Писта Кюстендил - "Пауталия"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот PlamenVFTS » Вто Май 17, 2005 09:22

Доколкото разбрах решението вече е взето еднолично от председателя на БФАС, не знам на базата на какви правилници и регламенти. Поправете ме ако не е вярно, аз това чух за сега. :?
PlamenVFTS
 
Мнения: 90
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:40
Местоположение: София
Име: Пламен Пунов

Мнениеот txl » Вто Май 17, 2005 10:42

PlamenVFTS написа:Доколкото разбрах решението вече е взето еднолично от председателя на БФАС, не знам на базата на какви правилници и регламенти. Поправете ме ако не е вярно, аз това чух за сега. :?


Да позная ли какво е решението?
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот shakedown » Вто Май 17, 2005 10:45

На бас че неможеш да познаеш :D
Fun is not a straight line.
http://www.boxfishbg.info
Аватар
shakedown
 
Мнения: 261
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:12
Местоположение: София, Сливен
Име: Любомир Дренски

Контестация

Мнениеот plm » Вто Май 17, 2005 18:38

Според РАЛИ-ИНФО тази вечер Техническата комисия ще разглежда случая в Кюстендил.Дали ще стигнат до извода,че са необходими конкретни,български правилници?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: Контестация

Мнениеот txl » Сря Май 18, 2005 16:58

plm написа:Според РАЛИ-ИНФО тази вечер Техническата комисия ще разглежда случая в Кюстендил.Дали ще стигнат до извода,че са необходими конкретни,български правилници?


Много добре е написано на http://www.bgnrc.info/index.php?option=content&task=view&id=221&Itemid=1:
www.bgnrc.com написа:Миналата неделя разликите в теглото на автомобилите на победителя Георги Янакиев-мл. и този на вторият в класирането от втория кръг на пистовия шампионат – Румен Дунев, постави техническата комисия в положение, при което не може да вземе мотивирано от правилниците решение.

Да припомним, че проблемът е в минималното изискуемо тегло на автомобилите от клас Супер 1600, ако те участват в пистово състезание. Според правилата на ФИА теглото трябва да бъде 1000 кг, но това се отнася за рали. В правилата на световната федерация няма записан вариант на тегло за пистови надпревари.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

За контестацията

Мнениеот plm » Сря Май 18, 2005 22:06

И аз следя развитието на този проблем и наистина Страшимир Димов много добре го отразява.Но,не мисля,че проблема е в правилата на ФИА.Разгледайте всичките тазгодишни правилници на ФИА не само за рали,но и от приложение Ж 257,258,258А,259,261,263 и т.н.
Та,проблема е заложен от БФАС.Защото у нас рали автомобили карат на писта.Това май вече го няма никъде.У нас го има по разбираеми причини и точно тук е ролята на БФАС-да направи собствени правила.
Дали на пистите колите ще се гледат като рали автомобили?Това също е вариант,ако няма специални ,наши правила.
Преди малко в друга тема написах,че на изложение ще бъдат Фокус ВРЦ06 и Фокус от ДТМ.Те дали са еднакви и дали изискванията към двете коли са едни и същи?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

а така дееее.....

Мнениеот dodosport » Сря Май 18, 2005 23:10

Нали знаете че правилниците в България не важат за някои хора ???И аз си мисля че това ще е поредният пример за нашата родна федерация в която има много "промени"!!!!!
Аватар
dodosport
 
Мнения: 40
Регистриран на: Чет Апр 21, 2005 00:18
Местоположение: софия

излагаця

Мнениеот nino » Чет Май 19, 2005 10:24

незнам дали някои видяал ама за клас N 2 не бяха предвидени КУПИ
и тожа ако не е резил. :oops:
nino
 
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Май 19, 2005 09:24

Мнениеот RaPiD » Чет Май 19, 2005 15:16

защото не образували клас разбираш ли!!! ебаси тъпнята, въпреки че купи имаше
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

За контестацията

Мнениеот plm » Чет Май 19, 2005 21:36

Относно спора от Кюстендил-ще се направи запитване до т.комисия на ФИА.Интересен ще е отговора в оригинал,а не разказан.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Re: За контестацията

Мнениеот txl » Чет Май 19, 2005 22:17

plm написа:Относно спора от Кюстендил-ще се направи запитване до т.комисия на ФИА.Интересен ще е отговора в оригинал,а не разказан.


Да, дано успеем да го видим, но нещо ми подсказва, че едва ли ще бъде разпространен...
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Вто Май 31, 2005 23:13

Този проблем в Кюстендил нещо затихна.На знае ли някой нещо?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

po temata

Мнениеот LADARACINGTEAM » Чет Юни 02, 2005 11:38

Абе фанах един разговор от тая тема и много ми е интересно некои знаели кво стана с ладата на полицая след като оная тиква Лазаров миналия шампионат го гледах с некав умрел форд дето немоеше да стапи на малкия пръст на ладичката.Абе едно е ясно ORLANDOVCI FOREVAR CHICHO MILCHO IS THE BEST
LADARACINGTEAM
 

Мнениеот kiko » Пет Юни 03, 2005 11:13

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Не се излагай бе :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Оная тиква,а и още много други тиквиници,като се качиха на западните мъртавци направо забравиха за великата ЛАДА :lol:
Не веднъж съм чувал изрази от рода на:"Неща и да помириша тоя ПАВИЛИОН повече" :wink:
Може великите майстори да правят хубави лади......,но за къде са те?
На писта как види завой тая лада.....става страшно,на Божурище много ще се котират само защото разтоянието е 400 метра и толкоз.








А забравих-мисля,че тези автомобили е време да се прехвърлят от другата страна на улицата(става дума за Орландовските гробища).
Просто 80-те бяха много отдавна :wink: .





Не се коси,нищо лично към теб,Мичкина и всичките пичове от Орландовци.Евалата им правя за труда.Все пак имат фантастични резултати.
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Мнениеот LADARACINGTEAM » Пет Юни 03, 2005 14:55

:D :D :D :D :D :D EE 4ovek stiga de se si misleh 4e imash malko pove4e predstava ot Russian school tva e mnogo dobar avtomobil no prosto ne e doizkosuren shot rusnacite dokat sa go pravili sa bili na po shishe vodka.A otnosno za kade stava toq vid avtomobil qvno ne si videl kvo stana na pista Kiustendil tazi godina.Kak 4i4i Mil4o go begaha samo Царски и още две коли коит са 2000куб.А кво стана с Фордове астри и тем подобни коли дето ги затвори с една обиколка.А и има още нещо,ако все пак си гледал писта Кюстендил може и да си забелязал 4е то4но след завоя които слиза от моста преди правата точно тая лада успя да се опане на Ланчата на Царски.верно че мичкин кара кат луд и влиза у завои с 90 ама тва неозначава че ладата става само за гонки.А и не е само неговяата лада имаше и една жигула много достоен противник.Така че много хора плюят с/у ладата ама кат ги видат кво прат почват да викат:"Ебати колата тва неможе да е Лада глей как варви"
LADARACINGTEAM
 

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 40 госта

cron