ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот trouble » Вто Юни 30, 2009 17:09

Ако погледнем от една друга страна и изключим за какво е този бой и кой е крив и кой е прав, мога смело да твърдя, че Царя ступа целия отбор механици, а те само го гледаха...Царя си тръгна като мъж :D
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот Виржиния » Вто Юни 30, 2009 17:14

navigator1 написа:ЕТО ЕДНА ТЕМИЧКА В FACEBOOK
http://www.facebook.com/home.php#/group ... 860&ref=nf


И тука ли дойде да осереш с тая тема?!?!Хубаво,създали сте групи,ми стойте си във фейсбука,това е автомобилен форум!!!Аман от мишоци-що не идеш на следващото състезание,да си кажеш в очите какво мислиш?!То не бяха против Гьошев,Спасов,Митко,Илия,сега и Денис-айде стига сте ги плюли-като се прекратят шампионатите,какво м*****кината си ще гледаш?!?
Май наистина феновете не заслужаваме да гледаме нищо...
Изображение
Аватар
Виржиния
 
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:15
Местоположение: Велико Търново
Име: Виржиния Янкова

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот d1976 » Вто Юни 30, 2009 18:17

Нека темата да бъде заключена, очевидно е защо! Изчерпана е откъм факти и единствено остават нецензурните изказвания...
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот GTI-8V » Вто Юни 30, 2009 18:24

d1976 написа:Нека темата да бъде заключена, очевидно е защо! Изчерпана е откъм факти и единствено остават нецензурните изказвания...


+1
и нека модератори да проверяват дали IP-то е на некои друг регищирано име. Мисла че в един моторспорт и rally форум няма нушда да се обишдаме по такив начин.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот fennn » Сря Юли 01, 2009 17:45

Бох теб неси спомням или поне немога да прочета някой да те е обиждал,милси за твоя клас защото като гледам сериозно ти се клати първото място първо макия те застрашава много(невероятно момче и уникален пилот)второ видях тойотката бая ще се озориш сори ако те обиждам но само изказвам мнение :D
Аватар
fennn
 
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:37

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот d1976 » Сря Юли 01, 2009 18:24

fennn написа:Бох теб неси спомням или поне немога да прочета някой да те е обиждал,милси за твоя клас защото като гледам сериозно ти се клати първото място първо макия те застрашава много(невероятно момче и уникален пилот)второ видях тойотката бая ще се озориш сори ако те обиждам но само изказвам мнение :D


С Александър Бох сме написали принципно, че обидите в този форум са излишни.
А на кого, кое място се "клати" е меко казано смешно да се говори, защото няма абонирани за първото място.
За таланта на въпросното момче-пилот Денис, няма спор. Не съм присъствала на състезание, на което той е карал, но съм чула суперлативи за него от представянето му на писта Дракон. Браво!
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот BradurS » Сря Юли 01, 2009 20:05

fennn написа:Бох теб неси спомням или поне немога да прочета някой да те е обиждал,милси за твоя клас защото като гледам сериозно ти се клати първото място първо макия те застрашава много(невероятно момче и уникален пилот)второ видях тойотката бая ще се озориш сори ако те обиждам но само изказвам мнение :D

Еййй писна ми от келеши в тоа форум...вместо да прочета някое компетентно мение....чета келешки изцепки :evil:
Ключ на темата !
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот GTI-8V » Сря Юли 01, 2009 22:49

fennn написа:Бох теб неси спомням или поне немога да прочета някой да те е обиждал,милси за твоя клас защото като гледам сериозно ти се клати първото място първо макия те застрашава много(невероятно момче и уникален пилот)второ видях тойотката бая ще се озориш сори ако те обиждам но само изказвам мнение :D


Не е нушно некои мен да ми е обидал за да се издрасна от лошия есик на некои хора. Все пак това си е моторспорт форум а не некаква долна говорилня където всеки всеки обишда.

А за Х4, спокойно, след почивка има много коли там където може да станат пирви, според мен общо 8, и от сега е ясно че фаворит е Златков с Ауди-то. Така че предполагам ние останали ще се борим за 2-то място, ако има битка, още по добре, за наз пилоти и за фенове, така че нито се обишдам нито има нещо лошо в това, хубово е дури този клас да става най атрактивни, а дури не се удриме, хубава работа когато с хора с които караш за пирво място си и приятел както е в момента и след почивка. Може да учате нещо от наз в А8 :-)))))
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот BradurS » Сря Юли 01, 2009 23:37

Алекс надявам се да си измислил решение на проблема със скоростите :roll:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот GTI-8V » Чет Юли 02, 2009 00:03

BradurS написа:Алекс надявам се да си измислил решение на проблема със скоростите :roll:


не, дури още не знаеме какво е всищност, много странен поблем извън всекаква логика за сега. Ще видим, винеге има опция да връщаме нормалното преключваме.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот fennn » Чет Юли 02, 2009 12:47

Брабус невиждам в коментара който написах думата (келеш) която ти използваш така че обидата идва от твоята уста но явно колтурата ти е толкова всички знаят че аз имам антипатия само към един даден човек,всички от форума са ми приятни и небих си позволил да обидя някой от форума без да го познавам или да съм видял,немисля че можеш да ми наложиш мнение кой да харесвам и кой да подкрепям,и последно нека забравим различията и запазим добрия тон,всеки е fennn на който си пожелае :)
Аватар
fennn
 
Мнения: 47
Регистриран на: Пон Ное 10, 2008 11:37

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот ifcho » Чет Юли 02, 2009 13:40

Аре стига с тия лични драми :idea:
Нали имаше модератори тук? Или им е обедната почивка тая година :x
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот BradurS » Чет Юли 02, 2009 14:27

Фенче аз поне имам доблестта да застана с името си зад мненията които пиша и не си позволявам да обиждам някой, който е 100 пъти над мене. Пиши ако искаш на лични да се видим на България да ти го нарисувам. явно не ме разбираш...
Ключ на ТЕМАТА !
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот kubeto76 » Чет Юли 02, 2009 14:48

Вместо да има ключ на темата ,хората които са събрали негативни емоции нека да се разтоварят някъде другаде,защото както знаете "сагата" не е свършила( обжалва се Решението на СК).Все пак мисля, че това е мястото за всички,които наистина се интересуват от "пистовия шампионат" и искат да го коментират.
--------------------
kubeto76
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 21:42
Местоположение: СОФИЯ
Име: Борис Рангелов

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот Victor » Съб Юли 11, 2009 01:00

Протокол № V
Присъстват : Димитър Георгиев-Председател, Георги Славейков-член, Иван Маринов-член.
По подадена жалба от АСК “ПРИСТА ОЙЛ РАЛИ ТИЙМ” НСТ Реши:
1.Национален спортен трибунал предлага на УС на БФАС да разгледа допуснатите фактическите грешки, на спортните и технически комисари както и на Директора, на Затворен маршрут “Дракон І” и вземе мерки за не допускането им.
2.Наказва със глоби за допуснати пропуски по време на провеждане на Затворен маршрут “Дракон І”, следните длъжностни лица:
Директор на състезанието Христо Стоилов със 200лв.
Спортните комисари на състезанието Стоян Бекяров, Юлий Славов и Иван Тонев по 100лв.
Председателя на техническата комисия Георги Кънев със 100лв.
3.Уважава жалбата на АСК “ПРИСТА ОЙЛ РАЛИ ТИЙМ” срещу №2 Пилот на АСК “АВТО ЦАР РАЛИ СЕРВИЗ” Илия Царски, за отказ за предоставяне на автомобила за контролен технически преглед.
4.Илия Царски се декласира за състезанието “Дракон І” 2009 г. и лишава от състезателни права за срок от един месец считано от датата на публикуване на решението.


Национален спортен трибунал


Ауууууу, Царски няма да може да кара... докато трае паузата в Пистовия шампионат!!! :mrgreen: Е на това му викам "сурово" наказание!
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 51 госта

cron