Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот НРТЕАМ » Съб Сеп 06, 2008 20:11

Аз,за съжаление :|
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот BradurS » Съб Сеп 06, 2008 20:19

Утре ще се видим там :)
Заслужава си да се види това Леонче пък и в Х/2 ще е мнооого интересно ;) да се проследи битката на Хондите :twisted:
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот VAZ sport » Съб Сеп 06, 2008 23:27

YaH40o_Shterevi_RT написа:Доста коли като цяло, малко публика и голяма жега. Преди два часа се прибрах защото просто не се издържаше. Може като цяло да се каже, че имаше повече хора на импровизирания ресторант отколкото около пистата. Иначе поне докато гледах аз нищо интересно. Танев много бърз, Дунев също като си мисля, че даве е подобрил рекорда на пистата. Направи ми впечатления слабата организация откъм маршалите когато се запали един ВФ Корадо и докато го спрат можеше да се уништожи цялата кола. :D


Бих бил много щастлив да разбера как ти би го спрял по бързо пробвал съм да заставам и пред колата в други случаи повярвай ми не става чакам предложения и съвети които ще са от полза за маршалите по трасето
Утре се учертават яки битки в всички класове
а пък си мисля че сеатчето ще бъде добра конкуренция на Танев съдейки по времената от днес
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Нед Сеп 07, 2008 14:29

Ми има начини. Аз не казвам, че имам някъкви нови начини за спиране на състезател а, че момчетат гледаха и незнаеха какво да правят :wink:
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Нед Сеп 07, 2008 14:39

Днес както обикновенно нямаше кой знае каква интрига за първите места в повечето групи. Цецо Илиев стана 1-ви в клас Х2 като нямаше почти никакви проблеми от началото до края на състезанието. В Х4 пръв стана Бедини като за пореден път показа страхотна езда. Бох с много проблеми и за съжаление накрая едвам завърши. На второ място остана Л. Мечков да му е честити и да продължава все така. В АиН до 1600 к.с. безапелационнен Румен Дунев като това не е изненада, като интрига имаше единствено в първите 100 метра на състезанието когато Пейчев го дръпна на старта но дотам. Трети завърши Й. Тодоров. В клас АиН над 1600 к.с. Борбата беше страхотна, през цялото състезание Царски водеше на Танев и го затваряше където и когато трябваше и така и не го допусна да го изпревари. Направи ми обаче впечатление, че Царя направи фалстарт който цялата публика видя но не знам дали беше отбелязан от съдиите които доста се засуетиха какво да направят. Трябва да се изчака офицялните резултати и ще се разбере, но ще е голям резил ако не се даде наказание на Царски. :D
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот rally86 » Нед Сеп 07, 2008 15:26

Много участници но интрига никаква,само в А и Н имаше борба при нас Танев на няколко пъи завъртя царя но малко не му стигна да го изпревари,иначе адска жега добре че си носехме шатрата :D
http://kostenetsrt.net/ -Всичко за Мазда,фойерверките и деиността на групата ни
Аватар
rally86
 
Мнения: 385
Регистриран на: Сря Апр 19, 2006 13:17
Местоположение: Костенец
Име: Владимир Бахчаванов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот housebaby » Нед Сеп 07, 2008 15:46

Много добро състезание се получи! Голяма борба м/у Царя и Танев наистина! Евала и на пича с Сеата. Верно жегата си беше голяма но хора си имаше въпреки това.
Да видим следващият уикенд какво ще стане в Зарата 8)
АМК - Ботевград
Аватар
housebaby
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 20:04
Местоположение: Стара Загора
Име: Велислава Павлова

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот dr.hous » Нед Сеп 07, 2008 17:59

Царя бе наказан за фалстарта с 10 секунди сучайно бях в хангара когато го чух.Обевиха Танев за победител и се появи Царски и попита един от съдиите "какво става аз съм се наредил за награждаване на първо място а вие викате друг "съдията му отвърна че е направил фал-старт а той "какъв фалстарт, кой-го е видял ,дайте да го видя съдията ,защо нямаше вдигнат флаг за това? После се качи при заседаващите с един от механиците си и почнаха едни скандали викове псувни при което аз напуснах. Имаше ли фалстарт?Прав ли е Царя за флага? Какво променяше той ?Защо като се реши че ще бъде наказан никой не му го съобщи а започна едно суетене шушукане а бе българска работа май ги беше страх да му го съобщят и той го научи по трудния начин
dr.hous
 
Мнения: 311
Регистриран на: Чет Юни 26, 2008 18:30
Име: Косю Йорданов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот BradurS » Нед Сеп 07, 2008 18:22

Кофти ситуация. Чакаме официално класиране. Иначе Царя показа страхотна езда .
Разочарован съм от маршалите по трасето, и то по-точно в дъното на полянката след първия десен. Група "фенове" един от които доста солидно почерпен поне 20 пъти си се разкарва необезпокояван на 2 метра от трасето. Маршалчето - жули бира с другите му приятели и никакъв контрол....
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот DUNEV » Нед Сеп 07, 2008 20:07

Ще има ли видео от Дракон 2 все пак?
Изображение Изображение
Аватар
DUNEV
 
Мнения: 71
Регистриран на: Съб Авг 25, 2007 16:37
Местоположение: Стара Загора
Име: Danail Ch.

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот driftmania » Нед Сеп 07, 2008 20:11

bai_bradur_ivo написа:Кофти ситуация. Чакаме официално класиране. Иначе Царя показа страхотна езда .
Разочарован съм от маршалите по трасето, и то по-точно в дъното на полянката след първия десен. Група "фенове" един от които доста солидно почерпен поне 20 пъти си се разкарва необезпокояван на 2 метра от трасето. Маршалчето - жули бира с другите му приятели и никакъв контрол....

Какво имаш предвид като казваш "маршал" и кой е тоя завой по-точно за когото говориш?
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот driftmania » Нед Сеп 07, 2008 20:16

А още повече че "маршалчето" трябва да следи не за пияни зрители и тн. а за сигурността на пилотите по трасето!За охрана на зрителите отговарят охранителите! :idea:
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот driftmania » Нед Сеп 07, 2008 20:26

YaH40o_Shterevi_RT написа:Ми има начини. Аз не казвам, че имам някъкви нови начини за спиране на състезател а, че момчетат гледаха и незнаеха какво да правят :wink:

Айде на другото състезание ти ще спираш колите а ние ще си гледаме отстрани и ще даваме акъл! :mrgreen:
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Нед Сеп 07, 2008 20:38

driftmania написа:
YaH40o_Shterevi_RT написа:Ми има начини. Аз не казвам, че имам някъкви нови начини за спиране на състезател а, че момчетат гледаха и незнаеха какво да правят :wink:

Айде на другото състезание ти ще спираш колите а ние ще си гледаме отстрани и ще даваме акъл! :mrgreen:


Ок няма проблеми. :D

А доколкото до съдиите се видя как момчето което сменяше номерата с обиколките беше приготвил табела с надпис "Фалстар на Н-8" но имаше един незнам как се казва, който не му позволи да я вдигне. За това сега ще има и разправии.
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот driftmania » Нед Сеп 07, 2008 20:44

Само да не забравиш! :D
А това за табели и тн. е малко по-сложна ситуация а и проблемите са налице!Всеки има право на мнение но нека то да е подкрепено с факти.Ти например къде и кога си спирал горящи автомобили и си ги гасил?
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 60 госта

cron