Писта Варна 2009

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот Л. Мечков » Съб Ное 07, 2009 16:40

ivanikoloff написа:.............................

Първо да подчертая, че от отдавна не бях чел такова измислено нещо като поста ти. Второто, което ще подчертая е, че в момента умирам от яд, че четох такъв абсурден пост и си загубих 5 минути от "нелепия си" според теб живот. Не е лошо да даваш всякакви примери, но си оставаш поредният вреден критикар. Примери с всякакви шампионати е абсолютно не на място, бих те разбрал, само, ако целиш да изпъкнеш колко много ненужно инфо ти се мотае в главата. Мен не ме интересува де........ Нивото, та нивото.... Пилотите гола вода, колите гола вода, организаторите гола вода.......... А ТИ КАКВО ПРАВИШ СРЕД ТЯХ ??? Аз ще ти напиша - търсиш всичко негативно, така си чешкаш собственото его! И да попитам, понеже гледам и от страната на пилот пишеш за треактории, ръбове, триъгълници и хипотенузи - Я се обоснови малко кое и как точно не ти хареса в карането на пилотите на Дракон и от позицията на какъв изказваш мнение? Значи, ако не си карал на тази писта въъъъъобще не искам и да ми отговаряш. Ще те разбера веднага и ще си извадя изводи. Така, като те чета си ми абсолютно ясен, че от години не живееш тук и веднага искаш да споделиш какво правят хората в другите страни, само ще те замоля това мнение да не го казваш на никой повече! Опитваш се да си модерен, даваш съвети да гледаме как стават нещата в другите страни....................... Ама ти сериозно ли ??? Само ти ги знаеш тия неща, другите са расли в саксия............ И не обяснявай за кредити, спонсори и тн.... , защото си толкова далеч, че не е истина. Звучиш като петгодишно момиченце пред магазин за кукли! Всичко е много лесно и розово на думи, още по-лесно е пред компютъра, нали ? Човек като прочете поста ти ще си каже, че го е писал Бърни Екълстън....
Оня бил жълтясал, тоя бил мокър, всичките не спирали, чакай сега, искам само едно да ми напишеш- Ти кой беше, от позицията на какъв пишеш всичко това, за да съм наясно кой седи отсреща и откъде извади тая голяма секира :lol: Тогава бих подходил и по-сериозно, само като съвет - когато един човек има тоооолкова сериозни критики, което означава, че е с много голямо самочувствие, не е лошо поне правописа малко да си оправи, най-вече пунктоационните правила от 3-ти клас.
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот trouble » Съб Ное 07, 2009 20:42

ivanikoloff написа:...


Има много верни думи в поста ти, но не тряваше да обиждаш състезателите че не могат да карат. Поради тази причина че ти обвини тях, ти предлагам да седнеш ти и да ни покажеш как става. Очаквам видео от карането ти на Дракон...иначе думите ти са вятър на зъбите...

Между другото ми приличаш на тукощо завърнал се от чужбина и решил че сме много назад, а ти си видял какви ли не красоти и сега си едва ли не учителя Йода...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот vikikos » Нед Ное 08, 2009 00:10

Аз пък,много искам да видя ето това -
ivanikoloff написа:...кълбо с кухненска хартия...
:lol: :lol:
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот ivozet » Нед Ное 08, 2009 19:47

ivanikoloff написа:...


Брао! Хареса ми! :wink:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот Л. Мечков » Нед Ное 08, 2009 21:00

ivozet написа:
ivanikoloff написа:...


Брао! Хареса ми! :wink:

И за тебе отдавна се знае, че си гуру в тоя спорт...............
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот ispo » Нед Ное 08, 2009 21:14

Л. Мечков написа:
ivozet написа:
ivanikoloff написа:...


Брао! Хареса ми! :wink:

И за тебе отдавна се знае, че си гуру в тоя спорт...............



:mrgreen: :mrgreen:
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот nikolay sashev » Сря Ное 18, 2009 10:29

:lol: :lol: :lol: разсмяхте ме
Аватар
nikolay sashev
 
Мнения: 35
Регистриран на: Пет Ное 13, 2009 11:57
Местоположение: Varna, Aksakovo
Име: nikolay sashev

Re: Писта Варна 2009

Мнениеот emoangeliyn » Сря Ное 18, 2009 12:09

Л. Мечков написа:
ivanikoloff написа:.............................



+1
Аватар
emoangeliyn
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Дек 20, 2008 12:00
Местоположение: Белоградчик
Име: Емо Ангелийн

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Bing [Bot] и 24 госта

cron