Писта Дракон 1 2008

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот bobbi » Вто Юни 10, 2008 18:08

MaXo написа:Любо с Астра номер 66 ми обра точките .... време на квалификация 1.01.1хх финиширане с проблемни скорости ... под 1.01 щеше да свали 100% ... тва момче кара смразяващо добре ... такова време с Астра дето нито окачване има ... нито е вървежна... не ми се мисли кво ще прави този, ако се качи в сериозна кола.



Не го познавам Любо, наистина съм впечатлен от карането му, ама не му прави чест да блъска като тракторист всички пред него без дори да се замисли.
Аватар
bobbi
 
Мнения: 250
Регистриран на: Чет Фев 08, 2007 19:42

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот mincho_bs » Вто Юни 10, 2008 21:57

Няма ли вече някакво видео?!
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот BradurS » Вто Юни 10, 2008 22:08

Току що гледах репортажа по евроком за пистата и згобих напълно пъзела. Не показаха удара между Паунов и Царя, но като видях Илия как натресе Боби ми става ясно. Удара между тях не беше случайност. Царя нарочно влезе в тревата за да го надъни, но сметките му нещо се объркаха. Много лошо от негова страна да лъже пред камерата на Евроком, че стъклото му е счупено. Единственото "счупено" нещо по колата му е преден ляв фар(пукнат) и ожулена броня.
Паунов както се очакваше най-съжаляваше че точно неговите механици са замесени в скандала и БЕТА РЕЙСИНГ като цяло. Жалко че скандала ще се свързва главно с неговото име като се спомене Бета рейсинг...
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот Aleksiev » Вто Юни 10, 2008 23:58

Колеги, хайде дайте малко видео... то КГБ да беше нямаше да държи толкова "инкяр" за инцидентите :(
Аеродинамиката е за тези, които не могат да правят двигатели...
Аватар
Aleksiev
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 23:53
Местоположение: Варна
Име: Rumen Aleksiev

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот Mitko_Stoilov » Сря Юни 11, 2008 00:03

Да, няма да е зле ако някой качи видео от състезанието :)
Изображение
Аватар
Mitko_Stoilov
 
Мнения: 184
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 19:59
Местоположение: Русе
Име: Митко Стоилов

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот To6ko_Race » Сря Юни 11, 2008 09:51

ifcho написа:Аз видях удара и според мен си беше нещо нормално...
Все пак, излезнали са да карат на писта, не са на майсторско шофиране (примерно) и контактите са си част от играта...
Ама тва с побоищата не го разбирам. Хубаво...нерви...па фани ритни някой камък, счупи си един два пръста и ще ти мине :lol:

Напълно съм съгласен с твойто мнение.Аз не съм ходил до сега на Автомобилно състезание без да видя удър м/у коли,в този спорт това е нещо напълно нормално според мен,но това с побоищата вече прилича все едно съм на фудболен мач и въобще не ми харесва :( :( :!: :!:
Аватар
To6ko_Race
 
Мнения: 89
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 15:54
Местоположение: Ботевград

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот andrey kokalov » Сря Юни 11, 2008 13:45

И като се замисля тази дискусия започна от Русе.Но и там се каза следното: има разлика между нарочно и блъскане в следствие на грешка.В общи линии никой не може да каже къде е истината.Защото федерацията като не прави нищо по въпроса без да иска толерира тези действия.В този случай Царски си беше за бой,но така нещата не се решават.Заради механиците си Кольо Паунов ще го отнесе,а той никаква вина няма.И за какво?!
Никой не разбра.Царски си беше прав от своя страна да се отбранява,все пак 10 човека му скочиха.Но не му прави чест да лъже пред камерите и да нанася побой над хора в бокса на Кольо.Те не са знаели за какво става дума даже.Според мен прави в тази случка няма.Но ме дразни фактът,че когато за Русе писах 3 човека ме нападнаха лично,а очакваната от мен дискусия не се състоя.Явно несъзнателно някои хора делят пилотите на малки и големи,а това е много грешно.............На пистови надпревари ударите са разрешени.Стига да не се минава тънката граница на умисъла.Но да се изпреварва чрез удър,и то многократно не прави чест на съответният пилот.Но по-скоро не прави чест на федерацията,защото позволява такива маневри.Докато всеки се измъква безнаказано тази практика ще продължава.Фактът,че ние обсъждаме евентоалните наказания,а те още не са решени е показателно за работата на големите глави.И в крайна сметка това решение ще е политическо,защото Паунов е от там и не могат да го порежат заради нещо,за което не е виновен!Нали?!За това са стюардите,да докладват на организатора,а той да вземе мерки след състезанието.Трябваше да изключат Царски от класирането,а виновните механици на Паунов да им се търси отговорност по съдебен път.Все пак Кольо не им е падар да ги контролирта постоянно.А и всеки си има глава на раменете и трябва да си носи последствията!
Относно една малка неточност-някой каза,че Белята е разтървавал Царски.Вчера и на репортажа гледах,не беше той.За съжаление не останах доволен от отразяването на надпреварата.Доста ключови моменти останаха извън кадър.Точно по тази причина искам още веднъж да помоля който е видял инцидента на Таня Куртева с Опел Корса са ми пише на Л.С.Тази информация е доста важна за мен,защото тя е млад пилот и искаме да анализираме случилото се с нея!защото все още не можем да си обясним причината,заради която изпусна завоя.Благодаря предварително и чакам много постове!
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот MitkoRuchnata » Сря Юни 11, 2008 20:49

MitkoRuchnata
 
Мнения: 8
Регистриран на: Съб Май 17, 2008 19:01
Местоположение: sofia

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот aligatora » Сря Юни 11, 2008 21:32

Деница написа:Много хора видяха и как преди това, на първия завой в мелето Ивайло удари Росен и после повтори ...да кажем , че не е могъл да спре първия път, но втория?!

:D
[/quote]
Виж сега в мелето ударите и прочие са едно едно,а това което направи Росен е друго, тогава бяха само двамата в завоя което не е никак спортсменско ... но както идае не искам да спорим. :)
aligatora
 
Мнения: 3
Регистриран на: Сря Сеп 12, 2007 00:10

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот ladasport » Сря Юни 11, 2008 22:37

колеги аи ако има някои снимки на ладата с номер 87 да ми прати плс
Аватар
ladasport
 
Мнения: 66
Регистриран на: Вто Апр 17, 2007 14:19
Име: D. Penchev

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот Aatra_Gsi_Fen » Чет Юни 12, 2008 00:17

bobbi написа:
MaXo написа:Любо с Астра номер 66 ми обра точките .... време на квалификация 1.01.1хх финиширане с проблемни скорости ... под 1.01 щеше да свали 100% ... тва момче кара смразяващо добре ... такова време с Астра дето нито окачване има ... нито е вървежна... не ми се мисли кво ще прави този, ако се качи в сериозна кола.



Не го познавам Любо, наистина съм впечатлен от карането му, ама не му прави чест да блъска като тракторист всички пред него без дори да се замисли.


Da momcheto si kara adski zdravata,vpe4etlem sam ot negovite umeniq.A otnosno blaskaneto tova e 4ast ot abtomobilniqt sport ,prez cqlto sastezanie toi ne se otdelqshe ot Shopov,koito na momenti mu se prechkashe pred nego ,savsem normalno e da ima sblasak po mejdu im,no fakt e 4e toi zapisa po dobri vremena i na trenirovkite i na sastezanie -dori i sas tehni4eski problem dokolkoto razbrah.:!: Ppozdravleniq ot mene ! i uspeh na pista Varna!!! :wink:



Пиши на кирилица!

beta_racing
Aatra_Gsi_Fen
 
Мнения: 32
Регистриран на: Сря Юни 11, 2008 00:36
Име: Bakoveca

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот Veljo_G » Чет Юни 12, 2008 17:08

Привет и от мен !
Ако мога и аз да си дам моето мнеие от това което видяx там, относно много коментираната тема със Царя и механиците на Бета рейсинг когато Царчето мина на "почетна" обиколка механиците наскачаха но само един му попадна камаче в раката и дори не го уцели но това с което те го замеряха беше наскубана трева и пръст от доста далечно растояние с която предполагам НЕ са иксали да нанесят щети на колата а да го унижат за некоректната и не достойна постъпка на Илия !
Да поздравя и Пепи за адски доброто кареане и показа че ладите още не са за исхвърляне :)
Power is nothing without control!
Аватар
Veljo_G
 
Мнения: 11
Регистриран на: Съб Юни 03, 2006 00:50
Местоположение: София
Име: Велизар Георгиев

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот P.Solberg » Чет Юни 12, 2008 23:10

Скандалните кадри от писта "Дракон" - http://www.shakedown-bg.com.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот onTe » Чет Юни 12, 2008 23:32

Евала на Царски . Скандалното е , че тея шушумиги един човек ги направи за смях . Каде е човека който мята камани ? май се таркаляше :lol: аграри
onTe
 
Мнения: 202
Регистриран на: Вто Яну 02, 2007 20:26
Име: Михаил Божков

Re: Писта Дракон 1 2008

Мнениеот Aleksiev » Чет Юни 12, 2008 23:44

P.Solberg написа:Скандалните кадри от писта "Дракон" - http://www.shakedown-bg.com.


При мен не се отваря нищо :cry: да не са ги махнали?
Аеродинамиката е за тези, които не могат да правят двигатели...
Аватар
Aleksiev
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пон Дек 03, 2007 23:53
Местоположение: Варна
Име: Rumen Aleksiev

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron