ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот Виржиния » Нед Юли 12, 2009 22:40

kubeto76 написа:Първо да благодаря за рекламата на така наречената от виржиния КАМПАНИЯ .Явно е че имаш някакви мераци или бъркане по дупките с Царски ама всички виждат че сме прави в случая и ще си отстояваме правата .И колкото и да коментираш от тук нататък няма да може да кара с нередовна кола и да си прави каквото си иска.


???
И искаш да те приемат на сериозно?!Какво,тука деца ли сме се събрали?!
Не съм забелязала никъде нищо написано от отбора на АВТОЦАР,но за сметка на това вие осрахте де що има форум и социална мрежа!!!
Алекс може да е толерантен,то и възпитанието му слава богу не е като нашето,но аз не съм-вие ли сте най-честните,спазващи правилата,предполагам и законите на РБ,а?!Искаш да си говорим за решенията на БФАС ли?! Или на трибунала от миналата година?!За "честно"спечелената титла?! ???
И аз сега виждам писмото,и съм неприятно изненадана,и ще се съглася на мига с каквото и да е,но ОБЕКТИВНО решение,но не и по начина по който вие го представяте!!!Вие ли ще спасите автомобилизма?!От останалите 80 отбора,вие сте последните които можете да говорите за честност,така че хайде да не хвърляме прах-една част от форума може и да влизат епизодично и да незнаят за какво говорим,ма останалите знаят,така че не ги пробутвай тия...
Изображение
Аватар
Виржиния
 
Мнения: 42
Регистриран на: Вто Мар 31, 2009 12:15
Местоположение: Велико Търново
Име: Виржиния Янкова

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот kubeto76 » Нед Юли 12, 2009 22:53

Без нерви момиче :lol: Радвай се на живота ,а ние ще си мажеме и лаляме за да дразниме болни мозъци без да те визирам.

И ако искаш се включи в кампанията че ми изглеждаш АСОЦИАЛНА.
--------------------
kubeto76
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 21:42
Местоположение: СОФИЯ
Име: Борис Рангелов

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот Tuti » Нед Юли 12, 2009 22:57

Незнам за кои решения на трибунала и БФАС говориш, но срещу "Приста Ойл Рали Тийм" няма подадена нито една контестация.
Tuti
 
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Юли 12, 2009 14:30
Име: Здравка Борисова

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот cutflash » Съб Окт 17, 2009 18:15

снимки от писта Дракон 1
http://assenov.myphotos.cc/photo/main.p ... emId=15049
http://www.assenov.net
Plamen Assenov - Cutflash®
Аватар
cutflash
 
Мнения: 565
Регистриран на: Пон Юли 09, 2007 11:02
Местоположение: София
Име: Пламен Асенов

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот burner » Пет Ное 20, 2009 14:51

Някой знае ли какво става с резултатите и "спора" който май все още не е решен. В резултатите на сайта на федерацията продължават да го водят това състезание като не проведено. Дори гледам са изкарали годишно класиране без точките от него , и съответно с изваждане на само едно състезание както е в регламента при провеждане на само 6 кръга от шампионата. Това обаче ест. обърква класирането ... така както го мислим и смятаме.
Малко е тъпо да седя и да незнам сега аз къде да го .... съм се класирал за годината при положение, че спора е при Н4 а аз гледам Н2 ... дето дори несме в енда група .....
Кога ще излезе официалното годишно класиране вечерта преди награждаването ли?
Live On The EDGE!
Аватар
burner
 
Мнения: 38
Регистриран на: Чет Юни 15, 2006 12:13
Местоположение: Varna
Име: Стоян Добрев

Re: ДРАКОН І - с.Калояново, 06-07.VI.2009

Мнениеот GTI-8V » Пет Ное 20, 2009 22:53

burner написа:Някой знае ли какво става с резултатите и "спора" който май все още не е решен. В резултатите на сайта на федерацията продължават да го водят това състезание като не проведено. Дори гледам са изкарали годишно класиране без точките от него , и съответно с изваждане на само едно състезание както е в регламента при провеждане на само 6 кръга от шампионата. Това обаче ест. обърква класирането ... така както го мислим и смятаме.
Малко е тъпо да седя и да незнам сега аз къде да го .... съм се класирал за годината при положение, че спора е при Н4 а аз гледам Н2 ... дето дори несме в енда група .....
Кога ще излезе официалното годишно класиране вечерта преди награждаването ли?


проблема не е само в А8. Ти видя ли некаде официални и точни ресултати от застесанието? Аз видях некои ресултати но те не беха точни, имаше обиркване доста.
Без тези ресултати трудно може да се прави годишно класиране, а както почти винеге на отговорните лица явно не им проблема това до сега. Пълна каша ....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта

cron