Затворен маршрут "София" - 01-02 Октомври

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот sis_racing » Съб Окт 01, 2005 23:57

Благодаря :D Дано утре се получи добро състезание.
sis_racing
 
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 23:13
Местоположение: Sofia
Име: Станислав Недеков

Мнениеот Lubo » Нед Окт 02, 2005 16:46

Да наистина се получи добро състезание.В първата група 4 пилоти(Царски,Янакиев,Р.Дунев и Илиев) имаха най-голями шансове.Още от самото начало Илиев поизостана-хондата е твърде далеч от суперите :wink: .Царски поведе,а зад него Янакиев и Дунев си спретнаха една добра борба.За съжаление Дунев гръмна двигател.После Янакиев подгони Царски,но видимо не му достигаха "кончета" и в крайна сметка завърши втори.Цецо Илиев се движеше след тях и така и завършиха-Царски,Янакиев и Илиев.
При "Н-ките" беше като чели по-безинтересно:Танев не дойде да стартира днес и Паунов нямаше никакви проблеми в тая група.Мизинов и Ганчев спретнаха нещо като борба,но си личеше,че Хондата(Н/3) седеше по-добре от мегана (а/7).Мизинов завърши втори,трети Ганчев,после Апостолов.Синия Меган(не мога да се сетя кой го караше),през по-голяма част от състезнието беше втори,но нещо се счупи.
При "хобитата" си беше като че ли най-интересно.Тихомир Златков поведе от самото начало.Плътно зад него Исаев(форд) и Панчугов(ланча) си заформиха добро "меле".Златков нямаше гуми,но с течение на времето започна да увеличава аванса си.Другите двама,абаче започнаха да правят грешки и това доведе до една интересна борба за второто място-намеси се и Ники Златков.Но в крайна сметка силните коли си казаха думата:Тихомир,Исаев и Панчугов :wink:
Интересно беше извесната борба м/у Мичкина и Стоян Станчев.Форда и ладата на пръв поглед седяха на равно(изключвам правите) и се заформи доста добра борба,но на Станчев не му издържаха нервите и два пъти изпусна един и същ завой.Тодор Дунев направи едно много перфектно каране и спечели в Х/2.Жалко за Веселин Лазаров-на тренировките даде 2 време(за х/2),но счупи двигател и днес не можа да стартира.
Горе долу това ми направи повечко впечатление.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Peshev » Нед Окт 02, 2005 17:42

Панчугов не завърши ли втори?
Peshev
 
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Апр 21, 2005 23:49

Мнениеот racing_1 » Нед Окт 02, 2005 18:04

Peshev написа:Панчугов не завърши ли втори?
Той беше втори :wink:Накрая нещо се заяждаха с Мезинов за цолажа на джантите му :roll: :roll:
Аватар
racing_1
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Окт 02, 2005 17:58

Мнениеот plm » Нед Окт 02, 2005 18:19

Стана добро състезание.Най-интересно явно е било долу след спускането.Разказваха ми за там,но снимките на Любо допълват впечатленията/много добри снимки/.
За някакви спорове за гуми/дванти/ и аз чух нещо,но не виждам/не се сещам/ за какво може да е било.
Добри изпълнения имаше и на награждаването.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот RaPiD » Нед Окт 02, 2005 18:27

Както каза Ричи, след две седмици е финала в Боровец :lol: :lol: :lol:
Иначе Хобитата ми напълниха душата, ааа нема такъв екшън на спускането. То не беше въртене, изпускане на завоя, чуквания, минавания през бордюра и тн. Имаше страхотни изпълнения!!!
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот plm » Нед Окт 02, 2005 18:33

Разкажи и покажи нещо от спускането.Там е имало много изпълнения и в събота,и в неделя.
Например Гьошев в събота беше ужасен-един кара срещу него,друг му излиза от храстите със скок... Шоу!
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот RaPiD » Нед Окт 02, 2005 18:38

Еми Любо снима с камера, аз не съм снимал нищо. Само че когато караха хобитата не беше баш на тоя завой и не знам какво е снимал.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот K_Power » Нед Окт 02, 2005 21:18

Браво на Гьошев, браво на Иво, браво и на Пламен още един път и разбира се браво и на нас, че занесохме едни неща и станахме и ние част от отбора. Просто това Пежо за толкова малко време и с толкова малко средства стана перфектна кола и много добре се движеше. Пепи и аз го чух го питах наистина беше ужасен. Награждаването обаче беше кулминацията, просто не е истина, аз бях с Пламен, чичо си, Иво, Гьошев и още малко хора и се спукахме от смях, на Ганчев му дадоха купа за Н4, а той караше с Меган А7, Ричи беше порнал доволно, много смешни ми бяха карамфилите които им даваха, сигурно са чакали на женския пазар към 4 сутринта да ги вземат не по 50 стотинки, а по 20-30. Трябваше около 50-100 човека публика да се махнеме за да мине един автобус, тогава Пепи се разбунтува и се спукахме да се хилиме, едно момче извика" Ричи, на колко ракийки си". Шоу голямо, после като се прибрах гледах шампионата за туристически автомобили и състояние на трасето, награждаване, просто разбрах това нещо, което каза Пепи Гьошев "Ебати излагацията", пълна пародия, беше малко студено и всички бяхме мокри, но пак си стана шоу, миналия уикенд бях за риба, сега на състезание, просто съм доволен максимално.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот K.K.K. » Нед Окт 02, 2005 21:27

Кажете часовете и тв каналите, по които ще дават репортажи от пистата, защото тоя хеликоптер снима доста време и предполагам, че ще има предаване. По Канал 1 имаше 1 мин по новините!
Аватар
K.K.K.
 
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 00:13
Местоположение: София

Мнениеот RaPiD » Нед Окт 02, 2005 21:32

Ами дадоха повече по Неделен стадион ама то беше от 5:30, имаше повече от хеликоптера
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот K.K.K. » Нед Окт 02, 2005 22:39

Няма ли да има пак от ония предавания по сателитната България? В програмата не намерих!
Аватар
K.K.K.
 
Мнения: 49
Регистриран на: Вто Апр 26, 2005 00:13
Местоположение: София

Мнениеот RaPiD » Нед Окт 02, 2005 22:53

САТЕЛИТЕН КАНАЛ НА БНТ Неделя 02.10

23.00 Неделен стадион

Тая ВЕЧЕР!
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот littleredaudi » Пон Окт 03, 2005 11:08

Най-интересни ми бяха Х-овете! Евала на Т.Златков!!!! Какво каране :shock: :shock: :shock: Не е истина събра очите на доста хора! И разбира се ЕВАЛА на Мичкин !!!! Колко викахме като изпревари Форда!
Баси колко ми е кеф да карам
Аватар
littleredaudi
 
Мнения: 463
Регистриран на: Нед Май 08, 2005 11:21
Местоположение: София
Име: V.Vasilev

Мнениеот Любо Мечков » Пон Окт 03, 2005 19:00

Lubo написа:......
Здравейте МАНЯЦИ :D Тихомир имаше гуми, просто колата е още доста лагова и тръгва изведнъж, за това и не даваше толкова газ в завоите.......Фордът е доста сериозен вече, а се очаква още да озлобее, трябва да се уточни съвсем и съм сигурен ,че ще е голяма изненада :D Иначе Златков не кара на пълна газ през цялото състезание , просто защото нямаше нужда :lol: Мичкинът е уникален , той и на "Боровец" ме изкефи, много е добър....Ники Златков също караше перфектно на Бояна, колата също беше в кондиция, само дето сподели ,че гумите прегрявали-каквото и да означава това :shock: :D Абе хобикар става нещо като "монстър гараж"- всичко е позволено , няма забрани , голяма мания:lol: :arrow: аз ,лично, се радвам много, догодина ще се постарая и аз да участвам.
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron