27-28.09.2008г. Писта "София"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот G-BaBy » Сря Окт 01, 2008 21:15

Не знам кога сам писъл че окачването или пък шофирането не е било на ниво вие си измисляте някакви неща изван темата
и после си спорите със себе си , как се прави кола, как се кара, как се спира я ми кажи ти тоя форд ескорт от обикновенна
кола ли го почна или го купи готов и го стегна? Нямам нищто против българските пилоти тва са може би наи-измъчените пилоти особенно тия без спонсорите които си печелят сами парите за състезанията не че не уважавам и тия с дебелите спонсори ама няма спор че на тях им е в пъти по леко.... Когато силите се изравнят (ако се изравнят някога ) и всички са с
еднакви коли тогава може да се каже за първите че са карачи, а до тогава парите вложени в колата ще определят мястото на финала и последно искам да попитам на писта с 4 завоя пилота ли е важният фактор или колата???
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот 2002turbo » Сря Окт 01, 2008 21:19

OVI-BG написа:Какво стана след като Царски подаде протест срещу автомобилът на Георги Танев.Намериха ли се нередности по автомобила на Танев.В прадаването по Ринг ТВ казаха че е имоло не хомологирани части.

Аз видях, че механиците свалиха кормилния прът, а може и други чаркове да са сваляли, но тогава отидох в боксовете. И на мен ми е интересно, какво е становището на техническата комисия по въпроса с контестацията :roll:
Аватар
2002turbo
 
Мнения: 92
Регистриран на: Чет Юни 30, 2005 15:13
Местоположение: София
Име: Димитър Огнянов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот V1peR » Сря Окт 01, 2008 21:36

Царски е подал 3 контестаций , срещу автомобила на Танев , мисля че бяха за кормилната щанга , педалите , и матеряла на вратите на Субару-то , но и 3те са отхвърлени ,като неоснователни ... така поне прочетох аз ...
Георги ТАНЕВ е най-ГОЛЕМИЯ !!! , И Subaru Impreza STi - нема такава друга машина...
Аватар
V1peR
 
Мнения: 4
Регистриран на: Нед Сеп 28, 2008 17:33
Местоположение: София СитИ......
Име: Михаил Галев

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот Л. Мечков » Сря Окт 01, 2008 21:59

G-BaBy написа:Не знам кога сам писъл че окачването или пък шофирането не е било на ниво вие си измисляте някакви неща изван темата
и после си спорите със себе си , как се прави кола, как се кара, как се спира я ми кажи ти тоя форд ескорт от обикновенна
кола ли го почна или го купи готов и го стегна? Нямам нищто против българските пилоти тва са може би наи-измъчените пилоти особенно тия без спонсорите които си печелят сами парите за състезанията не че не уважавам и тия с дебелите спонсори ама няма спор че на тях им е в пъти по леко.... Когато силите се изравнят (ако се изравнят някога ) и всички са с
еднакви коли тогава може да се каже за първите че са карачи, а до тогава парите вложени в колата ще определят мястото на финала и последно искам да попитам на писта с 4 завоя пилота ли е важният фактор или колата???

Това е последният ми пост не по темата. Колата я купих тотал, даже и роубара сам си го направих, след като изхвърлих стария.Всичко по нея, ама всичко съм направил сам, само двигателя е сглобен от Тихомир Златков, както и скоростите.По нея няма нищо стандартно останало след моята намеса, като пиша нищо, значи НИЩО... Така че отговорих на този въпрос.
На писта с 4 завоя са важни гуми, спирачки, окачване, двигател, геометрия, ход на рейката, скорости, диференциали, челно съпротивление, дори и положение на пилота в седалката. Пилотът е най-важният фактор :idea:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот G-BaBy » Сря Окт 01, 2008 23:50

Л. Мечков написа:
G-BaBy написа:Не знам кога сам писъл че окачването или пък шофирането не е било на ниво вие си измисляте някакви неща изван темата
и после си спорите със себе си , как се прави кола, как се кара, как се спира я ми кажи ти тоя форд ескорт от обикновенна
кола ли го почна или го купи готов и го стегна? Нямам нищто против българските пилоти тва са може би наи-измъчените пилоти особенно тия без спонсорите които си печелят сами парите за състезанията не че не уважавам и тия с дебелите спонсори ама няма спор че на тях им е в пъти по леко.... Когато силите се изравнят (ако се изравнят някога ) и всички са с
еднакви коли тогава може да се каже за първите че са карачи, а до тогава парите вложени в колата ще определят мястото на финала и последно искам да попитам на писта с 4 завоя пилота ли е важният фактор или колата???

Това е последният ми пост не по темата. Колата я купих тотал, даже и роубара сам си го направих, след като изхвърлих стария.Всичко по нея, ама всичко съм направил сам, само двигателя е сглобен от Тихомир Златков, както и скоростите.По нея няма нищо стандартно останало след моята намеса, като пиша нищо, значи НИЩО... Така че отговорих на този въпрос.
На писта с 4 завоя са важни гуми, спирачки, окачване, двигател, геометрия, ход на рейката, скорости, диференциали, челно съпротивление, дори и положение на пилота в седалката. Пилотът е най-важният фактор :idea:


Съгласен съм със факторите които изброи но за писта София няма как да кажеш че пилота е важният фактор или добре да приемеме че е така аиде седни в една лада няма значение коя или в някои голф които свършиха по-назад и стани пак втори и ще ти повярвам че пилота е важният фактор... тук възможностите на почти всички коли са различни, ако възможностите на всички в дадените групи са горе доло еднакви чак тогава може да се каже че пилота е наи важен ...
в България има мн. добри пилоти но не всички могат да си позволят добре подготвена кола с която да покажат целия си
потенцял и затова остават незабелязани .......
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот Astra_26 » Чет Окт 02, 2008 00:15

Ти изобщо нямаш явна теза и не мога да разбера, какво целиш да постигнеш с тези мнения. Или откриваш топлата вода и си мислиш, че ние не знаем от кой кран тече -
G-BaBy написа:...в България има мн. добри пилоти но не всички могат да си позволят добре подготвена кола с която да покажат целия си потенцял и затова остават незабелязани .......
или пък ни забавляваш с откровени глупости -
G-BaBy написа: ...аиде седни в една лада няма значение коя или в някои голф които свършиха по-назад и стани пак втори и ще ти повярвам че пилота е важният фактор...
Забелязваш ли, че модераторите напълниха „Кошчето”, само с твои мнения. Призовавам Ви към по-сериозно отношение.
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот bakkk » Чет Окт 02, 2008 00:34

Каде мога да видя резултата от контестацията срешту Г.Танев.
Благодаря предварително :oops:
bakkk
 
Мнения: 20
Регистриран на: Вто Сеп 23, 2008 01:31
Име: Атанас Тотков

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот G-BaBy » Чет Окт 02, 2008 00:59

Astra_26 написа:Ти изобщо нямаш явна теза и не мога да разбера, какво целиш да постигнеш с тези мнения. Или откриваш топлата вода и си мислиш, че ние не знаем от кой кран тече -
G-BaBy написа:...в България има мн. добри пилоти но не всички могат да си позволят добре подготвена кола с която да покажат целия си потенцял и затова остават незабелязани .......
или пък ни забавляваш с откровени глупости -
G-BaBy написа: ...аиде седни в една лада няма значение коя или в някои голф които свършиха по-назад и стани пак втори и ще ти повярвам че пилота е важният фактор...
Забелязваш ли, че модераторите напълниха „Кошчето”, само с твои мнения. Призовавам Ви към по-сериозно отношение.


еми даваи да чуеме и твоето мнение или и ти си на мнението че само пилота е важен....... значи вие това автомобила го нямате за нищо... е то по вашата логика тия пилоти дет бяха назад в класирането не са могли да карат....
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот RaPiD » Чет Окт 02, 2008 01:05

G-Baby затвори малко тая паст бе, стига си пълнил форума с глупавите си безсмислени постове. Не може всички да са първи, това не ти ли е ясно. Плюс това има 4 класа, за по-слаби и за по-силни коли, нормално е коли от Х1 да са последни, а от Х4 - първи.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот G-BaBy » Чет Окт 02, 2008 01:39

RaPiD написа:G-Baby затвори малко тая паст бе, стига си пълнил форума с глупавите си безсмислени постове. Не може всички да са първи, това не ти ли е ясно. Плюс това има 4 класа, за по-слаби и за по-силни коли, нормално е коли от Х1 да са последни, а от Х4 - първи.


ок няма значение както и да е ама маи ти трябва да се позамислиш малко кога си видял х1 и х4 да се пускат заедно че х1 да са били последни :D а и говорех за класовете отделно ама аиде стига толкова че много разбирачи взехте да спорите и като че ли нарочно говорите обратното.........
G-BaBy
 
Мнения: 45
Регистриран на: Съб Сеп 27, 2008 20:14
Име: danko ivanov

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот GTI-8V » Чет Окт 02, 2008 08:51

пак доказваш че не си много компететен и лошо приготвън. В Русе тази година караха Х1, Х3, Х4 в една група ....

Нещо ти се иска да разбираш нещата но не се получи много добре за сега ....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот dr.hous » Чет Окт 02, 2008 12:50

ако разгледате времената от състезанието можете да видите че има коли от х1 които имат по- добри времена от х-4
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот Л. Мечков » Чет Окт 02, 2008 13:13

dr.hous написа:ако разгледате времената от състезанието можете да видите че има коли от х1 които имат по- добри времена от х-4
Точно за това става въпрос, пилотът е най-важният фактор!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот misho_usa » Чет Окт 02, 2008 20:32

Здравейте момчета и момичета!

Аз мисля че G-Baby иска да каже че финансово повечето шофьори (добри или лоши) не могат да си позволят кола да се конкурират срещо Еволюшана на пример. Разбира се става дума за коли които са в един клас. Аз лично мисля чи трябва да се вземат мерки срещо Аудито, защото не мисля че е чесно кола с 8 цилиндара да се конкурира срещо коли които са с двигатели на половината на Аудито.

Сега по темата за "шофьора с по слабата кола", мой приятел с който се сазтезаваме буквално си играе с BMW M3ки на писта. И двете коли са пуснати в един клас. Тук става дума за BMW M3 e46 3200cc 6 цилиндара срещо Honda Prelude 2200cc 4 цилиндара, като и двете са без турбо. Хандата е била по бърза не само защото шофьора и добър, а И защото колата е много добре потготвена. Този шофьор ако караше мойта кола, която е съсщата но няма толкова серьозни модификации по нея, той нямаше да е по бърз от BMWто. Така че шофьора има много голяма роля, но колата не е ли направена както трябва шансовете за победа не са много добри.

За хората които са карали или все още кара би трябвало да разбират за какво говоря.

Успех на всички пилоти в следващото сазтезание!
Аватар
misho_usa
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Сеп 30, 2008 21:40

Re: 27-28.09.2008г. Писта "София"

Мнениеот dr.hous » Чет Окт 02, 2008 20:57

е така е всеки скача според тоягата и аз ако имах пари и спонсори щях да карам някакъв еволюшън но се задоволявам със скромната си заплата и карам ЗАСТАВА но пък съм я направил сопственоръчно и си я карам с голям кеф
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 78 госта

cron