Писта Бургас 21-22 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот madGRaF » Пон Сеп 23, 2013 00:15

Ами мисля, че Камбуров му се ядоса и го избута :|
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Сеп 23, 2013 07:46

trouble написа:https://www.facebook.com/photo.php?v=515211571897081

Всеки да прецени за себе си, кой колко се дръпна и накъде кара....

Кога иначе ще ни дават по канал 1, ако няма някоя такава простотия? Никога :idea:
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот BradurS » Пон Сеп 23, 2013 08:35

Поведението на Камбуров заплашва живота на останлите участници в състезанието. Потресен съм от Видеото.
Разбирам такива номерца да се прилагат на писта със зона за сигурност, но на такова трасе осеяно с билборди бордюри, знаци, стълбове.......това е престъпление!
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Сеп 23, 2013 09:23

Tова ми напомня на шкода къп от едно време,когато едната шкода чака цяла обиколка за да блъсне в вратите другата,май Камбуров бе замесен тогава,даже и файт имаше след това,грозни неща...Сега като гледам случката и ми става болно,как се трошат тея коли...Камбуров и при нас си пазеше повече позицията,Илия при нас го удари 2 пъти,после гледам горе от снимките го продължава,после чувам от Мечков че и на обратния това е продължило...Накрая явно разгневен Камбуров му го върна един единсвен път,но се вижда как не кара напред,а го мачка настрани,поведението и на 2-мата не е много колегиално,единия побутва отзад на всеки завой,другия го сви фатално...Царски според мен бе една идея по бърз,докато Камбуров май почна да гледа повече в огледалата и да пази първото място с цената на всичко...Коцето наистина колко бързо ги настигна,но май бе решил да си запази карбона....Тея спорни емисии освен да дават скандали за друго не стават,за пореден път се обедих,ако не стане скандала няма да пуснат и 1 сек репортаж пълни мърши,търсят само сейр....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот ivozet » Пон Сеп 23, 2013 09:35

Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Сеп 23, 2013 09:46

И според мен Пламен гледаше повече в огледалата, отколкото в пътя, за това и беше по-бавен с предпазливите си треактории и внимание, насочено назад, а не напред. Точно това коментирахме семкаджиите отстрани :) Иначе неговата кола се телепортираше най-много.
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Л. Мечков » Пон Сеп 23, 2013 09:47


Целият спорт стана юридическа дисциплина...
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот hronos » Пон Сеп 23, 2013 10:13

За да се стигне до тази случка е 100% Виновен Рейс директора.

Не може да оставиш на трасето участник който блъска на всеки завой и е пред разпадане на части от автомобила. Всеки на местото на Камбуров няма да издържи и ще се опита да премахне дразнителя си.

Редно е да се потърси отговорност на този Рейс директор за нереагирането му на предхождащите ситуации.
Този човек няма место в съвременият спорт каквото и да е карал и каквото и да е спечелил и както и да го е спечелил преди години. Във момента се държи нагло и неадекватно.
Не оправдавам Камбуров но явно не са му издържали нервичките, все пак отиваш на състезание да караш а не да те бутат когато си водач на колоната. Всеки може да измисли мръсни номера както е видно от ситуацията.

п.с.
Мен Вюрта преди години искаше да ме извади от състезание заради това че леко ми припушвала колата и можело да се счупя и да разлея масло, при положение че никога не съм се чупил. Едва му обясниха от екипа ми че така сме оставили нарочно двигателя леко да изпушва.
Тук колата е във видимо много лошо състояние и продължава да участва докато се стигна до тази грозна случка във Билборда.
Последна промяна hronos на Пон Сеп 23, 2013 10:24, променена общо 3 пъти
http://www.rcmodeli.com
Радио-управляеми модели/СБА-Горубляне
Аватар
hronos
 
Мнения: 128
Регистриран на: Чет Юни 23, 2005 00:23
Местоположение: София
Име: Антон Тонев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот madGRaF » Пон Сеп 23, 2013 10:19

Не оправдавам Камбуров, защото не е това начина! Но да се стигне до тук гледайки смачканата предница на Царски и снимките по-горе определено е бил провокиран!
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот popodopolo » Пон Сеп 23, 2013 10:30

Регистрирано посегателство от лицето Царски към личният автомобил на Камбуров.....
Иво е прав, престъпление е това което направи Камбуров!!!
Майната й на потрошената кола, лошото е че в пълно съзнание и с умисъл той предизвика катастрофа застрашаваща човешки живот....
ИзображениеМонтоя беше ненормален в годините си в отбора на Уилямс
Аватар
popodopolo
 
Мнения: 753
Регистриран на: Пет Юни 29, 2007 15:24
Име: Николай Атанасов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Иван Шопов » Пон Сеп 23, 2013 10:40

Л. Мечков написа:

Целият спорт стана юридическа дисциплина...


Много точно казано...
Чудя се дали всяко състезание трябва да се запомня със скандали, дисквалификации, сбивания... Кой помни сега рекорда от заявки на затворен маршрут "Бургас"? И 500 автомобила да е имало, спорта ни е известен само с поредицата си скандали и безхаберства.

Умрях от смях докато четях това:
Код: Избери целия код
 „За мен, като председател на БФАС е добре, че има такива проблеми и че те се решават веднага. Добре е също, че и хората, ангажирани с тяхното решение работят перфектно. За Бургас решението ще е на НСТ, защото има много веществен и видео-материал"


От това изказване има 3 извода:

1. Много е добре, че има такива проблем. Колеги, блъскайте се повече, псувайте се, чупете колите си или в краен случай си разменете по 5 шамара!
2. Още по-хубаво е, че проблемите се решават веднага - малко след официалния край на шампионата и непосредствено преди годишното награждаване.
3. А най-хубавото е, че НСТ ще огрява навсякъде. Съвсем скоро всички спортни комисари, директори, рейс-директори, технически комисари, съдии и сигналисти ще се превърнат в зрители, защото така или иначе те "нищо не могат да направят". Да живее НСТ - майка, мащеха и пТичка му лелина на целия автомобилен спорт!

Ако искате ме критикувайте, но аз спрях да хода на автомобилни състезания. Тази година отидох на планинското в Кюстендил, стоях 30 минути и не понесох траурната атмосфера.
Обърках се да посетя и "Пещера", но трети път няма да направя подобна грешка.
Не си заслужава нито труда на организаторите, нито лишенията и усилията на пилоти и екипи, нито гръмките звания "Шампион на България". Поне за мен!
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот trouble » Пон Сеп 23, 2013 11:43

Чета някой коментари че камбуров е провокиран. Как се провокира човек за да направиш опит за убийство.говорим за човешките ценности. Спортните не струват живот.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот svetluo » Пон Сеп 23, 2013 11:58

Отново започва да се излива помия от страна на феновете по адрес на, който и да е било. Най - лошото е че това се прави и от хора, които дори не са присъствали на състезанието. Единствено господин Мечков до тук изрази адекватно мнение от видяното на завоя. Хронологията на събитията беше следната: Старт на серия Макси, Маршавелов се появи като лидер на колоната, но предполагам заради студените гуми изтърва точката за спиране и се озова последен. В челото поведе Камбуров, плътно следван от Царски. В началото на втората обиколка Маршавелов, вече беше на 2-3 секунди зад лидерите, които караха броня до броня, но БЕЗ нито един контакт помежду си. Илия изгуби задната си броня в третата или четвъртата обиколка, когато му се наложи да направи по ранно от предвиденото спиране заради блокираната му атака от страна на Камбуров и побутването леко отзад от страна на Маршавелов, още тук можеше да стане "меле", но нещата се разминаха. След това сбутване Маршавелов видимо дръпна газта и остави малка разлика между себе си и лидерите. Предната броня на Царски се разкачи по подобен сценарии на задната, отново ранно спиране на Камбуров и дефанзивна траектория, докато Илия се опитваше вече и през стълба да мине само и само да влезе отвътре. Това беше и единственият му шанс защото при ускорение имах чувството, че се изстрелваха три формули, а колата на Камбуров по нищо не отстъпваше на тази на Илия като скорост, но на спирането очевидно не беше така. Последваха още няколко обиколки с чиста битка и както и в средния клас и по подобие на решаващата атака на Стоян Апостолов (за което евала) в предпоследната обиколка Илия предприе нова маневра, която не беше опитвал в продължение на тези 10 обиколки - изпреварване отвън и атаката беше ясна - всичко или нищо. При Стоян Апостолов нямаше докосване между автомобилите, но тук не се случиха нещата. Както се вижда от видео материала, Илия излиза по външната траектория, докато Пламен остава от вътрешната страна, при ускорението просто нямаше шанс двете коли да застанат една до друга и да останат на пътя. Колите бяха абсолютно изравнени, като както знаете никой няма да върне газта и да пропусне другия, още по - малко това да е Царски, когато гони някого. Обвиненията Ви към двамата и най - вече към Камбуров са нелепи, най - малкото заради това, че едва ли при ускорението е стоял и е мерил дали Царски е щял да изкриви билборда или щеше да скочи долу директно в морето....Ако питате мен едва ли е и обърнал внимание, че там има билборд, ситуацията си беше PEDAL TO THE METAL и каквото стане. За мен инцидента беше чисто състезателен, както казах и в първото си мнение, за съжаление завърши с едно унищожено ево , но за щастие без травми по пилота. Не търся вина нито в единия, нито в другия борбата беше за сантиметър и за едва ли не шанс за титла.
Относно решението на спортните комисари, каквото и да беше то пак щяхте да го оплюете, ако беше дисквалификация за Илия, щеше да има - как може така той Царски е замесен във всеки удар и.... Ако беше за Камбуров, щеше пак да е същото,а пък ако изобщо нямаше наказания то тогава не ми се мисли, за това Соломоновото решение е най - правилно, за което поздравявам комисията.
Сцените на които станах свидетел в боксовете и най - вече в бързия бокс от страна на механиците на Аутоцар към тези на Пламен Камбуров не искам да коментирам, както и постъпката на Илия да се опитва да троши личното БМВ на Камбуров, та да се стигне до там да има 10 полицая, които да го пазят, не са нито спортсменски нито хубави.
Eдин добре изпързалян завой носи повече духовно удовлетворение от едно Е*ане!
Аватар
svetluo
 
Мнения: 483
Регистриран на: Пон Сеп 03, 2007 16:36
Местоположение: Шумен
Име: Светослав Георгиев

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот ivozet » Пон Сеп 23, 2013 12:43

Из ФБ
За съжаление за нашият любимец сезон 2013 приключи,но догодина ще им покажем кой е най добрия !!!


Това означава ли , че тази година няма да го видим по пистите? Не, че съм се засилил да ходя.Стана септември, а не сме открили сезона в БГ. :lol:
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Бургас 14-15 септември 2013, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Пон Сеп 23, 2013 13:11

sparco2000 написа:Решението на спортните комисари: Отстранени!

http://bgnrc.info/pista/novinite-pista/ ... D0%B8.html


Писта Дракон в логото на резултатите, Община Калояново, баси...
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron