Пистов шампионат - Стара Загора 2006

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот LadaTunning » Пон Сеп 18, 2006 14:09

Ако изключим боя,състезанието беше доста добре.Добро впичатление ми направи една бяла Самара,как не се даваше на Пумата на Дунев и една Застава.Шкодите бяха много зле.Хич не ме радваха.Имах чувството,че ще излетят от пистата.Те освен ролбара,седалката и волана,май всичко друго им е заводско :idea: .
Аватар
LadaTunning
 
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 13:46
Местоположение: Нова Загора
Име: Живко Йорданов

Мнениеот зузинка » Пон Сеп 18, 2006 14:19

Аз не съм съгласен с теб, че Шкодите бяха много зле. За справка виж им времената. Защото, въпреки, че са заводски (и то 1.4) имат по-добри времена от Ладите, с изключение на Самарата със скъсаното каре полуос. Повече коментари са излишни. Ако Ладите няма кюнците да бръмчат, щеше да им остане единият дрифт по обратните.....
зузинка
зузинка
 
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 19:46

Мнениеот LadaTunning » Пон Сеп 18, 2006 14:47

Просто изразих лично мнение по въпроса,а ти зузинка,веднага ме нападаш.Извинявам се,ако съм те засегнал с мнението си.Просто не ми харесаха Шкодите,именно затова,че са серийни,но техния замисъл в участието им в шампионата е съвсем друг.А относно сравнението на м/у класическа Лада и нова Шкода,дори и серийна е малко смешно,защото Шкодата е много по-напред технически и естетически от дори и "напомпаната" класическа Лада.Все пак едната кола е с концепция от края на 90-те,а другата от края на 60-те :lol: .
Аватар
LadaTunning
 
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 13:46
Местоположение: Нова Загора
Име: Живко Йорданов

Мнениеот OGN » Пон Сеп 18, 2006 15:06

бялата лада самара от група А вървеше много здраво (и пилота караше много добре :wink: )а относно Шкодите те имат и регулируемо окачване.
пп.междодругото ладатунинг гледам че правиш състезателна лада-участваш ли в състезания
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот зузинка » Пон Сеп 18, 2006 15:18

Lada Tuning, извинявай, не исках да те засягам на тема "Лада".
А по въпроса за регулируемото окачване - федерацията не им позволява да ги регулират и им мерят височините преди всяка писта - трябва да са високи колкото заводските. Това за рали е по-добре, но в никакъв случай за писта. Затова са толкова нестабилни по завоите - окачването им е твърдо, но много високо и те подскачат.... А изглеждат много по-добре смъкнати ниско и завиват като карт, но кой ти слуша... Поне каквото е за един, такова и за всички.
зузинка
зузинка
 
Мнения: 25
Регистриран на: Нед Юни 04, 2006 19:46

Мнениеот LadaTunning » Пон Сеп 18, 2006 15:22

OGN написа:бялата лада самара от група А вървеше много здраво (и пилота караше много добре :wink: )а относно Шкодите те имат и регулируемо окачване.
пп.междодругото ладатунинг гледам че правиш състезателна лада-участваш ли в състезания


В грешка си нещо.
Аватар
LadaTunning
 
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 13:46
Местоположение: Нова Загора
Име: Живко Йорданов

Мнениеот LadaTunning » Пон Сеп 18, 2006 15:25

зузинка написа:...Затова са толкова нестабилни по завоите - окачването им е твърдо, но много високо и те подскачат....


Точно затов не ми харесаха и ми бяха някакси "смешни".
Аватар
LadaTunning
 
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 13:46
Местоположение: Нова Загора
Име: Живко Йорданов

Мнениеот derby33 » Пон Сеп 18, 2006 15:30

От къде мога да намеря времена от състезанието? Интересуват ме по конкретно Шкодите. На сайта на дуневмоторспорт имаше много подробна инфо за кюстендил, всеки можеше да си гледа времето от всяка една обиколка, а сега нещо не мога да заредя сайта? Дали проблема е в мен или в сайта?
derby33
 
Мнения: 99
Регистриран на: Вто Сеп 06, 2005 23:02
Име: Антоний Тодоров

Мнениеот OGN » Пон Сеп 18, 2006 19:19

derby33 написа:От къде мога да намеря времена от състезанието? Интересуват ме по конкретно Шкодите. На сайта на дуневмоторспорт имаше много подробна инфо за кюстендил, всеки можеше да си гледа времето от всяка една обиколка, а сега нещо не мога да заредя сайта? Дали проблема е в мен или в сайта?

ми аз мога-значи в тебе е проблема незнам :roll: .........
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот OGN » Пон Сеп 18, 2006 19:22

зузинка написа:Lada Tuning, извинявай, не исках да те засягам на тема "Лада".
А по въпроса за регулируемото окачване - федерацията не им позволява да ги регулират и им мерят височините преди всяка писта - трябва да са високи колкото заводските. Това за рали е по-добре, но в никакъв случай за писта. Затова са толкова нестабилни по завоите - окачването им е твърдо, но много високо и те подскачат.... А изглеждат много по-добре смъкнати ниско и завиват като карт, но кой ти слуша... Поне каквото е за един, такова и за всички.

ами не е ли малко тъпо да имат регулируемо окачване а да не могат да го регулират-във всеки нормален шампионат какъфто и да е тои няма ограничение за регулирането на окачването....ама незнам....БГ............
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот OGN » Пон Сеп 18, 2006 19:26

няма ли снимки от писта Стара Загора ?
OGN
 
Мнения: 254
Регистриран на: Пон Май 01, 2006 18:41
Име: Илиян Илия

Мнениеот roadracer » Сря Сеп 20, 2006 18:52

Honda - Power
Аватар
roadracer
 
Мнения: 19
Регистриран на: Нед Сеп 25, 2005 15:48
Местоположение: SZ

Мнениеот Gadjev » Чет Сеп 21, 2006 15:49

OGN написа:бялата лада самара от група А вървеше много здраво (и пилота караше много добре :wink: )а относно Шкодите те имат и регулируемо окачване.
пп.междодругото ладатунинг гледам че правиш състезателна лада-участваш ли в състезания

Пилотът се казва Александър Антов.Нека да да му отдадем дължимото,а именно поздравления за атрактивната езда.Мисля,че на пътен възел "Бояна" отново ще направи добро каране с толкова одумваната от нас "баба" Лада :D
Gadjev
 
Мнения: 240
Регистриран на: Съб Май 07, 2005 14:03
Местоположение: Пловдив
Име: Георги Гаджев

Мнениеот LadaTunning » Чет Сеп 21, 2006 16:28

Gadjev написа:
OGN написа:бялата лада самара от група А вървеше много здраво (и пилота караше много добре :wink: )а относно Шкодите те имат и регулируемо окачване.
пп.междодругото ладатунинг гледам че правиш състезателна лада-участваш ли в състезания

Пилотът се казва Александър Антов.Нека да да му отдадем дължимото,а именно поздравления за атрактивната езда.Мисля,че на пътен възел "Бояна" отново ще направи добро каране с толкова одумваната от нас "баба" Лада :D


На мен също ми направи добро впечатление,че не се даваше на Пумата на Дунев.А тази епична битка м/у Бялата Лада и Синята Астра как свърши?

Изображение
Последна промяна LadaTunning на Чет Сеп 21, 2006 16:32, променена общо 1 път
Аватар
LadaTunning
 
Мнения: 172
Регистриран на: Съб Окт 08, 2005 13:46
Местоположение: Нова Загора
Име: Живко Йорданов

Мнениеот RaPiD » Чет Сеп 21, 2006 16:29

Аз си приказвах с Сашо Антов, направи ми супер добро впечатление, пичага е. А Ладата му е унакат, 4 дискови(как спира само) спирачки, инжекцион, 6-степенна наредена кутия....
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 15 госта

cron