ПИСТА ДРAКОН

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот Rally Fan » Чет Ное 09, 2006 00:15

Те и на Вилхелм, уж бяха всички там... но едва откриха, че е нередовен!
Това, че и контестаторите са там, не означава, че е непременно ще се открие нерегламентирания елемент от автомобила, така, че това не е критерии....както казах и по рано "човека знае как да пипа.."
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот FX7 » Чет Ное 09, 2006 00:40

Незнам , ама е тъпо да се обвиняват хората преминали през техническата комисия .... А хората контестатори знаят какво да фалшнат а не знаят какво да гледат така ли ? :!:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот golqmcho_rs » Чет Ное 09, 2006 00:49

FX7 написа:Незнам , ама е тъпо да се обвиняват хората преминали през техническата комисия .... А хората контестатори знаят какво да фалшнат а не знаят какво да гледат така ли ? :!:



аа като ги знам и те какви са кадърни техническата комисия винаги може да бадат излагани или подкупени повярваи
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот FX7 » Чет Ное 09, 2006 01:06

golqmcho_rs написа:
FX7 написа:Незнам , ама е тъпо да се обвиняват хората преминали през техническата комисия .... А хората контестатори знаят какво да фалшнат а не знаят какво да гледат така ли ? :!:



аа като ги знам и те какви са кадърни техническата комисия винаги може да бадат излагани или подкупени повярваи


Хихи , ти не видя ли че я кара със зеро5 , JPS и на въздушна възглавница я пуска от време на време .... а като изостане пуска и гарето барабар с нитрото :!: :!: :!: :idea:
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот RaPiD » Чет Ное 09, 2006 01:15

На Дракон 2 трябваше да заснема техн. преглед, който се състоеше за някои в следното - Камен Михайлов: "Я натисни само спирачката да видя стоповете, ок, давай", това беше техн. преглед... За гореспоменатия господин няма да ви казвам мнениено си, че после може да имам проблеми.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот K_Power » Чет Ное 09, 2006 02:00

Чайте ся!!! Пари прай Еуратек, а пилотите имат изгода да карат в тоя шампионат поради простата причина, че има някакво отразяване! Повечето коли са били втора употреба, някои са и със удари! А ся Асене, ти ко мислиш, че требува да е тоа техн. преглед, гледа каски, колани, екип, седалки, височина се мери, ширина и това е! На тоа техн. преглед не могат ти разглобят колата та да ти проверат мотору!

ФХ7 написа:Незнам , ама е тъпо да се обвиняват хората преминали през техническата комисия .... А хората контестатори знаят какво да фалшнат а не знаят какво да гледат така ли ?


Туй беши мнооо точно казано!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот pargo1 » Чет Ное 09, 2006 08:36

K_Power написа: някои са и със удари!......

нито една от колите не е била с удар :idea: убеден съм в това което пиша :wink:
Аватар
pargo1
 
Мнения: 20
Регистриран на: Пон Сеп 18, 2006 10:31
Местоположение: София
Име: Данаил Павлов

Мнениеот golqmcho_rs » Чет Ное 09, 2006 10:17

K_Power написа:Чайте ся!!! Пари прай Еуратек, а пилотите имат изгода да карат в тоя шампионат поради простата причина, че има някакво отразяване! Повечето коли са били втора употреба, някои са и със удари! А ся Асене, ти ко мислиш, че требува да е тоа техн. преглед, гледа каски, колани, екип, седалки, височина се мери, ширина и това е! На тоа техн. преглед не могат ти разглобят колата та да ти проверат мотору!

ФХ7 написа:Незнам , ама е тъпо да се обвиняват хората преминали през техническата комисия .... А хората контестатори знаят какво да фалшнат а не знаят какво да гледат така ли ?


Туй беши мнооо точно казано!!![/quote

да се гледат каски да се гледат колани височина широчина :lol: :lol:
преди нас имаше 2-3 лади пални разрухи само имаше я натисни спирачка светят ли стоповете светят даже и неотвориха двигателите да им гледат
100km/h не е скорост, а време да превключиш на втора!
Аватар
golqmcho_rs
 
Мнения: 142
Регистриран на: Нед Ное 05, 2006 20:02
Местоположение: Сливен
Име: Ivan Enev

Мнениеот kris81 » Чет Ное 09, 2006 10:31

абе вие добре и сте? представяте ли си преди всяко състезание ако отваят всяка кола????? има писти на които има повече от 60 автомобила???? техническия преглед преди състезанието е точно за екипировка, стопове, височини и т.н. не се отварят двигателите :!: :!:
Ако някой мисли, че има нередовна кола си пуска контестация, плаща си и тогава се отварят
друг е въпросът какво ще се види при отварянето........
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот RaPiD » Чет Ное 09, 2006 20:17

Току що разбрах че №8 Борис Григоров и №10 Денислав Петров са ДИСКВАЛИФИЦИРАНИ! Колите са били нередовни... Нямам нищо против момчетата, просто ви известявам. Какво точно е пипано ще се разбере по натам, но дочувам че е имало пилени глави и други модификации. Емо Виденов е чист, аз се учудих като го споменаха и него.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Rally Fan » Пет Ное 10, 2006 00:30

RaPiD написа:... Емо Виденов е чист, аз се учудих като го споменаха и него.


Защо? :shock:
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот kris81 » Пет Ное 10, 2006 09:34

на боби е била пилена главата. Денислав са го дисквалифицирали заради дискове, които са нарязани. В магазина се продават такива дискове!!!!!!!! За Шкода Фабия дисковете се продават във вида, в който са ги намерили. Ако това е фалшива кола :!: :?: :!: :?:
А за Емил Виденов ще попитам само едно нещо. Констатирано е, че налягането на горивото НЕ Е в допустимите граници от 3 бара, а е с 0,4 повече. Обяснението е, че е бил запушен горивния филтър, или на него му се е паднал дефектен.
Имам само едно питане. Ако ти е запушен филтъра вдига ли се налягането или спада????????
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот deso_hristov » Пет Ное 10, 2006 13:34

Не ми се коментира изобщо, защото още от самото начало си беше ясно, че ще е такава пародия. Нали беше идеята само млади пилоти до 21 години до се пускат. Тия от Еуратек не си ли вкараха автогол за догодина, кой ще се хване от по-младите и неопитни момчета след като вижда за какво става дума. С парите дето е взел Шкодата ще купи 4 вървящи Лади и ще си кара в Х-овете. Вчера даваха по Канал 3 изявления на Виденов относно блъсканията на Кипрински, Бончо Дунев взе отношение, Янакиев старши също, обаче ми е интересно кво ще стане оттук нататък.
deso_hristov
 
Мнения: 12
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 19:54
Местоположение: Пловдив

Мнениеот kris81 » Пет Ное 10, 2006 14:03

за съжаление не можах да гледам предаването по канал 3. Виденов май се поулива и наглее "малко" като говори за блъскания, защото самия той след Пловдив наби една глава на Сашо в закрития парк. А като смачка тавана на шкодата на Кипрински докато му налиташе е много спортсметско нали??? Те всички пилоти трябва да подражават на такова поведение........ Камбуров и Сашо ги наказаха след Стара Загора, а Емил сега иска да не се допуска кипрата да кара на Бургас и да му се отнеме лиценза. На какво основание???? Ако мислите, че са прави.......... Ако така трябва да се развива спорта :!: :?: :!:
kris81
 
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:11

Мнениеот RaPiD » Пет Ное 10, 2006 14:04

Rally Fan написа:
RaPiD написа:... Емо Виденов е чист, аз се учудих като го споменаха и него.


Защо? :shock:


Защото знам, че той не е от тия хора дето ще тръгнат да печелят с фалшиви коли.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта