14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот todor hristov » Вто Ное 17, 2009 21:40

Не присъствах,ама пистата явно е била много готина.
Мечков,това не е резил,това е грешка,която ще те научи на нещо.Резил щеше да е ако с Бобито се бяхте скарали,апък гледай,той ти се радва.Тъй че,здраве и догодина повече успехи!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот RaPiD » Вто Ное 17, 2009 21:50

Любо, тоя път успя да те уплаши Форда, а? Значи продължаваш с него :D
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот stanislav1 » Вто Ное 17, 2009 22:48

panchugov_fen написа:Здравейте
Относно това за туристите аз мога да поспоря.Знам, че някои от вас ще ми зададат въпроса "ти кой беше уе" , но просто искам да кажа, че не съм съгласен с тезата, че всички заслужават уважение.
Сега ще си позволя да конкретизирам конкретни хора и мисля, че мога да го направя, защото не съм както някои казват "анонимен"
Сетете се за онова момче (георги май се казваше) което кара синята Дачия Логан....според вас въобще може ли да се нарече състезател този човек(тук не ми казвайте какъв е.Знам го!) !! Такъв е още и пича с жълтото саксо (не знам как се казва), да ме прощавате всички, дори и те, ама аз не мога да си кривя душата.Те не само, че и не могат да карат ами и дори според мен нямат шанс да се научат,като им се разкарва, нека се качът в колата за сигорност и от там да гледат/карат!!Може би смешно звучи ама си е така.А я ми кажете според вас това не излага ли нашата държава??Аз имам чувство, че някои пилоти карат буквално за "гаврата" .Сега може би ще кажете "въпреки всичко момчетата имат желание и им се кара и са вложили много средства!!", хубаво, няма лошо, но си има аматьорски състезания където могат да си карат, най-малко, за да добият обща представа за истината!! Има още много фактори, които може би съм пропуснал, но мисля, че главно ме разбрахте

Искам да се извиня на тези, които са се почувствали обидени, но съжалявам това е моето мнение...така мисля аз :)
Именно това имах впредвид и аз в една друга тема,ама там ме нападнаха всички.А примери като тези които си дал има доста.Точно затова публиката намалява,защото на никой не му е приятно да се разходи 200,300км за да гледа въпросните ''туристи'',макар че аз не ги наричам така.
stanislav1
 
Мнения: 70
Регистриран на: Сря Апр 29, 2009 23:42
Местоположение: Варна
Име: Станислав Узунов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот maro » Вто Ное 17, 2009 23:07

Георги Иванов е журналист и участваше в шампионатите като част от проекта Motorsport Insight, чиято единствена цел беше да представи състезанието през очите на един пилот.Доколкото знам нямаше претенции за предно класиране в класа си, още повече, че Дачията е със стандартен мотор.
И да-за мен всеки на трасето заслужава уважение, до момента, в който прекрачи границата на феърплей-а. :)
Намериш ли верния път,не стой на едно място.http://www.myspace.com/marostoychev
Аватар
maro
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Окт 01, 2007 13:41
Местоположение: София
Име: Мариян Стойчев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот rally_m » Вто Ное 17, 2009 23:23

maro написа:Георги Иванов е журналист и участваше в шампионатите като част от проекта Motorsport Insight, чиято единствена цел беше да представи състезанието през очите на един пилот.Доколкото знам нямаше претенции за предно класиране в класа си, още повече, че Дачията е със стандартен мотор.
И да-за мен всеки на трасето заслужава уважение, до момента, в който прекрачи границата на феърплей-а. :)


Е дачията била със стандартен мотор...., а ако беше някой направена повече ли газ щеше да дава? Това, че мотора на колата не е подготвен както трябва не трябва да го успокоява и да почва да се "вози". За уважението спор няма. В момента Георги Иванов е един от най-добрите ни спортни (автомобилни) журналисти, за което евала. Но карането му е далече от това на един пилот поне за момента.
Аватар
rally_m
 
Мнения: 528
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 18:15
Местоположение: Шумен
Име: Бойко Стойчев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот panchugov_fen » Вто Ное 17, 2009 23:32

Не пиша, за да се заяждам, а просто да попитам--Я сега кажете за другия споменат от мен...ами за останалите които не съм споменал...ние на кану-каяк ли ще ходим или на състезание с автомобили.Аз съм сигорен, че всеки от вас е виждал разни надъхани пичове да лазгат по кръговите..ами да ви кажа те може да не могат, но поне им свършват кормилата :mrgreen: :mrgreen:
мисълта ми е, че не може да ти се вика "състезател" при положение, че на колата ти втората клапа на карбуратора още не е отваряна :D демек не си карал с повече от 3000 оборота (шегувам се) Мисля,че ме разбрахте де...та мисълта ми е...каква почит на тези "състезатели" дето даже сигурно и един път не му е тръгвала задница/предница поради причината, че няма скорост за това (ей на тва му викаме туристи) !!!! :mrgreen: ....ся ще кажете "колко средства и мерак е вложено" , че да не би вие да му давате парите, че да му оказвате почит :D

В този спорт не се иска да караш, иска се да можеш да гониш!!!
Нямам нищо против никой и съм сигурен, че много хора мислят като мен, но може би ги е било страх да акцентвуват върху това, за да не бъдат нападнати от "докторите в спорта"
Ако съм убидил някого, съжалявам...мое мнение :wink:
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот bat_jori » Вто Ное 17, 2009 23:33

ха ха анализаторите,капацитети и специалистите с многогодишният си опит отварят очите на простолюдието в (мое лице).Радващо в България че всеки дава оценка и анализи на всеки зад волана и постоянно се критикува и се хвърля помия .
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот krasio » Вто Ное 17, 2009 23:47

Иван Шопов написа:Ето и от мен малко:
Хроника на една предизвестена смърт.
Относно състезанието - смятам, че старанието, желанието и уменията на организаторите заслужават единствено адмирации!

Браво Ванко,голем звер е тая Астра :mrgreen: а и задкормилното усртойство не лъже :mrgreen:
От онборда ти се вижда че трасето е доста добро като конфигурация и като настилка,но ти ще кажеш дали наистина е така?
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот krasio » Вто Ное 17, 2009 23:51

Л. Мечков написа:Снимки от писта Хасково+ снимки от резила :lol: :arrow: http://rheamp.bg/avto/haskovo/

Според мен това не е резил,а пример за колегиално отношение между теб и Боби след нормален състезателен инцидент.
Който не дава газ,той не се блъска!
Жал ми е за хубавата ти машина,но съм сигурен че ще стане още по хубава отпреди :D
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот krasio » Вто Ное 17, 2009 23:55

panchugov_fen написа:Не пиша, за да се заяждам, а просто да попитам--Я сега кажете за другия споменат от мен...ами за останалите които не съм споменал...ние на кану-каяк ли ще ходим или на състезание с автомобили.Аз съм сигорен, че всеки от вас е виждал разни надъхани пичове да лазгат по кръговите..ами да ви кажа те може да не могат, но поне им свършват кормилата :mrgreen: :mrgreen:
мисълта ми е, че не може да ти се вика "състезател" при положение, че на колата ти втората клапа на карбуратора още не е отваряна :D демек не си карал с повече от 3000 оборота (шегувам се) Мисля,че ме разбрахте де...та мисълта ми е...каква почит на тези "състезатели" дето даже сигурно и един път не му е тръгвала задница/предница поради причината, че няма скорост за това (ей на тва му викаме туристи) !!!! :mrgreen: ....ся ще кажете "колко средства и мерак е вложено" , че да не би вие да му давате парите, че да му оказвате почит :D

В този спорт не се иска да караш, иска се да можеш да гониш!!!
Нямам нищо против никой и съм сигурен, че много хора мислят като мен, но може би ги е било страх да акцентвуват върху това, за да не бъдат нападнати от "докторите в спорта"
Ако съм убидил някого, съжалявам...мое мнение :wink:

Може и да си прав,но нали трябва да има 1,2,3,4,5........16,17...... и последен! :mrgreen:
Ако всички им вървят много колите и ги карат както трябва какво ще стане тогава?
Искам само да ти кажа нещо,вземи една кола под наем или си направи такава,стартирай на едно състезание и тогава пак ще си говорим! :)
Аватар
krasio
 
Мнения: 93
Регистриран на: Нед Юли 01, 2007 03:11
Местоположение: ВАРНА
Име: Красен Косев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот panchugov_fen » Сря Ное 18, 2009 00:09

Ами имам сериозното намерение да го направя!!!

между другото ме изкефи това "Може и да си прав,но нали трябва да има 1,2,3,4,5........16,17...... и последен!"
нямах в предвит всички обезателно да им вървят колите и да карат яко...имах предвит да му мяза малко от малко бе мамаму стара...не БУКВАЛНО ДА СЕ РАЗКАРВАТ ПО ПИСТАТА!!!!
толкова ли тъпо се изказвам, че не можете да разберете за какво говоря!!!
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Madcap » Сря Ное 18, 2009 01:46

АЙде още малко

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Madcap
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 22:28
Местоположение: Хасково
Име: Красимир Балкански

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Madcap » Сря Ное 18, 2009 01:53

И пак

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Аватар
Madcap
 
Мнения: 36
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 22:28
Местоположение: Хасково
Име: Красимир Балкански

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Л. Мечков » Сря Ное 18, 2009 09:30

Madcap, уникални снимки :shock:

Относно всички, които имат забележки към някои състезатели, нека покажат какво могат и тогава, иначе приказките си остават празни.

Относно инцидента... Да, на много неща ме научи, не ме е уплашил, прото ми даде насока, в която да поработя. За Боби ще напиша само едно- много голям пич с много правилно разбиране за спорта, някои хора могат само да се учат от него!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот NIKI WRC » Сря Ное 18, 2009 09:59

На който не му се гледат туристи, нека примерно след 15-20 екипаж да си ходят по къщята.На мен ми е много приятно да гледам така наречените "туристи", защото повечето взимат пълния потенциал на автомобила и пада голямо шоу. :) Не подценявам никой, защото нито съм се състезавал, нито съм наливал последния семеен бюджет в бегачка.Апък и да знаеш, че ако строшиш нещо, минимум 2-3 състезания ги отписваш, ходи ти натискай и ти гони. Успех на всички през 2010, и нека П****** се поразмърда малко. :mrgreen:
Хемингуей е казал: Има три спорта: бикоборството, алпинизама и автомобилизама, всичко останоло са игри. :lol:
Аватар
NIKI WRC
 
Мнения: 243
Регистриран на: Пон Авг 25, 2008 08:55
Местоположение: Сливен
Име: Николай Неделчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 36 госта

cron