Оправяне на бега4ките след Русе 2006

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот Иван Шопов » Вто Май 02, 2006 23:22

Marin написа:Иване а за кво са тия спонсори ? ти поне имаш много нямали да ти помогнат пак и корсата нее кои знае колко смачкана ако помниш онова сузуки суифт което излетя от трасето на планинското във шумен то беше доста по зле но Я.Гамизов го вазроди отново пак и имате застраховки такаче щте го оправиш я се стегни ако не даваи я в Преслав там ще я напраят. Тряват ти само около 150-200лева.
____________
SAS


За момента съм изцяло на заеми и суми от миналата година.Така беше събрана Корсата.
Лепенките,които виждаш на автомобила са изцяло от уважение към хората,които ми помагаха през последните 2 години,а някои продължават да го правят.
Дължа им много повече и дори да не бъдат рекламодатели,за тях винаги ще има място по автомобила.
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Мнениеот Marin » Вто Май 02, 2006 23:31

ОК много е лошо това хем не си виновен хем сам си правиш колата ами застрахователите не могат ли да помогнат аз бях на Русе и знам всичко ама тея кои ги е пуснал на пистата като немогат да карат то аз карам по добре много сажелявам за колата ако беше от шумен щях да ти помогна да я по оправим колкото можем с чука и кита пък и с боядисването дано да я стегнеш скоро успех.
______________
SAS
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот RaPiD » Вто Май 02, 2006 23:47

Това че караш по-добре ще се види като се пуснеш и ти, незнам на какво основание казваш че караш по-добре от някой състезател, по-скоро липсва уважение сред състезателите. Г-н И. Иванов(Жико) според мен се държеше много некоректно и селско спрямо И. Шопов, както и човека с пропуска дето активно го защитаваше, и въпреки че ясно се вижда на клипа как го закача, упорите твърдеше че не Жико е ударил Иван, а обратното, което е леко тъпо. Как предната кола при движение напред ще удари задната незнам.
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот PAS_RALLY » Вто Май 02, 2006 23:51

Асене с риск да се повторя че това е България всичко става :oops:
http://maserati.20.forumer.com/
ASK"Stari Stolici"
Винаги правя това, което не мога, за да мога да се науча да го правя.
Аватар
PAS_RALLY
 
Мнения: 1148
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 23:01
Местоположение: liverpool
Име: Nikola Lyubenov

Мнениеот Marin » Вто Май 02, 2006 23:55

Това скоро ще се разбере. Но Шопов не е виновен.
________________
SAS
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Мнениеот RaPiD » Вто Май 02, 2006 23:59

Не е, но ме е яд че той беше сред най-тежко пострадалите. И то го удря пак същия човек който му размаза задницата на Кюстендил миналата година. Аз като го гледах как кара, бат Жико... като говедо. Нали карал рали-крос, то там се бутат доста, ама това е писта не рали-крос...
Аватар
RaPiD
 
Мнения: 2803
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:40
Местоположение: София
Име: Асен Иванов

Мнениеот Marin » Сря Май 03, 2006 00:04

М да верно е :)
_________________
SAS
Аватар
Marin
 
Мнения: 181
Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 17:06
Местоположение: Шумен
Име: M.Ivanov

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron