"Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот dankata » Пон Ное 10, 2008 13:06

Независимо какви са били причините довели до последното решение на БФАС , тяхното отношение към спорта и състезателите е меко казано обидно ......ако продължават в тоя дух мотивацията на пилотите съвсем ще изчезне да не говорим ,че вероятно следващата 2009 г. пистовия шампионат може изобщо да не се кара ами направо да си определят кой състезател в коя напредвара ще е победител ....от малкото останали коли и пилоти в големия клас
Сега едно инфо нямащо много отношение към темата ....но вероятно имащо отношение към пистовия шемпионат догодина ..

TANEV JOINS PROTEAM MOTORSPORT
Bulgarian youngster George Tanev will join Proteam Motorsport for the championship final at Macau. Tanev, who previously took part in the events of Oscherleben, Imola and Monza at the wheel of a Petrol GT Racing Team BMW 320si, will replace Stefano D’Aste at the wheel of one of Proteam’s two BMW cars, joining Sergio Hernández, current leader of the Independents’ Trophy.

Tanev's best result in his previous appearances has been the fifth position in the Independents' class obtained in Monza's second race
Аватар
dankata
 
Мнения: 70
Регистриран на: Пон Юли 30, 2007 10:44
Местоположение: sofia
Име: Даниела Нешева

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот plm » Пон Ное 10, 2008 21:20

Мнението ми е, че Георги Танев трябваше да остане в рали спорта, защото веднага направи впечатление в чужбина.Там постигна най-големите си успехи.
Сега на писта...че, е изпреварил 2-3 и е 20-ти...не е това. Той може повече.
Ралито е по-сложен спорт. Трябва и навигатор. И отбор.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот todor hristov » Пон Ное 10, 2008 22:31

Мисля си,че ако бях на мястото на Танев-старши също бих спрял детето си от ралита.Явно Георги доста е пострадал от катастрофата,щото има белег от трахеостома.Аз харесвам WTCC,така че ми е кеф да гледам Петролското БМВ.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот GTI-8V » Сря Ное 12, 2008 18:05

plm написа:Мнението ми е, че Георги Танев трябваше да остане в рали спорта, защото веднага направи впечатление в чужбина.Там постигна най-големите си успехи.
Сега на писта...че, е изпреварил 2-3 и е 20-ти...не е това. Той може повече.
Ралито е по-сложен спорт. Трябва и навигатор. И отбор.


Ами като новак бих казал че това е пак добре че изпреварва некои други пилоти. Все пак не требва да се забрави че требва пирво да свикне колата, задно предаване, че кара с най голямя баласт, че не кара с заводска кола и да не забравиме че това е световен чампионът, така че аз бих казал че отлично се представи на пирвите застесаниета.

Иначе сам загласен с това които Тодор е казал в последния коментар, и аз мисла че катастрофата на георги е една от причини че се отказаха а както познавам и Боби Танев той си е направил сметката къде е най добре за тех. Аз се кефа максимално на WTCC. Само жалко че съм почти сигурно че на българска писта няма да ги вишдаме повече ....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот todor hristov » Сря Ное 12, 2008 21:13

WTCC е прекрасен шампионат,прилича на английски футбол-твърд,но и красив.Имиджът е на високо ниво,медийното отразяване е перфектно,остава Георги да се развива.За него при равни други условия,по имиджово е участието му при пистаците.По-добре за него ще е обаче да покара БМВ-то малко и у нас.Крайно време е тази държава да даде някой лев и да се построи една писта.Нацъфкаха голф игрища за дърти педеруги,а на младежта оставиха нелегалните гонки да си троши главата.Много ме е яд!
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот lrb » Чет Ное 13, 2008 09:45

todor hristov написа:....Нацъфкаха голф игрища за дърти педеруги,а на младежта оставиха нелегалните гонки да си троши главата.Много ме е яд!


и на мен много би ми се искало да има една хубава писта, на която да можем и ние да си караме колите, моторите и т.н., но вероятно всички знаят или поне могат да си представят разходите нужни за изграждане на подобно съоръжение. В крайна сметка всичко е математика - колко ще дадеш и колко ще получиш. Оттук идва и разликата: дъртите педеруги дават по 20 лв. за малко уиски, 200 евро за стая и т.н., а замислял ли си се ако направят писта с 20 или 30 лв. входен билет, дали ще се събере същата публика като на затворен маршрут София примерно?
lrb
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2007 21:00
Местоположение: София
Име: Лъчезар Рубчев

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот tsveti » Чет Ное 13, 2008 14:15

[quote="Христоскова"]Що се отнася до Цвети-тя ще успее да излезне, като победител от въпросния казус. В това съм убедена! ще quote]

:D Аз много отдавна излезнах победител, от този спор, да го наречем.
Първо, хора (ще се сетят кои, няма да цитирам имена умишлено) застанаха до мен и не отрекоха нередностите, на които станаха свидетели, въпреки близостта им с преките виновници. Това ще го запомня и ще го уважавам! Това достатъчно ли е? Защото за мен е!
Но...нека споделя и други сладости съпътствали тази победа.
- Много хора чуха, видяха и прочетоха.
- Всички станахме свидетели на безскруполността на шепа човеци и как всичките им изказвания до сега, било то за спорта, или за културата, като публични личности, струват...около 40 лева, колкото струва една купа за трето място в дадено състезание...и доста по-малко от чифт гуми ;)
- Получихме добри поуки от цялата история. Някои от нас! Защото другите ще продължават по пътя, който са си избрали, тъй като сами доказаха, че не умеят да живеят достойно.
- Разбрахме, че някои неща не зависят от нас самите и от фактите! Решенията, пък били те и абсурдни понякога, се взимат от съответните хора. Разбрахме, че ‘’бялото’’ може да се нарече ‘’черно’’, стига да имаш съответната власт да го сториш. Разбрахме, че ние сме, каквито сме и, че няма да спрем да се опитваме да ‘’отворим’’ очите на хората отговарящи и взимащи тези решения. Не за нещо друго (то няма и за какво), просто заради самия спорт и честната победа!

viewtopic.php?f=1&t=5273&p=80537#p80537
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот Л. Мечков » Чет Ное 13, 2008 18:39

Како, само за едно не съм съгласен , кажи ми само къде виде купа за 40 лева :mrgreen: :?: И то за 3-то място :lol:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: "Спорът"!Георги Танев си върна победата и титлата???

Мнениеот tsveti » Пет Ное 14, 2008 12:05

Каке :mrgreen: , купите вървят от 20 лева нагоре. Или поне миналата година по това време струваха толкова. По-засуканите, разбира се, струват повече.
А онези наредените купи тогава, ми се видяха горе долу от този ранг. Все пак магазинчето, от което почти всички поръчват купи е на една пряка от офиса ми и съм имала достатъчно време да разгледам.
Загадката за купата за трето място, оставям на въображението ти, което всъщност е доста всеобхватно... :D
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 35 госта

cron