поредна интрига при шкодите

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот BradurS » Съб Дек 16, 2006 10:32

:shock: :shock: :shock: :roll: :)
Прикачени файлове
Videnov-Attak.jpg
Videnov-Attak.jpg (59.35 KiB) Прегледано 10620 пъти
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот kris81 » Съб Дек 16, 2006 10:37

ТОВА Е ИСТИНСКИ ШАМПИОН - МОЖЕЛ И ДА ЛЕТИ :lol: :lol: :lol:
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот ICE__MAN » Съб Дек 16, 2006 11:51

На тия, от които трябва да зависи нещо в автомобилния спорт в Бг трябва да се направи следния тест http://www.volkomenkut.com/flash/gaytest.swf отговорът ще е ясен
ЧОВЕК НЕМОЖЕ ДА ИЗБЯГА ОТ СЪЩНОСТТА СИ

ПОСМЕЙТЕ СЕ ОТ СЪРЦЕ
ICE__MAN
 
Мнения: 144
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Десислав Христов

Мнениеот FX7 » Съб Дек 16, 2006 12:25

kris81 написа:НЕ ЗНАМ, ХОРА, АМА ТОВА Е НАПРАВО ГАВРА СЪС СПОРТА. Ако греша-нека някой ме поправи, ама нали след Ст.Загора го наказаха вече. Не може три дни преди награждаването да обявят такава простотия. Те хората нямат време за реакция. А и май решения на УС на БФАС няма пред кой да се обжалват. ТОВА АКО НЕ Е КОМУНИЗЪМ????????????

Ами не грешиш .
http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=2000&Itemid=71
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот kris81 » Съб Дек 16, 2006 13:20

да така е. И ако искаха (говоря специално за Кипрата) да го накажат сурово трябваше да ги дисквалифицират и да нямат право на участие в следващите кръгове от шампионата. Не, че такова поведение не трябва да бъде наказано - въпреки, че е съвсем човешка реакция, но пак не го оправдава. А не - те карат на София, Пловдив и Бургас и накрая - анулиране на шампионата. Защо и на Пламен не му вземат точките? А на Емо? Аз поне не знам Сашо да се е бил с някой след Ст.Загора. Освен това в решението, което е публикувано пише "лишаване от състезателни права", а не отнемане на точките от шампионата. Тия от БФАС сами не знаят какво правят май. Дано да ги съдят и да не оставят нещата така.
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот FX7 » Съб Дек 16, 2006 13:44

Не бе неам думи просто ... там цари пълна анархия , правилата не се отнасят за всички , а наказанията се прилагат избирателно според това какви са ти роднините , бизнесите и т.н.
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот derby33 » Съб Дек 16, 2006 18:05

Много интересно нещо се получава с точките...

Не искам да се заяждам с никого!!! Нека някой най-човешки да ми обясни защо се получават такива....ротации?
Прикачени файлове
12.JPG
това е класирането преди да бъдат декласирани Боби и Кипрински.
12.JPG (52.43 KiB) Прегледано 10488 пъти
22.JPG
След като ги декласират Боби и Кипрински, според мен трябва класирането да изглежда така, нали всички минават сътветно с по една и две позиции напред...
22.JPG (47.93 KiB) Прегледано 10487 пъти
15.JPG
1вия вариант на класиране появил се на ДМС, като само на последните две състезания всички минават с по-една и две поции напред...
15.JPG (78.27 KiB) Прегледано 10487 пъти
16.JPG
Днес (16.12.2006) класирането беше променено отново, като пилотите минават с една позиция напред само на Дракон, а на другите писти си запазват точките?!? С тази промяна се увеличава преднината на Емил Виденов пред Ники и Красен Желев (АСК Павел Жеков) ми
16.JPG (79.6 KiB) Прегледано 10487 пъти
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот K_Power » Съб Дек 16, 2006 23:13

Боби и Кипрински им дойдоха много неудобни и решихда се отърват от тях ... помиарска работа!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот FX7 » Нед Дек 17, 2006 00:16

На това чудо " АВТОТРАНС-РЕЙСИНГ-ТИМ " са има много бързи момчетата , машала :!:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот plm » Нед Дек 17, 2006 20:18

FX7 написа:На това чудо " АВТОТРАНС-РЕЙСИНГ-ТИМ " са има много бързи момчетата , машала :!:

Нали знаеш кой е този клуб?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Нед Дек 17, 2006 21:39

derby33,във връзка със сметките за класирането ще кажа спедното: първо в твойте сметки трябва да извадиш един резултат на Диков,в случая най-слабия.Такъв е регламента.Второ преместването на точките на Виденов и Диков напред става само в състезанията в които са декласирани Григоров и Кипрински.Въпреки че са наказани за годината се счита че класиранията им в останалите състезания както и точките в тях са редовни и не им се отнемат.Затова в тези състезания точките са такива каквито са си ги спечелили всички.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Мнениеот derby33 » Пон Дек 18, 2006 08:38

Благодаря на Мирослав Маринов, наистина не се бях сетил за то правило, но пак не ми става ясно защо на ДР2 двама пилоти имат по 4ри точки? Плюс това след отстраняване на Боби и Кипрински от шампионата, Емил от 2ра позиция е класиран на 1ва, обаче другите пилоти не са класирани напред а си остават с техните точки?!Това мисля че е недопустимо!Не знам всъщност дали резултатите от http://www.dunevmotorsport.com са официални резултати или има някакви други. Отделно, че ако някой проследи класиранията на Бинислав Томов и Денислав ще види, че в герералното класиране са им разменени точките. И как става това, че някой срещу когото е подадена контестация и е доказано изменението, все пак си получава точки за пистата?
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот FX7 » Вто Дек 19, 2006 00:13

plm написа:
FX7 написа:На това чудо " АВТОТРАНС-РЕЙСИНГ-ТИМ " са има много бързи момчетата , машала :!:

Нали знаеш кой е този клуб?


Ами не знам много , ама както се вижда като цяло това е шампионският "клуб" !!! Единия не може да кара , ама за сметка на това другия може и да лети даже !!!!
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот plm » Сря Дек 20, 2006 00:19

FX7 написа:
plm написа:
FX7 написа:На това чудо " АВТОТРАНС-РЕЙСИНГ-ТИМ " са има много бързи момчетата , машала :!:

Нали знаеш кой е този клуб?


Ами не знам много , ама както се вижда като цяло това е шампионският "клуб" !!! Единия не може да кара , ама за сметка на това другия може и да лети даже !!!!

Автотранс ееее ...бившия гараж на ЦК на БКП.
Сегашен собственик е Камен Михайлов. Да, председателя на техническата комисия на фед.
А Пламен Камбуров е син на ...някогашния Камбуров от системата на МВР...
2005 на същия адрес е имало регистрирани 3 АСК. Какво прави там и фотографа Жеко , ми беше чудно.
Защо ли се чудя?
Нали сме живи и здрави...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 17 госта

cron