Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот G-BaBy » Вто Окт 21, 2008 21:33

tsveti написа:По-горе има една снимка от награждаването...
Нямаше ли предвидена глоба в Правилника за класирал се участник, неявил се на награждаването? :roll:


Не го познавам лично но това маи в средата е Царски , а тая снимка дет си я видяла е била с цел да се наплюе Царски не за друго :D
gallery2.php?g2_itemId=160412
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот mincho_bs » Вто Окт 21, 2008 21:36

G-BaBy Просто едната снимка където Царски присъства е в клас А8.А на другата която не присъства е от генералното за класа А&Н над 1600.
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот tsveti » Вто Окт 21, 2008 21:37

А, появи се. Той е, да :wink: Просто не съм гледала снимки от пистата :oops:

Супер чат тема си скалъпихте/скалъпихме!

Ееее, вие съвсем ме объркахте...тъкмо пуснах ''СПАМА'' и ново мнение, че все пак не е бил там...

За 2-ри път променям...и риторичният ми въпрос по-горе, остава в сила.
Последна промяна tsveti на Вто Окт 21, 2008 21:41, променена общо 2 пъти
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот kubeto76 » Вто Окт 21, 2008 21:38

Награждаванията бяха две. За класа се появи, но след като публиката го освирка не дойде за генералното.
--------------------
kubeto76
 
Мнения: 48
Регистриран на: Пон Окт 02, 2006 21:42
Местоположение: СОФИЯ
Име: Борис Рангелов

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот deso_hristov » Вто Окт 21, 2008 21:50

Тия снимки, които е публикувал Алекс показват, че по колата на Царски има черни следи, ама такъв ПЕРФЕКТЕН КРЪГ от какво може да стане, я дали при удара с Борисов, който го изхвърля към публиката гумите на Боби не са на вратите на Царски
deso_hristov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:54
Местоположение: Пловдив

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот GTI-8V » Вто Окт 21, 2008 22:20

deso_hristov написа:Тия снимки, които е публикувал Алекс показват, че по колата на Царски има черни следи, ама такъв ПЕРФЕКТЕН КРЪГ от какво може да стане, я дали при удара с Борисов, който го изхвърля към публиката гумите на Боби не са на вратите на Царски



Сигурно заради лошия си български нищо не разбрах, би ли обяснил така че мога да разбера какво имаш предвид?
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот emsis » Вто Окт 21, 2008 22:30



Това клипче е много добро, хванал си един от най-важните моменти!! Да живеят феновете, които не се притесняват да използват телефони, фотоапарати, и всякакъв друг вид бойна техника... :wink:
Аватар
emsis
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 19:19

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот andrey kokalov » Вто Окт 21, 2008 23:01

Надявам се,че ясно сте чули всички каво казва Боби към края на спора.Също се и надявам тези му думи да стигнат на дебелоглавите,които само обясняват как се кара на състезание.Без публика ако ще 1000 коли да има на никой няма да му е кеф да кара.....Толкова е просто.Надявам се,че на всички е ясно липсата на здрав разум у нас.И дано този чат поне малко да добие гласност,защото човек да ходи на състезания първо трябва да може да ходи и да е жив!!!Всичко отанало е чешене на езици.Искрено се надявам всеки да си е дал сметка,че така не се решават нещата,особено когато нито пистите са писти,нито организацията е организация(в случая не визирам Радко Петров)
Защо ми споменавате само как се прави по състезанията?И колко общо имат нашите надпревари с тези на запад.Там колите и да се блъскат си има зона за сигурност.Хората пак си чоплят семки и си говорят глупости,но поне стоят на седалки и няма какво да им се случи.Прочетох в едно мнение,че не било задължение на пилотите да пазят хората.По принцип сте прави,но не и за нашата действителност.Ако в случая Царски не пази хората,червената ограничителна лента ли ще го направи?!Искам да се позамислите над това,а пък после давайте коментари.И друго-точно фактът,че на времето Царски беше най-обичаният и известен сред масите пилот не му прави чест точно в тази ситуация.Защото ако има фенове,те са за да те подкрепят и подражават.А вярвайте втори такъв като него по пистите не искам да гледам.Надявам се да не съм единствен.А който разсъждава,че на писта са важни само катастрофите и шоуто,просто да смени дисциплината.Има си крос,там това е нормално..............................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот deso_hristov » Вто Окт 21, 2008 23:06

Подразни ме това, че всеки се надъхва тук срещу някой и веднага отсъжда кой виновен и кой не, а никъде не се изкоментират очевадни неща, които се виждат на малкото видео с което разпалгаме. Хубаво би било да има и гледни точки от други камери. По БТВ Новините дадоха удара от друга гледна точка и ако имаме мовече такива (гл. точки) тогава нека съдим, а това, че последните писти се превърнаха в КОРИДА губи спорта и да не ме чува дявола, но да не загубим и човешки животи по трасетата
deso_hristov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:54
Местоположение: Пловдив

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот emsis » Вто Окт 21, 2008 23:26

Мога само да кажа, че в тази държава, за да се опазиш, можеш да разчиташ единствено и само на себе си и на здравия си разум (при наличието на такъв :roll: ).
Аватар
emsis
 
Мнения: 5
Регистриран на: Съб Сеп 13, 2008 19:19

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот ifcho » Сря Окт 22, 2008 09:07

нещо всички изказват много крайни мнения...
и аз съм на мнение, че Царски е виновен в случая, но съм склонен да вярвам, че си е просто неумишлен инцидент, все пак в този участък пистата не е особено равна...
И няма ли модератори в тоз форум? Да отделят хранилката в отделна тема, за да можем да коментираме и останалата част от съзтезанието :?:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот Ferjancz » Сря Окт 22, 2008 09:39

ifcho написа:нещо всички изказват много крайни мнения...
и аз съм на мнение, че Царски е виновен в случая, но съм склонен да вярвам, че си е просто неумишлен инцидент, все пак в този участък пистата не е особено равна...
И няма ли модератори в тоз форум? Да отделят хранилката в отделна тема, за да можем да коментираме и останалата част от съзтезанието :?:



Модератори и администратори има, въпросът е, че ни писна да говорим едно и също всеки път. Некви си там правила и начини на писнае в този, вече превърнал се в семкаджииски, форум. После като каже някой " Мнаи ги тея в този форум, те само глупости пишат" еми ще е прав човека! Всеки да си пише, каквото му е на сърце, а пък аз само ще стоя и ще се забавлявам. Ако имам, какво да кажа ще го кажа и хората, които искат да го чуят ще го чуят. Каквото ни е мисленето, такъв ни е и спорта, такъв ни е и форума. Пет човека модератори и администратори немогат да променят нищо!!! Всеки да прави, каквото намери за добре!!
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот txl » Сря Окт 22, 2008 10:24

Хората, които ще пишат още по темата, добре да си помислят имат ли какво да кажат и как ще го кажат.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот ifcho » Сря Окт 22, 2008 10:38

Ми те потребителите сами няма как да се контролират. То във всеки форум е така. Затова трябва модераторите да са строги и да следят за прилагането на правилата и когато те не се прилагат, да трият и редактират мнения :shock:
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: Последен кръг от БШТА 18-19 октомври - гр. Бургас

Мнениеот P.Solberg » Сря Окт 22, 2008 11:52

И когато те го правят като трият мнения и налагат банове на провинилите се, всички оревават форума, било комунизъм и какво ли още не. Не може или-или.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron