10 - 11 юни Затворен маршрут "Кюстендил". Официалн

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот Lubo » Сря Юни 21, 2006 20:28

Ахъ много тъпотии имаше по това време.
М/у другото до колкото си спомням,тогава Тихомир стана шампион без някава конкуренция и новината за титлата изненада всички.Не съм сигурен,но май завърши Албена(може би тогава беше Златни) в челото и после се разходи до Гърция и идеята беше да завърши някъде в точките и така стана шампион.Безпорен факт е,че тогава беше номер1-силна кола,силни спонсори(жалко,че фалира банката) и перфектно владеене на положението и в ралитата и в планинското.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот sastezatelia » Сря Юни 21, 2006 20:31

Аз до колкото съм запознат купата е изчезнала някъде по пътя за България, след което Тихомир се е обадил и са му изпратили нова :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот plm » Сря Юни 21, 2006 20:58

sastezatelia написа:Аз до колкото съм запознат купата е изчезнала някъде по пътя за България, след което Тихомир се е обадил и са му изпратили нова :D

Практиката на ФИА е на специално тържество в края на годината да се обявяват резултатите от отделните дисциплини и да бъдат връчени наградите. Поканата на Тихомир за тази церемония въобще не е стигнала до него. И той естествено не е присъствал. Въпреки изненадата на организаторите за отсъствието му, те изпращат наградата до българската институция, с която комуникират. Но, пак малцина знаят за това.
След около година той прави контакти с ФИА и му изпращат/вече лично на него/ дубликат.
След шест години престой в каргото на аерогара София абсолютно случайно се появява и оригинала.
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот sastezatelia » Сря Юни 21, 2006 21:11

Именно, имаше доста голяма статия за това в рали експрес по случай рожденният му ден. Тихомир наистина е единствения европейски шампион и един от най-титулованите наши пилоти, заради което и го уважавам толкова много, а и има доста фенове :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот Lubo » Сря Юни 21, 2006 21:22

plm написа:След шест години престой в каргото на аерогара София абсолютно случайно се появява и оригинала.


:shock: :shock: :shock: Това само в България може да се случи :shock: :shock:
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот K_Power » Сря Юни 21, 2006 22:01

Не го ли знаеш това Любо, Пламенчо ми го е разказвал това нещо може би преди година-година и половина, моято реакция беше същата. Ама ето ги капутите, вижте какво става ...
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот plm » Сря Юни 21, 2006 23:31

sastezatelia написа:Именно, имаше доста голяма статия за това в рали експрес по случай рожденният му ден. Тихомир наистина е единствения европейски шампион и един от най-титулованите наши пилоти, заради което и го уважавам толкова много, а и има доста фенове :D :D :D

Можеш ли да покажеш тази статия?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот plm » Сря Юни 21, 2006 23:35

EVOsport написа:
motolud написа:е считаите че ако бате златко кара ще е супер безинтересно в битката за 1 во място!!! ако тоя форд успеят да го наглясят няма кой да го бие в БГ !!! тоя форд е изрудщина!!! пак и все пак бате златко си е ТИХОМИР ЗЛАТКОВ ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРСКИ ПИЛОТ СТАВАЛ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН!!! а по добри български механици от него не сам виждал така че съмнявам се че проблема е бил малък. Ако е можело да се отстрани там на място то считаите че това състезание щеше да е безинтерестно!!!

Не може да е единствения :shock: :wink:

Не може, ама може :D
Как прецени, че не може да е единствен с такава титла?
Помисли ли преди да го напишеш това?
plm
 
Мнения: 4137
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:20
Местоположение: София
Име: Пламен Петков

Мнениеот EVOsport » Чет Юни 22, 2006 09:52

plm написа:
EVOsport написа:
motolud написа:е считаите че ако бате златко кара ще е супер безинтересно в битката за 1 во място!!! ако тоя форд успеят да го наглясят няма кой да го бие в БГ !!! тоя форд е изрудщина!!! пак и все пак бате златко си е ТИХОМИР ЗЛАТКОВ ЕДИНСТВЕНИЯ БЪЛГАРСКИ ПИЛОТ СТАВАЛ ЕВРОПЕЙСКИ ШАМПИОН!!! а по добри български механици от него не сам виждал така че съмнявам се че проблема е бил малък. Ако е можело да се отстрани там на място то считаите че това състезание щеше да е безинтерестно!!!

Не може да е единствения :shock: :wink:

Не може, ама може :D
Как прецени, че не може да е единствен с такава титла?
Помисли ли преди да го напишеш това?

Не съм помислил, ама за точно каква европейска титла става въпрос, защото то нали има Южна, западна, централна....
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот sastezatelia » Чет Юни 22, 2006 12:12

Като цяло еврпейски шампион, какъвто миналата година стана Ренато Траваля мисля, а по-миналата Симон Жан Жозеф.
Иначе статията Пламене много добре знаеш че немога да я покажа, тъй като я няма в архива на бгнрц.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот K_Power » Чет Юни 22, 2006 22:26

Европейски шамнпион в ГРУПА Н. Еми евото, сега пак не помисли ве ренде :) Ако ставаше въпрос за регионална купа, примерно южна, северна, западна, горна, долна, югосеверна, западоизточна и т.н. щеше да се казва примерно южно европейската купа, а не европейската ....
Гледам отново си в мъглата фе М'гла! Ще ти предложа ако искаш да ти дам е тия фарове за МЪГЛА на бронята да си светиш и да пишеш по премислени предварително неща ...
http://store2.data.bg/ozracing/Images/Vw%20T3%20small.JPG
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот P.Solberg » Чет Юни 22, 2006 22:33

Ха ха ха. Така си е. Тихомир си е единствения българин европейски шампион - било то и в група Н. Имам някъде на касета като карат на "Елпа Халкидики", но на макадам.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 25 госта

cron