Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот chefo » Нед Сеп 07, 2008 20:56

НРТЕАМ написа:Аз,за съжаление :|



Ники добре ще е да напишеш тук защо не стартира днес!
На влизане в пистата Ники Златков едва не мина през краката на баща ми-не мога да си обясня има публика, която си купува билети, влиза и тоя минава на 5 санта от краката на хората като кара бързичко-по-бавно бе майна!!!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот Йоан Славов » Нед Сеп 07, 2008 21:56

Крайно класиране ? :mrgreen: :)
Аватар
Йоан Славов
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 15:29
Местоположение: Сливен/с.Ковачите

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот Astra_26 » Нед Сеп 07, 2008 22:08

Йоан Славов написа:Крайно класиране ? :mrgreen: :)


Много са бързи. Браво!
http://www.bfas-bg.org/
Изображение Ivan Ivanov Rh A+
____vromos.bg____
Аватар
Astra_26
 
Мнения: 717
Регистриран на: Съб Дек 30, 2006 00:30
Местоположение: Бургас skype: astra_26 0877838227
Име: Иван Иванов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот Йоан Славов » Нед Сеп 07, 2008 22:14

Astra_26 написа:
Йоан Славов написа:Крайно класиране ? :mrgreen: :)


Много са бързи. Браво!
http://www.bfas-bg.org/


Мерси :P
Аватар
Йоан Славов
 
Мнения: 94
Регистриран на: Пон Авг 04, 2008 15:29
Местоположение: Сливен/с.Ковачите

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот VAZ sport » Пон Сеп 08, 2008 01:35

[quote="YaH40o_Shterevi_RT"]Ми има начини. Аз не казвам, че имам някъкви нови начини за спиране на състезател а, че момчетат гледаха и незнаеха какво да правят :wink:[/quot
Добре какво трябваше да направят :?:
значи тук във форума сме много велики а извън него :| :arrow:
неискам да развалям темата
все още чакам предложения
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот VAZ sport » Пон Сеп 08, 2008 01:51

dr.hous написа:Царя бе наказан за фалстарта с 10 секунди сучайно бях в хангара когато го чух.Обевиха Танев за победител и се появи Царски и попита един от съдиите "какво става аз съм се наредил за награждаване на първо място а вие викате друг "съдията му отвърна че е направил фал-старт а той "какъв фалстарт, кой-го е видял ,дайте да го видя съдията ,защо нямаше вдигнат флаг за това? После се качи при заседаващите с един от механиците си и почнаха едни скандали викове псувни при което аз напуснах. Имаше ли фалстарт?Прав ли е Царя за флага? Какво променяше той ?Защо като се реши че ще бъде наказан никой не му го съобщи а започна едно суетене шушукане а бе българска работа май ги беше страх да му го съобщят и той го научи по трудния начин


Много хубави въпроси задаваш но тук трябваше да се намеси директора на състезанието
ами незнам защо си напуснал халето но след като БОМБАТА разбра телефона на съдията подал доклада за фал старта на Царски той започна да отправя заплахи към него как щял да му прати хора и т.н. с което този човек ми падна толкова в очите че няма на къде
Ето това е спорта
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот VAZ sport » Пон Сеп 08, 2008 02:02

bai_bradur_ivo написа:Кофти ситуация. Чакаме официално класиране. Иначе Царя показа страхотна езда .
Разочарован съм от маршалите по трасето, и то по-точно в дъното на полянката след първия десен. Група "фенове" един от които доста солидно почерпен поне 20 пъти си се разкарва необезпокояван на 2 метра от трасето. Маршалчето - жули бира с другите му приятели и никакъв контрол....

Така и не разбрах за кой маршал става въпрос преди бокса или след него
и пак да добавя за разходката на феновете по трасето беше назначена охранителна фирма която да следи за безопасноста на зрителите :idea:
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот BradurS » Пон Сеп 08, 2008 08:52

Става въпрос за първия ляв завой на пистата от външната му страна, точно до оградата, където има бетонено блокче с разхвърляни тухли. Пича беше с черна тениска с надпис "Секюрити". Оня поне 10 пъти ходи на 2 местра от пистата и викаше. Секюритито - никва реакция. След това го видях със собствените си очи как си пие биричка...Има и видеоматериал.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот emilzah » Пон Сеп 08, 2008 09:56

dr.hous написа:Царя бе наказан за фалстарта с 10 секунди сучайно бях в хангара когато го чух.Обевиха Танев за победител ... Имаше ли фалстарт? ....


Гнусна работа :?
Това, което аз видях и съм го записал е, че на старта Царя и колите след него тръгват, Танев тръгва на части от секундата след тях, а ЛЕОН-а просто забрави да тръгне. Лошото е, че от позицията, от която снимам, не се вижда светофара и не може да се каже кога е светнало зеленото, но на филмчето ясно се вижда как на Царя колата и колите след него първи тръгват и почти едновременно с тях и Танев. Наистина момчето, което сменяше табелите с броя на обиколките беше подготвило табела с "ФАУЛСТАРТ Н-8", но май някой му казваше какво да прави и след няколко обиколки се отказа и махна табелата.

Гнусна е работата, защото ако има фаулстарт то той не е само на Царя.

Но като изключим съмненията на старта стана страхотна гонка с много мъжка борба, каквото в предните стартове в неделя не видяхме, а за ЛЕОН-чето ... май очакванията бяха по-големи за него.
Аватар
emilzah
 
Мнения: 35
Регистриран на: Съб Юни 07, 2008 20:05
Местоположение: Пазарджик
Име: Емил Захариев

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Пон Сеп 08, 2008 09:58

driftmania написа:Само да не забравиш! :D
А това за табели и тн. е малко по-сложна ситуация а и проблемите са налице!Всеки има право на мнение но нека то да е подкрепено с факти.Ти например къде и кога си спирал горящи автомобили и си ги гасил?


Не мисля, че аз съм човека който трябва да гаси автомобилите и за това не съм сложен за маршал. Нали ти(вие) сте обучени за такова нещо. И не лазвам как трябва да се изгаси един пожар ти не ме разбираш, Казах, че първите 2 момчета само седяха и го гледаха без да развеят жълт флаг или да се размахат с ръце поне. А пък за фалстарт пак се усраха отвсякъде, не мисля, че е чак толкова сложно вдигаш си табелката и готово а все пак цялата писта която имаше видимост към старта видя, че има фалстарт :D
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот the best one » Пон Сеп 08, 2008 10:05

YaH40o_Shterevi_RT написа:
driftmania написа:Само да не забравиш! :D
А това за табели и тн. е малко по-сложна ситуация а и проблемите са налице!Всеки има право на мнение но нека то да е подкрепено с факти.Ти например къде и кога си спирал горящи автомобили и си ги гасил?


Не мисля, че аз съм човека който трябва да гаси автомобилите и за това не съм сложен за маршал. Нали ти(вие) сте обучени за такова нещо. И не лазвам как трябва да се изгаси един пожар ти не ме разбираш, Казах, че първите 2 момчета само седяха и го гледаха без да развеят жълт флаг или да се размахат с ръце поне. А пък за фалстарт пак се усраха отвсякъде, не мисля, че е чак толкова сложно вдигаш си табелката и готово а все пак цялата писта която имаше видимост към старта видя, че има фалстарт :D



как да се размахат с ръце,при положение че в повечето случаи,някои седи някъде и не знае защо е там изобщо!
това е тъжната истина за съжаление!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот VAZ sport » Пон Сеп 08, 2008 13:58

bai_bradur_ivo написа:Става въпрос за първия ляв завой на пистата от външната му страна, точно до оградата, където има бетонено блокче с разхвърляни тухли. Пича беше с черна тениска с надпис "Секюрити". Оня поне 10 пъти ходи на 2 местра от пистата и викаше. Секюритито - никва реакция. След това го видях със собствените си очи как си пие биричка...Има и видеоматериал.

от написаното разбирам че не става въпрос за маршал а за човек от охраната
Знания и опит се трупат с количество натрупани щети. Когато унищожиш всичко ставаш експерт.
http://www.facebook.com/pages/Hillclimb ... 4282809751
http://www.facebook.com/#!/SbirsteinRacingTeam
VAZ sport
 
Мнения: 297
Регистриран на: Пет Сеп 14, 2007 23:45
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Радко Ботов

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот YaH40o_Shterevi_RT » Пон Сеп 08, 2008 15:00

the best one написа:
YaH40o_Shterevi_RT написа:
driftmania написа:Само да не забравиш! :D
А това за табели и тн. е малко по-сложна ситуация а и проблемите са налице!Всеки има право на мнение но нека то да е подкрепено с факти.Ти например къде и кога си спирал горящи автомобили и си ги гасил?


Не мисля, че аз съм човека който трябва да гаси автомобилите и за това не съм сложен за маршал. Нали ти(вие) сте обучени за такова нещо. И не лазвам как трябва да се изгаси един пожар ти не ме разбираш, Казах, че първите 2 момчета само седяха и го гледаха без да развеят жълт флаг или да се размахат с ръце поне. А пък за фалстарт пак се усраха отвсякъде, не мисля, че е чак толкова сложно вдигаш си табелката и готово а все пак цялата писта която имаше видимост към старта видя, че има фалстарт :D



как да се размахат с ръце,при положение че в повечето случаи,някои седи някъде и не знае защо е там изобщо!
това е тъжната истина за съжаление!


Това аз имах и аз предвид. Момчетата явно не бяха подготвени за такива ситуации, което пак си е грешка на организатора :D
nai golemite SRT
Аватар
YaH40o_Shterevi_RT
 
Мнения: 391
Регистриран на: Нед Юли 30, 2006 15:02
Местоположение: plovdiv

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот rossen79 » Пон Сеп 08, 2008 15:57

VAZ sport написа:
bai_bradur_ivo написа:Става въпрос за първия ляв завой на пистата от външната му страна, точно до оградата, където има бетонено блокче с разхвърляни тухли. Пича беше с черна тениска с надпис "Секюрити". Оня поне 10 пъти ходи на 2 местра от пистата и викаше. Секюритито - никва реакция. След това го видях със собствените си очи как си пие биричка...Има и видеоматериал.

от написаното разбирам че не става въпрос за маршал а за човек от охраната

Точно така аз също бях там ,написаното от Брадъра е 100% истина
Аватар
rossen79
 
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 22:36
Местоположение: plovdiv
Име: Росен Маджуров

Re: Писта Дракон 2 , 6-7 септември 2008

Мнениеот driftmania » Пон Сеп 08, 2008 18:50

как да се размахат с ръце,при положение че в повечето случаи,някои седи някъде и не знае защо е там изобщо!
това е тъжната истина за съжаление![/quote]

Това аз имах и аз предвид. Момчетата явно не бяха подготвени за такива ситуации, което пак си е грешка на организатора :D[/quote]



Я ми кажи ти щом си толкова компетентен по въпроса,къде у нас си видял да се провеждат надпревари с хора по завоите които знаят за какво са там? :idea: Аз само на Самоков видях лицензирани от FIA съдии по завоите!За последен път ти казвам-недей да съдиш някого и да даваш оценки за нечии действия,без ти самият да имаш поне малка представа за това!Отстрани като се гледа е много по-лесно,знам :!:
Изображение Изображение
Аватар
driftmania
 
Мнения: 161
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 19:32
Местоположение: Под тепетата
Име: Стамат Кънчев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 52 госта

cron