Новобранец с Форда на Царя

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот sastezatelia » Вто Апр 18, 2006 19:07

Аз само да кажа за Форда на царя. ВРЦ-то е в Англия от има няма минимум 2 3 годинки. Така че надали ще са го откупили отново за да може, това момче да стартира с него, мисля че Форда за който става въпрос е мнооооооого далеч от А8.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот chefo » Вто Апр 18, 2006 20:02

Май става въпрос за ренталката,която Антов караше...
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот sastezatelia » Вто Апр 18, 2006 22:13

Един такъв бял нали чефо :D Най-вероятно за него става въпрос.
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот chefo » Сря Апр 19, 2006 12:29

Не беше ли червен и Антов се заби яко с него на едно планинско...Ма може за друг форд да става въпрос де да знам :?:
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

ok

Мнениеот LACHO » Сря Апр 19, 2006 12:41

Става въпрос за колата на Илия Геров.Но според неговите думи май вече няма нищо общо с него.Успех на Любо и дано да го видим по скоро по трасетата.
Аватар
LACHO
 
Мнения: 171
Регистриран на: Сря Яну 18, 2006 15:22
Местоположение: София.Бели брези
Име: Лъчезар Тодоров

Мнениеот chefo » Сря Апр 19, 2006 18:34

както и да е-успех от мен и най-вече безаварийно каране.
Long live rock n` roll
Аватар
chefo
 
Мнения: 971
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 23:08
Местоположение: Под тепетата
Име: Стефан Лазаров

Мнениеот OVI-BG » Сря Апр 19, 2006 19:35

Фордът с който ще стартира Любо е на Илия Геров и по късно Ради Козлеков стартира с него . Фордът с който ще стартира момчето на Царя е Фордът от гр. Н с който стартира Валю Антов ,Стефан Панчугов които стартира на писта ,,Ст.загара2005'' и стана първи в Хоби-кар ,този Форт беше и на писта ,,София" -беше чисто бял.Ако греша някаде кажете .
Аватар
OVI-BG
 
Мнения: 85
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 16:23
Местоположение: Казанлък
Име: Ивелин Касев

Мнениеот van4ovski » Сря Апр 19, 2006 19:42

Сега последно разрешихте ли си спора в който си казахте доста истини.Но като се замисли човек така и трябва всичко да се казва в очите на човека за който го казваш.Дано само да не се останали обидени някои хора,защото имаше и такаива по едно време.
Ние сме на всякаде
van4ovski
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 00:54
Местоположение: София

Мнениеот Любо Мечков » Сря Апр 19, 2006 19:54

OVI-BG написа:Фордът с който ще стартира Любо е на Илия Геров и по късно Ради Козлеков стартира с него . Фордът с който ще стартира момчето на Царя е Фордът от гр. Н с който стартира Валю Антов ,Стефан Панчугов които стартира на писта ,,Ст.загара2005'' и стана първи в Хоби-кар ,този Форт беше и на писта ,,София" -беше чисто бял.Ако греша някаде кажете .
Да ,така стоят нещата ,грешка няма :D
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот Любо Мечков » Сря Апр 19, 2006 19:56

van4ovski написа:Сега последно разрешихте ли си спора в който си казахте доста истини.Но като се замисли човек така и трябва всичко да се казва в очите на човека за който го казваш..
Принципно форумите са доста объркващи ,защото хората пишат неща ,които в крайна сметка няма да ги кажат в очите на опонента си :D
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот Любо Мечков » Сря Апр 19, 2006 19:58

sastezatelia написа:Аз само да кажа за Форда на царя. ВРЦ-то е в Англия от има няма минимум 2 3 годинки. Така че надали ще са го откупили отново за да може, това момче да стартира с него, мисля че Форда за който става въпрос е мнооооооого далеч от А8.
ВРЦ-то замина за 80 000евро ,май :D Тези коли ,като ВРЦ-то и гр.А (за косуърт говоря в частност) са страшно скъпи за потдръжка отвсякъде и за момента надали скоро ще видим такива в група Х ,освен на Тихомир Златков :D в момента й се наливат коне и й се бае против уроки ,но скоро батката обеща да я лъзне :D
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот sastezatelia » Сря Апр 19, 2006 20:11

Там някъде към 80 бонбона беше да :D :D :D
sastezatelia
 
Мнения: 855
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 10:30
Местоположение: Пещера
Име: Angel Bashkehayov

Мнениеот van4ovski » Сря Апр 19, 2006 21:27

Любо Мечков написа:
van4ovski написа:Сега последно разрешихте ли си спора в който си казахте доста истини.Но като се замисли човек така и трябва всичко да се казва в очите на човека за който го казваш..
Принципно форумите са доста объркващи ,защото хората пишат неща ,които в крайна сметка няма да ги кажат в очите на опонента си :D

Да,объркващи са ама и ние сами си ги правим такива.Аз от тоя "ваш" спор не видях никъкъв смисъл. А Вие господа?
ГОРДОСТ и ЗАВИСТ са заложени в нас Българите.
Ние сме на всякаде
van4ovski
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 00:54
Местоположение: София

Мнениеот Любо Мечков » Сря Апр 19, 2006 21:44

van4ovski написа:Да,объркващи са ама и ние сами си ги правим такива.Аз от тоя "ваш" спор не видях никъкъв смисъл. А Вие господа?
ГОРДОСТ и ЗАВИСТ са заложени в нас Българите.
:roll: :? :lol: пич твоите постове са малко като "совите не са това, което са" :D Опитай на по-разбираем език :wink:

Ми аз ще ти напиша изводът какъв е за мен :arrow: Не може да се упреква даден човек защо ще кара силна кола ,при положение ,че никой не го знае как и защо кара , а е и недопустимо зрителите да определят можачите и неможачите , това за мен е абсолютно голословие.Тази тема щеше да е актуална единствено , ако въпросният Стойчев бе карал на няколко кръга и вече има изградено мнение за способностите му :D Принципно се заформи спора ,че това било опасно, по същата логика зрителите не са по-малко опасни :!: Ти какво си видял не знам, зависи от гледната точка :idea:
мога да шофирам, но не и да карам.....
Аватар
Любо Мечков
 
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Окт 03, 2005 18:38
Местоположение: София

Мнениеот van4ovski » Сря Апр 19, 2006 22:17

"Не може да се упреква даден човек защо ще кара силна кола......."
Ние видяхме че може да се опреква,обаче НЕ ТРЯБВА!
Мойта гледна точка е като на един обикновен човечец,който е решил да влезне в този форум за да прочете нещо полезно за спорта,автомобилите и състезателите.Обаче не!Влизам и виждам някакви безполезни спорове.
За мен така стоят нещата и пак го казвам,че нямаше смисъл от го.
Ние сме на всякаде
van4ovski
 
Мнения: 139
Регистриран на: Сря Дек 28, 2005 00:54
Местоположение: София

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 42 госта