Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слухове

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот ispo » Вто Дек 27, 2011 13:30

Ще има ли такса участие за шампионатите Планинско,Писта,Авто и Рали крос и ако има кажете каква ще е тя???
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот trouble » Вто Дек 27, 2011 14:05

ispo написа:Ще има ли такса участие за шампионатите Планинско,Писта,Авто и Рали крос и ако има кажете каква ще е тя???


Заявките за участие в кръговете от националните шампионати, трябва задължително да бъдат придружени с такса за участие, определена от организатора.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот ispo » Чет Дек 29, 2011 17:29

trouble написа:
ispo написа:Ще има ли такса участие за шампионатите Планинско,Писта,Авто и Рали крос и ако има кажете каква ще е тя???


Заявките за участие в кръговете от националните шампионати, трябва задължително да бъдат придружени с такса за участие, определена от организатора.


Кажи ми Краси къде го видя това,че от 2 дни насам нищо не изнамирам :evil:
Плевен Рейсинг Тим: http://plevenrt.blogspot.com/
Плевен Рейсинг Тим (Фейсбук): https://www.facebook.com/PlevenRacing?fref=ts
Аватар
ispo
 
Мнения: 281
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 19:19
Местоположение: Pleven
Име: Искрен Пондев

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот trouble » Чет Дек 29, 2011 19:12

ispo написа:
trouble написа:
ispo написа:Ще има ли такса участие за шампионатите Планинско,Писта,Авто и Рали крос и ако има кажете каква ще е тя???


Заявките за участие в кръговете от националните шампионати, трябва задължително да бъдат придружени с такса за участие, определена от организатора.


Кажи ми Краси къде го видя това,че от 2 дни насам нищо не изнамирам :evil:


В наредбата за 2012 година качена на сайта на БФАС някъде по средата не мога да ти кажа страницата, че не съм у нас.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот Андрей Стефанов » Нед Фев 19, 2012 16:22

Както знаят,и някой колеги Румен Дунев снощи обеща във феизбука
да кара тоя сезон и планинския шампионат.С нетърпение го очакваме на Благоевград,и както виждате всички очертава се интересен сезон!!! :D
AUTOTZAR RALLY TEAM
Аватар
Андрей Стефанов
 
Мнения: 180
Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 21:16
Местоположение: Lovech
Име: Андрей Стефанов

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот GT 51 » Нед Фев 19, 2012 21:03

Да...Румен Дунев снощи обеща да кара планински.Ще стане доста интересно, Ники Златков и той ще кара,още няколко играча също, така , че планинското става доста атрактивно.... 8) :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот golf_1 » Пон Юли 09, 2012 14:58

http://www.fastermitsubishi.com/2012-07 ... %BD%D0%B3/

Ники Златков ги разрошил драгрейсърите 9.7сек....Двамата с Даниел Живков се пускали в Сливен на драг...Жалко за фенове на тези 2 коли,че нямат шанса да ги гледат из балканите,а уж колите за тях бяха правени.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот ALSP » Вто Юли 10, 2012 23:21

golf_1 написа:http://www.fastermitsubishi.com/2012-07/%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B4-%D1%81%D0%BB%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D0%BD-%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B3-%D1%80%D0%B5%D0%B9%D1%81%D0%B8%D0%BD%D0%B3/

Ники Златков ги разрошил драгрейсърите 9.7сек....Двамата с Даниел Живков се пускали в Сливен на драг...Жалко за фенове на тези 2 коли,че нямат шанса да ги гледат из балканите,а уж колите за тях бяха правени.... :D

Булшит да някой от нас гледаха Ники в Европейския шампионат където той едвам направи 2,3,5 място, а защо не кара в бг. може обстойно да отговори Шопов.
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот GT 51 » Вто Юли 10, 2012 23:33

Шопов не е пресаташе на Ники Златков,доколкото знам :wink: ако г-н Златков пожелае сам ще напише, но ако не се лъжа Вили Николчева миналата година написа защо няма да карат тази година в родните шампионати.Може би един ден пак ще видим тази невероятна кола по планинските , но Ники трябва да каже.Вероятно организацията и условията не му позволяват да кара тук , а само навън.Междудругото,подочувам , че от следващият сезон голяма част от пилотите ще карат извън БГ.Поздрави 8)
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот ALSP » Вто Юли 10, 2012 23:43

НИКИ няма да напише нищо той се концентрирал във всичко свързано в карането, докато Вили е човека с писането, сори но Шопов може да не му е официално пресаташе но това не му пречи да говори с един и същи език с Ники. Не ме разбирайте грешно знам причините да не кара в Бг., и колкото и да ми е неприятно разбирам че е прав.
Последна промяна ALSP на Вто Юли 10, 2012 23:48, променена общо 1 път
golf_1 написа: трябва да си сромен като Стайков,Славов,Сурилов затова тези момчета имат най много фенове.....
ALSP
 
Мнения: 147
Регистриран на: Пет Юни 15, 2012 17:58
Име: Ивайло Иванов

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот trouble » Вто Юли 10, 2012 23:45

И голяма част от феновете ще "карат" извън България. Сори, но тъжен факт.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот GT 51 » Вто Юли 10, 2012 23:57

Да, за съжеление е така, голяма част от феновете ще гледат навън,малко ми стана тъжно , че на последното състезание в Панагюрище, даже и да няма такса участие, дори и да има награден фонд,пак няма състезатели.Въпроси има много, но няма отговори...а дори и някой да отговори...ще е лаконично...Вече забелязвам, че една част от пилотите пренебрегнаха тази календарна година и се готвят за следващата.... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот trouble » Сря Юли 11, 2012 00:10

Не е за тук, ама виж Твърдица. Не е октомври, а е юли. Има някакви си 200 км общо маршрут (един резервоар образно казано....аз миналата година навъртях 350 км., нищо че съм от Сливен). Нощен етап, нов етап за събота. Средата на шампионата....И кво....По рано днес казах че списъка бива за най-запалените фенове. Сега ще отговоря като редови фен. Списъка е пълна скука. Даже пилотите се забавляват с грешката или не за навигаторите. Супер евтино състезание, а дори Стратиев и Стратиева няма да карат. Това не е за тук, но съм под влияние на отрицателна емоция по отношение на Твърдица и засегнах този въпрос.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот GT 51 » Сря Юли 11, 2012 00:31

Ами явно това са възможностите на екипажите за момента, дали е от "кризата",дали е от това че нищо не се промени в организацията и годините, дали и от това , че няма уважение към тези екипажи....незнам...но знам , че с всяко едно състезание, екипажите намаляват и търсят някакви други решения за развитие, явно условията в БГ не са благоприятни за развитието им.Времето ще си покаже,отложени състезания,неразбория в управлението,несигурност в календара....маловажни на пръв поглед проблеми,но достатъчни да те демотивират...
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Национален планински шампионат 2012-календар, новини,слу

Мнениеот golf_1 » Сря Юли 11, 2012 01:46

trouble написа:Не е за тук, ама виж Твърдица. Не е октомври, а е юли. Има някакви си 200 км общо маршрут (един резервоар образно казано....аз миналата година навъртях 350 км., нищо че съм от Сливен). Нощен етап, нов етап за събота. Средата на шампионата....И кво....По рано днес казах че списъка бива за най-запалените фенове. Сега ще отговоря като редови фен. Списъка е пълна скука. Даже пилотите се забавляват с грешката или не за навигаторите. Супер евтино състезание, а дори Стратиев и Стратиева няма да карат. Това не е за тук, но съм под влияние на отрицателна емоция по отношение на Твърдица и засегнах този въпрос.

И мен много ме заболя за Твърдица,макар мястото не е тук за писане,по едно време се навих да ходя дори сам,ако няма желаещи,но този стартов списък ме отчая жестоко,яд ме е за хората който се опитаха да го направят за всички да е супер...Мартин,Дани,Любен,Стратиеви има и още сега не ми се пише,лоша работа... :( Ще гледаме един истински Сливен и догодина овяхваме тотално... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 5 госта

cron