Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Дискусия за Българския Шампионат на Затворен Маршрут

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот REZINA » Пон Юли 02, 2012 00:17

Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Юли 02, 2012 09:39

Състезателчето_91 написа:Не знам но от както се помня ходя по пистовите състезания ,до сега състезание с такава организация не бях гледал !Отлична организация за мене ,вярно сега че нямаше много автомобили но...
За Росен и радикала ,човека има възможност ,купил си го е и кара ,какъв е проблема ?!? Кога щяхме да видим нещо такова ?!?
За Боби ,на черното бяло не мога да кажа ,кара и до на макс !
Знам какво коства на всеки един отбор очастието в такова състезание ,колко средства ,нерви и финанси ,и за това аз уважавам всеки един от тези екипи записали участие ,без значение дали е с Лада или последен модел Митсубиши !
За момчетата с БМВ-тата и дрифта ,нека клиповете говорят дали е харесало на публиката или не .

https://www.youtube.com/watch?v=S54JECQ ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=PXN4tXD ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=k6ecrN2 ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=nqvgjsO ... ature=plcp

https://www.youtube.com/watch?v=CCVf_FY ... ature=plcp

Викаш хората се кефят, самоче дали щяха да се кефят ако някой дрифтър на който толкова се кефите,беше изтървал колата,а само на няколко метра отзад минават картинги на клипчето,или аз не виждам добре...Росен долу си върти Радиалчето на кръговото, а хората горе се чудят какво става на 35 градуса...И моля ви по далеч с дрифта и чалгата от тоя форум,защото да ти кажа тия хора който се кефят на селско пилене на гуми с селските си викове, бяха на рали като за начало, за други компетентни коментари няма да ти казвам, че ме е срам.... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот kiko » Пон Юли 02, 2012 10:54

Идеята ми беше,че това което показаха нямаше нищо общо с дрифта,а късане на гуми в кръг.Бил съм няколко пъти на дрифтове у нас,където всичко се прави с мисъл и нещата са леко казано "красиви".Не ми се спори с никой......в крайна сметка тези работи се показват на улицата всекидневно и сигурно има хора на които им прави кеф да ги гледат.
Изображение
Аватар
kiko
 
Мнения: 1209
Регистриран на: Нед Апр 17, 2005 14:08
Местоположение: София
Име: Генади Димитров

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот REZINA » Вто Юли 03, 2012 12:38

Защо винаги има мрънкащи и недоволни,вмвесто да кажете евала на организатора че направи всичко това възможно...........или мислиш че може да го организираш по добре ? Аз също организирам състезания и знам за какво става въпрос,така че моля неуките и невежите да заглъхнат.
И да не съм СПАМ по темата..........
http://www.youtube.com/watch?v=lc4c3TmrqNI
и един наистина добър пилот с истински автомобил:
http://vbox7.com/play:m699636248
Не е важно колко ти върви колата а колко ти е празна главата
http://www.youtube.com/watch?v=evnW6Ntqlao
Аватар
REZINA
 
Мнения: 222
Регистриран на: Пон Дек 15, 2008 22:46
Местоположение: Плевен
Име: Росен Костов

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот ivozet » Вто Юли 03, 2012 15:06

Най-хубавата неделя на писта! Огромна благодарност към организаторите, беше празник! :)

Дано и това да стане:
Отделно на това репортажът сниман от ХОБИ ТВ, ще бъде преведен и излъчен по най-голямата автомобилна телевизия в света (Motor TV).
Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Solberg » Вто Юли 03, 2012 15:36

Жалкото за многото публика !
Много жега и гледаха местни изпълнение -някви опити за дрифт!
И пистовия шампионат замира според мен- дано да греша :idea:
Кеф ми направи малкия клас -поздравления за Б.Григоров!Свали някои хора на земята!
Инече др класове с по 6 коли -Пълна Пародия -Жалко
Solberg
 
Мнения: 5
Регистриран на: Нед Юли 01, 2012 14:11
Име: Nikolay Todorov

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Юли 03, 2012 16:26

Не мога да ви разбера бе хора ,явно съм си проЗ - отивате на състезание ,челисте програмата преди това на това същото състезание - не вярвам да не знаете какво да очаквате от времето . Аз също не харесвам тази дисциплина Дрифт, та дори и Драг-а - съгласен съм че не и е това мястото но тези хора са поканени да направят няква си там шоу програма замислена от ОРГАНИЗАТОР .
Мисля че тези момчета малко от малко си заслужават Уважение ,ако не за друго то поне за желанието и средствата който влагат в колите си . Знаете че отивате на Затворен МаршРут - Знаете че ще има дрифт,реис такси ,картинг , - не вярвам да ходите за първи път на такива мероприятия за да знаете че ще е топло . КВО РЕВЕТЕ НЕЗНАМ . Сега ще ви видя на Панагюрище квО още можете да измислите само и само да омаловажите труда на малко останалите хора който искат този спорт да тръгне МАЛКООО нагоре .Поздрави
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот P.Solberg » Вто Юли 03, 2012 16:35

Г-н Итов, недейте да сравнявате планинско "Панагюрище", което е едно от състезанията еталон с тази проява в неделя! Никой тук не реве, защото не е запознат с програмата или е наясно какво ще види, а са недоволни от безумието, с което един "организатор" решава да прави евтино шоу за сметка на състезателите и най-вече публиката! Такива прояви се правят или в събота вечерта, или в много много ограничен мащаб в неделя. Задавам въпрос - какво щеше да стане ако един от тези дрифтъри беше се закантил в бордюр, както за малко не се случи 2 пъти при излизането на дългата права към S-овете? Въпросните дрифтъри нямаха нито ролбар (или ако са имали то бяха единици), нито каски? Ако беше станали инцидент наясно ли сте какво щеше да се случи по медии, новини и как всички щяха да раздухат историята? Не съм наясно, но май имаше и пасажери в тези коли - ако беше станало нещо? Отделно - при теч на масло и други остатъци, и някой от състезателите бе се хлъзнал и ударил, или спукал гума? Крайно време е да разберете основното нещо и то е - това е кръг от Български шампионат на затворен маршрут, хората са там да гледат това, състезателите са там да карат и да няма по 1 час паузи между машновете. С Вашето изказване става ясно, че 2/3 от хората, които открито си напсуваха организатора, когато си тръгваха догодина няма да дойдат! И тогава какво ще е оправданието? Тогава и състезателите, които знаят, че ги гледат 10 - 15 000 души, а на състезанието видят 2 000 няма да дойдат. И така, едно хубаво състезание, което винаги е било празник, ще се превърне в поредната посредствена боза, заради напъването на един организатор да избива света с невероятни шоута!
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот terzo » Вто Юли 03, 2012 16:40

Аз също се пеках на жегата, плюс това не бях спал вечерта понеже с Контролите се засякохме в дискотеката :mrgreen: но за мен всичко си беше празник. Дълго ще ми държи влага писта Русе 2012. И за да не бъда офтопик давам линк към интервюто на Дунев, което даде специално за нас преди броени минути
Аватар
terzo
 
Мнения: 105
Регистриран на: Пон Юни 18, 2012 01:17
Местоположение: Бургас
Име: Мирослав Терзиев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот colt 4 » Вто Юли 03, 2012 17:01

За първи път присъствам на такова състезание и бих искал да знам какво скорост се развива горе по моста и после надолу по правата,благодаря предварително.
colt 4
 
Мнения: 232
Регистриран на: Вто Апр 27, 2010 22:18
Местоположение: СИЛИСТРА
Име: Димитър Георгиев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Юли 03, 2012 17:04

Влади глеЙ са - никой не е застрахован от грешки , хората се опитват да направят нещо Ново - това не значи, че не трябва да бъдат критикувани - но защо тази критика не е ГРАДИВНА, а наскачате като а да не казвам ...... И мисля че много от организаторите ще започнат да прибягват до такъв вид организиране . Разбира се, че сигурнаста ще е на първо място . Ми само да отбележа че това с ТИР-платформата го гледах за първи път в Гранд при на Унгария преди 7-ем. години . А и още колко изпълнения се правят по пистовите шампионати между маншовете -но да прав си Безопасноста е на първо място - да се надяваме че и нашите организатори ще си вземат поуките и ще намалеят екстремните ситуации за зрителите .
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот ivozet » Вто Юли 03, 2012 17:40

colt 4 написа:За първи път присъствам на такова състезание и бих искал да знам какво скорост се развива горе по моста и после надолу по правата,благодаря предварително.


Eто ти едно интересно видео с параметри. Малко бяга синхронизацията. Нега и другите отбори сложат интересни клипове с параметри.

Изображение
Аватар
ivozet
 
Мнения: 773
Регистриран на: Вто Ное 29, 2005 10:27
Местоположение: SOF
Име: Иво Асенов

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот P.Solberg » Вто Юли 03, 2012 18:07

Това за камиона беше супер - наистина, адмирации! Но всичко друго беше излишно в този формат, казваме го толкова остро поради една много проста причина - такива грешки не биват да се правят, защото тотално объркват хората, които за първи път отиват на такова място и заради тези огромни паузи отблъскват другите, които знаят какво са гледали и се чудят защо гледат това в момента. Ако организаторът искаше да го направи за публиката наистина, щеше да е по-много много по-различен начин. В крайна сметка всяка седмица имаме показно по телевизиите как се прави, не е нужно да откриваме топлата, студената и всякакви други води.
Аватар
P.Solberg
 
Мнения: 4881
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 13:47
Местоположение: Варна
Име: Владимир Гатев

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот Андрей Стефанов » Вто Юли 03, 2012 20:06

AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Писта Русе 30 юни-1 юли 2012, Нац.ш-т IV кръг

Мнениеот QUATRO » Вто Юли 03, 2012 20:41

Нормално е да има фалове при положение че организираш такова мероприятие за срок от 15-16-е.дни . Те даже пропуснаха и шампанското за победителите в целия тоя хаос - не че е от значение - но дано си вземат поуките и съм сигурен че догодина пак ще са 30-40к.зрители .
пп.Интересно изказване на Румен за момента на изпреварването му спрямо Царски . :lol:
QUATRO
 
Мнения: 508
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2011 18:19
Местоположение: Пазарджик
Име: stefan itov

ПредишнаСледваща

Назад към Български Шампионат на Затворен Маршрут

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 34 госта

cron