14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот GTI-8V » Сря Ное 18, 2009 13:28

panchugov_fen написа:Здравейте
Относно това за туристите аз мога да поспоря.Знам, че някои от вас ще ми зададат въпроса "ти кой беше уе" , но просто искам да кажа, че не съм съгласен с тезата, че всички заслужават уважение.
Сега ще си позволя да конкретизирам конкретни хора и мисля, че мога да го направя, защото не съм както някои казват "анонимен"
Сетете се за онова момче (георги май се казваше) което кара синята Дачия Логан....според вас въобще може ли да се нарече състезател този човек(тук не ми казвайте какъв е.Знам го!) !! Такъв е още и пича с жълтото саксо (не знам как се казва), да ме прощавате всички, дори и те, ама аз не мога да си кривя душата.Те не само, че и не могат да карат ами и дори според мен нямат шанс да се научат,като им се разкарва, нека се качът в колата за сигорност и от там да гледат/карат!!Може би смешно звучи ама си е така.А я ми кажете според вас това не излага ли нашата държава??Аз имам чувство, че някои пилоти карат буквално за "гаврата" .Сега може би ще кажете "въпреки всичко момчетата имат желание и им се кара и са вложили много средства!!", хубаво, няма лошо, но си има аматьорски състезания където могат да си карат, най-малко, за да добият обща представа за истината!! Има още много фактори, които може би съм пропуснал, но мисля, че главно ме разбрахте

Искам да се извиня на тези, които са се почувствали обидени, но съжалявам това е моето мнение...така мисля аз :)


Аз съм загласен с теб, наистина некои пилоти (няма да ги насочвам по имена от колегиалност) нямат никакив potential просто, това е истина и мисла че го има навсекаде. Тези пилоти наистина за туристи в истински смисъл, возат си некак си без спортния хиз, без амбици и без спортна слоба, без смелост и без куп други качества които за нушни един пилот да стане добре и атрактивен за публика. На мен лично също ми е голяма мика да ги гледам, но това е само мои мнение.
Все пак наистина хора положат финанси за да участват, щом им прави кеф, щом си мислат че си струва, щом не им пука другите какво мислат нека да карат, всеки си прецени за себи си.


Хеиде малко и за застесанието, не мен лично трасето много ми хареса, изглешда че е голяма предисвикателство, поне тук в БГ. Полицеите беха супер културни и разбрани, ефала. Питах неколко от тех как къде и такива работи, само любесни отговир и помощ от техна страна, нямат нищо общо с тези от русе и бургас например.
Застесанието беше колкото интересно колкото може да биде интересно с толково автомобили. Много зажелавам за Лубо, даде здраво газ и щеше да стане супер битка мешдо него, боби и денис, много жалко наистина, бех на нокти от вълнение, но уви ....
Хубово застесание според мен, надявам да остави в календара следващи години, поне аз с удоволствие пак ще дойде.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот КРИТИКА » Сря Ное 18, 2009 14:36

GTI-8V написа:Аз съм загласен с теб, наистина некои пилоти (няма да ги насочвам по имена от колегиалност) нямат никакив potential просто, това е истина и мисла че го има навсекаде. Тези пилоти наистина за туристи в истински смисъл, возат си некак си без спортния хиз, без амбици и без спортна слоба, без смелост и без куп други качества които за нушни един пилот да стане добре и атрактивен за публика. На мен лично също ми е голяма мика да ги гледам, но това е само мои мнение.
Все пак наистина хора положат финанси за да участват, щом им прави кеф, щом си мислат че си струва, щом не им пука другите какво мислат нека да карат, всеки си прецени за себи си.

............


За пореден път се убеждавам, че не си никакъв спортсмен и пилот. Не ти прави чест да кометираш колегите си по този начин. Тук не видях нито един пилот да си позволява да говори така за собствените си колеги освен теб. За тва никога няма да стане състезател от теб, а само един карач на една много бърза кола, която до скоро нямаше аналог в класа си.
Аз като зрител не с симпатизирам на такова изказване на уж състезател, да говори така за собствените си колеги.
Интересно ми е да те видя какъв си пилот ако има едномарков шампионат....
Не мисля да продължавам да пиша повече...... поредно разочарование.
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот panchugov_fen » Сря Ное 18, 2009 16:41

............
[/quote]

За пореден път се убеждавам, че не си никакъв спортсмен и пилот. Не ти прави чест да кометираш колегите си по този начин. Тук не видях нито един пилот да си позволява да говори така за собствените си колеги освен теб. За тва никога няма да стане състезател от теб, а само един карач на една много бърза кола, която до скоро нямаше аналог в класа си.
Аз като зрител не с симпатизирам на такова изказване на уж състезател, да говори така за собствените си колеги.
Интересно ми е да те видя какъв си пилот ако има едномарков шампионат....
Не мисля да продължавам да пиша повече...... поредно разочарование.[/quote]

И аз така викам.Спри да пишеш тук и почни в някой форум за психология и логика, че като те гледам много верни изводи си правиш, явно си доста на "ти" със разсъжденията и спорта!!!....а кой беше ти...

П.С.обещавам вече да не осирам темата!! съжалявам за което..

Като гледам снимките се е получило доста добро състезание и се радвам, че Иван Шопов даде онборд (астрата много яко върви :mrgreen: :mrgreen: Браво! )
Ако някой му се споделя онборд, да дава насам!
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Гетов » Сря Ное 18, 2009 17:21

Онборд от Пунтото на Боян Гетов:

http://getov.botevgrad.com/news/83/

За съжаление , камерата е изгаснала за батерия по време на състезанието и не може да се види записа!!!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Gospodinov » Сря Ное 18, 2009 17:55

И аз имам малко онбоард на моята ладичка по време на тренировката обаче найстина се движа като турист до Х4 затва мисля да се вздържа,че ми беше и дебюта и найстина не се получи добро каране :oops:
Аватар
Gospodinov
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 12:51
Местоположение: Хасково
Име: Георги Господинов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Гетов » Сря Ное 18, 2009 18:39

Gospodinov написа:И аз имам малко онбоард на моята ладичка по време на тренировката обаче найстина се движа като турист до Х4 затва мисля да се вздържа,че ми беше и дебюта и найстина не се получи добро каране :oops:

Давай колега, нема значение, нали идеята е да има повече гледни точки!!!!!
Всички знаят че ти е за първи път, но винаги има първи път във всичко, така, че нема кво да му ислиш толкова!!! Всеки от някъде е започнал!!!
Поздравления, за желанието и ентусиазма да направите ладов мотор с турбо, но ......има и своите проблеми явно докато се уточнят нещата!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот КРИТИКА » Сря Ное 18, 2009 18:55

panchugov_fen написа:............


И аз така викам.Спри да пишеш тук и почни в някой форум за психология и логика, че като те гледам много верни изводи си правиш, явно си доста на "ти" със разсъжденията и спорта!!!....а кой беше ти...

П.С.обещавам вече да не осирам темата!! съжалявам за което..

м![/quote]

Младежо за решенията в кой форум да пиша мисля, че са въпрос на личен избор. Ако ти е сложно да разбереш какво съм написал не го чети.
Написаното от мен бе упрек към А. Бох. Мисля. че и други ще се съгласят, че не е спортментско и най-малко мъжкарско да отправя такива изказвания за колегите си.
Мисля, че БГ спорта следва да се насърчава, а не да четем такива неща от пилоти.
Остави ни нас гледащите. Ние само си чешем езиците.
Аз лично поздравявам всеки пилот уважаващ колегите си.

П.С. Казвам се Ивайло Стоянов и съм от Бургас
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Gospodinov » Сря Ное 18, 2009 19:33

Гетов написа:
Gospodinov написа:И аз имам малко онбоард на моята ладичка по време на тренировката обаче найстина се движа като турист до Х4 затва мисля да се вздържа,че ми беше и дебюта и найстина не се получи добро каране :oops:

Давай колега, нема значение, нали идеята е да има повече гледни точки!!!!!
Всички знаят че ти е за първи път, но винаги има първи път във всичко, така, че нема кво да му ислиш толкова!!! Всеки от някъде е започнал!!!
Поздравления, за желанието и ентусиазма да направите ладов мотор с турбо, но ......има и своите проблеми явно докато се уточнят нещата!


Ами просто късмета не беше с нас в този ден,не че щях да мина някое ево де :mrgreen: Но като цяло събитието за мен си бе учебно и се постарах да изляза на пистата и в неделя но уви всичко невъзможно което има минимален шанс да се счупи се счупи :) http://www.youtube.com/watch?v=iB6sy0jIqi4
ето и видеото,последните обиколки карам доста по-бавно понеже турбото спря да надува и помислих че е изко4ил някой маркуч на турбото но се оказа проблема в издухана гарнитура така че последната обиколка си карах атмосферна лада 1500 :mrgreen:
Аватар
Gospodinov
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 12:51
Местоположение: Хасково
Име: Георги Господинов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Greaddy » Сря Ное 18, 2009 19:39

КРИТИКА написа:
panchugov_fen написа:............


И аз така викам.Спри да пишеш тук и почни в някой форум за психология и логика, че като те гледам много верни изводи си правиш, явно си доста на "ти" със разсъжденията и спорта!!!....а кой беше ти...

П.С.обещавам вече да не осирам темата!! съжалявам за което..

м!


Младежо за решенията в кой форум да пиша мисля, че са въпрос на личен избор. Ако ти е сложно да разбереш какво съм написал не го чети.
Написаното от мен бе упрек към А. Бох. Мисля. че и други ще се съгласят, че не е спортментско и най-малко мъжкарско да отправя такива изказвания за колегите си.
Мисля, че БГ спорта следва да се насърчава, а не да четем такива неща от пилоти.
Остави ни нас гледащите. Ние само си чешем езиците.
Аз лично поздравявам всеки пилот уважаващ колегите си.

П.С. Казвам се Ивайло Стоянов и съм от Бургас[/quote]
Абе ти май постоянно търсиш повод да се заядеш с тоя човек,още в темата за писта София ти нещо се правеше на интересен щото Бох си подал заявка по-късно,а сега не бил спортсмен и пилот,карал бърза кола и само за това бил печелил.Едва ли не,тая кола сама се кара!Направо ти се чудя :shock: ,щом каза на колегата преди мен младежо,а си по-голям от него,за възрастта си май си доста недорасъл!А да те питам ти каза,че не му прави чест да коментира колегите си,а на тебе прави ли ти чест да обиждаш състезател?Модераторите може да разчистят ако искат ненужните мнения (включително и това) !
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот bat_jori » Сря Ное 18, 2009 19:45

GTI-8V написа:
panchugov_fen написа:Здравейте
Относно това за туристите аз мога да поспоря.Знам, че някои от вас ще ми зададат въпроса "ти кой беше уе" , но просто искам да кажа, че не съм съгласен с тезата, че всички заслужават уважение.
Сега ще си позволя да конкретизирам конкретни хора и мисля, че мога да го направя, защото не съм както някои казват "анонимен"
Сетете се за онова момче (георги май се казваше) което кара синята Дачия Логан....според вас въобще може ли да се нарече състезател този човек(тук не ми казвайте какъв е.Знам го!) !! Такъв е още и пича с жълтото саксо (не знам как се казва), да ме прощавате всички, дори и те, ама аз не мога да си кривя душата.Те не само, че и не могат да карат ами и дори според мен нямат шанс да се научат,като им се разкарва, нека се качът в колата за сигорност и от там да гледат/карат!!Може би смешно звучи ама си е така.А я ми кажете според вас това не излага ли нашата държава??Аз имам чувство, че някои пилоти карат буквално за "гаврата" .Сега може би ще кажете "въпреки всичко момчетата имат желание и им се кара и са вложили много средства!!", хубаво, няма лошо, но си има аматьорски състезания където могат да си карат, най-малко, за да добият обща представа за истината!! Има още много фактори, които може би съм пропуснал, но мисля, че главно ме разбрахте

Искам да се извиня на тези, които са се почувствали обидени, но съжалявам това е моето мнение...така мисля аз :)


Аз съм загласен с теб, наистина некои пилоти (няма да ги насочвам по имена от колегиалност) нямат никакив potential просто, това е истина и мисла че го има навсекаде. Тези пилоти наистина за туристи в истински смисъл, возат си некак си без спортния хиз, без амбици и без спортна слоба, без смелост и без куп други качества които за нушни един пилот да стане добре и атрактивен за публика. На мен лично също ми е голяма мика да ги гледам, но това е само мои мнение.
Все пак наистина хора положат финанси за да участват, щом им прави кеф, щом си мислат че си струва, щом не им пука другите какво мислат нека да карат, всеки си прецени за себи си.


Хеиде малко и за застесанието, не мен лично трасето много ми хареса, изглешда че е голяма предисвикателство, поне тук в БГ. Полицеите беха супер културни и разбрани, ефала. Питах неколко от тех как къде и такива работи, само любесни отговир и помощ от техна страна, нямат нищо общо с тези от русе и бургас например.
Застесанието беше колкото интересно колкото може да биде интересно с толково автомобили. Много зажелавам за Лубо, даде здраво газ и щеше да стане супер битка мешдо него, боби и денис, много жалко наистина, бех на нокти от вълнение, но уви ....
Хубово застесание според мен, надявам да остави в календара следващи години, поне аз с удоволствие пак ще дойде.

-1
Аватар
bat_jori
 
Мнения: 1892
Регистриран на: Чет Юли 07, 2005 21:10
Местоположение: Костенец
Име: Георги Ваклин

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот КРИТИКА » Сря Ное 18, 2009 20:08

Greaddy написа:Абе ти май постоянно търсиш повод да се заядеш с тоя човек,още в темата за писта София ти нещо се правеше на интересен щото Бох си подал заявка по-късно,а сега не бил спортсмен и пилот,карал бърза кола и само за това бил печелил.Едва ли не,тая кола сама се кара!Направо ти се чудя :shock: ,щом каза на колегата преди мен младежо,а си по-голям от него,за възрастта си май си доста недорасъл!А да те питам ти каза,че не му прави чест да коментира колегите си,а на тебе прави ли ти чест да обиждаш състезател?Модераторите може да разчистят ако искат ненужните мнения (включително и това) !


Както казах ние тука може да си чешем езиците колкото си искаме, но прави ли чест на състезател да напада колега. Мани ме мене мен никой не ме познава както и повечето пишащи тук и можем едва ли не да си пишем глупости. Не ти ли направи впечатлние, че нито един пилот не написа против Туристите, а само Бох. Евала на такива като теб, които одобрявате това....
И за колата сигурен съм, че и Мечков, Денис, Златков и ако ще и пилоти от по долни класове да се качат на това Мицубиши ще го карат по добре от Бох.
Да аз не симпатизирам на Бох и го казвам. Но аз съм фен и имам право да изкажа мнение. Но за спортист, какъвто твърди че е тои и спортсмен мисля, че е недопустимо.
Както видя не изкритикувх нито едно от мненията на фенове за така наречените "туристи", а само на уж състезателя.
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот RaPiD » Сря Ное 18, 2009 20:13

lary90 написа:А аз съм най доволен като собственик на черната ЛАДА(64) номер, ако имаш още качвай.Надявам се догодина да идваш на повече състезания за да имаме такива качествени снимки.


Ей човек, вземи мини някой път на някое от дрифт мероприятията. На обратния при ЕКО-то много ми хареса как го лъзгаш. Особено едно минаване, при което я спъна Ладата още на влизане в завоя и го изпързаля целия най ме израдва. :wink:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот d1976 » Сря Ное 18, 2009 20:21

Вие побъркахте ли се от скука, за да се заяждате и да си изказвате антипатиите?!
Темата е от 03.2009-върнахте се с месеци назад, за да се заяждате за нещо си. Браво!
Поредната тема, в която се вкарват "нежни упреци". :roll:


Харесах клипа на Гетов.
Господинов, дай и твоето клипче. Самокритиката ти в случая не те оправдава-важен е ентусиазма... :)
:oops: видях, че е качено-извинете ме :oops:
Изображение
d1976
 
Мнения: 128
Регистриран на: Вто Юни 30, 2009 17:18
Име: Hristoskova

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот Gospodinov » Сря Ное 18, 2009 20:37

d1976 написа:Вие побъркахте ли се от скука, за да се заяждате и да си изказвате антипатиите?!
Темата е от 03.2009-върнахте се с месеци назад, за да се заяждате за нещо си. Браво!
Поредната тема, в която се вкарват "нежни упреци". :roll:


Харесах клипа на Гетов.
Господинов, дай и твоето клипче. Самокритиката ти в случая не те оправдава-важен е ентусиазма... :)
:oops: видях, че е качено-извинете ме :oops:


Качил съм го клипчето за съжаление е изпълнено с технически проблеми по едно време даже малко се позапали колата ама нямаше време да спирам да я гася :mrgreen: Ентусиазам иначе имаше много а след провала на състезанието ентусиазма е 2 пъти повече да стегна бегачката както си трябва :lol:
Аватар
Gospodinov
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Мар 13, 2008 12:51
Местоположение: Хасково
Име: Георги Господинов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот lary90 » Сря Ное 18, 2009 21:25

RaPiD написа:
lary90 написа:А аз съм най доволен като собственик на черната ЛАДА(64) номер, ако имаш още качвай.Надявам се догодина да идваш на повече състезания за да имаме такива качествени снимки.


Ей човек, вземи мини някой път на някое от дрифт мероприятията. На обратния при ЕКО-то много ми хареса как го лъзгаш. Особено едно минаване, при което я спъна Ладата още на влизане в завоя и го изпързаля целия най ме израдва. :wink:
Мерси АСЕНЕ радвам се че ти е харесало каране то ми,жалко че забравих камерата за да ти дам ОН БОРДА за да видиш и др. завои. А и на ХАСКОВО беше открито, та да си покараме малко за КЕФ. А относно дрифта съм ходил да гледам,мой познати ходяд да карат на КАЛОЯНОВО ,ПЛЕВЕН,и на др. места.
lary90
 
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Дек 21, 2008 14:39
Местоположение: russe
Име: IVAILO HRISTOV

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта