Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот jori_5 » Сря Окт 10, 2012 16:10

много неща се изписват за българския автомобилен спорт .Напоследък обаче нетативните явления са преобладаващи. Такъв е случая и от поредното състезание в неделя на писта " ДРАКОН". Може би нещата може би щяха да бъдат други ,ако участникът не беше от фамилия ДУНЕВИ и той е потърпенш. РУМЕН е син на Бончо Дунев, човекът който винаги е държал за спортменството в автомобилизма. Нима небеше ли той човекът който поиска наказание на същия свой син преди десетина години за неспазнане на правилата, или може би това се ЗАБРАВЯ или отминава с мълчание. Искам само да подчертая ,че младите може би незнаят кой е БОНЧО ДУНЕВ, човек с отличва визия и уважение в много водещи световни автомобилни фирми доказал се не един път на автомобилната сцена. както унас така и в Европа. Напоследък се вижда много ясно ,че се дискриминира защото е ЧЕСТЕН и това пречи на другите. Също се случва и с неговите синове - Румен иТодор.
jori_5
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Окт 09, 2012 22:22
Име: Георги Димитров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот rudolf » Чет Окт 11, 2012 10:27

jori_5 написа: Напоследък се вижда много ясно ,че се дискриминира защото е ЧЕСТЕН и това пречи на другите. Също се случва и с неговите синове - Румен иТодор.


ми не се вижда много ясно,,,може да се види например ,че пренасили техниката ,не можа да се откъсне от Царски и техниката му дефектира....,че при един конкурентен клас-щеше да има още 10 автомобила пред него освен Царски и трябваше да пише 10 контестаций за да влезе в точките,,,,,примерно де:)
относно конкуренцията: все още водача в клас х4 води в класирането с 3 последни места и едно неучастие,без нито един изпреварен автомобил:)

това че всички са срещу някой,защото е честен--звучи като обръщение към американската нация-чистосърдечно и найвно
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот beta_racing » Нед Ное 04, 2012 10:54

Дали ще се публикуват официални резултати някъде (на сайта на БФАС, на сайта на Писта "Дракон")? :roll:
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Нед Ное 04, 2012 11:15

beta_racing написа:Дали ще се публикуват официални резултати някъде (на сайта на БФАС, на сайта на Писта "Дракон")? :roll:

Ей за това претупване говоря, значи вие можете да правите живи предавания и чудеса за публиката, а другите айде там да минава, апък времена и тем подобни не ги интересуват, другия път що не забравят да събират по 5лв на входа,ама надали... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот beta_racing » Съб Ное 24, 2012 10:50

Все още никакви резултати никъде :?
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Съб Ное 24, 2012 23:15

Дамяне, не ти ли омръзна бе пич.Бях се зарекъл да не пиша повече и да не правя никакви коментари, ама твоето задрънкване няма край.И на врабчетата е ясно че много добре знаеш резултатите от Дракон 2.Просто целта ти е друга.
Все пак, ако толкова спешно ти трябват тези резултати,влез в темата на Миро Терзиев за временно класиране и си ги извади.
Кой е виновен ,че БФАС не са публикували резултатите.Обади се на Ради Козлеков и го попитай.Нали тази година имате специални отношения.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот j1v » Нед Ное 25, 2012 20:34

j1v
 
Мнения: 54
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 23:58
Име: Живко Щерев

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот beta_racing » Пон Ное 26, 2012 12:08

j1v написа:Резултати :!:
Благодаря :wink: Най-накрая отново резултатите са много и подробни! Качените в сайта на БФАС резултати от последните писти, са вече само от по 2-3 файла за разлика от преди, когато бяха доста повече и съответно - по-подробни, както са и сега 8)

MIROSLAV MARINOV написа:Дамяне, не ти ли омръзна бе пич.Бях се зарекъл да не пиша повече и да не правя никакви коментари, ама твоето задрънкване няма край.И на врабчетата е ясно че много добре знаеш резултатите от Дракон 2.Просто целта ти е друга.
Все пак, ако толкова спешно ти трябват тези резултати,влез в темата на Миро Терзиев за временно класиране и си ги извади.
Кой е виновен ,че БФАС не са публикували резултатите.Обади се на Ради Козлеков и го попитай.Нали тази година имате специални отношения.
Виж какво ще ти кажа...

Изобщо не ме интересува какво си се зарекъл да правиш (дали да пишеш във форума или не), пък и това няма нищо общо нито с темата, нито с питания ми от по-горе!
Щом искаш да разбереш каква е "целта" ми, ще ти я посоча веднага - "целта" ми е да имам личен архив от резултати от състезанията от трите дисциплини: рали, планинско и писта. Нищо повече! Нямам никаква "користна или подмолна цел", както може би ти се иска да имам, и ме бОли фара дали ми вярваш или не! Престанете да търсете под вола теле!

Ако под "по-специални специални отношения" имаш предвид това, че каквото им пратехме като документация (от Рали Хеброс 2012), почти веднага беше качено в сайта на БФАС, нека в такъв случай да го наречем "по-специални отношения", както желаеш :wink:

Не съм виновен, че до вчера е нямало качени резултати на съответното състезание, което се е провело преди повече от месец вече. Защо не каза нищо, когато исках резултати за Писта Хасково 2012, например... или пък за пистите Бургас, Хасково и Дракон II от 2011 година (защото за тях все още няма)? Или и тогава съм имал "цел"...? И в крайна сметка, нещо нередно ли има в това да се качват резултати след състезанията :lol:

И не мога да разбера защо съм ти винаги трън в очите точно аз?! Защо си винаги предубеден за мен, защо си мислиш, че имам някакви задни мисли, когато казвам нещо, и защо си мислиш, че имам някакви "подмолни цели" срещу някого? Кажи каква ми е "целта"... много ми стана интересно какво си мислиш!

Въпреки, че не си казал нищо директно, спри да обръщаш всеки разговор на тема "Рали Хеброс", защото "и на врабчетата е ясно" защо написа това мнение точно в тази тема (а не в друга, в която също съм питал за резултати) и точно относно нещо, написано от мен (в случая - питане)! И ако заключението, което ще намериш в следващите редове, би те успокоило малко, ще ти кажа, че документацията на Писта Дракон е най-хубавата в шампионата (лично мнение)! Резултатите от Писта Дракон винаги са били пълни - всичко (от началото на квалификациите до финала на последната група) е било подробно и налице. Това, че съм питал за липсващи резултати, не трябва да те кара да мисли, че имам нещо против някой организатор или че имам (кой знае каква :lol:) "цел".

И последно - това, което е написал golf_1 след мен (заради което може би си се подразнил) е лично негово мнение, с което аз нямам нищо общо! Не отговорих нищо след това, за да не стане точно такава полемика, каквото има в момента, но виждам, че е нямало ефект.
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот MIROSLAV MARINOV » Пон Ное 26, 2012 23:42

Уау!Добре че написах само 4-5 реда.Иначе не знам колко страници щях да получа в отговор.
Пиша в тази тема защото въпросът ти е точно по тази тема.Не попита ли за резултати от писта Дракон 2?
Мнителността ти е пословична.Ако съм искал да кажа нещо за рали Хеброс ,щях да го направя в съответната тема.Напротив,ти си този който от време на време кълве по Хеброс 2010 и 2011.Сещам се за случая с онзи англичанин ,който си отменил ралито ,че имал малко заявки и ти си му казал колко имо но Хеброс.Що ли даде за пример точно това рали ,като и другите бяха с толкова участници :roll: Сигурно е случайно.
Не казах нито дума за Хеброс,защото исках всичко около това състезание да остане позитивно.Преди 3 години казах ,че ще подкрепя всеки организатор ,който направи добре рали Хеброс.И държа на думата си.Негативите ще ги спестя /засега/.А това ,което имам да споделя с Иван Шопов и Андрей Кокалов ще го направя лично.
Виждаш ли сега кой на кого е трън в очите.Пак ти казвам,НЯМАМ НИКАКВО НЕГАТИВНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ТЕБ.Напротив, отнасям се съвсем позитивно и обективно към повечето неща които правиш.
Нетърпимостта към чуждите мнения не е добра черта.Знам че те"боли фара " за това.Това в крайна сметка е въпрос на възпитание и не се налива.Някои хора ти изградиха ореол и сега виждам как започваш да се държиш по-високомерно.В крайна сметка си е твой проблем.
Бъди здрав!И успехи.
Аватар
MIROSLAV MARINOV
 
Мнения: 602
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 19:35
Местоположение: SOFIA
Име: Мирослав Маринов

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот beta_racing » Вто Ное 27, 2012 12:46

MIROSLAV MARINOV написа:Уау!Добре че написах само 4-5 реда.Иначе не знам колко страници щях да получа в отговор
Отговор можеш да получиш и доста по-дълъг (от този :lol:)! Не виждам да има нещо лошо в това, а напротив - трябва само да се съсредоточиш за 5 минути и четейки да вникнеш в това, което е написано, а не да го отхвърляш с лека ръка "защото било дълго". Докато четеш, ще видиш, че в предното писание съм отговорил абсолютно на всеки засегнат от теб аспект (дори и повече отколкото трябваше). Ще го направя и сега за нещата, които си питал! Нещо, което ти очевидно не направи за това, което пък те бях попитал аз! А първият ми въпрос сега и отново е - (1.) каква ми бе "целта" (според теб)? Защото с недомлъвки е много лесно да се борави...
И не на последно място по важност, и в духа да се стремим към по-кратки мнения :lol:, ще те помоля да ме научиш как се отговаря на толкова много неща само с "4-5 реда" :wink: Сигурно ще има някаква магия в това :lol:


MIROSLAV MARINOV написа:Пиша в тази тема защото въпросът ти е точно по тази тема.Не попита ли за резултати от писта Дракон 2?
Да, моето питане бе именно за резултати от Дракон II! И смятам, че се обосновах конкретно защо съм питал! Получих и това, което ми трябваше - г-н Живко Щерев пусна линк с новокачени резултати (повече отколкото очаквах), за което не се притеснявам да му благодаря!
Ти обаче не даде никакъв отговор на въпросите:
- (2.) нормално ли бе да няма резултати месец след състезанието (освен в сайта на БФАС) дори и в сайта на Писта Дракон?
- (3.) защо се "зачекваш" точно тук в тази тема, а не в темата за Хасково, например, където попитах същото?
Лично ще са ми много интересни обективните ти отговори на тези два въпроса :wink:

- (4.) този въпрос е НОВ и по-общ: редно ли е резултати да бъдат качени, само когато някой попита за тях?


MIROSLAV MARINOV написа:Мнителността ти е пословична.Ако съм искал да кажа нещо за рали Хеброс ,щях да го направя в съответната тема.Напротив,ти си този който от време на време кълве по Хеброс 2010 и 2011.Сещам се за случая с онзи англичанин ,който си отменил ралито ,че имал малко заявки и ти си му казал колко имо но Хеброс.Що ли даде за пример точно това рали ,като и другите бяха с толкова участници :roll: Сигурно е случайно.
Благодаря, че ми припомни случката с англичанина. По спомени той говореше за бройка от минимум 40-50 екипажа. Пак, за да се успокоиш, ще ти кажа, че нямаше да имам проблем и тазгодишното издание на Рали Хеброс да му бях дал за пример (за малко участници спрямо техния стандарт), ако всичко се развиваше преди 1 месец, а не по-назад във времето. Не моята мнителност, а твоите предразсъдъци отново са ти повлияли, за да те докарат до там да мислиш, че ТОЧНО Рали Хеброс съм имал предвид - напротив. Ясно ми е, че заявките на всички български ралита са малко на брой и, както очевадно твърдиш, (5.) ще те помоля да ми посочиш къде съм казал, че САМО на Рали Хеброс са били толкова?


MIROSLAV MARINOV написа:Не казах нито дума за Хеброс,защото исках всичко около това състезание да остане позитивно.Преди 3 години казах ,че ще подкрепя всеки организатор ,който направи добре рали Хеброс.И държа на думата си.Негативите ще ги спестя /засега/.А това ,което имам да споделя с Иван Шопов и Андрей Кокалов ще го направя лично.
Стига сте (ме) плашили с тези негативи! "Не казал нищо за Хеброс, защото искал всичко да остане позитивно!"........ "Уау!" :lol: :lol: Теб чакаха всички, за да разобличиш конспирацията "Рали Хеброс 2012 без негативи" :lol:
Сега сериозно - не знам на какъв език и за кой път вече ще го кажа - негативи винаги е имало, има и ще продължава да има в този род състезания! Невъзможно е да ги няма, защото колективът от хора е голям и всеки в даден момент, волно или неволно, прави грешки. Най-важното за организаторите е пред публиката и състезателите всичко да е наред и те да останат доволни без да бъдат ощетявани! В крайна сметка едните са дошли, за да гледат, а другите - за да се състезават и организационните проблеми не ги касаят дотолкова, доколкото те самите да нямат проблеми заради организационните, нали така? Когато обаче организационните проблеми станат и техни проблеми, тогава вече говорим за друго нещо!
С отзивите, които получихме след ралито, смея да твърдя, че един доста голям процент от публиката и състезателите са нямали проблеми. От друга страна, за първи път (поне аз, като редовно пишещ, го виждам за първи път) във форума нямаше нито едно негативно мнение след състезанието освен това на радио връзките, което бе относно проблем преди състезанието.
Сега пак ще кажеш, че говоря "по-високомерно" и т.н., но сам можеш да видиш, че визирам както слабите, така и силните неща в организацията, пък и може би вече си проверил какво е писано във форума. Все пак, нито съм писал мненията на хората, нито съм ги карал насила да ги пишат такива :lol:

И за да бъда още по-обективен, ще кажа, че не съм очаквал позитивните мнения да бъдат чак толкова!


MIROSLAV MARINOV написа:Преди 3 години казах ,че ще подкрепя всеки организатор ,който направи добре рали Хеброс.И държа на думата си.
Подкрепа от теб не съм видял, но щом казваш... :roll:


MIROSLAV MARINOV написа:Виждаш ли сега кой на кого е трън в очите.Пак ти казвам,НЯМАМ НИКАКВО НЕГАТИВНО ОТНОШЕНИЕ КЪМ ТЕБ.Напротив, отнасям се съвсем позитивно и обективно към повечето неща които правиш.
Нетърпимостта към чуждите мнения не е добра черта.Знам че те"боли фара " за това.Това в крайна сметка е въпрос на възпитание и не се налива.Някои хора ти изградиха ореол и сега виждам как започваш да се държиш по-високомерно.В крайна сметка си е твой проблем.
Бъди здрав!И успехи.
От въпросното ти последно до момента мнение, така и не мога да видя тези "позитивизъм" и "обективизъм" към мен и "към повечето неща, които правя" :lol:

Не мога и да разбера къде видя, че имам нетърпимост към чужди мнения? Когато някой си изказва мнението по посока на дадено твърдение (в случая аз към първото твое писание тук от събота), било то и с така омразните (явно) за теб "фермани" :lol:, не виждам защо трябва да се тълкува като "нетърпимост към чужди мнения"! По тази логика, когато ми отговаряш, защитавайки някоя твоя теза, мога да кажа същото и за теб... :shock:

За възпитанието ми ще те помоля да се въздържиш да коментираш, както аз не съм казал нищо за твоето, защото най-малкото не ме познаваш лично! Няма нужда да казвам какво е важно за мен, но за мнения относно възпитанието ми, като твоето, казани от немай къде и с цел да ме обидят, все така продължава да ме бОли фара и не смятам да им обръщам внимание, камо ли пък да им отговарям по същия начин! Мисля, че последното е проява на добро възпитание, а ти?

Хората, "които ми издигнаха ореол", им благодаря и винаги ще ги уважавам, за това, което са направили за мен (и не ме е срам да го кажа)!
В крайна сметка никой не се е родил научен и знаещ всичко! Не е трудно малко да се замислиш и да се сетиш защо точно на мен "са ми издигнали ореол" - имал съм желание и потенциал (второто според тях :oops:), те са ми подали ръка, аз съм я приел, научили са ме на нещо и сега го развивам! Нещо лошо ли има в това? Щом сме започнали да говорим такива неща, трябва да се посочи и фактът, че не само те са ми дали и са ме научили всичко - доста неща съм направил и сам! Но нека да не превръщаме темата в искрено и лично...
Ще ти кажа и друго обаче - доста голяма част от същите тези хора застанаха като опозиция на цялото рали тази година! За този факт ти нищо не казваш...или точно това (уж) ти е убягнало, а? :wink: (6.) Смяташ ли, че трябва да постъпват така и правилна ли е постъпката им? Някои от тях щяха да си "счупят вратовете", когато ме виждаха в петък на откриването, а други пък сновяха из етапите търсейки всевъзможни грешки! Мога и още да продължа да говоря, но ще спра ("засега" :lol:, както ти заплашително се изразяваш), тъй като пак ще кажеш, че говоря "по-високомерно" и пиша дълги мнения 8)

Благодаря ти за пожеланията, надявам се да са искрени и искрени ти ги връщам и аз!



Сега се надявам да бъдеш така добър, вместо да отново да пишеш "само 4-5 реда" или тактично повече да не се появиш в темата, ПРЕДИ ВСИЧКО да отговориш на няколкото мои номерирани въпроса, както аз ОТНОВО отговорих точно, ясно и обективно на новите твои :D
Изображение
"ДМ ДООР" ЕООД - гаражни и индустриални секционни врати, автоматизация на врати и портали, ролетки, pvc завеси, автоматични бариери и още много други!
Аватар
beta_racing
 
Мнения: 3975
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 19:30
Местоположение: Пловдив
Име: Дамян Киров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот НРТЕАМ » Сря Ное 28, 2012 07:25

аман от ощипани госпожички!Ей,омръзнахте на хората.....
ТОВА,КОЕТО НЕ ТЕ УБИВА,ТЕ ПРАВИ ПО-СИЛЕН
0899748061
Аватар
НРТЕАМ
 
Мнения: 149
Регистриран на: Съб Яну 05, 2008 16:12
Местоположение: ПЛОВДИВ
Име: Николай Тодоров

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот Genata » Вто Дек 11, 2012 13:21

Нека разнообразим с малко онборди :)
Ето старта на Група Супер
https://www.facebook.com/photo.php?v=4257616196042
Genata
 
Мнения: 6
Регистриран на: Пет Фев 10, 2012 13:09
Име: Evgeni Miladinov

Re: Писта Дракон II 06-07 октомври 2012, Нац.ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Нед Дек 23, 2012 23:30

Ето едно видео от вчера
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=52369
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Предишна

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 32 госта

cron