14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот RaPiD » Сря Ное 18, 2009 22:01

Мисълта ми беше да докараш Ладата някой път на Плевен или Дракон и да я покараш само на дрифт :wink:

Ето това минаване имах предвид :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=xLg4o_hQhcM

Даже ти махах после да го направиш пак... :D

Паздрави!
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот plm » Сря Ное 18, 2009 22:04

bat_jori написа:
GTI-8V написа:
... наистина некои пилоти (няма да ги насочвам по имена от колегиалност) нямат никакив potential просто, това е истина и мисла че го има навсекаде. Тези пилоти наистина за туристи в истински смисъл, возат си некак си без спортния хиз, без амбици и без спортна слоба, без смелост и без куп други качества които за нушни един пилот да стане добре и атрактивен за публика. На мен лично също ми е голяма мика да ги гледам, но това е само мои мнение.
Все пак наистина хора положат финанси за да участват, щом им прави кеф, щом си мислат че си струва, щом не им пука другите какво мислат нека да карат, всеки си прецени за ...

-1

Всичко е въпрос на разбиране, на гледна точка.
Има хора "максималисти". Аз съм такъв. Без да го познавам, мисля, че и Алекс е.
Когато започнат нещо искат най...Или не започват.Факта, че Алекс си направи НАЙ-колата говори достатъчно.
Винаги и навсякъде ще има ...аз му казвам "пълнеж".
Чувал съм и коректни състезатели, който казват, че не могат да карат, те си знаят и го правят за собствено удоволствие. И са вечно 35-ти, 59-ти...това ги задоволява. И как да го поздравя, като самия той знае, че няма за какво? Защото е посредствен. Примери...
Много малко съм гледал Мюзик айдъл, но там е подобно. :D
Пак казвам, въпрос на разбиране е, какво се цели, резултати или участие.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот ispo » Сря Ное 18, 2009 22:15

RaPiD написа:Мисълта ми беше да докараш Ладата някой път на Плевен или Дракон и да я покараш само на дрифт :wink:

Ето това минаване имах предвид :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=xLg4o_hQhcM

Даже ти махах после да го направиш пак... :D

Паздрави!



На Плевен на Плевен ако дойдеш Иво с бегачката ще се изпълна целия :D :P :P :P
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот panchugov_fen » Сря Ное 18, 2009 22:22

RaPiD написа:Мисълта ми беше да докараш Ладата някой път на Плевен или Дракон и да я покараш само на дрифт :wink:

Ето това минаване имах предвид :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=xLg4o_hQhcM

Даже ти махах после да го направиш пак... :D

Паздрави!


Абе мислех вече да не пиша в тая тема ама като изгледах клипа и не се здържах :mrgreen:
Мога само да кажа едно голямо БРАВО!!!!!!!
между другото и по други писти като сам бил на обратни завои ми е правело впечатление, че я плъзга :D
Напомня ми на Галин Ямболов.................а това за дрифта не е лошо :mrgreen:
За да си добър пилот, първо трябва да бъдеш добър механик!
Аватар
panchugov_fen
 
Мнения: 364
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 03:07
Местоположение: казанлък skype: panchugovfan
Име: Валентин Георгиев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот GTI-8V » Сря Ное 18, 2009 23:22

КРИТИКА написа:Както казах ние тука може да си чешем езиците колкото си искаме, но прави ли чест на състезател да напада колега. Мани ме мене мен никой не ме познава както и повечето пишащи тук и можем едва ли не да си пишем глупости. Не ти ли направи впечатлние, че нито един пилот не написа против Туристите, а само Бох. Евала на такива като теб, които одобрявате това....
И за колата сигурен съм, че и Мечков, Денис, Златков и ако ще и пилоти от по долни класове да се качат на това Мицубиши ще го карат по добре от Бох.
Да аз не симпатизирам на Бох и го казвам. Но аз съм фен и имам право да изкажа мнение. Но за спортист, какъвто твърди че е тои и спортсмен мисля, че е недопустимо.
Както видя не изкритикувх нито едно от мненията на фенове за така наречените "туристи", а само на уж състезателя.



Че имаш некав проблем с мен е ясно одавно, само ти си снаеш какив е?! Не ме и интересува така и иначе.

Все пак, не вишдам какво е толково скандално че потвърдих че просто има \"туристи\" сред пилоти?? Нямам право на мнение ли? Или требва да си замълча същото за ми колеги? Няма логика според мен, като теб и аз съм фен на моторспорт и не само пилот, така и иначе сам аматеур и за това не се обишдам ако оспорваш некои мои качества. Нямам проблем или комплекс да го чувам, достатчно сам реалист за да знам че далеч сам от талант, много добър пилот и подобни, за това спокойно давей :-))) Но това не ме спира да си изкъсвам мнение, и то е имено че наистина има туристи които заради една или друга причина участват, в това няма лошо, но думата \"турист\" е просто точната за тех. Как да наричам некои които с застесателна кола е по бавен от колкото друг с личната кола? Които дури не влиза в високите обороти или спира вместо 50м преди савой още преди да е започнало правата? Зажелавам, но за мен това за туристи и аз лично не вишдам нищо интересно в това на една застесание, същото една застесание става интересно имено от спортната слоба, битки, даване на максимума и така нататък. Ако на теб ти е интересно как на всеко застесание остава с светлини години, хубово, това ти е право, на мен това не ми кефи.

Спора с теб така и иначе няма смисъл, самия факт че мислиш че мойта кола е най силната е грешен, нарешдам се май на 4-ти или 5-та посица вече по сила. Още по зле че мислиш че с силна кола е по лесно, още повече за аматеур като мен които дури не може да се позволи да прави тест на некаква уличка и които хал хабер няма от настройки, хахаха. Нищо, некав ден може би ще седнаш в наистина силна кола и ще се убедиш че те не за на релси, че време за реакция е доста по малък и куп други неща.

Сега те оставам да подължаваш с антипатия към мен ;-))
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот ibar » Чет Ное 19, 2009 09:03

КРИТИКА написа:За пореден път се убеждавам, че не си никакъв спортсмен и пилот. Не ти прави чест да кометираш колегите си по този начин. Тук не видях нито един пилот да си позволява да говори така за собствените си колеги освен теб. За тва никога няма да стане състезател от теб, а само един карач на една много бърза кола, която до скоро нямаше аналог в класа си.
Аз като зрител не с симпатизирам на такова изказване на уж състезател, да говори така за собствените си колеги.
Интересно ми е да те видя какъв си пилот ако има едномарков шампионат....
Не мисля да продължавам да пиша повече...... поредно разочарование.



АМАН от анонимни компелексари (комплексарки)
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот КРИТИКА » Чет Ное 19, 2009 10:06

ibar написа:
КРИТИКА написа:За пореден път се убеждавам, че не си никакъв спортсмен и пилот. Не ти прави чест да кометираш колегите си по този начин. Тук не видях нито един пилот да си позволява да говори така за собствените си колеги освен теб. За тва никога няма да стане състезател от теб, а само един карач на една много бърза кола, която до скоро нямаше аналог в класа си.
Аз като зрител не с симпатизирам на такова изказване на уж състезател, да говори така за собствените си колеги.
Интересно ми е да те видя какъв си пилот ако има едномарков шампионат....
Не мисля да продължавам да пиша повече...... поредно разочарование.



АМАН от анонимни компелексари (комплексарки)


Бих казал аман от изказващи се без да четат изцяло в темата.
По горе съм написал името си.
Не съм анонимен просто при регистацията не сметнах за необходимо да напиша името си, но явно тук има значение.
КРИТИКА
 
Мнения: 30
Регистриран на: Пон Юни 29, 2009 11:57
Име: Иван Стоянов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот RaPiD » Чет Ное 19, 2009 11:01

Ми то името винаги можеш да си го добавиш от "Потребителски панел".
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 14-15.03.2009 г.- Писта "Хасково"

Мнениеот ibar » Чет Ное 19, 2009 11:08

КРИТИКА написа:
ibar написа:
КРИТИКА написа:За пореден път се убеждавам, че не си никакъв спортсмен и пилот. Не ти прави чест да кометираш колегите си по този начин. Тук не видях нито един пилот да си позволява да говори така за собствените си колеги освен теб. За тва никога няма да стане състезател от теб, а само един карач на една много бърза кола, която до скоро нямаше аналог в класа си.
Аз като зрител не с симпатизирам на такова изказване на уж състезател, да говори така за собствените си колеги.
Интересно ми е да те видя какъв си пилот ако има едномарков шампионат....
Не мисля да продължавам да пиша повече...... поредно разочарование.



АМАН от анонимни компелексари (комплексарки)


Бих казал аман от изказващи се без да четат изцяло в темата.
По горе съм написал името си.
Не съм анонимен просто при регистацията не сметнах за необходимо да напиша името си, но явно тук има значение.


Скъпи господин Стоянов,

ще перефазирам изказването си


АМАН от написали си името интернет КОМПЛЕКСАРИ и РАЗБИРАЧИ
Аватар
ibar
 
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 12:32
Местоположение: София
Име: Илиян Бързев

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron