Писта София 2006

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот plm » Пон Окт 02, 2006 23:41

PlamenVFTS написа:Аз си мисля, че Царски създаде изкуствена илюзия за някакава интрига. Той това го е правил неведнъж когато е бил с очевидно по-силна кола.

Също мисля така. Нещата там бяха ясни.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 02, 2006 23:43

Като че ли на моменти наистина го оставяше да го доближи.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот SGCasper » Пон Окт 02, 2006 23:58

chefo написа:Така не е ли опасно ако засмуче нещо :?: :?

половината бегачки са с тромпети и без филтри, ладите всичи са с тромпети и при тях е по опасно щото може да вкара нещо в вебера ама не точно
щото квото засмуче ще го вкара в целиндрите и ще го искара :arrow:
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот K_Power » Вто Окт 03, 2006 00:01

Браво на Бобката, прекрасно каране при Шкодите направи, втори, сега е с преднина пред Кипрински при Шкодите! Пепи си кара много добре, но ме е яд, че без конкуренция, малко сам си кара в неговия клас, но на хондата си дърпаше преднина ... сега на Твърдица му пожелавам успех и да си кара карането!!!
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот Raikkonen » Вто Окт 03, 2006 09:59

K_Power написа:Браво на Бобката, прекрасно каране при Шкодите направи, втори, сега е с преднина пред Кипрински при Шкодите!


Боби не удари ли Кипрински някаде около тунела на България ?
Raikkonen
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 14:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот Иван Шопов » Вто Окт 03, 2006 10:10

Любо Мечков написа:Добър вечер г-дин Шопов, първо-"бла бала рлаба"-ясно ми показва ,че вие сте поредният защитник на РаПиД

Защитник надали-не се вживявам като Дон Кихот, но смятам за уместно да застъпя тезата за нормални разговори и липса на дивотии и празни обиди.
Любо Мечков написа:Аз ще ви кажа-за мен нищо! За мен те са опоненти в тази уникална тема.Първият уникален пост беше на г-дин РаПид...

Посъкратих го малко и оставих по-важното.
Опоненти е прекрасна дума. Но опонента в спор заслужава уважение и нормално отношение.А който иска да пада по-ниско някак си не изглежда добре.Именно това визирах.
Любо Мечков написа:.Защото от страни е доста лесно, НАЛИ?

Точно казано и съм го споменавал неведнъж.Учудвам се защо тогава се опитваш да предизвикаш "семкаджийски дискусии"?
Любо Мечков написа:Цвети................Цвети може да е и най-умната и красива дама в света, НО има едно "НО", в стремежа си да покаже колко не съм прав започва някакъв интересен спор и упрек към мен :lol:

Мисля,че всеки има право на мнение,особено ако го прави с нормален тон,въпреки че уважавани от него хора са намесени в темата...А те не са тук и не могат да отговорят. Аз лично бих и съм постъпвал по същият начин. И между другото-под "човек заслужаващ уважение" не визирам ръст,кг и гръдна обиколка,а именно човешки качества. Не приемам квалификации като "нимфа", но мисля че и ти вече си на същото мнение.
Любо Мечков написа:Когато трябва да се защитя го правя, особенно ,когато съм прав и няма какво да се оправдавам, защото ми е най-лесно да запълня темата с поне още 56човека, които мислят като мен, но не го правя, за разлика от вас!!!И понеже аз пиша във ВАШИЯ форум сега трябва да си посипя главата с пепел и да се извиня-НЕ, няма как да стане

Защита?Война?Мой форум?Хммм... Не видях никъде защита на теза,а само плюене кой е по-по-най и т.н. и именно затова и писах.Иначе предполагам знаеш,че се въздържам от участие в този форум от доста време.
За извинението-радвам се,че все пак си размислил и те поздравявам за достойнството да го направиш.
Любо Мечков написа:П.С.-не съм ербап.............

Радвам се за което.Бъди тогава просто какъвто си и не създавай грешни образи и впечатления.:-)
Любо Мечков написа:Господин Шопов, а вие на къде биете?Интересно ми е ,че този спор някак си тримцата го кривнахте в някаква удобна за вас посока!

Приятелю... На бронята ми пише Porsche Killer заради една хммм весела случка от Русе...С Тошко Дунев сме добри приятели и го уважавам и като човек и като пилот. И все пак никъде по Поршето не пише "Иван Шопов".Иначе казано нито съм рекламодател,нито деен участник в неговият отбор.Това не значи, че бих одобрил някой да омаловажава качествата му с простото обяснение "автомобил".
Любо Мечков написа:ако прочетете отначало до края заформилия се спор ще видите ,че нещо много излезнахме от първоначланата картинка!!!...Но мога да поспоря за разликите във въпросните коли ,когато фордът е с турбината с която трябва, ако искате мога и с вас да поспоря, а може и да залагаме........не........впрочем това е много каруцарско и няма да ви утива :lol:

Именно,защото идеята на форума е дискусия за спорта хамалските квалификации не са уместни, а изварщаването на една тема за дадено състезание до "пу,колко си тъп" е глупаво...
За залаганията,турбините,ТТДанните и кой какво е можел да направи ако... нямам желание да говоря. За 3 години в спорта съм наясно,че въпросителните са много,крайните резултати само едни, а вариациите за хипотетични варианти между две шепи семки-безброй.
Извинявам се,че стана дълго-помъчих се да съкратя по-голямата част от двата ти поста,а многословието ми е познато на всички.
Благодаря за отделеното време,адмирации за промяната в тона и поднесените извинения, успех в спорта и до скоро по трасетата.:-)
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Любо Мечков » Вто Окт 03, 2006 10:46

Господин Шопов, мен не ме бива много в цитатите, за това ще го напиша с нормален пост :D


Първо-абсолютно моите и вашите ценности се припокриват, но явно има някаква заблуда ,относно коментар към Дунев :? Такъв от моя страна липсва :roll: Дуневи са едни от най-уважаваните спортисти от Златков, а щом той ги е признал-аз се придържам към неговата преценка, просто, защото лично не ги познавам :oops: Никога никъде не съм успорвал качествата им, напротив-моите наблюдения към тях са ми оставили добри впечатления :D Защото ,ако това порше го бях карал аз със сигурност щях да съм поне 4-ти :lol: Това е доста трудна кола за каране и е подвик ,че на такава изпердашена настилка Дунев прави чудеса с това задно предаване-чисто и точно каране по треакторията на идеалната права в завоите, нито един път фракция, това са моите наблюдения :wink:



Никога не пиша по адрес на човек, липсващ тук, ако ми намеквате за Крум, ами това е шегичка естествено, който не го е разбрал за мен няма чувство за хумор и толкова..........да не обяснявам и там отношенията с Тихомир какви са, а моето впечатление за него е доста положително също, но ще си го запазя за мен, не съм от хората ,които ще си кажат всичко, защото излиза като подмазване :roll:



Опонентите си не ги меря по ръст и тегло, а по характера ,който показват тук и отношението им към уважавани от мен хора ,и моя труд също 8) Всичко тръгна от едно -хаххах, хухухух, ехааа :roll: Също така и подлагането на съмнение вървията на кола, която така и не даде газ с новия си сетъп.......и от там всичко заприличва на една инфанлина дискусийка, в която някои герои могат да злобеят зад монитора, а никога не в очите на заклеймените 8) :D Е това ме кара да избухвам-никой не дойде да го каже това в очите ни-ХАХАХАХ, фордът е бърз, ама Дунев го размаза, а и да поясня-Тошко надмина Тихомир по най-спортсменския начин-На правата преди завоя му присветна ,че го настига доста бързо-Тихомир спря малко по-рано и го пусна, това се вижда все по рядко в този спорт :D


Поздрави!



П.С.-катастрофата на Русе беше една от най-глупавите и нелепи случки този сезон :shock: И аз бях там, и аз гледах :wink:
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот ivan_tupan » Вто Окт 03, 2006 12:27

някой снимал ли е оня белия дето му падна предно дясно колело на састезанието
ivan_tupan
 
Мнения: 14
Регистриран на: Съб Мар 11, 2006 20:07
Име: Иван Христов

Мнениеот Любо Мечков » Вто Окт 03, 2006 16:46

ivan_tupan написа:някой снимал ли е оня белия дето му падна предно дясно колело на састезанието
Има го във фото албума, ударил се е в някакъв праг при изпреварване в завоя на червения форд :roll: Щеше да е интередно ,ако не се беше случила тази случка, Ванката кара много, признал съм го за камикадзе :lol: а фордът му беше такъв грозобойник, защото оригиналните брони и фарове са на моя :lol: 8) :oops:


Изображение
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот mincho_bs » Сря Окт 04, 2006 22:54

Аре няма ли някой да пусте някое клипче?
Аватар
mincho_bs
 
Мнения: 224
Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 16:58
Местоположение: Бургас
Име: Минчо Стоянов

Мнениеот Rally Fan » Чет Окт 05, 2006 00:07

Незнам, този форд ми прилича на този на Горчо, мисля, че номера е същия... незнам, може и да се бъркам?!?
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Мнениеот alex_matrix » Чет Окт 05, 2006 02:13

ето ви една лада с падащо колело от писта София 2006
:?

http://83.142.17.227/video/MVI_0645.avi
Изображение
alex_matrix
 
Мнения: 65
Регистриран на: Вто Сеп 27, 2005 00:32
Име: Александър Язов

Мнениеот Любо Мечков » Чет Окт 05, 2006 08:43

Rally Fan написа:Незнам, този форд ми прилича на този на Горчо, мисля, че номера е същия... незнам, може и да се бъркам?!?
Не, не е на Горчо, този е бивш Кремиковски форд, на горчо фордакът е сериозно счупен и чака по-добри дни :wink:
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот Raikkonen » Чет Окт 05, 2006 09:38

alex_matrix написа:ето ви една лада с падащо колело от писта София 2006
:?

http://83.142.17.227/video/MVI_0645.avi


Тая лада спря точно пред нас . Голям касмет , че тая гума не удари някои сериозно , защото се качи горе при публиката и едно момче я спря с раце
Raikkonen
 
Мнения: 46
Регистриран на: Пет Май 26, 2006 14:33
Местоположение: Sofia

Мнениеот fast_girl » Чет Окт 05, 2006 16:40

Изображение
Аватар
fast_girl
 
Мнения: 226
Регистриран на: Чет Фев 02, 2006 20:46
Местоположение: plovdiv

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 30 госта

cron