Писта София 2006

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот IKK-bs » Пон Окт 02, 2006 20:10

Вярно от тези скандали пропуснахме "ТТ' данните. КОЛКО?
IKK-bs
 

Мнениеот AUTOTZAR » Пон Окт 02, 2006 20:22

Може би ако Тихомир караше бившия Форд на царя WRC-то,шансовете му биха били доста по-добри отколкото са в момента.Макар че настоящата му кола никак не е слаба,но все пак става дума за ПОРШЕ,а не Голф!!!

П.П. не искам да прозвучава като поредното заяждане с някого,а просто мое мнение :wink:
Аватар
AUTOTZAR
 
Мнения: 50
Регистриран на: Пон Юни 27, 2005 15:40
Местоположение: София
Име: Мирослав Юруков

Мнениеот tsveti » Пон Окт 02, 2006 20:29

Любо Мечков написа:
tsveti написа:Любо Мечков
Аууууу Извинявам се ,че съм Ви упрекнал госпожа госпожице, Крум Дончев не беше ли фолк-певица

Госпожица! Не ти, а аз те упрекнах!
Доколкото зная Крум има и певчески възможности, но е доста далеч от твоето ниво така като гледам как бързо бълваш каруцарските си мнения... май бая има да учи :lol:
Изобщо не ми е ясно за какво говориш, още по-малко съм искала да се заяждам с човек, за когото не зная абсолютно нищо. Не ми хареса изказването ти по повод ''каруцарските идоли'', много добре ме разбра, но понеже си се надъхал нещо тука та малко си се заслепил. И още нещо... кво значи аз не съм лизач на силните на деня?!- е хубаво, похвално, само не разбрах обаче защо го казваш. Или освен, че ме обвини, че се заяждам, ще ме обвиниш и в това?
Или говориш на Вие или на Ти, да смесваш ту едното ту другото е ...., айде на не кажеш, че се заяждам....
Оп... забравих- следващият път когато видиш Дончев искам да го попиташ лично, това, което попита мен!!!
Кажете какво ви притеснява госпойце :?: Като не ме познавате не си вадете изводите дали мога, или не мога да го кажа на когото и да било това за фолк-певицата, ЯСЕН ЛИ СЪМ :?: това беше метафора, но осъзнавам ,че това е доста далеч от вашите разбирания за човешка комуникация :idea: Нали ме попитахте- защо мисля ,че са каруцари- ЕМИ ЗАЩОТО ГОЛЯМА ЧАСТ ОТ ХОРАТА , С КОИТО ИМАМ НЕЩО ОБЩО В ТОЯ СПОРТ СА ТАКИВА 8) Що, имена ли искате :?: Сега малко на ТИ- значи от далеч си личи ,че всячески се мъчиш да защитиш рапидката, ами защитавай го бе, защитавай, ама не ми излизай с някви плоско-смешни въпроси- как и защо :!: Не съм някаква гнида пред царицата ти давам обяснения, ЯСНО :?: Като не ме познаваш що си толкова сигурна в действията ми :?: "ДАЛИ ще го кажеш тва на Крум"-тва от теб ли зависи :?: Ай ,ако обичаш да не ме скарваш с уважавани от мен хора чрез инфантилните ти тълкувания 8) Крум го познавам ,не щот съм му лизач, а просто Тихомир ме е запознавал с него-е така в сервиза, а не на бутката за автографи :idea: И като край искам да ти споделя ,че в момента се забавлявам много като отговарям на момиче, което ме талкува като поредния интернет-опонент :lol: Кажи какво още те вълнува да го изясним, а не после да ми пратиш пилоти да ме гърбят, защото от писанията ти се оказва ,че едва ли не всички ти се кланят :?:


Отгворът ми е в темата за СПОРУМА, която пък е в обща дискусия! Че разлалихме темата бая доста.... :evil:
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

koceto

Мнениеот Koce_racing » Пон Окт 02, 2006 20:35

Господа престанете да спорите за глупости двата автомобила са много различни ПОРШЕТО е пистово а ФОРДА е за рали само си претставете поршето на рали или планинско ще падне голям смях ели пък да завали,обратното също важи ФОРДА е с много малка максимална скорост затова губи по правите и на писти ПОРШЕТО пичели, двата автомубила нямат допирни точки и база за сравнение.
RACING FOR PLOVDIV
Koce_racing
 
Мнения: 406
Регистриран на: Пет Фев 17, 2006 19:14
Име: koce_racing

Мнениеот tsveti » Пон Окт 02, 2006 20:36

Е, не съм видяла извиненията..... иначе нямаше да напиша нищо.
Няма за какво да ми се извиняваш, наистина.Но май бая пообиди някои други хора....
Всеки човек изпуска нервите си, въпросът е, че не винаги е прав и не винаги разбира какво имат в предвид другите. Както всъщност стана сега с теб и мен.
Прощавай и ти от моя страна ако има нещо....

Колкото до Крум, и в пеенето го бива, чувала съм го! :lol: :wink:
Лека вечер
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 02, 2006 20:40

Хепи Енд :lol: :lol:

П.С. Поршето всъщност е 900 коня, за това върви така. 8) :D :twisted:
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Любо Мечков » Пон Окт 02, 2006 20:55

RaPiD написа:Хепи Енд :lol: :lol:

П.С. Поршето всъщност е 900 коня, за това върви така. 8) :D :twisted:
не се бъзикай, поне едно нещо да си изясниш ти :arrow: 996 3.6битурбо само със софтуер и бензинова помпа +регулатор става 480коня 8) Мисля ,че дуневото е поне толкова, а само задното му е в минус в случая 8) За това няма никакъв старт, с моят кошер се пусках на Божура с 4Х4 и да ти кажа не е шега работа :idea: Таааааа, колко коня е порша :?:
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот yozo » Пон Окт 02, 2006 21:03

:)))) 900коня, че вие го изкарахте като болид от Формула 1.
:lol: :lol: :lol:
Лудите сме на изчезване!!!

МОМЧЕТА БЕЗ РАБОТА
Аватар
yozo
 
Мнения: 526
Регистриран на: Нед Юни 26, 2005 20:23
Име: Ивайло Василев

Мнениеот Любо Мечков » Пон Окт 02, 2006 21:13

Значи пояснявам , дано някой не ме разбере погрешно :arrow: Фордът беше с къса скоростна кутия заради големия лаг на турбината, наистина няма голяма максимална, но това не е причината :idea: Със стандартната турбина колата не е нищо кой знае какво, върви добре просто защото има СКОРОСТИ , СПИРАЧКИ и окачване, моята ги няма тия неща и щеше да е поне 5-та в класирането, макар ,че не е по-слаба от Тихомировата :idea: Естествено ,ако я караше той де, ако я карах аз може би щях да съм..........много назад.Това е ,което трябва да се знае за форда и е чист късмет ,че дъртата турбинка не пръцна по трасето :D За това съм изключително доволен, макар че батката е болен заради загубата на големия вентилатор:? :lol:
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 02, 2006 21:20

Еми сигурно струва бая $, каква марка беше, чух че е американска - Greddy, HKS, Turbonetics, Garret или друга беше? Също че колата с нея тръгва над 5К оборота. Интересно ми е как нова и истинска турбина се счупи така бързо, каква е причината? Откъде точно е излизало маслото което се подпали? Иначе за Поршето, щом казваш, може и толкова да е.

Поне минахме на нормален тон.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот K_Power » Пон Окт 02, 2006 21:48

Е Асене, това е компонент подложен на изключително голямо натоварване и и оня на небето не може да ти каже кога ще се счупи, има толкова много неща, които може да са станали, че не е истина! Аз до колкото знам турбината на Тихомир, оная там голяма ли е средна ли, малка ли е е хибридна! Нормално е на състезание да цъфне някоя част, особено турбо, никой не е застрахован от нищо, натоварила се е повече, нещо не е издържала и е изхвърлила маслото, какво е цъфнала в нея иначе Любо! Лагери, сегменти или счупила нещо друго? Иначе ти тоя Форд като си го видял, що си го купил, ти наистина, обикновен Форд да беше купил да го правиш на това, което е твоя в момента сигурно щеше да ти е по-добре! А твоя има ли удари?
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот RaPiD » Пон Окт 02, 2006 21:55

Да бе, ясно е това, на тия коли с турбо това им е сърцето и слабото място. Повреди ли се турбината, колата става мъртвец. Виж Паунов на СтЗ, виж сега и Стойчев, и на двамата турбините им се повредиха и колата не може да изпревари и лада.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Любо Мечков » Пон Окт 02, 2006 22:26

Първо към Крисо-не е хибрдката, хибридката сърджва като откачена :? не става нищо с нея-даваш газ и нищо не се случва :lol:
Голямата турбина е някакъв полу-гарет полу-китай :? Но от скъпите , става въпрос ,че има едни китайки по 300долара, тая е три пъти по-скъпа , картрича е гарет и втулките също........другото не е толкова важно :roll:

Какво всъщност е станало-ами от антилага се е получил дебаланс в оста и перките-оттам сериозни вибрации, така си обясняваме полу-развитите крепежи при картриджа и топлия охлюв, оттам е протекло масло, което при температура около 900градуса при колекторите се е запалило, а турбината като капак е откъснала вала при перките и е станало турбосалата :lol: спокойно ще отиде за вторични :D Лошото е ,че беше само една...........ама то пълно щастие няма :lol: Пак добре ,че имаше ква да е турбина ,че Тихомир как я беше подкарал на уволнение-въобще вика прибираме и догодина...........каааааак догодина бе, то нищо й няма на колата освен това........хубаво е ,че поразмисли , поне не беше на вятъра работата в крайна сметка :roll: Да е жив и здрав Данчо (наш приятел и негов механик) това момче е златно, това е истината :wink:
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот K_Power » Пон Окт 02, 2006 22:37

Знам го Данчо ... той и на Иво му стана гадничко като му казах, че Тихомир се е запалил, ама ... най-интересно ми беше шибаняците от федерацията не бях осигурили пожарникари на това място, та механици гасиха, хубаво, че изгасиха, че викам, край ... Форд отиде ... а Тихомир за друг ... няма пари! Значи с две думи с тая турбина дето се запали е станала с две думи "Голямото сране" от Иван Вазов!!! А значи с тая малката турбина втория ред инжектори не бачкат? Ама е подновена лепенката на задния капак, от сива с черна!!! :D :D :D
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Пон Окт 02, 2006 22:37

Ееее, то днес е било голямо писане, обиди...
Да започна отзад напред.
Форда на Любо го внесе Илия Геров ударен 1993 г.
После го направи бегачка. Какво е преживял и какво е видял този Форд за 12 години в България -само той си знае.
Асене, не знам дали забеляза вчера, че Тихомир по едно време изключи антилага и пусна Тодор. Та, и като намериш клип от изпреварването зачети и този факт.
Щом си толкова навътре ще ти кажа и друго, което очевидно не знаеш- Тодор Дунев е един от най-уважаваните пилоти от Тихомир и ,убеден съм, никога не биха се ударили умишлено.
За Любо- очевидно си засегнат, но си личи и "навика ти" от тунинг форума. Тук се опитваме да пишем по-спокойно, в по-приятелски дух.
Знам в какво състояние е бил Форда, но кажи от кой си го купил. Не може да твърдиш , че всички състезатели са мърляви, и не разбират и ...Кажи от кой състезател си го купил. Разбирам, че си шокиран още от състоянието на колата ти, купена от състезател, но разбери/ а си мисля, че вече си разбрал/, че истинските състезатели въобще не са такива. Точно от това се е засегнала и Цвети, и днес сте си...пописали доста. Не ми хареса и това, че се обиждате без да се познавате/ но сте се виждали/.Моето обяснение е, че сте били превъзбудени и ...,недоразбрали,и с разбиране от други форуми... Нека по-спокойно да е. Няма смисъл от подобни изяви.
Цвети, съжалявам, за това как си се почувствала днес. Извинявам се!
Тук сме разумни хора.
Вярвам, ще се разберем.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 64 госта

cron