ПИСТА БУРГАС 11-12 НОЕМВРИ

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот Rally Fan » Чет Ное 23, 2006 16:55

Дали? :x :evil:
May be, or may be not!?! Аз лично не вярвам да ги определят по километрите ... хехехех че то, гледай на Боби Григоров как бяга Шкодилака.... като млада невеста. :lol: :lol: :lol:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот OGN » Чет Ное 23, 2006 17:05

Rally Fan написа:Дали? :x :evil:
May be, or may be not!?! Аз лично не вярвам да ги определят по километрите ... хехехех че то, гледай на Боби Григоров как бяга Шкодилака.... като млада невеста. :lol: :lol: :lol:

касметлия -на хубава е случил(разкрихме проблема -кви разстъргвания кви дросели и пилени глави --всичко е в километрите :D :D :D :D :D )
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот Lubo » Чет Ное 23, 2006 18:04

И то толкова са добри,че по снимки разбират всичко :wink: .

:lol: :lol: :lol:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот nikif1 » Чет Ное 23, 2006 19:48

Значи от километрите било........Ам да вземем да си купим една чисто нова (без навъртяни километри)и да станем шампиончета... :lol: :lol: :lol:
Аватар
nikif1
 
Мнения: 223
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 19:28
Местоположение: Burgas
Име: Nikolay Nikolov

Мнениеот K_Power » Чет Ное 23, 2006 21:05

касметлия -на хубава е случил(разкрихме проблема -кви разстъргвания кви дросели и пилени глави --всичко е в километрите )


Е то ние тука в България сме станали уникални ве, наще по снимки вече решават какво е било разтъргвано, полирано и т.н. ... па мноооо ясну вееее, на нас шублер ни не требе!!! То ако става на въпрос на Боби е на най-много км.!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Rally Fan » Чет Ное 23, 2006 21:46

K_Power написа:
касметлия -на хубава е случил(разкрихме проблема -кви разстъргвания кви дросели и пилени глави --всичко е в километрите )


Е то ние тука в България сме станали уникални ве, наще по снимки вече решават какво е било разтъргвано, полирано и т.н. ... па мноооо ясну вееее, на нас шублер ни не требе!!! То ако става на въпрос на Боби е на най-много км.!


Пич, кажи нещо за другите. Стига с тоз Боби. Аз съм фен на някои пилот, ама дори и не съм го споменал, въпреки, че се познаваме. Та, това, че ти го познаваш и Гошев го познава ... що трябва да значи/изкарвате, че Григоров е чист и неоправдан и прецакан. Според мен, тези които са в дъното на решетката... те са най-прецаканите...
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот K_Power » Пет Ное 24, 2006 00:39

К'во да кажа за другите бе бате??? :? :? :?: :?:
Аз с другите не се познавам и незнам каква е ситуацията при тях и не ми се ще да гадая, а лично от Боби знам каква е ситуацията и за това говоря! А иначе стана въпрос за Шкодата и км., щото някой по горе я спомена!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот RaPiD » Пет Ное 24, 2006 09:41

Като са я взели Шкодата на БОби веднага се е разбрало че е карана и то не малко, скоростите били много зле та са ги сменяли, съединителя също, сигурно някой рейсър я е карал. ОК, оправили са ги тия неща. Ама едва ли предния собственик ги е направил промените по мотора, заради които го дискваифицираха. Крис, Боби е пич да, обаче факт е че колата му не е редовна. Не незнам другите колко са, но него го дисквалифицираха. В чуждите маркови шампионати винаги се преглеждат основно първите коли и хванат ли някой....
Последна промяна RaPiD на Съб Ное 25, 2006 01:57, променена общо 1 път
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Lubo » Пет Ное 24, 2006 19:45

От началото дойде проблема.Всички коли бяха различни.Сега всичко остава в рамките на догатките.
Интересно.....имало и втора Фабия с по-голямо налягане на горивото.
Егати почвам яко да им се дразня на тея тарикати от Аура Тек.
Дано Старозагорци успеят да разбъркат лайната,че да се види кой кво е ял.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот FX7 » Пет Ное 24, 2006 23:55

RaPiD написа:Като са я взели Шкодата на БОби веднага се е разбрало че е карано и то не малко, скоростите били много зле та са ги сменяли, съединителя също, сигурно някой рейсър я е карал. ОК, оправили са ги тия неща. Ама едва ли предния собственик ги е направил промените по мотора, заради които го дискваифицираха. Крис, Боби е пич да, обаче факт е че колата му не е редовна. Не незнам другите колко са, но него го дисквалифицираха. В чуждите маркови шампионати винаги се преглеждат основно първите коли и хванат ли някой....


Kak taka карано ? Аз нещо не мога да вдена... някои е карал на Бори колата без той / или екипа/ да знае ли ?
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот chefo » Съб Ное 25, 2006 00:27

Не, просто не е била чисто нова,когато са я подготвяли в Евро ТЕК!Това има в предвид сигурно.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот RaPiD » Съб Ное 25, 2006 01:58

Еее объркал съм една буква, това лично ми го каза баща му Борис Григоров, колата е била карана и то грубо. Както и останалите Фабии са били на километри...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот pargo1 » Съб Ное 25, 2006 07:18

Момчета, не мога да разбера защо само си чешате пръстите с клавиатурата :?: По горе се писа, че хиляди хора четът форума, и не бива да се пише каквото и да било :!: Да колите бяха на пробег м/у 8000 и 15000 километра, но за това, че са били карани грубо или незнам какво си е несериозно :!: Всичките 14 автомобила (сега ще почнете ама защо 14 ???) бяха потготвени по един и същи начин без никакви разлики :!: Това със скоростите на Боби също не е така :!: всички кутии бяха сервизирани за всеки случай, и каквото и да е имало (а то нямаше ) е било отстранено :!: И с двигателите е същото положение :arrow: всичките им параметри бяха проверени и бяха еднакви :!: Наистина първите 1-2 състезания пилотите не бяха свикнали с колите си, и за това имаше няколко проблема с кутиите, защото все пак са си стандартни и са доста "нежни" :!: последните състезания никой не се оплака от скорости :!: И последно, пилотите сами са си избирали колите, а не ЕураТек да им ги е разпределял :!: Това са си нещата в общи линии :wink:
Аватар
pargo1
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 10:31
Местоположение: София
Име: Данаил Павлов

Мнениеот K_Power » Съб Ное 25, 2006 10:36

Момчета, не мога да разбера защо само си чешате пръстите с клавиатурата По горе се писа, че хиляди хора четът форума, и не бива да се пише каквото и да било Да колите бяха на пробег м/у 8000 и 15000 километра, но за това, че са били карани грубо или незнам какво си е несериозно Всичките 14 автомобила (сега ще почнете ама защо 14 ???) бяха потготвени по един и същи начин без никакви разлики Това със скоростите на Боби също не е така всички кутии бяха сервизирани за всеки случай, и каквото и да е имало (а то нямаше ) е било отстранено И с двигателите е същото положение всичките им параметри бяха проверени и бяха еднакви Наистина първите 1-2 състезания пилотите не бяха свикнали с колите си, и за това имаше няколко проблема с кутиите, защото все пак са си стандартни и са доста "нежни" последните състезания никой не се оплака от скорости И последно, пилотите сами са си избирали колите, а не ЕураТек да им ги е разпределял Това са си нещата в общи линии


С 3-4 хиляди км. повече са били някои! И аз искам да попитам, какво им е било сервизирано на тея кутии, много ми е интересно!? В повечето големи автосервизи от сорта на Юнитрейд Х, София Франс Ауто, Индустриал комерс, особено колата като е гаранционна като отиде с проблем в скоростите, обикновено в по-голямата част от случаите се изписва нова скоростна кутия!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот swrt » Съб Ное 25, 2006 11:23

А с какво ще обясните господине факта,че някои гарнитури на главата са били оригинални,а други не?
Нали всички са били ревизирани.Не би ли следвало от това гарнитурите да са еднакви.
Аватар
swrt
 
Мнения: 232
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 15:08
Име: Л.Драганов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron