Кипрински и Камбуров с последно предупреждение

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Кипрински и Камбуров с последно предупреждение

Мнениеот VTS » Чет Сеп 28, 2006 15:59

http://focus-sport.net/?do=n1148764037075
"Във връзка с инцидентa по време на провеждане на ІV-ти кръг от Националния шампионат “Затворен маршрут – Стара Загора”, постъпилите в БФАС доклади за случая от Директора на състезанието г-н П. Стратиев и от наблюдателя на БФАС г-н Ю. Славов, след обстойно обсъждане на докладите и филмовите записи от събитието, на основание чл. 128, т.”В” и чл. 132 от Националния спортен кодекс, УС на БФАС единодушно взе следното решение: “НАКАЗВА с “последно предупреждение за лишаване от състезателни права и глоба по 500 лв. /петстотин лева/ водачите Александър Кипрински от АСК “Сигма Рейсинг Тим” и Пламен Камбуров от АСК “Автотранс Рейсинг Тим”. Обръща сериозно внимание и предупреждение на председателите на горе посочените Автомобилни спортни клубове. Препоръчва да се вземат конкретни мерки от тях за подобряване на спортната дисциплина и морал на водачите им”.
Решението да бъде доведено до знанието на АСК и наказаните водачи за сведение и изпълнение."
Аватар
VTS
 
Мнения: 26
Регистриран на: Пет Фев 03, 2006 18:49
Име: Милко Тенев

Мнениеот tsveti » Чет Сеп 28, 2006 17:21

И за двамата по 500лв.???!!! И за двамата последно предупреждение??!!! И за двамата едно и също :?: :!: :shock:
:lol: :twisted: 8) :x :evil:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот K_Power » Чет Сеп 28, 2006 17:40

Izviniavam se za kirilicata, pisha ot daskaloto i nqmam BG!

Ta, na kakvi osnovaniq e vzeto tova reshenie i zxa dvamata edno i sashto, po niakoi pat nabliudavame kak se izvarshvat mnogo po-golemi prostotii i ne se pravi nishot, a v takiva momenti federaciata se pokazva kolko e stroga i kak striktno spazva pravilnika! Na Kiprinski mu izliza priblizitelno tolkova edno sastezanie, a toi ne beshe vinovnia v sluchaia, neznam dali tova nakzaanie ne moje da bade objalvano!? A nai-interesnoto e, vav form,ula 1, komisarite sa izkliuchitelno kompetentni i tam ako se sluchi sashtata rabota shte ima objalvania, a drugoto e, che nashte sadii na pistite ne znaqt koga da vdignat jalt flag, koga zele i t.n.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот tsveti » Чет Сеп 28, 2006 17:54

Виновен е единствено, че след това е тръгнал да се саморазправя(което е напълно в реда на нещата мен ако питате, но не и по закон), и кво сега.... еднакво наказание, все едно реакцията на Кипрински е еднаква с идиотската(меко казано) постъпка на Камбуров!
Не ми се говори просто... :evil:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот RaPiD » Чет Сеп 28, 2006 18:18

Сашо обжалвай, явно се вижда на записите кой е главния виновник - Камбуров.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот txl » Чет Сеп 28, 2006 18:20

Аз пък мисля, че е нормално да ги накажат еднакво.

Жалко само, че не можем да видим чл. 128, т.”В” и чл. 132 от Националния спортен кодекс, така че на практика не знаем на какво основание са наказани.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот RaPiD » Чет Сеп 28, 2006 18:25

да, дали не може да се намери някъде този спортен кодекс?
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот НИКИ » Чет Сеп 28, 2006 18:38

ПЪЛНА ТЪПОТИЯ :!:

По-неадекватно решение не бях виждал.
Изображение
PRESTIGE RALLY TEAM
Аватар
НИКИ
 
Мнения: 270
Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 12:05
Местоположение: София.

Мнениеот tsveti » Чет Сеп 28, 2006 18:40

RaPiD написа:да, дали не може да се намери някъде този спортен кодекс?


Може. Утре ще се заема с това, но не обещавам. Не знам дали хората ще са там.
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот OGN » Чет Сеп 28, 2006 19:03

поне ги наказаха(не се размина случая като ппосто някаква закачка)
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот K_Power » Чет Сеп 28, 2006 20:45

Не можах да разбера защо са наказани и двамата ... защото Кипрински като понатупа Камбуров беше след състезанието ... не беше по време на провеждането му! това е нашата любима федерация ... с две думи, нямам думи, с една ИЧ!!! Тук се показаха отново, вижте ни колко добре спазваме правилника на федерацията ... вижте ги как добре си вършат работата ... а за други неща седят и си чешат междукрачието! Някак си излиза, че всички постове във федерацията може би се заемат доживот, като е папата! Половината са да хванеш единия да удариш другия ... само незнам кога ще дойде денят, в който на някой ще му дотегне и ще стане същата случка като на Стара Загора, ама разликата ще е, че пилотите ще бият красавците от федерацията! Едно хубаво нещо в скоро време не е направено! Интересно ми е кой го е взел това решение, то май разследвания се водят, като във формулата! Съдийте, или състезателните комисари ... както там се наричат ... май са по-тъпи и от мен ... незнаят кога какъв флаг да развяват ... пълни малоумници! Както и на постовете във федерацията са същите! Валя Панталеева, дамско рали Добрина 2006, пълна простотия! Не беше пратено писмо на полицията да затвори центъра в Банкя ... или ако трябва да бъдем по-точни не беше платено на полицията, всеки екипаж си плаща такса по 50 лева и имаше един куверт в един ресторант, който не е бил на по-голяма стойност от 800-900 лева, и на времеизмерването е заплатено сигурно около 200-300 лева ... и това е, а сметнете само таксата за участие от екипажите колко пари се събират, а от спонсорите, Аутоколор, Български имоти, имаше и още ... и част от парите на Валя в джобчето ... тя толкова добре организира състезания, че нямам думи, като Траянови Врата тази година ... супер състезание, няма що! Или Боби Капев дето си драпа десния *****, това е човека, който е подписал документи преди години, за вкарване на състезателни автомобили без мита и състезателните автомобили са били двутонни луксозни лимузини и следователно се маха това за бегачките без мита и сега губят състезателите, заради някакъв "прекрасен" човек! Камен Михайлов на рали България, като изкаше да не допусне Тлустак да кара ... ама той не знае правилника на ФИА, председателя на техническата комисия в България ... и се оправдава, еми то го няма на български! Явно не е осведомен, че единствените валидни, официални документи са тези на английски и на френски ... ама откъде да го знае, да не би това да е негова работа! Какви бяха тези цени на Фабийте ... федерацията защо не се договори по някакъв начин с Еуратек за по-ниски цени и т.н. защо ли ... защото не й пука на федерацията нито за пилотите, нито за публиката, нито за никой, чакат да си гушнат паричките и ще си стоят там до живот ... ако се оправи някога автомобилния спорт в България ... то според мен няма да е в близките 5-7 години ... писти ... какви писти ве ... то някои трасета са по-неравни от трасе за раликрос, те за писти говорят! Незнам с какво се друсат тези иначе приядни господа чиновници ... направиха сайт на БФАС, бахти сайта ... аз с един съученик за една нощ направихме за Престиж по-пълен сайт отколкото те вече за незнам колко време! Няма купи за второ и трето място в отделните класове! За Сливен Митко и Пепи поръчаха купи за второ и трето място ... а за първия в класирането в Н3, Славов имаше медал ... а купите са смешни пари ... за какво да говорим за правилно отсъждане ... ама не се е намерил някой достатъчно луд да вземе и да им разплаче майката на всичките прекрасни чиновници!!!!!!!!

П.С.: Извинявам се за офтопика!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Чет Сеп 28, 2006 21:31

tsveti написа:
RaPiD написа:да, дали не може да се намери някъде този спортен кодекс?


Може. Утре ще се заема с това, но не обещавам. Не знам дали хората ще са там.

Ами, Тошко поне година издирва този спортен кодекс и май нищо не е намерил до сега...
Пък аз разбрах, че още в Стара Загора тези пилоти са получили последно предупреждение с искане , колите да се възстановят в първоначалния си вид.
Е, поредната бъркотия. Ще свикнете. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот txl » Чет Сеп 28, 2006 21:58

K_Power написа:Интересно ми е кой го е взел това решение


Ама то си пише:

УС на БФАС единодушно взе следното решение
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот plm » Чет Сеп 28, 2006 22:06

txl написа:
K_Power написа:Интересно ми е кой го е взел това решение


Ама то си пише:

УС на БФАС единодушно взе следното решение

Да, забравих да подчертая и тази подробност- за единодушното решение.
Логичното обяснение за такова решение е- или няма мислещи хора там, или мислещите хора в момента си мислят за други неща и това не ги вълнува.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот 18nv » Чет Сеп 28, 2006 22:14

И такааа, уважаеми господа пилоти, ако някой от конкурентите ви в състезанието ви пречи, не ви е симпатичен или просто е по-добър пилот от вас - не се притеснявайте, УС на БФАС мисли за вас :wink: Само срещу 500лв вие можете в подходящ за вас момент по време на състезанието да го избутате от трасето и така да си решите проблема :) Нооо, и това не е всичко, гарантирано ви е ,че и конкурента ви ще бъде ощипан с 500лв. :D Честито на печелившите :!:
Аватар
18nv
 
Мнения: 62
Регистриран на: Нед Апр 30, 2006 19:00
Местоположение: Ruse
Име: Пламен Братанов

Следваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 37 госта

cron