Писта София - пътен възел Бояна 29-30.09.2007

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот kashma » Чет Окт 04, 2007 19:22

Абе не мога да разбера защо все сравнявате Румен с Царя като е всеизвестно че Царя не е никакъв Цар.СИРЕЧ НИКОГА НЕ Е МОЖЕЛ ДА КАРА.Той винаги ебил с по-силна кола.така че понеже сега Румен е с много добра кола не го сравнявайте с човек който не може да кара.Според мене Румен държи пътя и на правото дава гаэ нищо особено не прави тя колата така си върви
kashma
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 16:05

Мнениеот swrt » Чет Окт 04, 2007 21:24

Не се впрягайте толкова.Самата цел на Шкода е да изкарат пари,а не да правят пилоти.Факт.Чисто и просто.Не търсете правда,не търсете добри идеи.Всичко е пари.

Богдан Николов пое федерацията във фалирало състояние,но имаше много хора,които му бяха верни и най-вече кадърни.При нас дори и да има "смяна на кутиите",няма човек с екип,който да замести напълно сегашната власт.Ще има ново лице,но със старото тяло.

Писта София до две години ще загине.Падението в последните 3-4 години е стабилно и не остана нищо хубаво в нея.Догодина ще е същото,а по-догодина ще дойдат 20 пилоти и 1000 зрителя и всичко ще свърши.Това е.Владо Илиев едно време рискуваше с много начинания и до известна степен със сигурноста,но беше печеливша карта за това състезание с такава голяма история.

Боя.Само нещастник ноже да реагира така.Да се сили да мята камъни и да насъсква Боянските(селските) капути да се бият.След такова медийно "отразяване" последствита са ясни-без право на лицез цял живот.Има точка в правилника,за уронване на престижа и името на къпа.Има и друга в самия правилник......да видим какво ще стане.В крайна сметка се вижда на кадрите,че никой няма вина за инцидента.
Аз лично не очаквам никакви последствия.
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

Мнениеот sonny » Чет Окт 04, 2007 22:02

P.Solberg написа:Недей, да си мислиш, че Шкодите са еднакви, защото не са.


Далеч съм от мисълта, че са, проблема е, че ми се иска да са. :wink:
Аватар
sonny
 
Мнения: 210
Регистриран на: Чет Мар 01, 2007 19:42
Местоположение: София
Име: Станислав Георгиев

Мнениеот rudolf » Чет Окт 04, 2007 22:10

:arrow:
Последна промяна rudolf на Чет Окт 11, 2007 14:48, променена общо 1 път
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Мнениеот sis_racing » Чет Окт 04, 2007 22:20

Е знам,че има доста които не харесват Илия,тъй че по-добре да не говорим повече празни приказки :) Ама как няма да го настигне Румен във втората обиколка като му се счупи колата на Илия тогава :D
sis_racing
 
Мнения: 128
Регистриран на: Съб Окт 01, 2005 23:13
Местоположение: Sofia
Име: Станислав Недеков

Мнениеот Lubo » Пет Окт 05, 2007 08:53

Гледам кадрите няколко пъти и стигам до заключението:Диков е от вътре и реално него го притискат.В момента на удара ясно си личи,че предната му дясна гума се удря в бордюра което води до заключение,че или е навил волана максимално на дясно да избегне удара или пък Киро чисто и просто го засича и удря.
Абсурдно е да се помисли,че Диков има каквато и да е вина.Хората които гледат Ф1 знаят за какво иде реч.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот lrb » Пет Окт 05, 2007 10:00

абсолютно съм съгласен с Lubo. това си е чиста проба състезателен инцидент с превес на вината на Киро. Диков просто нямаше какво повече да направи.
lrb
 
Мнения: 61
Регистриран на: Пет Сеп 07, 2007 21:00
Местоположение: София
Име: Лъчезар Рубчев

Мнениеот driver » Пет Окт 05, 2007 15:49

Чудя се защо е постъпил така. Може би е търсел медийна изява ако е така е получи я беше във топ новините и топ вестници. За този инцидент е голяма простащина... Да се надяваме, че няма да се повтори, което малко ме съмнява, но това е...
driver
 
Мнения: 509
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 17:30
Местоположение: Сливен
Име: Милен Николаев Дерелиев

Мнениеот Ferjancz » Пет Окт 05, 2007 17:49

rudolf написа:някой не е внимавал в кадрите:)


Както казва Любо , аз също попрегледах някой друг кадър и се вижда как Диков бива затворен от Тодоров!!! Естествено Диков не може да спре за части от секундата за да избегне удара ( елементарната физика го доказва :) ) , така че е нелепо да се твърди за умишлени удари !!! Преди години имаше почти същия случай, с малката разлика , е нямаше кола по таван ,но имаше кола забита в бордюра ! На следващата обиколка ударения пилот хвърляше камъни по удариля го !!! Но и там ясно се видя, че пилота ( удрящия ) нямаше вина! Както и да е , интересно ми е да видя реакцията на федерация , на Еура Тек и т.н. по случея ! Не , че имам каквито и да било надежди ,но все пак , както се кава и отрицателния резултат , все пак е резултат !
3, 2, 1 старт - D4+, 120, L3заL3+ рано, D6 скача, 100, D3 неравности, 150 локви.....................мдаааааа, гаси!


Изображение
Аватар
Ferjancz
Администратор
 
Мнения: 1584
Регистриран на: Вто Май 10, 2005 14:47
Местоположение: София, Троян
Име: Павлин Калчев

Мнениеот rossen79 » Пет Окт 05, 2007 19:27

kashma написа:Абе не мога да разбера защо все сравнявате Румен с Царя като е всеизвестно че Царя не е никакъв Цар.СИРЕЧ НИКОГА НЕ Е МОЖЕЛ ДА КАРА.Той винаги ебил с по-силна кола.така че понеже сега Румен е с много добра кола не го сравнявайте с човек който не може да кара.Според мене Румен държи пътя и на правото дава гаэ нищо особено не прави тя колата така си върви
АЗ пък се 4удя ти как прецени 4е ЦАРЯ не може да кара.Да не би да си го бил на рали,планинско или писта а.В много от темите в този форум сме подканяли хората които правят такива изказвания първо да докажат 4е са по добри от пилота който критикуват,да покажат по добри резултати от него пък тогава да говорят каквото искат.Аз лично се съмнявам че ти си постигнал повече от ИЛИЯ в този спорт.Поправи ме ако греша.
Аватар
rossen79
 
Мнения: 203
Регистриран на: Съб Авг 05, 2006 22:36
Местоположение: plovdiv
Име: Росен Маджуров

Мнениеот Taz » Пет Окт 05, 2007 20:15

rossen79 написа:
kashma написа:Абе не мога да разбера защо все сравнявате Румен с Царя като е всеизвестно че Царя не е никакъв Цар.СИРЕЧ НИКОГА НЕ Е МОЖЕЛ ДА КАРА.Той винаги ебил с по-силна кола.така че понеже сега Румен е с много добра кола не го сравнявайте с човек който не може да кара.Според мене Румен държи пътя и на правото дава гаэ нищо особено не прави тя колата така си върви
АЗ пък се 4удя ти как прецени 4е ЦАРЯ не може да кара.Да не би да си го бил на рали,планинско или писта а.В много от темите в този форум сме подканяли хората които правят такива изказвания първо да докажат 4е са по добри от пилота който критикуват,да покажат по добри резултати от него пък тогава да говорят каквото искат.Аз лично се съмнявам че ти си постигнал повече от ИЛИЯ в този спорт.Поправи ме ако греша.


...ама според него освен Царя, то и Румен не можел да кара!!! той Румен я държи само на пътя,тя сама си върви!!! Пич, ще взема Клиото "назаем" за Дракон 2 да взема да се повозя малко , то нали си върви ...... :P
Последна промяна Taz на Съб Окт 06, 2007 10:06, променена общо 1 път
Аватар
Taz
 
Мнения: 64
Регистриран на: Сря Ное 22, 2006 19:59
Местоположение: София
Име: Петър Битолски

Мнениеот FX7 » Съб Окт 06, 2007 00:36

Назаем !?!? И Царски и Румен уж подкарват по "пистите" , ама по ралитата ги няма ! . Иначе по приказки ралито било доста по-елементарно :roll:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот k.nikolow » Съб Окт 06, 2007 01:35

абе Царски,го няма ама ДУНЕВИЯ си кара РАЛИ
Прикачени файлове
12.jpg
12.jpg (89.81 KiB) Прегледано 9676 пъти
k.nikolow
 

Мнениеот kashma » Съб Окт 06, 2007 09:41

Някой не ме е разбрал за колата на Румен имах предвид че колата е по-добра от останалите и няма база за сравнение кой колко кара защото все едно да се сравняват Ферари с Минарди.Ако вземеш назаем колата за ДРАКОН2 ще заложа за теб просто няма начин да не си пръв трябва само на правото да даваш газ.Когато коментирате все пак гледайте времената.тук не става въпрос за десети а за секунди на обиколка това да не е от това че някой много кара.НЕ Е- ОТ КОЛАТА Е
kashma
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 16:05

Мнениеот kashma » Съб Окт 06, 2007 09:42

Нямам нищо против Царя и Румен но бъдете обективни
kashma
 
Мнения: 18
Регистриран на: Пон Сеп 17, 2007 16:05

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron