Кипрински и Камбуров с последно предупреждение

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот plm » Чет Сеп 28, 2006 22:30

18nv написа:И такааа, уважаеми господа пилоти, ако някой от конкурентите ви в състезанието ви пречи, не ви е симпатичен или просто е по-добър пилот от вас - не се притеснявайте, УС на БФАС мисли за вас :wink: Само срещу 500лв вие можете в подходящ за вас момент по време на състезанието да го избутате от трасето и така да си решите проблема :) Нооо, и това не е всичко, гарантирано ви е ,че и конкурента ви ще бъде ощипан с 500лв. :D Честито на печелившите :!:

Добре казано! Пък и 500 лева е една гума, например.
Но, не забравяй за таткото. Та не подлъгвай, че простосмъртните нарушители ще имат такива наказания. :D
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот P.Solberg » Чет Сеп 28, 2006 22:34

BFAS в рубриката на Euronews No comment!
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот K_Power » Чет Сеп 28, 2006 23:10

Абе то хубаво УС на БФАС ... ама от кой е съставен тоя УС ми е интересно!? Кой го е обявил така единодушно, кои са гласували, целия УС ли е присъствал или избрани хорица!? Вече почвам да се чудя дали БФАС означава "Българска Федерация по Автомобилен Спорт" или може би по-точното й име е "Българска Федерация по Анален Секс"!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Чет Сеп 28, 2006 23:43

Оф, нещо не мога да пращам мнения и опитвам за 4 път. Дано стане сега.
ИНЖ. Георги Славейков-директор на писта София, заместник на Янакиев.
Сигурно има диплома за инж., но аз се срамувам да казвам, че съм инж. заради такива като него.
Преди доста години беше треньор на националния отбор на писта , а нямаше шофьорска книжка.
Но, той си е оправен и вече е зам. на фед., раздава разрешителни...
Че е муфтаджия е ясно на много.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот FX7 » Пет Сеп 29, 2006 00:32

Не ми се чете цялата тема , но правилата както се вижда не са за всички еднакви .... та Кипрински много-малко го ръкомаха според мен ... при това беше и без каска този мен !
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот tsveti » Пет Сеп 29, 2006 17:39

plm написа:
tsveti написа:
RaPiD написа:да, дали не може да се намери някъде този спортен кодекс?


Може. Утре ще се заема с това, но не обещавам. Не знам дали хората ще са там.

Ами, Тошко поне година издирва този спортен кодекс и май нищо не е намерил до сега...
Пък аз разбрах, че още в Стара Загора тези пилоти са получили последно предупреждение с искане , колите да се възстановят в първоначалния си вид.
Е, поредната бъркотия. Ще свикнете. :D


Утре ще получа кодекса, разбира се, ако човекът не се направи на луд и не го задържи за себе си :wink:
:twisted:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот Lubo » Съб Сеп 30, 2006 10:39

Сега се зачетох в сайта на Страшимир за тоя инцидент.Оставам с тъпото впечатление,че май наказанието е дадено за това,че пред публиката("шефовете") са се збили двама пилоти.
Съмнявам се,че ще намерим някъде тази точка/алинея или каквото и да е.
Странно,но двамата са наказани за едно и също провинение.Единодушно.Значи "онея тъпанари" си мислят,че по време на състезанието и двамата са се блъскали като в лунапарк или пък след това са се хванали и ...на ти тупалка на теб....дай ми на мен.
Миналата купа Шкода беше адски опорочена от създателите си.Тая тръгва също на там,защото никой от Ауротек не си вдигна гъза до федерацията да вземе и той някаква позиция.Тепърва ще започнат и отврането на колите,ще почнат и разните му догатки за фалшиви коли и тн. и тн.Жалко наистина,но идеята и реализацията в България са две много далечни точки.По принцип идеята май беше шампионата да е за млади момчета,да могат да влезат в час,а то стана арена на чистене на сметки м/у пилоти с опит.Поне да махнат възрастовата граница та да могат да се включат и някои от "лададжиите".

Луда работа.Българска.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот Radiomen » Съб Сеп 30, 2006 11:21

Като гледам снимките
http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... Itemid=146
си спомням писта София но годината нещо ми се губи може би беше 2002 или 2003 та същия този хубавец Кипрински беше в ситуацията не на потърпевшия ами на тарана,само че разликата беше в това,че с безумното си и идиотско каране лиши от шампионска титла в А5 Тошко Хаджиев а той самият не преследваше никакви конкретни цели (просто действаше по познатия почин на шопа"Не сакам на мен да ми е добре ами на Вуте да му е зле"). Явно има господ който все някога раздава правосъдие.Така,че както се казва хак му е, даже му е малко!!!
Що се отнася до постъпката на Камбуров това просто не се нуждае от коментар.По-паметливите ще се сетят че на същата писта преди няколко години Камбуров направи подобно изпълнение но потърпевшия доколкото си спомням беше Веско Лазаров (дано да не бъркам).Едно трябва да е ясно,моторните спортове са толкова бързи и рисковани,че в тях няма място за такива самозабравили се и изпускащи нервите си "джигити". Да сменят трасетата с боксовия ринг,дано там да имат по-големи успехи :D :D :D :D :D :D :D
Radiomen
 
Мнения: 153
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:59
Местоположение: Sliven
Име: Панайот Бакърджиев

Мнениеот OGN » Съб Сеп 30, 2006 18:57

Radiomen написа:Като гледам снимките
http://www.bgnrc.info/index.php?option= ... Itemid=146
си спомням писта София но годината нещо ми се губи може би беше 2002 или 2003 та същия този хубавец Кипрински беше в ситуацията не на потърпевшия ами на тарана,само че разликата беше в това,че с безумното си и идиотско каране лиши от шампионска титла в А5 Тошко Хаджиев а той самият не преследваше никакви конкретни цели (просто действаше по познатия почин на шопа"Не сакам на мен да ми е добре ами на Вуте да му е зле"). Явно има господ който все някога раздава правосъдие.Така,че както се казва хак му е, даже му е малко!!!
Що се отнася до постъпката на Камбуров това просто не се нуждае от коментар.По-паметливите ще се сетят че на същата писта преди няколко години Камбуров направи подобно изпълнение но потърпевшия доколкото си спомням беше Веско Лазаров (дано да не бъркам).Едно трябва да е ясно,моторните спортове са толкова бързи и рисковани,че в тях няма място за такива самозабравили се и изпускащи нервите си "джигити". Да сменят трасетата с боксовия ринг,дано там да имат по-големи успехи :D :D :D :D :D :D :D

ако не се лъжа 2002 на писта стара Загора Камбуров помете в дъжда бая хора.........
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот tsveti » Нед Окт 01, 2006 17:20

Съмнявам се,че ще намерим някъде тази точка/алинея или каквото и да е.

Човекът се смили и ми даде спортният кодекс 8) Не помня какво точно пишеше, кодекса сега е в Тошко, нека той да драсне какво гласат въпросните точки, алинеи...
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот txl » Нед Окт 01, 2006 17:54

...
Прикачени файлове
0043_.jpg
0043_.jpg (210.53 KiB) Прегледано 8065 пъти
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот K_Power » Нед Окт 01, 2006 18:52

Ама Тодоре, това не е било против никое състезание, а против даден пилот, ако съм на Кипрински ше обжалвам, ако съм пилот в БГ бих ебал майката на красивите хора във федерацията само с документи ... и заради незнанието им на всичко, хоп писмо до ФИА ....
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Lubo » Нед Окт 01, 2006 18:54

"Интересите на спорта" :wink:

Тъпотиииии.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот K_Power » Нед Окт 01, 2006 18:57

И какви са интересите на спорта ... бих ги попитал тях!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Lubo » Нед Окт 01, 2006 19:07

С боя след състезанието и с "инцидента" по време на самата напревара и двамата пилоти са ги накърнили :wink:

Смях :!:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 19 госта