Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот Л. Мечков » Вто Май 27, 2008 21:35

На всеки от гледната точка е различно, нито подкрепям Танев, нито Дунев, но не знам първо защо Танев хлопна вратичката , когато Дунев вече му беше влязъл до него, и защо пък Дунев реши да върти надясно, може би инстинктивно и аз бих го направил, знам ли.-....Да си остана в трпеакторията, а не да ме изблъскват навътре... Както и да е, голямо каране-голямо нещо, спрямо моя онборд все едно карат ракети :lol: Не ви ли прави впечатление, че цялата драма се разиграва доста назад от обратния завой?
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот vaskoniracing » Сря Май 28, 2008 00:12

Регистриран съм от доста време в то3и клуб,но си по3волявам да пи6а тук 3а първи път,а причината е постъпката на Дунев.ОК вярно,че можеби е бил по-бър3 от Танев,но такова и3преварване не прави чест на никой пилот та колкото пъти и да се и3винява,и колкото on-bord-a да предостави.4аках с нетърпение някой да качи клипче от Русе тъй като в момента не съм в БГ и не можах да гледам писта Русе на живо и искам да кажа,че миналогоди6ната органи3ация бе6е на съ6тото ужасно ниво,което о3начава,че някой някъде трябва да направи не6то 3а6тото се потвърждава една пословица" от едното вля3ло от другото и3ля3ло" а това един ден може да струва ЧОВЕШКИ ЖИВОТ!!!
vaskoniracing
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Дек 08, 2007 14:33
Име: vasil vasilev

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот Sando » Сря Май 28, 2008 12:54

[quote="andrey kokalov"][/quote]
Мой я виж тука кво става из странство как покарват http://www.youtube.com/watch?v=5b2S_MvE4Ug&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=BVCevT7X ... re=related Тия са направо гладиатори и може да престанеш да пореваваш като вдовица за х%й
Аватар
Sando
 
Мнения: 122
Регистриран на: Чет Май 03, 2007 13:16
Местоположение: Исперих
Име: Александър Бурдин

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот GTI-8V » Сря Май 28, 2008 13:41

Sando написа:Мой я виж тука кво става из странство как покарват http://www.youtube.com/watch?v=5b2S_MvE4Ug&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=BVCevT7X ... re=related Тия са направо гладиатори и може да престанеш да пореваваш като вдовица за х%й


Друг експерт които си мисли че rallycross е същото като писта, направо нямам думи (вече) .....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот ILKO RACING » Сря Май 28, 2008 19:02

[quote="andrey kokalov"]Да съм казал,че Живков не може да кара?!Казах,че ни изпревари чрез удар :!: :!: :!: А и се бореше за позиция,все пак бяхме пред него доста обиколки.Явно не сме се влачили[/q
само не мога да разбера защо се нахвърляш върху Живко при положение че не го е направил нарочно аз бях точно там и гледах той направи всичко възможно да избегне удара но не успя. Защо трябва да се заканваш че щял да има труден сезон то колелото се върти може вашия да е по труден. И в карая на карйщата това е спорта едни губят други печелят утре може той да загуби
Зад всеки преуспял мъж стой красива жена,а зад всяка красива жена стой богат любовник

http://www.racingforvarna.com
Аватар
ILKO RACING
 
Мнения: 102
Регистриран на: Сря Мар 21, 2007 19:44
Местоположение: ВАРНА
Име: iLIQN ILIEV

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот andrey kokalov » Чет Май 29, 2008 11:49

ПОМОЛИХ ВИ НАЙ- УЧТИВО ДА МИ ПИШЕТЕ НА Л.С.,АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ.ПИСНА МИ ДА ГО ПОВТАРЯМ НА ВСИЧКИ.КАЗАХ СИ МНЕРНИЕТО И ТОЛКОВА.СЕГА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ И ПРИЯТЕЛИ НА ЖИВКО ЛИ ЩЕ МИ СЕ ВКЛЮЧВАТ ПРЕЗ ДВА ПОСТА :?: :?: :?: :!: :!: :!:
ПРЕСТАНЕТЕ ДА ОБРЪЩАТЕ ФОРУМА В МЯСТО ЗА ЛИЧНА ИЗЯВА :!: :!: :!: :!:
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот TURBO » Чет Май 29, 2008 16:40

andrey kokalov написа:ПОМОЛИХ ВИ НАЙ- УЧТИВО ДА МИ ПИШЕТЕ НА Л.С.,АКО НЕ СТЕ СЪГЛАСНИ.ПИСНА МИ ДА ГО ПОВТАРЯМ НА ВСИЧКИ.КАЗАХ СИ МНЕРНИЕТО И ТОЛКОВА.СЕГА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ И ПРИЯТЕЛИ НА ЖИВКО ЛИ ЩЕ МИ СЕ ВКЛЮЧВАТ ПРЕЗ ДВА ПОСТА :?: :?: :?: :!: :!: :!:
ПРЕСТАНЕТЕ ДА ОБРЪЩАТЕ ФОРУМА В МЯСТО ЗА ЛИЧНА ИЗЯВА :!: :!: :!: :!:


Даде мнение и ние го обсъждаме тук ...или не може ?И не сме толкова прости та да ни пишеш с големи букви.Фенове и приятели сме на спорта момче разбери го това.Какво да ти пиша на лична -ти пишеш тук даваш мнения разни ,а ние на лична нещо май а...
Аватар
TURBO
 
Мнения: 151
Регистриран на: Съб Апр 16, 2005 12:02
Местоположение: Варна
Име: Иван Христов

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот andrey kokalov » Чет Май 29, 2008 17:34

Е то се видя,че пак ще трябва да пиша......................Значи мнението ми може да се коментира,нали това е форум.Добре,но защо след като по всеобщо мнение приключихме с този въпрос продължавате да ми повтаряте едно и също?!Темата е за писта Русе,а от няколко страници вече няколко човека искат да си говорят с мен лично.За това казах да ми пишат там :!: :!: :!: Ако според теб това е проблем,аз не смятам :!: Каращ пилот ме подкрепи,но продължават разни хора да се заяждат.Не мога да разбера защо!
Написах предишният си пост точно поради тази причина с главни букви.На няколко човека отговорих на лична поща.На мен никой не ми отговори.Не знам защо!А и целта ми не е да се разводнява темата.Аз като гледам до догодина някой ще продължава да пише по темата.........Но тук влизат и хора,които се интересуват какво се случва,а не кой какво мисли.Затова аз искам да не си беседваме по тази тема.Ако толкова искат някои хора да виждат всичко,каквото се пише,ми направете тема по този въпрос.Примерно: Защо не е прав Андрей Кокалов? ,или нещо подобно.
Смятам,че съм достатъчно интелигентен.Оборете ме с вашите доводи и аз ще си замълча.Но вече няколко пъти се опитах да предотвртя тази безмислена говорилня,но все някой се намира да оцапа пак.Модераторите не ме банват,явно не говоря глупости..............
Затова аз по тази тема повече няма да пиша,вече не намирам смисъл.Вие си коментирайте,не съм задължавал никой с моето мнение.И май в крайна сметка пак забравихте,че темата на поста ми беше за спазване на правилата...................
Нека всеки,които посещава този сайт да кара с главата,а не с краката си!
andrey kokalov
 
Мнения: 409
Регистриран на: Вто Юли 03, 2007 21:52
Местоположение: sofia,mladost-4
Име: andrey kokalov

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот derby33 » Чет Май 29, 2008 22:19

Качих малко снимки от състезанието в галерията. Приятно гледане :wink:
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот Dragonfly » Нед Юни 01, 2008 00:19

За мен случката м/у Дунев и Танев е чист състезателен инцидент. Танев, или може би колата му вече не стоеше добре при спиране, доста залиташе наляво-надясно. В един момен отвори врата за атака и всеки уважаващ себе си състезателен пилот ще се възползва да влезе от вътрешната страна и да блокира оптимална линия на съперника. Танев се усети, но късно. Ако си беше държал защитна траектория, нямаше да има от къде Румен да го атакува.
Това за умисъла го забравете. Твърде рисковано е да отпаднат и двамата.
Ако ви се удаде случай, питайте Румен какво значи и до какво може да доведе умишлено избутване. Той има много неприятни спомени от младежките си години в Германия.

Колкото до разлятото масло и увеличаващият се с всяка обиколка брой на натръшканите там коли, в едно добре организирано състезание там трябваше да има гора от жълти и жълто-червени флагове. Още на входа на първия завой. Но май искам прекалено много, другарите от БФАС нали си вземат своето, мероприятието е отчетено, а ако стане беля, ще изкарат виновен някой пилот и толкоз.
Аватар
Dragonfly
 
Мнения: 70
Регистриран на: Нед Май 15, 2005 20:32
Местоположение: София
Име: Ivan Ivanov

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот davidoff » Пон Юни 02, 2008 12:57

Някой може ли даде инфо какво стана с палиото и снимки.
Аватар
davidoff
 
Мнения: 44
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2007 22:29
Местоположение: Русе
Име: М.Иванов

Re: Писта “РУСЕ”, Нац. ш-т І кръг, 17-18 Май 2008

Мнениеот VROMOS-RACING » Вто Юни 03, 2008 00:21

davidoff написа:Някой може ли даде инфо какво стана с палиото и снимки.
палиото счупи кутията на тренировките още
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
VROMOS-RACING
 
Мнения: 91
Регистриран на: Сря Яну 24, 2007 16:33
Име: Георги Божилов

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 28 госта

cron