения пилот , защото ако аз нищо и никакъв си зриител който има свидетелство за управление на МПС изпадна в същата ситуация бих приел факта че се намирам от прашната вътрешна страна на почти 90 градусов завой и до мен има автомобил който се намира почти в идеалната траектория на завоя бих го проспуснал каквото и да ми коства това , даже и на състезание .

ПП : Неискам да обиждам някой с мнението си . Това си е мое размишляване над въпроса :lol:
Последна промяна CrazyIvan на Съб Окт 03, 2009 01:49, променена общо 2 пъти
CrazyIvan
 
Мнения: 6
Регистриран на: Нед Апр 13, 2008 17:13
Местоположение: Varna

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот krasio » Съб Окт 03, 2009 01:23

Л. Мечков написа::shock: Без коментар, няма смисъл да се хабя, приятни спорове :mrgreen:

+1
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот ncuxap » Съб Окт 03, 2009 14:09

Над 700 снимки от състезанието с размер 1600х1066 http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?User ... mId=134236 ако не ме домързи може да кача и 8 мегапикселовите оригинали, а относно удара искам да попитам някой запознат, няма ли правила при подобни изпреварвания , давам за пример картинга , ако не бъркам ако си минал 2/3 от карта на противника при влизане в завой ти си с предимство и той е длъжен да те пусне
Аватар
ncuxap
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Сеп 16, 2009 22:24
Име: Александър Баков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта

cron