Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот ivozet » Пет Дек 07, 2012 15:20

Става интересно: :lol:

Решение 2: УС с единодушие РЕШИ: Във връзка с доклад на председателя на
комисията на Затворен маршрут към БФАС, за уронване престижа на БФАС,
непристойно поведение, обиди и неподчинение на разпореждане на длъжностни лица
на ЗМ „Хасково” и ЗМ „В. Търново”, Росен Даскалов, състезател от АСК ”Русе кар” се
наказва с лишаване от състезателни права за срок от 1 /една/ година, считано от
30.11.2012 г.


Решение 5: По повод поведението на Румен Дунев в медийното пространство,
относно Решението на Националния спортен трибунал, УС с единодушие РЕШИ: За
отправени публично обидни квалификации към членове на НСТ, за отправени
обвинения в пристрастие и обслужване на частни интереси, за несъобразяване на
поведението на водача с отправени от УС на БФАС предупреждения за преустановяване
на действия и изяви, с които се уронва имиджа и престижа на БФАС и на неговите
длъжностни лица, Румен Дунев, състезател от СК ”Дунев рейсинг” се наказва с
лишаване от състезателни права за срок от 6 /шест/ месеца, считано от 30.11.2012 г.


Както и много други http://www.bfas.bg/documents/reshenia-n ... -2012.html
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот kolmana » Пет Дек 07, 2012 16:47

Румен Дунев написа:Здравейте, .


.... Нямаш си напредстава, колко глупости изписа :!:
Аватар
kolmana
 
Мнения: 17
Регистриран на: Пет Дек 16, 2011 10:38
Име: Николай Даутов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот rudolf » Пет Дек 07, 2012 17:10

въпреки че след медийните харакирита които си причини Дунев ме беше малко яд ,започва да ми става мъчно за него...
нека разграничим личността Дунев и Състезателя Дунев, и запазим уважение към труда и силите които е вложил.
съжалявам че отбора няма ПР,които да овладява трезво емоцийте...
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот ALSP » Пет Дек 07, 2012 17:30

Човека Дунев с това изказване и обиждане изгуби на фенове, утре ако кара както казва в БергКъп ще му стискам палци на Пилота Дунев и защото е българин, но той и останалите "звезди" трябва да разберат че АКО Я НЯМА ПУБЛИКАТА И ТЯХ НЯМА ДА ГИ ИМА.
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот D.Nikolov » Пет Дек 07, 2012 18:57

Много би ми се искало да видя с Този невероятен хъс за сътезания г-н Р.Дунев във една подготвена от професионалният им отбор Лада 1600(ама лада не някой хибрид)/Вярвам, че чисто финансово неби било никакъв проблем за тях/ Би било много атрактивно да премери сили в тази палава група :D Въпреки, че в тази група съвсем няма професионалисти в истинския смисъл на думата, там всичко е хоби но все пак :wink:
Аватар
D.Nikolov
 
Мнения: 149
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 18:21
Местоположение: Бургас
Име: ДИМИТЪР НИКОЛОВ

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Иван Шопов » Пет Дек 07, 2012 20:18

Румен Дунев написа:....


Румене,

Престарал си се и не е редно афекта ти да даде изражение на отношението ти към хората тук. В интерес на истината точно те имат най-малка вина за условията, при които се състезаваш и поредицата от безумия.
Казах ти го и в очите - сагата Ви с Илия от драматични, придоби комични краски и колкото по-малко я обсъждате публично, толкова по-малко ще излагате всички ни.
Никой няма нужда спорта ни да бъде свързван основно със скандали. Я за пари, я за смешни решения, я за междупилотски войни.

Л. Мечков написа:...


Любо,

Преди веме ти ме съветваше да не паля от четвърт. Сега е мой ред да ти го напомня и съм сигурен, че в личен разговор с Румен ще се разберете много по-добре, отколкото тук. В интернет пишеш едно, а хората възприемат друго. И двамата струвате повече, отколкото една подобна разправия в този форум.

golf_1 написа:И се извинявам публично на Дамян,и благодаря на Иван Шопов за 10 дневния Бан,хора говорете мъжката,не ми слагайте банове,все пак всеки има право на мнение,това не е вашия двор ако така сте помислили като сте станали модове,защото някой ден може да останете само вие тук,и на никой да не му тежи,аз примерно ще ида в форума на Вромос,защото там едвали ще ми слагат Банове защото съм казал това,което мисля.....Живо,здраво идват празници....


Тихомире,

Не държа да се извиняваш и на мен, но ще те подсетя какво ти казах и преди.
Без да си убеден в нещо, не го вкарвай на хората в устата или действията.
Претендирам, че за добро или лошо, точно аз съм казвал винаги това, което правя и мисля.
Та в този ред на мисли не се чуствай длъжен да ми благодариш за "банана", защото не ти е подарък от мен.
Не знам дали в гореспоменатия форум има правила като тези тук. Вероятно няма, защото повече от половин година си стои поредната простотия по мой адрес, която не е променена или изтрита. Пак там видях статии с гръмки заглавия за длъжностни лица, които били "лъжци". Това си е работа на момчетата от "Вромос" и не желая да им се бъркам. Моля те, не го прави и ти тук с хората, които обслужват този форум.

И като завършек...

Ясно е, че сезона приключи и на всички е по-скучно, отколкото до преди няколко седмици. Всички виждаме, че има много проблеми и ако прегледате темите ще видите поредица от безумия, които съпътстват ежедневието ни.
А, да вземем да им обърнем внимание, вместо безкрайно да се прелива от пусто в празно кой го вади най-голям.
Иначе е по-добре просто да зачеркнем нещо любимо, защото само представата за него не го превръща от урод в красавица.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот milen911 » Пет Дек 07, 2012 20:52

Здравейте колеги.
В навечерието на най -святите християнски празници Ви МОля всички пилоти,фенове и кой както се самоопределя : за бога хора спрете с тези кавги спорове и т.н. от всичко това губим всички горе споменати,от всичко това очерняме достатъчно очернения ни ЛЮБИМ спорт.Кой е по по най е друго предаване по една телевизия.Благодаря за отделеното време което отделихте за скромния ми пост.
milen911
 
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Фев 10, 2012 21:39
Име: milen uzunov

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Пет Дек 07, 2012 20:54

Господин Румен Дунев доста ме обидихте с вашия коментар по моя адрес но дано да четете, лично бях на писта Хасково и видях кой колко кара. Относно ладата на Кирил Стаматов той и Михаил Симеонов са единствените българчета който са на по 16 години и имат дупетата да влязат и да карат, познавам въпросния пилот и сам на 16 години подготвя автомобила си(абсолютно сам без спонсори с помоща единствено на Бургазки и Сливенски приятели автомобилисти) това му бе 2-ро състезание и автомобила му наистина не е добре подготвен но отговаря на всички изисквания за безопастност , ГОСПОДИН ДУНЕВ вие който се оплаквате от всичко не ви ли е срам от своето изказване че сериен автомобил би бил по-добър, е дори да е така може да си замълчите защото вашето време е доста по-слабо от това на ладата и че на нея и трябва по-малко 1 секунда (поправете ме ако греша)(и с решение на комисарите за такава малка разлика е допуснат да участва) а на вас ви трябват повече от 7 секунди за да влезете в стартовата решетка. Ние бяхме ваши ФЕНОВЕ имам плакати в моя дом на вас Румен Дунев (пилот) и Христо Христов (навигатор) от 2005 година по памет точно на въпросната форд пума и много снимки а вие ни обиждате че сме били "зле запознати и не сме ходили по състезания" за разлика от вас явно. Това не е постъпка на мъж !
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Пет Дек 07, 2012 21:46

Румене,желая ти успешен сезон в чужбина през новата 2013 г. Поздрави
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот KrumDonchevFen111 » Пет Дек 07, 2012 21:53

И забравих, весели празници на всички фенове и автомобилисти. Пожелавам ви много здраве,щастие и още повече късмет през 2013 година по трасетата :)
Силов и чип тунинг (подготовка на състезателни автомобили), автодиагностика, изработка на състезателни части за автомобили и ролбари. Л.С
KrumDonchevFen111
 
Мнения: 67
Регистриран на: Пет Фев 24, 2012 22:48
Местоположение: София
Име: Petio Petkov

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот GT 51 » Съб Дек 08, 2012 01:31

Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот madGRaF » Съб Дек 08, 2012 09:07

То хубаво решават проблеми, а какво става в собствената им кочина? Там наказани има ли?
Изображение
Аватар
madGRaF
 
Мнения: 288
Регистриран на: Нед Май 01, 2005 14:52
Местоположение: Велико Търново
Име: Пламен Илиев

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот Justfan » Съб Дек 08, 2012 10:11

Как може Вие всички фенове и Пилоти било то бивши или настоящи да се правите на СЛЕПИ и да оплювате хората,който се опитват да докажат,че има нередности в организацията на БФАС.
Аз като зрител на всички ЗМ за 2012 видях тези нередности със собствените си очи и за това бих подкрепил Пилотите от АСК Дунев Рейсинг и АСК Русе Карс.
Не искам прозвуча,като пристрастен фен само на тези отбори.Напротив подкрепям всеки спортист,който се състезава по правилата.Правилата са създадени да се спазват,ако греша поправете ме.
Justfan
 
Мнения: 4
Регистриран на: Пет Дек 07, 2012 23:58
Име: Валентин Стоичков

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот rudolf » Съб Дек 08, 2012 14:44

Justfan написа:Аз като зрител на всички ЗМ за 2012 видях тези нередности със собствените си очи и за това бих подкрепил Пилотите от АСК Дунев Рейсинг и АСК Русе Карс.
.


защо като зрител?? не си ли главния механик на бенчев??? съвсем нормално е да подкрепяш себе си и съотборниците си в което няма нищо лошо...
rudolf
 
Мнения: 204
Регистриран на: Чет Яну 04, 2007 16:15
Име: Иван Иванов

Re: Писта Хасково 17-18 ноември 2012, Нац.ш-т V кръг

Мнениеот golf_1 » Съб Дек 08, 2012 19:51

Justfan написа:Как може Вие всички фенове и Пилоти било то бивши или настоящи да се правите на СЛЕПИ и да оплювате хората,който се опитват да докажат,че има нередности в организацията на БФАС.
Аз като зрител на всички ЗМ за 2012 видях тези нередности със собствените си очи и за това бих подкрепил Пилотите от АСК Дунев Рейсинг и АСК Русе Карс.
Не искам прозвуча,като пристрастен фен само на тези отбори.Напротив подкрепям всеки спортист,който се състезава по правилата.Правилата са създадени да се спазват,ако греша поправете ме.

Страхотно обективно първо мнение,къде беше цял сезон,и ти ли сега намери форума на мишоците както казва вашия шампион...Рейс директора ти казва напусни,ти го псуваш и му казваш как ще му разсипеш бизнеса,такива хора ли подкрепяш прител,евала,да Росен е страхотен пилот с конкурентна кола на саксотата :lol: ,но нямаше смисъл да обижда така хората.И после даже го пуснаха с БМВ-то да кара,отново човещина за него след бруталните хуленки,заРумен също човещина да кара,ако я оправят колата,и накрая пак обиди,е незнам какво да ви кажа,явно федерацията трябва да ви подържа и колите за да не е виновна след всеки технически проблем...Значи имаш пари и си арогантен,е няма как да стане,няма как да се излюпиш вчера и без да си се доказал даже,да хулиш и псуваш хора,който са доста отдавана в спорта....И се замисли,абе защо никой друг няма проблеми,защо всеки път един,два отбора все са недоволни...Весели празници и от мен,дано федерацията не е виновна и за края на света... :lol:
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 29 госта

cron