Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Анкетата свършва на Пон Дек 29, 2008 17:09

"Велико Търново"
32
26%
“РУСЕ”
10
8%
“ДРАКОН-І”
13
10%
“ВАРНА”
11
9%
“ДРАКОН ІІ”
11
9%
“СТАРА ЗАГОРА”
16
13%
“СОФИЯ”
13
10%
“БУРГАС”
18
15%
 
Общо гласове : 124

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот BradurS » Чет Ное 27, 2008 18:55

Търново беше страхотно организирана писта. Но е доста неудобна за пилотите. Доста е тясна и няма много места за изпреварване. Това е големия минус, колкото и да ми е трудно да го призная.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот мимиток » Пет Яну 09, 2009 00:55

Дракон 1/2, разбира се! Поне за мен там имаше кай-много емоции. :)
мимиток
 
Мнения: 1
Регистриран на: Пет Яну 09, 2009 00:37

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот zoxon » Сря Яну 14, 2009 19:13

Писта Бургас си беше уникална :D
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот zoxon » Чет Яну 15, 2009 10:36

защо мислиш така
Л. Мечков написа:Стара Загора е много хубава писта като трасе, странно е, но на мен най-ми допадна каубойското на Бургас, за съжаление догодина няма да го има.
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот joni_racing » Чет Яну 15, 2009 11:42

най готината писта този сезон бе стара загора с най много емоции най много чукнати коли варбурга и трабанта на вромос бяха ваобще на мен най много ми допадна тя с тv. екран
joni_racing
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пон Ное 12, 2007 14:39
Местоположение: SOFIA
Име: tzvetomir hristov ivanov

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот Л. Мечков » Чет Яну 15, 2009 19:25

zoxon написа:защо мислиш така
Л. Мечков написа:Стара Загора е много хубава писта като трасе, странно е, но на мен най-ми допадна каубойското на Бургас, за съжаление догодина няма да го има.

Както доста често подчертавам съм доста прост и понякога не разбирам отправените ми въпроси :oops: В какъв смисъл защо мисля така?
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот zoxon » Нед Яну 18, 2009 09:52

защо мислиш че няма да има Бургас
Л. Мечков написа:
zoxon написа:защо мислиш така
Л. Мечков написа:Стара Загора е много хубава писта като трасе, странно е, но на мен най-ми допадна каубойското на Бургас, за съжаление догодина няма да го има.

Както доста често подчертавам съм доста прост и понякога не разбирам отправените ми въпроси :oops: В какъв смисъл защо мисля така?
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот Л. Мечков » Нед Яну 18, 2009 10:00

zoxon написа:защо мислиш че няма да има Бургас
Защо ли? Ми защото това не беше писта, но на мен не ми пречи да ме изкефи, просто обичам криви и гърбави трасета, а това беше точно такова. Нормално е да я няма, не се вписва в стандартите, макар че организаторът направи всичко, което можа. Но е неудобна- боксовете бяха на пътя, а той нямаше как да бъде затворен за цял ден. Жалко.......
Това ли е отговорът, който търсиш :)
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот GTI-8V » Нед Яну 18, 2009 10:24

Това не беше писта и трасе, нито от гледна точка на сигурност нито от гледна точка за колите. Надявам се никога повече такива или подобни трасета да бидат допуснати.

Нека да прават застесание за Buggy, SS за Rally, rallycross или autocross там, но за писта това не е трасе.

За боксовете изобщо да не говора, под всеква критика. Повече разправи с полиция от колкото друго нещо. Мисла че е задължително на едно застесание да се осигуряват боксове от петък вечер до неделя следобяд нонстоп. Органисатор които това не може да осигури нека да не прави застесание.

А искрено се надявам ако се приеме предлошение от калояново да отпаднат още 2 писотви застесание едната да е имено Бургас а другата да е Варна. Освен ако не се промени трасето естествено.
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот Л. Мечков » Нед Яну 18, 2009 11:07

GTI-8V написа:
А искрено се надявам ако се приеме предлошение от калояново да отпаднат още 2 писотви застесание едната да е имено Бургас а другата да е Варна. Освен ако не се промени трасето естествено.

Бургас и без това този сезон го няма :wink:
За мен Пистите са Калояново(1 и 2 най-доброто и удобно място), Стара Загора(уникално трасе, добра организация), Русе(ако си оправят боксовете и организацията най-вече), Велико Търново(с леки резерви, заради изключително тясното трасе и огромните канавки), София(тя си е на БФАС, малко е смотана с тия десни завои, но....), Варна(само, ако ги няма тия опасни шикани и влизания през локалното), за другте не коментирам, защото нямам наблюдения, нито за Хасково, нито за Пловдив(ако някога въобще я предложат пак)...
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот zoxon » Нед Яну 18, 2009 18:48

Г-н Бох извинявай те предварително но никога не сте били критерий за автомобилен спорт ще ви помоля когато коментирате нещо да не го правите като звездата на този спорт защото нещата в тази страна в която ти си решил да прокопсваш наистена се случват трудно.Имах честа да помагам на пистатата и вярвам в усилията на оранизациония екип че тази година ще е доста добра :D . А ако пак не ви хареса няма да ви се расьрдим че сте се вьрнали кьм по-високото ниво от което смятате че идвате :D
GTI-8V написа:Това не беше писта и трасе, нито от гледна точка на сигурност нито от гледна точка за колите. Надявам се никога повече такива или подобни трасета да бидат допуснати.

Нека да прават застесание за Buggy, SS за Rally, rallycross или autocross там, но за писта това не е трасе.

За боксовете изобщо да не говора, под всеква критика. Повече разправи с полиция от колкото друго нещо. Мисла че е задължително на едно застесание да се осигуряват боксове от петък вечер до неделя следобяд нонстоп. Органисатор които това не може да осигури нека да не прави застесание.

А искрено се надявам ако се приеме предлошение от калояново да отпаднат още 2 писотви застесание едната да е имено Бургас а другата да е Варна. Освен ако не се промени трасето естествено.
zoxon
 
Мнения: 92
Регистриран на: Вто Авг 19, 2008 09:38

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот GTI-8V » Нед Яну 18, 2009 19:33

zoxon написа:Г-н Бох извинявай те предварително но никога не сте били критерий за автомобилен спорт ще ви помоля когато коментирате нещо да не го правите като звездата на този спорт защото нещата в тази страна в която ти си решил да прокопсваш наистена се случват трудно.Имах честа да помагам на пистатата и вярвам в усилията на оранизациония екип че тази година ще е доста добра :D . А ако пак не ви хареса няма да ви се расьрдим че сте се вьрнали кьм по-високото ниво от което смятате че идвате :D


Само същото ти си участвал в органисъциа или каквото и да е на писта бургас не го прави трасето по добре.Може да бидаш абсолютно сигурно че това не е само мойто мнение, гарантирам ти го.
Нито по време на застесание, нито след застесание сам чул от пилот че е доволен от скокове които се получават на това трасе. Това че само и само същото пиша тук истините от гледна точка на пилот/пилоти не ме прави на звесда, споко.
Явно имате проблем с критика които не прави нещата по добре.

А все пак, макар че само маловашно, ти пиша това като държател на рекорд на писта бургас, така че причина не е в това че имам проблеми с самата писта!

Разбирам изцело че много труд за влошени в органисъциа на тази застесание, предполагам и много нерви, чувешки труд и какво ли не, но и ние застесатели сме инвестирали заедно много повече труд и пари в колите ни, без сначение дали е лада или събару, застава или порсче, тези всички машини за цени, зглобени с много труд и пари а определено заслушаваме по добро трасе които не ни вкара скоростна кутия през пода, дупки странично които поглатна чела кола, скокове като за супер специален етап от ВРЦ и да сме в конфликт през 10 минути с полиция за боксове.

Така че извинаве много, може да се обидите, но ние още повече би требвало да се обидиме некои да ни накара пищова!!! застесание да се превешда на такова място, за това как некои от органисатори се развикаха сутринта на пилоти и механици заради боксове, за това дури нискам да си спомна ...

А щом мислиш че съм само аз, сгрешиш, мисла че при анкета за качество на писти които най вероатно ще се прави за да се види какви да остават открити мисла че доста голям процент от гласове ще получавате ....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот Л. Мечков » Нед Яну 18, 2009 19:44

Я.........Въобще не съм обърнал внимание, че тази година я пише писта Бургас, а се говореше, че няма да я име.Е, нищо, с удоволствие ще си настроя колата за там и щесе накефя пак, само живот и здраве :mrgreen:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Коя ПИСТА ви донесе най-много положителни емоции?

Мнениеот Л. Мечков » Нед Яну 18, 2009 19:52

zoxon написа:Г-н Бох извинявай те предварително но никога не сте били критерий за автомобилен спорт ще ви помоля когато коментирате нещо да не го правите като звездата на този спорт защото нещата в тази страна в която ти си решил да прокопсваш наистена се случват трудно.Имах честа да помагам на пистатата и вярвам в усилията на оранизациония екип че тази година ще е доста добра :D . А ако пак не ви хареса няма да ви се расьрдим че сте се вьрнали кьм по-високото ниво от което смятате че идвате :D
Доста заядлив пост, честно казано само мен ме мислеха за луд, че ми хареса на Бургас, така че смятам не си прав. Самото трасе е гадно, няма какво да се лъжем, ако ще и последните си сили да положите- положението си остава такова. Нямам нищо против организацията, преди също съм подчертавал, че организаторите не седнаха, това няма как да не се признае. Но просто мястото е кофти за зрители, кофти за повечето пилоти, кофти за боксове......Това няма как да се промени от организатора, поне аз така мисля. Целия пътен възел трябва да се преасфалтира, а общината заради едното състезание надали ще го направи, все пак тези неравности не затрудняват кой знае колко нормално движещите се коли в ежедневния трафик. Тях това ги интересува, не нас :D

Малко едит- забравих най-важното, тази писта бе белязана с много счупени скоростни кутии, включително и моята. Всичко това от многото "триони" и отскоци, но както подчертах-не се сърдя, но пък отпаднах поради тази причина :mrgreen:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта

cron