Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот atanasfena » Пон Окт 08, 2012 08:51

Не искам да коментирам самото състезание а това на което станах свидетел след него по време на разглеждането на контестациите.Там присъстваше и з.м.с. по автомобилен спорт Бончо Дунев!!! Искам да ви кажа че такова махленско държание и такъв вулгарен и отвратителен език не бях чувал от години. И въпреки че Румен Дунев доста пъти му направи забележки ефект нямаше. И добре че хората които обиждаше имаха железни нерви.............
atanasfena
 
Мнения: 52
Регистриран на: Нед Яну 23, 2011 18:59
Име: atanas simeonov

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Окт 08, 2012 09:18

atanasfena написа:Не искам да коментирам самото състезание а това на което станах свидетел след него по време на разглеждането на контестациите.Там присъстваше и з.м.с. по автомобилен спорт Бончо Дунев!!! Искам да ви кажа че такова махленско държание и такъв вулгарен и отвратителен език не бях чувал от години. И въпреки че Румен Дунев доста пъти му направи забележки ефект нямаше. И добре че хората които обиждаше имаха железни нерви.............

Еми така са големите богове, затова и избягаха от ралитата, защото там бяха винаги н1..Не мога да разбера тая омраза докога ще тегне над тези 2 отбора...Какво толкова имат да делят незнам..При положение,че Дунев е водил повече от половин състезание какви контестации подават после незнам,но едва ли е мъжка постъпка,дори и колата му да го е предала накрая,защото ако беше 1-ви щеше да се радва като Фетел и нямаше да има контестации...Да звемат малко да видят как се държат истинските пилоти,че с тея махленски поведения и феновете им ще берат срам....Тук виждам,че първото място е на живот и смърт...Шоуто можеби продължава на Търново.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот terzo » Пон Окт 08, 2012 12:31

Временното класиране след писта Дракон. Ако забележите неточност, моля пишете ни за да направим проверка и да я коригираме.
Аватар
terzo
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 01:17
Местоположение: Бургас
Име: Мирослав Терзиев

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот veskon4o » Пон Окт 08, 2012 12:52

terzo написа:Временното класиране след писта Дракон. Ако забележите неточност, моля пишете ни за да направим проверка и да я коригираме.

Не знам дали има грешка в сайта на БФАС, ама там пише , че победителите взимат по 20 точки !! Странно!!!
Аватар
veskon4o
 
Мнения: 47
Регистриран на: Пет Юли 20, 2012 17:40
Име: Veselin Zlatev

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот terzo » Пон Окт 08, 2012 13:50

veskon4o написа:
terzo написа:Временното класиране след писта Дракон. Ако забележите неточност, моля пишете ни за да направим проверка и да я коригираме.

Не знам дали има грешка в сайта на БФАС, ама там пише , че победителите взимат по 20 точки !! Странно!!!

На мен същото ми направи впечатление. Разговаряхме с Иван Маринов (от времеизверването) и реално до колкото разбрах грешката е у тях. Затова точките от сериите са коригирани.
Аватар
terzo
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 01:17
Местоположение: Бургас
Име: Мирослав Терзиев

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот dod0 » Пон Окт 08, 2012 18:16

http://www.youtube.com/watch?v=txjVbVNj ... e=youtu.be

Има ли фалстарт или не ? :)
GLOBUL RALLY TEAM !!!
Аватар
dod0
 
Мнения: 502
Регистриран на: Нед Сеп 21, 2008 14:35
Местоположение: Sliven
Име: Dobromir Ivanov

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот НРТЕАМ » Пон Окт 08, 2012 18:57

И двамата са добри!И двамата ги уважавам като пилоти,но.............спрете се де!След всяко състезание едно и също!Нима няма други участници!?!Всички останали са достойни за уважение!
ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА,ТЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
0899748061
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот ivozet » Пон Окт 08, 2012 19:59

С всяка година публиката на Дракон става все по-рехава.
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Окт 08, 2012 20:11

dod0 написа:http://www.youtube.com/watch?v=txjVbVNjx4Y&feature=youtu.be

Има ли фалстарт или не ? :)

Има и то доста добре се вижда на забавен кадър
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Окт 08, 2012 20:39

Някой може ли даде повече информация, защо не е стартирал Росен Костов в неделя???
Благодаря.
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Окт 08, 2012 20:57

dod0 написа:http://www.youtube.com/watch?v=txjVbVNjx4Y&feature=youtu.be

Има ли фалстарт или не ? :)

Че мръдна леко няма спор,но после май спря и пак тръгна,нито е изпреварил Дунев на старта нито нищо,аз немога да ги разбера какво толкова реват,нали 13 обиколки водят..... :D Но така е понякога,аз съм казал,всичко се връща...На планинското в Панагюрище на Царя колата се счупи,Дунев тогава се радваше,подиграваше...Така е в живота,затова трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот tik-tak » Пон Окт 08, 2012 21:39

golf_1 написа:
dod0 написа:http://www.youtube.com/watch?v=txjVbVNjx4Y&feature=youtu.be

Има ли фалстарт или не ? :)

Че мръдна леко няма спор,но после май спря и пак тръгна,нито е изпреварил Дунев на старта нито нищо,аз немога да ги разбера какво толкова реват,нали 13 обиколки водят..... :D Но така е понякога,аз съм казал,всичко се връща...На планинското в Панагюрище на Царя колата се счупи,Дунев тогава се радваше,подиграваше...Така е в живота,затова трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....

+1
Аватар
tik-tak
 
Мнения: 127
Регистриран на: Чет Сеп 03, 2009 14:16
Местоположение: гр.Трявна
Име: Любен Любенов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Пон Окт 08, 2012 21:44

Приятели от това което виждам доста често е че някои пилоти се държат много надменно по-състезанията поне това е мое виждане знаете за кои става дума. Все едно те са богове :shock: ненаказуеми и винаги прави ... после всички се чудят защо нямали фенове (лично мнение)
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот REZINA » Пон Окт 08, 2012 21:52

Гетов написа:Някой може ли даде повече информация, защо не е стартирал Росен Костов в неделя???
Благодаря.

Бе мани....чак не ми се говори,в събота на записванията споделих с част от комисията и организацията(без да споменавам имена),че колата ми има проблем и на стартер не пали и че ако няма да ме пуснат в неделя (да не гася мотора) да не подавам заявка.........отговора беше..."спокойно".Яд ме е,че за последната седмица минах 6000км с камион(две кирии до Германия) без да съм спал,само и само да смогна за Калояново,купих още една кола за да и взема частите за да оправя моята от последиците в Бургас. Бе кът си нямаш "чичо владика" за едни може за други не........майната му яд ме е че лиших себе си и семейството си от 1700лв.(толкова ми струваше да подготвя колата).Въпреки всичко излезнах на старта и попитах може ли да не гася автомобила.......отговора беше НЕ,попитах а може ли да стартирам от последна позиция отговора беше НЕ.....последно попитах,а може ли да стартирам от бързия бокс.....отговора беше....загасете автомобила и ако не запали,ще бъдете избутан в тревата...........ЕВАЛА :evil:

п.п.Бе невиня никой,федерацията ми не е виновна че колата ми не пали,но мисля че можеше да се прояви низсходителност и да се приеме някакво приемливо решение!!! Лично съм виждал в такива случай като моя коли на старта да не гасят мотори.
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот ALSP » Пон Окт 08, 2012 21:57

REZINA написа:...

Прав си не споменавай имена други път в събота ще поискат жена ти, а в неделя заедно в публиката.
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 26 госта

cron