Писта Кюстендил - "Пауталия"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот kiko » Пет Юни 03, 2005 15:24

:lol: Били са го коли дето са 2000 кубика :lol:
Само дето на Мичкина колата е 1900,само дето няма нищо в нея което да отговаря на някаква хомологация и само дето малко е луд карач :wink: .А тея две,три коли коли дето са го минали -само дето си отговарят на някаква хомологация...... е верно и шоферите си ги бива :wink: :lol: .
Иначе не сериозно е да си мислиш,че има лада(от тоя модел-без значение на кой е),която да може да се доближава по какъвто и да е начин до на Царя кофтура.Просто човека от скука понякога сипуска фъндъци на по-слабите коли,иначе ПРЕКАЛЕНО видна ще бъде огромната класа на неговия ФОРД.
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот kiko » Пет Юни 03, 2005 15:29

А колата на полицая отиде в Русе.Жалко,че няма кой да е кара :cry:
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот LADARACINGTEAM » Съб Юни 04, 2005 13:20

Ми бате тва че е само 1900куб. е верно ама за какав фандък ми говориш на Царя ланчата е 2000 Турбо така 4е отиваме на много по високо ниво.А и както сам се похвали преди 2год. тая ланча е към 400к.с.така 4е нема смисал да го обсъждаме-с пари всеки може.Са напоследак се навадиха много карачи дето тате има много пари и го е вкарал у състезанията със Субаро(ТАНЕВ) или пак друго нещо подобно.Задавал ли си си простия вапрос защо много малко от тия карачи се пускат на писта а за планинско да не говорим.Защото святи личности като Мичкин и Левски с техните отживели лади ше ги направат за смех.Най-жалкото е че нема спонсори за тия коли всеки си мисли че нема надежда в тгях ама ако некои от тия двамата имаше пари за рали София тогава щеше да видиш шоу.Само Будинов беше от старата генерация ама пак тои горкия не си знае годините и вазможностите.А тая лада на полицая беше пак една от най-лошите лади и само тя имаше шансове да се опане на мичкин сред ладите.а относно хомологацията ненам за ква хомологация говориш като Мичкин е Хоби кар така 4е големината на цилиндрите там не е от осн. значение
LADARACINGTEAM
 

Мнениеот Lubo » Съб Юни 04, 2005 20:00

Ха страненен спор.
Реално Мичкина приключи с планинските-сами се замислете защо.Според мен,защото има много завои :wink: .
Относно КАРАЧИТЕ от ралитата-едва ли заради хора като Мичкина не участват по пистите.
Реално колата на Оралндовци мотор спорт :lol: е може би една от най-силните лади(седмици) правени някога(сигурно ги има още много такива по света),но кво то и да си говорите една пиклива пума и някаква си фиестичка седят и ходят значително по силно от въпросната лада.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот FX7 » Нед Юни 05, 2005 01:33

Е то вярно че е странен спора , но сравненията ще са по реални с Гьошев ( на Данчо с ладата ) ...тук поне няма да има съмнения за измами защото я разколачиха миналата година на "Пещера" и на "София".
ВИЖТЕ ВРЕМЕНАТА !!!
А мен ладите ме радват повече от всички останали , добре че сега се заформи и голяма група Н4 ... начело с Ясен , та и там има яко хлъзгане .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот PAS_RALLY » Нед Юни 05, 2005 13:34

кой каза че Н4 е начело с Ясен аз мисля че в вапросната група има поне 3-4 екипажа които могат да и бадат на чело
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот FX7 » Нед Юни 05, 2005 18:35

Za сега той води във временното класиране .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот PAS_RALLY » Нед Юни 05, 2005 23:13

За сега 8)
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Re: За контестацията

Мнениеот txl » Съб Юли 02, 2005 00:12

plm написа:Относно спора от Кюстендил-ще се направи запитване до т.комисия на ФИА.Интересен ще е отговора в оригинал,а не разказан.


И така някакво развитие по случая? Или от ФИА са като застреляни от това запитване и още не могат да реагират...
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Доживяхме го

Мнениеот txl » Съб Дек 17, 2005 10:26

www.bgnrc.info написа:- Господин Михайлов, какво стана по време на срещата в Женева и беше ли поставен въпросът с казуса от Кюстендил?

- Аз поставих въпроса на тази среща. Пред 80 души от целия свят, шефът на комисията на ФИА Жак Берже ми даде думата и изложих точно какъв е проблемът. Казах, че имаме няколко автомобила от Супер 1600, които участват в дисциплини, различни от рали. Въпросът беше за тегловия ценз на S 1600. Недвусмислено ми беше отговорено: “Щом такъв автомобил се явява с хомологационен фиш за такъв клас, то независимо от дисциплината неговото легитимно тегло е един тон.” Казусът не подлежеше на коментар. Неформално пред мен заяви: “Вие трябва да сте луди, за да допуснете един такъв автомобил да се състезава с 850 кг. тегло.” Това е тегловия ценз за автомобилите от клас А6.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот RaPiD » Съб Дек 17, 2005 14:30

Еее браво, поне има отговор, ама това е вече винало заминало.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот txl » Чет Яну 26, 2006 00:59

RaPiD написа:Еее браво, поне има отговор, ама това е вече винало заминало.


Точно в това е проблемът - че е минало и заминало. Защото според класирането в годишника (годишникът е официален документ, или бъркам?), Героги Янакиев-мл. си взема 10-те точки за писта "Пауталия" от раз и става шампион. Минало и заминало... Кучетата си лаят, кервана си върви...
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот K_Power » Чет Яну 26, 2006 02:14

Тодоре, знаем каква е системата ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

!

Мнениеот EVOsport » Чет Яну 26, 2006 18:09

Това е човека :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :!:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

!

Мнениеот EVOsport » Чет Яну 26, 2006 18:12

истината е,че от ФИА не ги боли г*за за българските шампионати
и се чудят само как да извадят рали България от Европеиския Ш-т
(под предлога, че няма достатъчно макадамови ралита)

Не пиши по две три мнения след като може да напишеш всичко в едно!
damon
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 37 госта

cron