Писта "Дракон-ІІ"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот itzo28 » Сря Окт 31, 2007 10:14

да ви кажа и аз в първия момент бях много ядосан заради своеволията на Кандиларов , обаче в последствие се оказа , че човека е изпратил писмо до федерацията предварително да го пуснат последен на състезанието поради невъзможност да участва на квалификациите.Това каране преди състезанието нище не промени в старта.Кандиларов стартира последен ако забелязахте.Не съм му фен обаче така стоят нещата наистина
Аватар
itzo28
 
Мнения: 19
Регистриран на: Вто Яну 23, 2007 19:17
Местоположение: Варна
Име: Христо Христов

Мнениеот GTI-8V » Сря Окт 31, 2007 10:32

itzo28 написа:да ви кажа и аз в първия момент бях много ядосан заради своеволията на Кандиларов , обаче в последствие се оказа , че човека е изпратил писмо до федерацията предварително да го пуснат последен на състезанието поради невъзможност да участва на квалификациите.Това каране преди състезанието нище не промени в старта.Кандиларов стартира последен ако забелязахте.Не съм му фен обаче така стоят нещата наистина


а как стоит нещата с секдоор събару които въртял неколко обиколки на писта рано сутринта преди сами састесаниета и пак стартира от 2-та посиция? Не ли забранено това по правалника и не требва ли в най лекя слутчеи да стартира също от последна стартова посиция???
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Мнениеот bokostz » Чет Ное 01, 2007 20:56

а как стоит нещата с секдоор събару които въртял неколко обиколки на писта рано сутринта преди сами састесаниета и пак стартира от 2-та посиция? Не ли забранено това по правалника и не требва ли в най лекя слутчеи да стартира също от последна стартова посиция???[/quote]

:lol: :roll: :lol:
ти наи напред си оправи правописа ,и тогава задаваи тъпи въпроси.
така никои няма дате разбере.
:evil: :evil: :evil:
:?:
bo74ko
Аватар
bokostz
 
Мнения: 32
Регистриран на: Съб Мар 10, 2007 14:26
Местоположение: stara zagora
Име: Борис Илчев

Мнениеот OGN » Чет Ное 01, 2007 21:46

bokostz написа:а как стоит нещата с секдоор събару които въртял неколко обиколки на писта рано сутринта преди сами састесаниета и пак стартира от 2-та посиция? Не ли забранено това по правалника и не требва ли в най лекя слутчеи да стартира също от последна стартова посиция???


:lol: :roll: :lol:
ти наи напред си оправи правописа ,и тогава задаваи тъпи въпроси.
така никои няма дате разбере.
:evil: :evil: :evil:
:?:[/quote]
човека бе казал ,че не е българин ! Ако искаш ще ти го преведа ,но смятам ,че и ти можеш ,при това сам ! А като толква държиш на правописа ,първо ти се научи да пишеш грамотно....ми да то в българския има и тирета и запетаи (а те не се слагат за щяло и нещяло)....ами да и Й съществува като буква и така....
Последна промяна OGN на Пет Ное 02, 2007 11:43, променена общо 1 път
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот todor hristov » Пет Ное 02, 2007 09:00

Говорих със Стефан Георгиев по този въпрос.Човека е имал проблем с преден амортисьор,което е наложило допълнително настройване на автомобила.Това е станало с изричното съгласие на директора на състезанието.
todor hristov
 
Мнения: 680
Регистриран на: Чет Ное 17, 2005 11:44
Име: todor hristov

Мнениеот GTI-8V » Нед Ное 04, 2007 02:12

todor hristov написа:Говорих със Стефан Георгиев по този въпрос.Човека е имал проблем с преден амортисьор,което е наложило допълнително настройване на автомобила.Това е станало с изричното съгласие на директора на състезанието.


Нискам нито да се заяшдам нито на некои нещо лошо, просто ми стане доста любопитно и за това:

- как е написано в реглемента? Може ли само решение на директора на писта да се кара допълнително точно преди састесанието когато по принцип пистата е сътворено за сички?
- Дури да е с разрешение, не би ли требва най малко да следа да стартира от последна стартова посиция?
- Видях че не можаха да палат Секдоор Subaro 1 чаз, така че се чуда дали не е това е проблема.
- Дури да е така, това не дава ли важмосност на ВСЕКИ да си измисла некакъв проблем, да кара точно преди састесанието неколко обиколки и да прави други настройки които за по подходящи за времете на састесанието, температура и подобни?

На мен лично като срител тази "процедура" беше доста страно, без да съм пуснат подробно с регламента ми се струва най малко касано "доста страно".

P.С.: Извинавам се за лошия български, но както ветче казано, не съм българин и това е ресултата от транслатора латиница/кирилица, sorry ако е трудно за разбиране ....
Аватар
GTI-8V
 
Мнения: 959
Регистриран на: Нед Окт 21, 2007 23:57
Местоположение: Smolian
Име: Alexander Boch

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 24 госта