Рали Шампионат "Купа Шкода Фабия"

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Мнениеот K_Power » Вто Апр 18, 2006 01:05

Еми сигурно отива в проспийд. Е то няма какво толкова да им се подготвя, един ден изхвърляш от нея всичко, сваляш й стъклата и вратите за да сложиш ролкейджа. На другия ден слагаш ролкейджа, седалка, пожарна систезам, едно воланче. На третия ден и се прай едно мапване с един чип и ко стана, за три дни, ако се бачка не толкова бързо.
Kristian Metodiev Pavlov
VW MANIAC
Изображение
Аватар
K_Power
 
Мнения: 2636
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:57
Местоположение: гр. Банкя
Име: Кристиян Павлов

Мнениеот abarth » Вто Апр 18, 2006 13:02

K_Power написа:Еми сигурно отива в проспийд. Е то няма какво толкова да им се подготвя, един ден изхвърляш от нея всичко, сваляш й стъклата и вратите за да сложиш ролкейджа. На другия ден слагаш ролкейджа, седалка, пожарна систезам, едно воланче. На третия ден и се прай едно мапване с един чип и ко стана, за три дни, ако се бачка не толкова бързо.



и окачване :D
belqta#69 AGRO RALLY TEAM
Аватар
abarth
 
Мнения: 55
Регистриран на: Сря Мар 22, 2006 13:41
Местоположение: София
Име: Боб Бобов

Мнениеот Revell » Вто Апр 18, 2006 18:14

MagicDriver написа:Добре ама на мен не ми стана ясно, тези коли след като си ги купиш кво става после с тях .Сам ли си ги подготвяш за ралитата,ако нещо се счупи от шкода ли ти го правят или които кадето намери .Ами ако тази кола се прецака още след 1-2 ралита ?


Хмм аз си мисля че е точно така : спасяваш се както можеш, все пак колата си е твоя...или ти казват че ще ти осигурят професионална поддръжка но срещу "скромно" заплащане.
Anyting Is Possible
Аватар
Revell
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 22:08
Местоположение: Varna

kontakt

Мнениеот laletomotors » Вто Апр 18, 2006 18:36

do kolko godini trqbva da sa pilotite
laletomotors
 
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Апр 08, 2006 18:07

Мнениеот jivo_atanasov » Вто Апр 18, 2006 21:01

Мисля че беше до 23 г.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот SGCasper » Вто Апр 18, 2006 23:41

маи от зор дигнаха границата на 27 ако се нелажа
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот jivo_atanasov » Сря Апр 19, 2006 14:03

Те ако не направят поне още 10 промени до старта главата си режа.
Много скиптично сум настроен към тези Шкоди.
Пука ли ти? На мене не. ДЪРВЕТА има за ВСИЧКИ!!!
Изображение
Аватар
jivo_atanasov
 
Мнения: 511
Регистриран на: Сря Апр 20, 2005 20:28
Местоположение: Shumen
Име: Zhivko Atanasov

Мнениеот SGCasper » Сря Апр 19, 2006 14:33

ми то то зор....... моита кола е по слаба от фабиите ама струа 2к и срещо още 3к ще стане 2 пъти по силна, азизхождам от ъая позициа и за тва и аз не ги харесвам шкодите..
Аватар
SGCasper
 
Мнения: 506
Регистриран на: Сря Фев 22, 2006 12:38
Местоположение: plovdiv
Име: Stoyan Genov

Мнениеот FX7 » Чет Апр 20, 2006 00:09

Днес в "шкода" видях поне 4 разколачени , без мокети седалки и с незнам как се казваха тези джаджи дет да не се отварят капаците ? , може би имаха и ключ маса ... бяха без роубари но видимо се работеше по колите . Един от тея дет се ровеха по колите каза че до сега са 15 , а дали е така незнам .
Аватар
FX7
 
Мнения: 930
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 11:21
Местоположение: Sofia
Име: Delkaite go profila

Мнениеот Revell » Чет Апр 20, 2006 10:43

хехех как няма да направят промени като колите не се купуват? да бях променили и цената... 8)
Anyting Is Possible
Аватар
Revell
 
Мнения: 93
Регистриран на: Пон Юни 20, 2005 22:08
Местоположение: Varna

Мнениеот EVOsport » Съб Апр 22, 2006 10:57

Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

Мнениеот Добчо » Съб Апр 22, 2006 11:21

Вижте приатели идеята да се направи едномарков шампионат по принцип е много добра, но не и в този вариант, защото всеки знае колко трудно се намират пари в България камули 18 000 лева ей така, ами те няма да са само те нали щте има и сумати други разходи! Единственото разумно решение е да се направи някаква селекция на млади пилоти, да има някакъв изпит и да се подберат 15 човека примерно и както е посвета преди всеки старт да се тегли чоп кои коя кола ще кара за да са всички при равни условия. а колите трябва да предоставени безвъзмездно и без друго те задължават да караш с техните реклами. и при тази схема най добрия печели !!! Това е моето мнение и предполагам че много от вас ще го споделят. :roll:
Изображение
Аватар
Добчо
 
Мнения: 72
Регистриран на: Пет Мар 24, 2006 00:26
Местоположение: Шумен
Име: Добрин Борисов

Мнениеот BradurS » Съб Апр 22, 2006 11:33

Тази идея е много добра, но явно няма кой да я осъществи... :(
Honda - The Power Of Dreams
Аватар
BradurS
 
Мнения: 2958
Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 15:23
Местоположение: Севлиево, В. Търново
Име: Ивайло Христов

Мнениеот P.Solberg » Съб Апр 22, 2006 13:14

За мен е абсолютна пародия да се прави едномарков шампионат за писта. Първо, в България освен пистата на Дракона, друга нормална писта няма. Второ, най-развитата дисциплина в момента е ралито и смисълът да има едномарков шампионат в него е много по-правилен. Очедивиден е стремежа на Шкода да си спечели парици пакрай пилотите с оправданието, че организира едномарков шампионат. Че аз ако имам толкова пари, ще предпочета да си взема една Корсичка или нещо такова и да си карам в рали Н2. Там има конкуренция, колите са що годе еднакви, разходите не са чак толкова големи (Добчо може да с съгласи с мен) и ще науча много повече от невероятните ни "писти". Самия факт, че само един човек си е купил Фабия е напълно показателен. Кой млад пилот ще ти изкара 18 000 лева за тези брамтии. Така мисля аз.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Мнениеот EVOsport » Съб Апр 22, 2006 15:36

Правилно, 18 000 от където и да ги погледнеш са си много, но ако всичко се насочи към ралитата другите
дисциплини съвсем ще се задъхат :idea:
Изображение
Изображение
EVOsport
 
Мнения: 837
Регистриран на: Чет Яну 26, 2006 10:56
Местоположение: Казанлък
Име: Любен Емануилов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 50 госта

cron