Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот GTI-8V » Пет Окт 09, 2009 22:26

BradurS написа:А...постовете не ви ли ги разясниха на т. нар. брифинг с пилотите преди старта ? Би трябвало да сигнализирате ако даден пост не го виждате. Веднага рейс директора се свърза с поста и се доуточняват къде да застане. Това всичко може да стане още във формиращата обиколка. Ако не най-много след първата тренировка и проблем на състезанието няма да има, нито нервите които прохабихте с Мечков до оная каравана на старт-финала.
Умрях от кеф като те видях първи, въпреки че и аз бях съдия, но вината си я делите с организатора. Кой-повече кой по-малко.


Незам за всем загласен с теб. Верно че и пилоти требва да мислат и да помагат, дури с постове но мисла че е ясно и видно че само на шепа пилоти и пука какво става и на тех почти всичко е на гирба. Като пример давам Румен Дунев, всички снаем че е много ангажиран с какво ли не, но е нормално че и ние които по принцип искаме нещата да се променат на подобро не може всичко да предвидиме и да решаваме.

Може и проблема е в това че този пост иначе не правише впечатление на тренировките, нямам идея наистина. Мога само да каша че НИТО ведниш този пост не съм видял а мога само да предполагам че е комбинация от фактори. Много висока скорост, скрит пост от гуми и стилбове и евентуално че завиваме леко на лево а той стои в дясно. Незнам наистина, но пак казвам, щом 11 пилоти от 20 НЕ видяха този пост просто нещо не е наред и НЕ е проблем в единичния пилот. Ако бех само аз например дури не бих си направил труда да хода до каравана че е ясно че чисто мои грешка, не така стоит нещата когато над половина от пилоти за дисквалифицирани заради един и сащ пост и то в различни обиколки, това за мен абсолютно ясно покъсва че почти никoй не видял този пост.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот Л. Мечков » Пет Окт 09, 2009 22:28

BradurS написа:А...постовете не ви ли ги разясниха на т. нар. брифинг с пилотите преди старта ? Би трябвало да сигнализирате ако даден пост не го виждате. Веднага рейс директора се свърза с поста и се доуточняват къде да застане. Това всичко може да стане още във формиращата обиколка. Ако не най-много след първата тренировка и проблем на състезанието няма да има, нито нервите които прохабихте с Мечков до оная каравана на старт-финала.
Умрях от кеф като те видях първи, въпреки че и аз бях съдия, но вината си я делите с организатора. Кой-повече кой по-малко.

Пич, мен не ме бутай в тия неща, защото, ако наистина си бил край караваната ти е станало ясно що за абсурд стана, лично аз не съм надминавал никой в тази зона!!! Боби Младенов с Рено 5 искаше да ме пусне в десния завой, но аз го отворих много, за да разбере, че няма да го направя там... Човекът се ушашка и се спря в бордюрите, след което просто го подминах!След мен го направиха и други колеги. Но.... съдиите не помниха нищо, просто в протоколите нямаше нииищо, нито в коя обиколка, нито кой е надминатия, нищо, само едни голи номера....Доведох с триста зора и Боби, но безрезултатно..... По принцип не обичам да се обяснявам на някой, ама 11 рапортувани от един пост...... При това все пилоти без никакви нарушения досега, камоли пък толкова груби....... Държа да отбележа, че аз, Алекс, Наско Божилов и Денис пуснахме протести за ВСИЧКИТЕ рапортувани, а не само за нас си, което може да служи само за пример какви трябва да са отношенията в този спорт като цяло! Нямам нищо против съдиите, просто така се стекоха нещата.

Чудесно знаех за жълтите флагове в тази зона, просто корадото беше от моя отбор.....
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот Андрей Стефанов » Пет Окт 09, 2009 23:13

Случайно открин това http://www.motorsport.bg/track/video/20 ... 09-00.html на мен много ми хареса,надявам се и на ваз да ви хареса.
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот BradurS » Съб Окт 10, 2009 03:21

Мечков, не че те набутвам. Просто ти и Алекс най-много ми направихте впечатление като жалващи се. Няма и как да те набутам защото лично към тебе не съм видял нищо с очите си и няма и как да коментирам.
Всъщност писта София не се прави за първи път. Следователно трябва да е съвсем ясно къде най-добре трябва да застанат съдиите за да се виждат най-добре и да са на безопасно място разбира се. Помниш ли че събота срещу неделя те питах АЗ дали се виждам добре на ЛС? Ти ми каза, че всички се виждаме супер. Никой не ни разясни къде точно да застанем за да си вършим добрера работата а не само да убием номера и да съм статуя държаща флагчета. Няма смисъл просто. Казаха ни "някъде там вървете нагоре" :) Писна ми с тея съдии. Няма никаква организация.
100 човека от публиката ме питаха защо не е обезопасен отразяния стълб на изхода на първия десен, където спука гума Тихомир Златков. Колко пъти предупредих организатора за това място - реакцията - "пилотите го знаят -тренирали са го"..
Неможе за всичко да виним съдиите...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот Л. Мечков » Съб Окт 10, 2009 08:38

BradurS написа:Мечков, не че те набутвам. Просто ти и Алекс най-много ми направихте впечатление като жалващи се....

:shock: Жалващ................. Аз на собствената си майка не се жалвам :shock: Когато извадиш 5000 лева за участие плюс 15 000 за ъпгрейд на колата и някой иска да те дисквалифицира, като има амнезия и въобще неможе да се обоснове защо, тогава сядаш и коментираш, защото зад компютъра всички сте големи батки, а там стояхте мирно :!: Постовете ги виждах прекрасно, или нещо пак не си разбрал??? Ако смяташ да забъркваш някакви интрижки е добре да се замислиш какво точно искаш и с цената на какво го правиш, няма да коментирам повече за този случай-ДА, съдиите не си свършиха работата и съвсем закономерно отмениха наказанията! Внесохме 800 лева, написахме протест, след 15 минути ни викнаха, запознаха ни с решението, излушаха ни, ние ги излушахме, отмениха наказанията, върнаха ни парите и това е!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот BradurS » Съб Окт 10, 2009 11:52

Хич не ми разбра идеята. Мисълта ми беше там, че вие не сте виновни. А за работата на другите немога да коментирам.
И не ме забърквай и мене в кашата ! Коментирам като страничен наблюдател...
Ако искаш можем да продължим на лични.
или
При първа възможност ще ти го обясня на живо.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта “СОФИЯ” 26-27 септември 2009, Нац. ш-т VI кр

Мнениеот p.pavlov » Вто Дек 08, 2009 22:17

d1976 написа:Не крия антипатията си към И.Ц. Имаше период, когато Тевекелов му беше навигатор и от там идваше и моят интерес да следя участията им. Фенка съм на моят градски, а не на господин И.Ц. "Аз плащам на полицаите за да затворят пътя и да тренирам" :wink: само го цитирах, че ми е съвестно да споменавам с неуважение дадено име :wink:
Жалко за Дунев :(
p.pavlov
 
Мнения: 39
Регистриран на: Пон Апр 20, 2009 00:29
Местоположение: София
Име: Павел Павлов

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 14 госта

cron