Без А8, само Н4 в БГ?!

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Без А8, само Н4 в БГ?!

Мнениеот GTI-8V » Сря Апр 22, 2009 20:11

Без А8, само Н4 ?!

Дочух че днез беше решено че от веднага няма да има клас А8 вече а всички коли от този клас да за връщат в Н4.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Без А8, само Н4 в БГ?!

Мнениеот plm » Сря Апр 22, 2009 20:58

Ха!
Всъщност, ако има такова решение то може да е постигнато с премахване на поръчковото такова за контролиране на рестрикторите. Т.е. сегашните А8, без да твърдя, но предполагам са Н4 с по-голям рестриктор. Контрол се прави само на ралита. Така,че колите няма да имат нужда от промяна, само заявката и класирането ще са различни.
А теб не те касае това, защото си Х.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Без А8, само Н4 в БГ?!

Мнениеот GTI-8V » Чет Апр 23, 2009 00:22

Здрасти Пламен,

касае ме повече колкото си мислиш. Че в момента си имам кола за X не сначава че винеге ще е така. Последните месеци сме тарзили подходяща кола за мой приятел и евентуално мен да си преместим в А8.
Както и да е, викаш че беше поричково миналта година, ами аз точно в момента имам отново такава осещане че е поричково.

Промените от Н4 до А8 за повече от колкото само една втулка. Все още няма официална информация но по това които аз днез чух новите правила за тотално смесени. Двигател може да остане А8, но всичко друго требва да Н4, и се питам, това нормално ли е?

Да не говориме че НЕ го сметам за нормално това да се случва СЛЕД 1 писта + 1 планинско. Правилата се променат доста преди сесона или се обяват в действащ сесон че влизат в следващия в сила.

Както казах вече, не го знам официално на 100% каква е точно решение, но по мои информация е всето от самите пилоти в А8 почти единодушно.

По мойто мнение това е крачка назад в пищовя и планинския шампионът.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch


Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 41 госта

cron