Писта Бургас 21-22 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот ivozet » Нед Сеп 22, 2013 19:24

Кадър от "Победените 2" . Честита титла на Маршавелов ! :) Повече снимки на http://lap.bg/ekskluzivnoiliqcarskikata ... istaburgas

Изображение
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Сеп 22, 2013 20:07

ivozet написа:Кадър от "Победените 2" . Честита титла на Маршавелов ! :) Повече снимки на http://lap.bg/ekskluzivnoiliqcarskikata ... istaburgas

Изображение

"Битката за билборда", и аз бях там, и аз присъствах, грозна гледка.....
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Нед Сеп 22, 2013 20:16

kajo написа:Това не е спорт а цирк


Това че в големия клас 2 автомобила са опорочили всичко не означава че са сами!! Има и много други автомобили и участници в състезанието, пак ще се запомни с този случай и само това ще се коментира :cry: като чета в фейс бук всички фенове чули не дочули говорят каквото им падне. Изключително съжалявам за Росен Костов който имаше проблеми в събота и неделя още на първата опознавателна обиколка отпадна заради технически проблем иначе имаше голяма битка в група Супер и Рс. Честито на победителите :)
Последна промяна KrumDonchevFen111 на Нед Сеп 22, 2013 20:18, променена общо 1 път
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот madGRaF » Нед Сеп 22, 2013 20:16

Любо кажи, какво стана? Гледам Царски още преди инцидента е намачкан, а Камбуров само отзад :?
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Нед Сеп 22, 2013 20:27

Дали има една гума ( ама то и едни гуми ) да обезопасят този билборд. Желязо в желязо.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Greaddy » Нед Сеп 22, 2013 20:39

Какви глупости се пишат от щаба на Царски във фейсбук направо не е истина,даже гледам намесиха Дунев и Маршавелов :shock: :D .Нека тези,които са присъствали да разяснят кой прав,кой крив.От снимките на Алекс Спиров се вижда удара в задницата на Камбуров и колко намляна е предницата на Царски,пак ли не му държат нервичките не знам,но очевидно тоя клас е просто абсурден!
Аватар
Greaddy
 
Мнения: 104
Регистриран на: Нед Юни 29, 2008 16:38
Местоположение: Варна
Име: Лъчезар Лазаров

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Сеп 22, 2013 20:42

Самото състезание беше много стегнато и добре организирано, имаше много народ, също и участници. В Малкия клас беше пълна лудница, много беше интересно, Ерменко още от началото се откъсна, Резинката за съжаление не направи нито една обиколка, така и не разбрах какво му стана... Отзад имаше страшна битка между ладата на Мирони и Сашо с черното саксо, Ковачев стартира амнайсти, защото имаше проблеми на тренировките с полуоска май... Но направи много силно каране и даже за около половин обиколка беше пред Сашо, но нещо объркал и изпуснал един от завоите... Значи на мен най-силно впечатление ми направи ладата на Мирони - само с една дума - УНИКАЛНА!

РС класът за мен беше абсолютно предвидим, щом участваше Ангел Григорчев, имаше известна интрига отзад, но без старозагорската лада и трабореното нещата не са същите... Имаше една синя бургаска лада, много добре направена, пилотът я караше перфектно, нещо бях послънчасал и до там с този клас.

ГОЛЕМИТЕ 5.... Или така нареченият МАКСИ клас... Започвам отдзад напред, първо Петков си покара за публиката своето ево6, Божилов имаше проблеми със загряването на своята селика, Кандаров пък имаше проблеми според мен със свещите и прекъсваше, беше забавно, защото, когато Божилов връщаше явно, за да си охлади колата, Мони го минаваше, после обратно Божилов минаваше отпред и така през цялото време. Радко не стартира с голфа на Пантата, защото са чули неприятни шумове от двигателя и са преценили да не го дочупват. Веско също от вчера има ядове с БМВ-то и днес не му се получи пак.

Сега за "тримата от запаса" :lol: Откровенно ми е болно как се трошат пари и коли, още повече, че едната беше моя допреди година и направо ми стана лошо днес, докато гледах сблъсъка на титаните и изнервящата борба. Първо Маршавелов направи грешка, което му костваше лидерската позиция още в началото- просто след старта неможа да спре за обратния и всички го минаха докато оправи нещата... Започна гладиаторската част между Пламен и Илия, през това време Коцето беше видимо по-бърз от тях и ги настигна за две обиколки, дори успя неволно да се удари в Илия преди обратния, пиша НЕВОЛНО, защото Коцето прави тези неща НЕВОЛНО :idea: Нали, защото ни е ясно какво става по принцип... Като видя какво става пред него, че хвърчат искри, части, карбончета, решетчици, като че ли реши малко да се отдръпне и видимо изостана съвсем малко, но достатъчно да бъде на безопасно разтояние от битката "за билборда". Просто не искам да коментирам нито Пламен, нито Илия, при мен Илия удари на обратния Камбуров един, или два пъти, просто Камбуров пазеше завоя отвъртре и естествено беше по-бавен от Царски, така се получаваха ударите - Камбуров вътре защитна треактория, Царски - късно спиране, в треакторията и.. удар, сега къде са се удряли мога само да гадая. Но дойдоха по едно време... Двете коли като квазимодота, особено на Илия отпред, явно на обратния ляв преди старта са имали контакти. Или някъде другаде. Така се стигна до катастрофата - Пламен отвътре прави обратния, Илия отвън, завиват абсолютно успоредни, Царят остава извън трасето, Пламен почти на ръба на асвалта, никой от двамата не върна газта и се случи случката. Не беше никак приятно, особено, когато и линейката дойде... Важното е, че няма пострадали.... Това видях като зрител отстрани, имам си собствени теория и мнение, но си ги запазвам за себе си, при всички случаи не беше приятно това. За разлика от този клас, в другите серии всичко беше точно и спортсменско, поне за мен :)

Рапорт даден!
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Нед Сеп 22, 2013 21:47

Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот sparco2000 » Нед Сеп 22, 2013 21:52

нещо видеото е развалено не е до краи
Аватар
sparco2000
 
Мнения: 327
Регистриран на: Сря Юни 19, 2013 19:46
Местоположение: Варна
Име: Димитър Росенов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Нед Сеп 22, 2013 21:57

Защо темпото на Камбуров е толкова бавно на завоя като че ли изчака Царя.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот BradurS » Нед Сеп 22, 2013 22:07

Кур капан му викаме по нашия край.
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот REZINA » Нед Сеп 22, 2013 22:34

Л. Мечков написа:......... Резинката за съжаление не направи нито една обиколка, така и не разбрах какво му стана...

Любо в събота хвърлих каре и купикме ново от ЕВРО-07 .........това каре издържа цели 50м. още в подхождащата обиколка се пръсна :(
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот ALSP » Нед Сеп 22, 2013 22:37

REZINA написа:
Л. Мечков написа: . . . ЕВРО-07

Не случайно имат прякор Престъпник 07
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Нед Сеп 22, 2013 23:58

https://www.facebook.com/photo.php?v=515211571897081

Всеки да прецени за себе си, кой колко се дръпна и накъде кара....
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот SNapeR » Пон Сеп 23, 2013 00:09

Изчака си го и си го изблъска от пътя ....
SNapeR
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Фев 26, 2011 12:49
Име: Kaloyan Markov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 31 госта

cron