DACIA LOGAN CUP в България - слух или нещо повече?

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот chefo » Пет Дек 01, 2006 21:43

plm написа:
OGN написа:
P.Solberg написа:В България, който си плати достатъчно - му скъсват колата от хвалби и колко добра е, а може да е пълен трагизъм. Но това е нормално за нашите ширини.

народна мъдрост :D ...

Бих казал простотия/или аматьорство/ :D и последваща загуба на доверие към изпитателите и авторите на теста, респ. към изданието.
Ама, то пък няма конкуренция у нас...и читателите нямат нямат избор...


Мммм да -кажете ми хубав седмичник за автомобили...няма- АМ Беда излиза/ха в Петък-когато всички новини са предъвкани доста,авто мото свят по едно време се намираше доста трудно,но и то май спря,а и излизаше веднъж на месец,МАЙ?.
АвтоТруд направиха броя 1,20лв. и беше ЧЕТИРИ части с постер(явно не им `стигна`) и го намалиха на 3 части(без да намалят цената) и всичко ,което четях го знаех/гледах-(Ф1,ралита,Индикар,чампкар,Наскар и т.н.-по Евроспорт или информация от интернет) и накрая си изгубиха читател,който не беше пропускал брой с години,който дори и да не беше в България пак не пропускаше брой ...
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот LadaTunning » Съб Дек 02, 2006 13:19

golqmcho_rs написа:марката не е от зна4ение важна е равнопоставеноста то и сас заски да карат пак 6те си проли4и кои кара и кои не, е ся 4е dacia е пародия на кола това е друг вапрос :twisted:


Абе тука малко не съм съгласен с тези фраза-"пародия на кола".За толкоз пара толкова...я да видим някоя друга марка за тези пари дали ще изкара по-добра кола(Ладите ги изключвам).
Аватар
LadaTunning
 
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 13:46
Местоположение: Нова Загора
Име: Живко Йорданов

Мнениеот golqmcho_rs » Нед Дек 03, 2006 19:31

ами KIA или някои от сорта все 6тяха да са по изгодни и по варвежни
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот speedline » Нед Дек 03, 2006 19:46

chefo написа:
plm написа:
OGN написа:
P.Solberg написа:В България, който си плати достатъчно - му скъсват колата от хвалби и колко добра е, а може да е пълен трагизъм. Но това е нормално за нашите ширини.

народна мъдрост :D ...

Бих казал простотия/или аматьорство/ :D и последваща загуба на доверие към изпитателите и авторите на теста, респ. към изданието.
Ама, то пък няма конкуренция у нас...и читателите нямат нямат избор...


Мммм да -кажете ми хубав седмичник за автомобили...няма- АМ Беда излиза/ха в Петък-когато всички новини са предъвкани доста,авто мото свят по едно време се намираше доста трудно,но и то май спря,а и излизаше веднъж на месец,МАЙ?.
АвтоТруд направиха броя 1,20лв. и беше ЧЕТИРИ части с постер(явно не им `стигна`) и го намалиха на 3 части(без да намалят цената) и всичко ,което четях го знаех/гледах-(Ф1,ралита,Индикар,чампкар,Наскар и т.н.-по Евроспорт или информация от интернет) и накрая си изгубиха читател,който не беше пропускал брой с години,който дори и да не беше в България пак не пропускаше брой ...


В най - новият "Ауто Билд" има голям тест на Дачиа срещу Лада Калина. Доста критичен е теста ( може би защото е писан и правен в Германия а не в България ) - специално за Ладата се казва, че трябва задължително да се върне в завода, най - малкото защото спирачния и път при скорост от 100 км/ч е почти два пъти повече отколкото на другите автомобили. За миналата година са били продадени в Германия около 170 Лади, дори Ферари имали повече продадени автомобили там. Подобно е и при Дачиата. Доста интересни съпоставки и изводи се правят. Ако на някой му е интересно мога да сканирам статията.
Аватар
speedline
 
Мнения: 1219
Регистриран на: Вто Апр 19, 2005 10:01
Местоположение: София/Сливен
Име: Nikolay Arnaudov

Мнениеот Lubo » Нед Дек 03, 2006 20:21

По принцип на немски тестове им нямам никакво доверие.И колите и гумите и кво ли още не-не е ли немско не е добро.
Скоро гледах някакви тестове на Клио и Пунто-плюят ги за кво ли не,а в крайна сметка едното стана кола на годината,а другото изкара 5 звезди и приз за най-безопасна кола....................а ги критикуваха....... .


Малко се отклонихме от темата.Логан къп,ако го тестват от Ауто Билд или некои техни сънародници,ще кажат:туй и за БГ. не става :wink: .
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот BOXER » Пон Дек 04, 2006 01:40

Днес видях една Дачия на платтформа да идва от към плана теглеше я сервизния бус на М.Илиев!Предполагам че са и правели тестове някои ако има информация да сподели
FTA RACING TEAM
Изображение
Аватар
BOXER
 
Мнения: 1118
Регистриран на: Пет Юни 16, 2006 14:30
Местоположение: Бisтяiца
Име: Владислав Аронов

Мнениеот Ivaylo ignatov » Пон Дек 04, 2006 02:31

Аз то4но отивах към Плана и я сре6нах тази да4ия една синя доста добре изглежда6е но съм изпуснал кога са карали.. сигорно е било интересно
Аватар
Ivaylo ignatov
 
Мнения: 57
Регистриран на: Нед Юни 25, 2006 20:06
Местоположение: Sofiq
Име: Ivaylo Ignatov

Мнениеот plm » Пон Дек 04, 2006 21:53

chefo написа:
plm написа:
OGN написа:
P.Solberg написа:В България, който си плати достатъчно - му скъсват колата от хвалби и колко добра е, а може да е пълен трагизъм. Но това е нормално за нашите ширини.

народна мъдрост :D ...

Бих казал простотия/или аматьорство/ :D и последваща загуба на доверие към изпитателите и авторите на теста, респ. към изданието.
Ама, то пък няма конкуренция у нас...и читателите нямат нямат избор...


Мммм да -кажете ми хубав седмичник за автомобили...няма- АМ Беда излиза/ха в Петък-когато всички новини са предъвкани доста,авто мото свят по едно време се намираше доста трудно,но и то май спря,а и излизаше веднъж на месец,МАЙ?.
АвтоТруд направиха броя 1,20лв. и беше ЧЕТИРИ части с постер(явно не им `стигна`) и го намалиха на 3 части(без да намалят цената) и всичко ,което четях го знаех/гледах-(Ф1,ралита,Индикар,чампкар,Наскар и т.н.-по Евроспорт или информация от интернет) и накрая си изгубиха читател,който не беше пропускал брой с години,който дори и да не беше в България пак не пропускаше брой ...

За съжаление и мен са ме изпуснали като читател!
Преди години имаше месечно издание на ЦС на ОВТПН и ЦС на СБА Авто-мото-свят и бях ревностен читател- всяка сряда се борех да се докопам до любимото издание. Сега сигурно имам около 50-80 броя.
Ох, защо ли започвам да пиша за това?
По- късно гл.редактор стана Георги Николчев/лека му пръст/.
Това беше един истински човек, истински журналист и той загина по време на рали Златни в шуменския регион! Не искам да разказвам подробности.
Много жалко! Вярвайте , загубата е голяма!
После, какво стана- упадък.
Като ученик адски уважавах имената на Андрей Кожухаров, на Страшимир Димов...
Но, авто труд май се пое от Иля Селиктар и...
Познавам се със всички цитирани тук. И знам ,че се чете от журналисти.
Нека да бъда разбран правилно - според мен има наши журналисти, които заслужават да получат оценката на феновете-"професионалисти".
Например -Георги Иванов /но, само трябва да се научи да прави тестове лично/.

[/b]
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот Rexich » Съб Дек 09, 2006 19:23

здр от мен.мога ли да попитам как в тая тема се обърна от дачия логан куп в такава че няма какво да четем през седмицата.ми егати вий тоз интернет за какво го имате бе хора.дали едно весниче от 20 страници е способно да опише всичко което станало през седмицата.много се съмнявам в това.а по темата такава купа ще има или не ако някои има някакво инфо моля да го сподели защото се чуват разни версии но незнам коя ще е вярната.
благорадя предварително
Аватар
Rexich
 
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 22:23

koceto

Мнениеот Koce_racing » Съб Дек 09, 2006 19:27

на 17 ти ела на КАЛОЯНОВО и ще видеш дачията на пистата може и да я покараш.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот Rexich » Нед Дек 10, 2006 12:19

мерси баце.
Аватар
Rexich
 
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 22:23

Мнениеот Rexich » Чет Дек 21, 2006 13:50

сега ще има ли такава купа през 2007 не разбрах????моля отговорете
Аватар
Rexich
 
Мнения: 7
Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 22:23

Мнениеот Marin » Вто Яну 02, 2007 20:55

Да ще има такава купа през 2007.
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот HondaRally » Вто Яну 02, 2007 21:35

тези дачии са голям боклук лично се сбласкахме с този боклук даже думата е лека за тази кола то кола ли е или кашон

та дядо ми си купи такава кола и на 300 км (беше чисто нова) издуха гарнитура и нещат да е сменят една седмица тестове някви глупости натаркалета абе БГ
HondaRally
 
Мнения: 69
Регистриран на: Вто Сеп 26, 2006 15:23
Местоположение: Варна
Име: Веселин Атанасов

Мнениеот FX7 » Сря Яну 03, 2007 00:31

HondaRally написа:тези дачии са голям боклук лично се сбласкахме с този боклук даже думата е лека за тази кола то кола ли е или кашон

та дядо ми си купи такава кола и на 300 км (беше чисто нова) издуха гарнитура и нещат да е сменят една седмица тестове някви глупости натаркалета абе БГ


Такива са ,ама к'во толкова.... тук спорта е по-важен може би ?
Дано само да не стават циркове както с Шкодилаците ...
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 33 госта

cron