DACIA LOGAN CUP в България - слух или нещо повече?

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот K_Power » Пон Ное 27, 2006 03:09

Ледениката написа:........................продължавам от горния пост, щото това момченце вече не се издържа. Разбери, че супер яко дразниш вече - мнение на много хора. Пиши си каквото имаш да пишеш и не давай квалификации кой дрогиран, кой пиян, кой може и кой знае, през две.три мнения засягаш темата за наркотиците. Ми вземи пусни една тема и като най.запознат за ни светнеш и нас с дрогата, тук мислех, че си пишем за коли, а не кой се друса и кой не. Много ниско слезнах, че изобщо се занимавам с това, ама то твойто няма спиране. И за да не превръщаме темата в 200 мнения по въпроса, ако някой има нещо да ми каже и не е съгласен или нещо друго да пише на ЛС, аз ще събера писанията и ще ги пусна в един пост, защото знам, че на всеки му се иска другите да му прочетат творенията и с кой се е заял, и кого е подкрепил, не изключвам себе си разбира се.



Аве леденио, мнооо на сериозно приемаш всичко ве!!! Много ниско слезнал ... въх уби ма!!! :shock: О извинете г-н корифей на рали-спорт-а, на тунинга и на всичко свързано с автомобили!!! Много ниско бил паднал ... и аз или някой друг какво да направи кат сте паднали толкоз ниско, освен да го преместим от левио у деснио крачол!? Казах ти, много на сериозно взимаш всичко ... оууу ... той щял да ми събира постовете и да пишел ... ах ти "ТХЕ СПЕШАЛИСТ" ... :shock: :wink:
Ми то явно си немаш друга работа та ша ми събираш постове ... (Мноо са ни скапани имоут иконите, дайте да сложиме повече, че при такива убавци, човек не може да си украси поста) Глеам си се възбудил нещо, глей само докат ми събираш постовете да не прекалиш със злобарките или как им викат в един друг форум: тъпанарки!!!


Аве, левентУ, поне си мноооо на високо, а са си паднал мноооо ниско кат си написал тоа пост, като каза това:
Леденио написа:аз ще събера писанията и ще ги пусна в един пост, защото знам, че на всеки му се иска другите да му прочетат творенията и с кой се е заял, и кого е подкрепил, не изключвам себе си разбира се.

Ей те тук са виде "гоуемата ти класа"!

П.П.: Ни те познавам, нито пък искам да те познавам, боли ма патока кой си и къв си, ама ся сам се изложи кат са ПРИНИЗИ ТОЛКО НИСКО ... хахахахха ... кат се глеаш в огледалото мнооо са кефиш на себе си, нали ... внимавай така някой ден кат се глеаш да не вземеш да са оцапаш!!! :idea:
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот txl » Пон Ное 27, 2006 08:21

K_Power замисли се хубаво върху това:

ICE__MAN написа:Пиши си каквото имаш да пишеш и не давай квалификации кой дрогиран, кой пиян, кой може и кой знае
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот michev68 » Сря Ное 29, 2006 19:56

Ако някой не си е купил новия брой на Авто труд да знаете, че в него има ода за възхвала на курника Дачия и какъв отличен избор е тя за едномарков шампионат :D
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Мнениеот Lubo » Сря Ное 29, 2006 20:37

Различно пилотско мнение от това на Коцето:Колата си е добра,има стойка,добре си седи и по завоите.Чипа върши работа за това тежко купе.По-добре е от Шкодата.По ми прилича на бегачка.

Не знам........ама за 30 бона ще си зготвя някоя Н/3-ка.Поне ще ми посинят дупето от бой,па може да ми дойде акъла как се става пилот :lol: :wink: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот OGN » Чет Ное 30, 2006 09:32

michev68 написа:Ако някой не си е купил новия брой на Авто труд да знаете, че в него има ода за възхвала на курника Дачия и какъв отличен избор е тя за едномарков шампионат :D

това не ми харесва на нашите издания-всяка кола която пробват я
възхваляват.Освен автотруд (които купувам от брои 259)купувам и
авто билд и там ясно си личи разликата от тестовете които правят
германците и тези които правят българските журналисти.Бих помолил
нашите журналисти за повечко критика към тестваните абтомобили и изтъкване и на техните недостатъци :wink:
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот chefo » Чет Ное 30, 2006 12:20

Хмммм те май точно немците обърнаха една ``грешка на природата``...опа Дачия не помня модела,ама не издържа теста и я катурнаха!
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот Lubo » Чет Ное 30, 2006 12:43

Същите катурнаха преди време и А класата на Мерцедес,а в същотото време в Англия я обявиха за най-безопастна кола на годината :wink: .Свят широк-разбирания всякакви.
В случая с Логана..........май френските румънци не бяха си платили :wink:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот michev68 » Чет Ное 30, 2006 20:47

Обърнаха точно Логана ама се оправдаха тогава че бил с ниски гуми и борда на джантата закантил в асфалта
only rear wheel drive
michev68
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 22:54
Местоположение: Търговище
Име: Николай Мичев

Мнениеот Rally Fan » Чет Ное 30, 2006 20:53

michev68 написа:Обърнаха точно Логана ама се оправдаха тогава че бил с ниски гуми и борда на джантата закантил в асфалта


Някой не разполага ли с факти и доказателства от местропрестъплението? :)
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот qvkata » Пет Дек 01, 2006 06:39

Някой не разполага ли с факти и доказателства от местропрестъплението? :)[/quote]


Местопроизшествието --> :wink:
ИзображениеИзображениеИзображение
Аватар
qvkata
 
Мнения: 439
Регистриран на: Съб Юни 24, 2006 14:31
Име: Явор Георгиев

Мнениеот P.Solberg » Пет Дек 01, 2006 11:08

В България, който си плати достатъчно - му скъсват колата от хвалби и колко добра е, а може да е пълен трагизъм. Но това е нормално за нашите ширини.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот OGN » Пет Дек 01, 2006 17:38

P.Solberg написа:В България, който си плати достатъчно - му скъсват колата от хвалби и колко добра е, а може да е пълен трагизъм. Но това е нормално за нашите ширини.

народна мъдрост :D


---------------------->от новата кола по-хубава няма :D :D
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот plm » Пет Дек 01, 2006 20:31

OGN написа:
P.Solberg написа:В България, който си плати достатъчно - му скъсват колата от хвалби и колко добра е, а може да е пълен трагизъм. Но това е нормално за нашите ширини.

народна мъдрост :D ...

Бих казал простотия/или аматьорство/ :D и последваща загуба на доверие към изпитателите и авторите на теста, респ. към изданието.
Ама, то пък няма конкуренция у нас...и читателите нямат нямат избор...
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот golqmcho_rs » Пет Дек 01, 2006 21:07

марката не е от зна4ение важна е равнопоставеноста то и сас заски да карат пак 6те си проли4и кои кара и кои не, е ся 4е dacia е пародия на кола това е друг вапрос :twisted:
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот STRALIS » Пет Дек 01, 2006 21:18

Da po dobre dachia ot kolkoto shkoda stiga ero tek sa palnili gyshi na nashia grab
Rallysport
Аватар
STRALIS
 
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Фев 18, 2006 20:28

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта

cron