29-30 Април- Затв.маршрут,,Русе''-Нац. ш-т I кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот txl » Съб Май 06, 2006 19:54

Колко малко?
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот EVOsport » Съб Май 06, 2006 19:57

Ами яката :wink:
Дано не вземе да се появи така на София, със сигурност някой ще го отвори!
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот txl » Съб Май 06, 2006 20:07

Да, вероятно ще има доста пребити от бой по отсечките, които ще искат да го отварят... Не знам обаче защо всички си мислят, че само колата определя резултатите. Е нека го отворят, ама аз си мисля, че тези които го отворят, още повече ще се посрамят по този начин.
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот Lubo » Съб Май 06, 2006 20:16

Ее тоз човек наистина кара.И то МА МНОГО.
Самарата може и да е фалшива(за толкова години не съм видял толкова силна Самара,а едва ли е открил топлата вода),но пък така има някакви шансове в А/6 :wink: .Лично аз се съмнявам някой да се захване да го отватваря.
Аватар
Lubo
Модератор
 
Мнения: 2321
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:35
Местоположение: СОФИЯ-ЛЮЛИН
Име: Любомир Симеонов

Мнениеот EVOsport » Съб Май 06, 2006 20:22

Ти беше ли на Твърдица да видиш за какво лудо каране става въпрос?
А колата е фалшива каквото и да си говорим ако го отворят на София преди сервизната зона
ще изгърми повярвай ми.
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот txl » Съб Май 06, 2006 20:27

Няма да повярвам, докато не го видя. А ти от къде знаеш че е фалшива?
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот P.Solberg » Съб Май 06, 2006 22:51

Много лоша черта на българския пилот като цяло е, че не гледа себе си, а другите. Миналата година някои хора бяха опукани сериозно от Славонен на някои отсечки и ралита, и веднага ревнаха, че Корсата била фалшива. Магазинна Корса с една скоростна кутия ако може да се нарече фалшива - евала. Само Митко Илиев си призна, че не е бил във форма на "Траянови врата" и Крум каза, че проблема не е в колата, а в "задкормилото" устройство.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот jivo_atanasov » Съб Май 06, 2006 22:59

Май май наистина го има това нещо. А аз лично не съм чул толкова години Крумчо да търси вината някаде другаде освен в себе си....( ако има такава де ) Примерно като стане някой инцидент той винаги казва пилотска грешка и толкова. Докато има някой пилоти дето им се къста шпилки и прочие... А на завоя си личи как са блокирали четирите колела и спирачките са държани до последно. :oops: :wink:
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот EVOsport » Съб Май 06, 2006 23:06

Да се върнем към темата, така и не видя пълни и изчерпателни резултати(класиране)
от това състезание :arrow:
Някой ще се заеме ли, предварително благодаря на всички! :arrow:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот FX7 » Съб Май 06, 2006 23:31

EVOsport написа:
Любо Мечков написа:
FX7 написа:Тоз човечец Апостолов ми направи лошо впечатление на миналото рали България ... Бистреше ги някви от сорта : че пред него били пуснали много НЕОПИТНИ момчета , дето само му спъвали карането и ей такива тъпи работи ... За Исаев и Кодрев ставаше дума .
Незнам има ли идея (сигурно има ) ако Игнат се състезава с такава кола с колко минути ще е назад , ама както и да е спорта е комплексен , зависи от много фактори.

Да му е честита победицата както се казва :wink:
Аууу ,тоя пич за Игнат ли е направил дума :lol: хахаахаа, ужас :D Игнат е терминатор :idea:

Да ама на двете минавания на Белмекен ги беше настигнал и неможеше да ги изпревари.

Na стената май че и двата пъти преди прегрупирането ги беше изппреварил , ама според мен между бавни и неопитни има огромна разлика ... или не е така ?
А иначе ги знаеме тези за кривата ракета и космоса :)
Ха ха ха Самара ВРЦ , добре че не и дава много гас , че тая е опасната работа :roll: :shock: :lol:

А ако се върнеме по темата ще видиме , че човек вместо да се съсредоточи върху предстоящият старт ... трябва да обикаля катнари , сервизи , лекари ... и за капак на всичко и съдийте не видяли нищо ... е за това какви нерви трябва да има човек .
Последна промяна FX7 на Нед Май 07, 2006 00:19, променена общо 1 път
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Milanoff » Нед Май 07, 2006 00:17

У нас повечето хора когато не могат да си направят колите веднага решават,че другите са фалшиви.Игнат е един от най-добрите наши пилоти и съм абсолютно сигурен ,че никога не би си позволил да кара фалшива кола.
Аватар
Milanoff
 
Мнения: 5
Регистриран на: Чет Май 19, 2005 01:13
Местоположение: Sofia
Име: Любомир Миланов

Мнениеот Mitko_Stoilov » Нед Май 07, 2006 12:37

EVOsport имам едно класиране тука щракнато с телефон :)
Прикачени файлове
klasirane.JPG
klasirane.JPG (68.17 KiB) Прегледано 8601 пъти
Аватар
Mitko_Stoilov
 
Мнения: 184
Регистриран на: Чет Май 04, 2006 19:59
Местоположение: Русе
Име: Митко Стоилов

Мнениеот LAADRACINGTEAM » Нед Май 07, 2006 12:53

Напълно съм съгласен с Milanoff е наистина един от най-добрите пилоти в БГ.Относно Самарата тя е на Альоша Марков.Той е един от най-добрите майстори на Самари така че не съм сигурен че е чак толкова "фалшива".Миналата година имаше един така да го наречем прецедент.Кордев и Игнат с тяхната Ладичка успяха да натупат и то неведнаж Царски.По време на рали"България"ако ен се лъжа но не сам сигурен не си спомням Царски си отвори устата за отваряне на мотора на ладичката и точно игнат си го каза-Аз си носа всички инструменти в колата и съм готов да я отворя веднага,но нищо невероятно неможе да видите-79мм бутала и нищо непозвоилено за класа в който караме.
LAADRACINGTEAM
 
Мнения: 37
Регистриран на: Съб Авг 20, 2005 20:57

Мнениеот txl » Нед Май 07, 2006 13:19

EVOsport написа:Да се върнем към темата, така и не видя пълни и изчерпателни резултати(класиране)
от това състезание :arrow:
Някой ще се заеме ли, предварително благодаря на всички! :arrow:


http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=1332&postdays=0&postorder=asc&start=165#21079
Аватар
txl
Администратор
 
Мнения: 1993
Регистриран на: Чет Апр 14, 2005 15:42
Местоположение: България
Име: Тодор Томов

Мнениеот EVOsport » Нед Май 07, 2006 14:04

txl написа:
EVOsport написа:Да се върнем към темата, така и не видя пълни и изчерпателни резултати(класиране)
от това състезание :arrow:
Някой ще се заеме ли, предварително благодаря на всички! :arrow:


http://forum.rally-club.net/viewtopic.php?t=1332&postdays=0&postorder=asc&start=165#21079

Опа, тая страница съм я проспал :?
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron