27-28.09.2008г. Писта "София"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот RaPiD » Чет Окт 02, 2008 23:17

Значи ти караш бялото Юго? С какъв мотор е? Някой Фиатов ще е щом има лепенка Абарт? Оправихте ли ауспуха? :lol:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот lrb » Пет Окт 03, 2008 09:45

на мен лично този "спор" ми звучи малко като приказката за яйцето и кокошката. Според мен комбинацията пилот-машина е в основата на успеха. Нито силен пилот със слаба кола, нито слаб пилот със силна кола са шампионско решение. Все пак аз лично слагам едни гърди напред пилота пред техниката. Примери колкото щете: Жан-Жозеф със супер 1600 пляскаше много по-силни коли от неговата, дали ако Льоб караше Форд щеше да печели?...и т.н., но така или иначе дори гениални пилоти с чуплива техника не могат да направят нищо! Айде лек ден от мен :D
lrb
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2007 21:00
Местоположение: София
Име: Лъчезар Рубчев

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот Jordie » Пет Окт 03, 2008 16:35

Тяяя сагата с фяул-стартовете няма да спре дотук.
Нито за сините флагове,нито за пожарогасителите.
Лошото е че имаше поне малко подготвени съдий в милата ни Татковина обаче и те за нищо не стават вече...
Поне така разправя бившия им началник :lol: :lol:
Jordie
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 16:05

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот VAZ sport » Пет Окт 03, 2008 19:17

Jordie написа:Тяяя сагата с фяул-стартовете няма да спре дотук.
Нито за сините флагове,нито за пожарогасителите.
Лошото е че имаше поне малко подготвени съдий в милата ни Татковина обаче и те за нищо не стават вече...
Поне така разправя бившия им началник :lol: :lol:


След толкова шум дет се дигна през последните месеци почти съм сигурен че за догодина поне ще има камери да следят за фаул старт
а да ми кажеш кои са тези съдии и НАЧАЛНИКА им :?: гледам че си запознат :D :arrow: :?:
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот dr.hous » Пет Окт 03, 2008 22:19

като цяло не съм доволен от две неща едното е че имаше паркирани асвалтиращи машини по незнам си колко тона от външната страна на завоя при качването към моста ако някои беше изпуснал завоя не знам какво можеше да стане но съм сигурен че нито една от тези машини нямаше да даде откат и сантиметър при евентоален удар а този завои е изпускан другото е че след загряващата обиколка всички се наредиха за старта на полагащото им се място аз също и чакам да доиде маршал да корегира точното ми положение на линията отворил съм си вратата и си блея поглеждам светофара свети червено не вярвам на очите си докато се опомня зелен светофар и гледам колата пред мен тръгва е и аз тръгнах с малко закъснение едно е сигурно че не съм направил фалстарт но и да бях кои щеше да забележи не видях никои да ме види каде съм се наредил за старта камоли за фаустарт награждаването без коментар
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот Гетов » Съб Окт 04, 2008 23:30

dr.hous написа:като цяло не съм доволен от две неща едното е че имаше паркирани асвалтиращи машини по незнам си колко тона от външната страна на завоя при качването към моста ако някои беше изпуснал завоя не знам какво можеше да стане но съм сигурен че нито една от тези машини нямаше да даде откат и сантиметър при евентоален удар а този завои е изпускан другото е че след загряващата обиколка всички се наредиха за старта на полагащото им се място аз също и чакам да доиде маршал да корегира точното ми положение на линията отворил съм си вратата и си блея поглеждам светофара свети червено не вярвам на очите си докато се опомня зелен светофар и гледам колата пред мен тръгва е и аз тръгнах с малко закъснение едно е сигурно че не съм направил фалстарт но и да бях кои щеше да забележи не видях никои да ме види каде съм се наредил за старта камоли за фаустарт награждаването без коментар

ок приятелю, мн. си прав
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот Jordie » Пон Окт 06, 2008 12:51

VAZ sport написа:

Дали и колко съм запознат - не се знае.
Проблема е че нещата не отиват на по-добре :mrgreen:
Jordie
 
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Сеп 08, 2008 16:05

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот D.Nikolov » Пон Окт 06, 2008 15:34

явно някой от вас незнаят но се снимаше с камера за фаулстарт, поне по предните - лично Митьо шуменския (Димитър Георгиев-полицая) снимаше и показваше и доказваше имали...нямали.... ако някой има възражения. Аз лично съм свидетел.
Аватар
D.Nikolov
 
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 18:21
Местоположение: Бургас
Име: ДИМИТЪР НИКОЛОВ

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот fort_51 » Сря Окт 08, 2008 19:59

Оба4е Т.Златков беше страхотен стила му на каране е страхотен
Аватар
fort_51
 
Мнения: 41
Регистриран на: Вто Юли 08, 2008 16:42
Име: Ицан Марандаков

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот 2002turbo » Сря Окт 08, 2008 21:41

fort_51 написа:Оба4е Т.Златков беше страхотен стила му на каране е страхотен

Така е, класата си е класа, няма какво да се лъжем :idea:
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот txl » Чет Окт 09, 2008 17:02

Решение на Спортните комисари БШТА "София 08&
09.10.2008

Решение на СК от 9 октомври 2008 год:
На заседанието присъстваха и представители на АСК”Петрол Джи Ти Рейсинг” Георги Танев състезател и Богдан Танев като мениджър на клубът.Те дадоха обяснение, че задната лява врата е закупена от производител на име “Сайбон карбон”.
Съгласно доклад на Председателят на техническа комисия Камен Михайлов и допълнителното му изслушване:
“Беше извършен общ преглед на автомобилите, завършили състезанието.
Съгласно решение на спортните комисари, заключителен преглед беше направен на автомобили със състезателни номера: №1 – първи в А6, автомобил №111 – първи в генералното класиране.Автомобилите отговарят на изискванията по отношение на извършените проверки.
Във връзка с постъпил протест срещу №111 за кормилен прът, спирачен блок-педали и врати, констатирахме следното:
Кормилен прът – отговаря на хомологацията, спирачен блок-педали съгласно приложение “Ж” на FIA – свободен чл.253.5.5 Врати – установихме липса на конструктивен елемент в задна лява врата – не отговаря на изискванията на приложение “Ж” на FIA чл. 255.5.7.3.4.”
Въз основа на констатациите, направени от Техническата комисия по повод протеста на АСК „Автоцар” – Илия Царски и отнасящи се до недопустима по член 253 от приложение J на МСК липса на конструктивен елемент на задна лява врата на автомобил Субару Импреза, пилотиран от Георги Танев, състезателен №111 и постановките на член 7 от Наредбата за организиране и провеждане на автомобилни състезания и шампионати през 2008 год. на Георги Танев се анулира постигнатият резултат на СЗМ „СОФИЯ” Vти кръг от НШТА 2008 – 27/28 септември 2008 год.
Директорът на състезанието да разпореди промените в класирането на Група А и N над 1600 куб. см.
На протестиращият Илия Царски да се върне депозит от 500 лв. за уважения протест.

Приложение :
1.Два броя контестации от Илия Царски.
2.Доклад от Председателя на техническата комисия Камен Михайлов придружен от три броя снимки.


Спортни комисари:
подписал
/Ангел Руменов – Председател/
подписал
/ Иван Георгиев – член/
подписал
/ Юлий Славов – член /

http://www.bfas-bg.org/index.php
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот RaPiD » Пет Окт 10, 2008 00:04

Уау. Винаги ми е било интересно как конкурентите знаят за какво точно да подадат контестация. Имам предвид за някакви неща освен стандартните(кубатура напр.). Как така знаят за какво точно да подадат контестация? Както ПО да речем подадоха контестация за някакъв датчик на Митко, откъде разбраха за тоя датчик, като той не се вижда, нали е вътре в колата? Същата работа и тука. Колата на Жоро е минала ТП, после обаче се подава контестация за нещо определено и се оказва че има нередност? Не вземам ничия страна, кофти ми е за Жоро, защото спечели с каране, но пък правилата са правила. Но винаги съм се чудел за това, как аджеба конкурентите знаят за какво точно да подадат контестация, все едно имат доносници?
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот ifcho » Пет Окт 10, 2008 00:36

Е те боксовете не е като да са много разделечени един от други. А и хора непрекъснато сноват насам натам...информация колкото искаш :)
Peugeot's technical sophistication and competitive success confirm my belief that the automobile's progress began with and remains the fruit of sports competition' Enzo Ferrari
Аватар
ifcho
 
Мнения: 309
Регистриран на: Сря Авг 24, 2005 18:07
Име: Ivailo Ivanov

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот kiko » Пет Окт 10, 2008 08:41

Дей..а,тея смотльовци от Бета рейсинг трябваше хубаво да му натрескат канчето на тоя панагюрски педал.Догодина лично аз ще му метна някой камък на писта София да вземе да усети какви ги върши години наред тоя селяндур.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот GTI-8V » Пет Окт 10, 2008 08:52

kiko написа:Догодина лично аз ще му метна някой камък на писта София да вземе да усети какви ги върши години наред тоя селяндур.


Мисла че това е най долното каквото некои може да направи на некав пилот. За нещо по гадно и лошо не се сещам в момента и за това искрено те помола, и всички други с подобни мисли не зависимо кой пилот не го харесват, да НЕ се прави нещо подобно на които и да е!!!!
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron