ПИСТА БУРГАС

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот АРА Моторспорт » Вто Окт 23, 2007 09:55

Спрете се бе хора!За някои неща сте прави!Но тона ви е неправилен!И да плюете няма да се оправят така нещата!Техниката и екипа на Минко са добри за планинския шампионат!Досега са си вършили работата перфектно.След всеки старт било то в квалификация или в състезателен манш веднага раздават на всички пилоти пълна разпечатка и всеки си вижда времето и временното класиране.Даже на някои трасета засичат и с междинна контрола и всеки пилот може да си направи реална равносметка къде и в кой участък от трасето губи или печели спрямо основните си конкуренти.Но всички знаете че на планинските състезания автомобилите стартират по един и така с техниката няма проблеми.Явно проблема е в груповите стартове.Но какво щеше да стане ако и Минко е отказал да организира и извърши времеизмерването?Все пак е бил извикан в последния момент да спасява състезанието.Дори не е имал и реално време да се организира и да се подготви.Знаете ли колко по лесно му е било да се направи на велик и да откаже участие след като го канят като "втора ръка" след като Дунев е отказал в последния момент.Това даже е обидно!Но той все пак е приел за да може да се проведе това състезание и някои да могат да карат а феновете им да ги гледат.Поел е риска и сега вие големите капацитети които всичко разбирате и всичко го можете и то по добре от другите си чешете езиците с Минко и екипа му.Защо не си зададете въпроса защо Дунев е отказал в последния момент и така и бил поставил всички в тази нелепа ситуация да се спасява състезанието буквално в последния момент?И последно за да не ви отекчавам без времеизмерване каквото и да е то нямаше да има " Затворен маршрут Бургас 2007 "!
Победата трябва да бъде извоювана а не подарена !
www.aramotorsport.com
АРА Моторспорт
 
Мнения: 86
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 11:51
Местоположение: Габрово
Име: Атанас Д. Божилов

Мнениеот nikif1 » Вто Окт 23, 2007 19:35

Oтносно гасенето на колата на Мичкин......незнам за бирата ,но аз лично дадох пожарогасител от нашата кола и с него спряха "пожара".....
А как е минал преглед,попитайте комисарите......... :wink:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Re: 'Писта' Бургас 21.10.2007г.

Мнениеот Lubo » Вто Окт 23, 2007 20:31

Villinda написа:...........................


Не ми се пишеше за нещо,което не съм видял,ама вече втори път чета тоя пост и стигам до едно гениално заключение.........АВЕ ХОРА ЕЛАТЕ ДА ПРАВИТЕ ПИСТА СОФИЯ :!: :!: :!:
Няма проблеми с полиция................. :shock: кеф :shock: ,как го направихте?
Няма кенеф.............що ни е,то и ние тук не сме виждали такава екстра.
Минават коли в насрещното...............ми,чи кво?Еха,то при нас тея коли минават м/у зрителите :wink: .Знаете ли каква е тръпката?От едната ти страна на Дунев супера треска,а зад теб някой старец си кара Москвето и се чуди какво става :lol: -яко да се чудиш от кой да се пазиш евентуално :lol: .
Самолети.........нема проблеми.При нас захождат да кацат от към Бояна и сме свикнали.


В общи линии усещам,че сте направили добра организация за финансите и времете което сте имали.Браво.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот IKK-bs » Вто Окт 23, 2007 21:07

АРА Моторспорт , длъжен съм дасе съглася с теб,защото си прав.Понякога нервите идват в повече.
IKK-bs
 

Мнениеот housebaby » Вто Окт 23, 2007 22:52

IKK-bs написа:АРА Моторспорт , длъжен съм дасе съглася с теб,защото си прав.Понякога нервите идват в повече.


аз съм на същото мнение :wink:
АМК - Ботевград
Аватар
housebaby
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 20:04
Местоположение: Стара Загора
Име: Велислава Павлова

Мнениеот davidoff » Вто Окт 23, 2007 23:22

Еи бургазлии аре качете снимки от писта Бургас
Аватар
davidoff
 
Мнения: 44
Регистриран на: Съб Сеп 22, 2007 22:29
Местоположение: Русе
Име: М.Иванов

Мнениеот housebaby » Сря Окт 24, 2007 00:14

аз утре ще намаля моите и ще кача каквото имам
АМК - Ботевград
Аватар
housebaby
 
Мнения: 197
Регистриран на: Съб Сеп 16, 2006 20:04
Местоположение: Стара Загора
Име: Велислава Павлова

Мнениеот RaPiD » Сря Окт 24, 2007 01:38

АРА Моторспорт написа:Защо не си зададете въпроса защо Дунев е отказал в последния момент и така и бил поставил всички в тази нелепа ситуация да се спасява състезанието буквално в последния момент?И последно за да не ви отекчавам без времеизмерване каквото и да е то нямаше да има " Затворен маршрут Бургас 2007 "!


Знаеш ли защо Наско, защото любимата федерация БФАС до сега не е платила нито 1 лев на Бончо за времеизмерването на всички състезания до Бургас и има солидни задължения, които както се вижда няма намерение да изплати. Очевадно е, че това се прави умишлено, за да може Бончо да се откаже(до тук над 8 хил. лв. е вътре) и да дойде бай ти Минко, дето мери на писта с фотоклетка и отчита най-нереалните времена на света - Иван Шопов и в двете тренировки с еднакво време до хилядната, като в първата бие Стефан Георгиев. На мократа настилса в Неделя забележи хората си подобряват времената, и то с над 4 секунди! УААААААУ! На някои им липсват обиколки, други имат повече... Нареждане на времената отвсякъде. Интересно като минат 3-4 коли наведнъж как ги отчитат с фотоклетката?? Отдавна Минко искаше да мери пистите и БФАС също, е браво, успяхте. Сигурен съм, че пилотите ще са много доволни сега с тези супер реални времена. Е да за някои наистина ще е много изгодно да мери Минко - дай 20 лева и си първи.... царя на нагласените времена - на планинско, рали, а вече и на писта.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Мартин Сурилов » Сря Окт 24, 2007 10:24

Пистовият ни шампионат и всичките сакатлъци около него са една безкрайна тема, в която всеки, който плюе или е недоволен от нещо, е прав, просто защото в България пистов шампионат не съществува. Може би аз греша, но от някъде май бях дочул, че пистовите състезания се провеждат на писти!
Мартин Сурилов
 
Мнения: 383
Регистриран на: Пет Авг 19, 2005 10:54
Име: Мартин Сурилов

Мнениеот OGN » Сря Окт 24, 2007 11:51

мдаааааа- ВЕЧЕ СПОРТ НЯМА
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот nikif1 » Сря Окт 24, 2007 18:52

Даааааа,в неделя на мокрото със сухи гуми,някой хора дадоха доста по-добри времена от тези в предният ден където беше сухо и караха отново със сухи гуми.............. :lol: :lol: :lol:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот racing_for_plovdiv » Сря Окт 24, 2007 22:44

Кой имаше мокри гуми кара, ама тия дето пробваха със сухите....
Последна промяна racing_for_plovdiv на Вто Мар 30, 2010 09:29, променена общо 1 път
racing_for_plovdiv
 
Мнения: 46
Регистриран на: Съб Окт 15, 2005 18:56
Местоположение: Пловдив, Варна
Име: Иван Златаров

Мнениеот RaPiD » Сря Окт 24, 2007 22:51

ХА ХА ХА, това е възможно само при МИНКО.... ноу комент.

Само да добавя, че още в Понеделник Бончо е осведомил БФАС/ортанизаторите, че ако не се издължат най-накрая няма да има времеизмерване от негова страна. Още в Сряда вече е станало ясно, че няма да мери той.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот GoShY_SaSteZaTeLa » Чет Окт 25, 2007 00:55

Поздравявам те за това което каза колега тука си много прав ама много прав просто нямат наяване и е краино време да спрат да си мислят за собстфените гуши и да помислят малко за тези момчета които отиват с последните пари на състезание това е от мен Благодаря
Аватар
GoShY_SaSteZaTeLa
 
Мнения: 40
Регистриран на: Нед Сеп 30, 2007 22:59
Име: Георги Атанасов

Мнениеот hronos » Чет Окт 25, 2007 02:14

Какво значение има че някой е правил времеизмерване в продължение на 20г. като във 21век/2007г. се появяват направо смешни времена и грешки.
И какво значи че повечето неща ги е измислил същият въпросен човек.
Способите за времеизмерване са измислени отдавна и не е нужно някой да открива топлата вода.Просто му е необходима подходяща техника закупена от TAG/примерно/
Ако даден човек е наистина професионалист в дадена облас не прави рационализации, ползва само най-висок клас оборудване, за да подчертае професионализма си, и да не остане и капчица съмнение.Все пак 20 години в един бранш могат да ти осигурят финансова печалба която да инвестираш във техника.
Ако не е сигурен във времето със което разполага отказва да извърши дадена работа със цел да не опетни името си и да не прави безмислени упражнения.
И не на последно место- Различава ТРИФАЗЕН от МОНОФАЗЕН контакт.
Във монофазен контакт няма начин да има 380в.ток, и не са 380 а са 360.
За всичко останало аз си имам изречение.
ИЛИ ГО МОЖЕШ ИЛИ СЕ ОПРАВДАВАШ-това е.
20 години на манежа и да не заеш какво е "троен аксел" това не е професионализъм, това е Номенклатурно дундуркане.
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron