Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Нед Сеп 18, 2011 23:05

Vlahov-Motor-Sport написа:
trouble написа:Г-н Влахов вие жени ли почнахте да обиждате. Няма с кой мъж да си го мерите ли...ако го намерите. Ей аман от вас бе.
Не обиждам никого Г-н Неприятности,в автобилния спорт няма мъже и жени,има можещи и неможещи


не си мъж и не ти отива. викам да спрете всички с глупостите.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Сеп 18, 2011 23:16

trouble написа:
Vlahov-Motor-Sport написа:
trouble написа:Г-н Влахов вие жени ли почнахте да обиждате. Няма с кой мъж да си го мерите ли...ако го намерите. Ей аман от вас бе.
Не обиждам никого Г-н Неприятности,в автобилния спорт няма мъже и жени,има можещи и неможещи


не си мъж и не ти отива. викам да спрете всички с глупостите.
Тс тс тс,засрамих се :mrgreen:
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот brt_rally » Нед Сеп 18, 2011 23:20

Уважаеми г-н Влахов,

Гледайки снимката на Вашия профил, за широката публика остава убеждението, че Вие сте бивш пилот, (защото името Ви не е нито сред заявените, стартирали или финиширали пилоти)......... Някак не ми звучи уместно по този начин да обиждате Ваша колежка..........най-малкото не е етично, тъй като съм убеден, че горенаписаното не сте й го казали в очите......смятам, че нивото на посещаемост на настоящия автомобилен сезон (като участници и публика) е достатъчно редуциран, и вместо да се раздваме, че някой е намерил необходимия ресурс, за да вземе участие на дадено състезание, ние веднага започваме да му се присмиваме по един или друг повод (естествено, защото е най-лесно)....не са хубави такива коментари и квалификации, особено към колеги........

Останете със здраве.[/quote]Уважаеми Г-н Пепелджиев,фактът че не Ви е познато моето име говори, че сте извън "Широката публика" и нямам никаво намерение да Ви се обяснявам[/quote]

Не е идеята да ми се обяснявате, нито пък аз на Вас...Идеята на това, което написах е че, не трябва да се обиждат и малкото хора останали в автомобилния спорт........още по-малко от "колеги"
Racing for Bulgaria
brt_rally
 
Мнения: 33
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 20:52
Име: Георги Пепелджиев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот siky » Нед Сеп 18, 2011 23:22

Модераторите, айде да поразчистите малко :shock:
Dreams For WRC
Аватар
siky
 
Мнения: 241
Регистриран на: Вто Юли 26, 2005 15:08
Местоположение: София
Име: Светлин Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот vikikos » Нед Сеп 18, 2011 23:23

Най-вече това красиво Цвете...че тя е такава екзотична добавка в тая блуткава чорба...
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот vikikos » Нед Сеп 18, 2011 23:27

И що да чистят чистачите!?Нали - казана дума - хвърлен камък.Много е крайна цензурата.Нека да се вижда кой,какво,кога,за кого,че после да няма оправдания.
vikikos
 
Мнения: 446
Регистриран на: Сря Яну 07, 2009 21:49
Местоположение: варна
Име: ВИХРЕН ХРИСТОВ

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот GT 51 » Нед Сеп 18, 2011 23:29

......изтрещяхте..... :wink: ... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Иван Шопов » Нед Сеп 18, 2011 23:29

Vlahov-Motor-Sport написа:Не обиждам никого Г-н Неприятности,в автобилния спорт няма мъже и жени,има можещи и неможещи и прочее бла-бла

Ти откъде изпълзя в този късен час бре Трифоне?
Кажи ми честно - изтрещял ли си нещо или жената те наказва две седмици без телевизия ако не оплюеш някого?
Мнооого дълго бих ти отговорил, но съм убеден, че няма никой да има търпението да ти го прочете, камо ли да ти го обясни... Затова накратко...
1. Не трябва да ти се струва странно, че не си известен сред "широката публика". С повече постоянство можеше и да се случи, но уви... Не знам кой е можещ или неможещ, защото нямам навика да коментирам колегите си, особено пък тези, които са постигнали повече от мен самия. Съветвам те и ти да последваш този пример. В този ред на мисли току що стигнах до извода, че може би пък този ти начин на изразяване в стил "селска вечеринка" е някакъв небрежен опит да придобиеш слава и хммм чест. Защото по бегли спомени Корсичката завидно летеше през "Н2" и "А6", та чак до "Х2", барем там където има най-малко участници грабнеш скромен абажур, пардон купа.
Затова не те знаят Трифоне... Затова...
Амбалаж без резултати не се помни освен от дребните душички, доволно сграбчили така лелеяният трофей.
2. Какво било за пищова, БФАС и прочее? Не знам дали Виктор е мека китка, защото не съм надничал под чаршафите му, но пък мога да твърдя за себе си, че със сигурност мълчанието и преклонението пред нечие слабоумие и тъпота не са ми присъщи. Та затова за какво точно искаш да поплачеш?
Някой имал пищов? Споко бре- ще ти дам да врътнеш едно кръгче с него, барем ти порастне чурката двойно и достигне завидните 8см.
Този някой бил на планинско "Българка"? Хммм... Сина ти беше там също. Защо не му завидиш и на него?
Ааааа... Този бил и карал, пък ти си люпил семки? Е това вече не е честно...
Бил и в БФАС някакъв? Какъв бе пиле шарено? Лицензиран пилот? Председател на АСК? Басси на квадрат... Това вече е унизително...
И какви конфликти на интереси имало викаш? Един форлойфер с нещо е помогнал на някого? Ходатайствал? Уредил?
Пий си хапчетата братче, а ако вече си го направил по-добре ги спри.
И ако наистина всички сме ти ясни да вземеш да изясниш картинката публично, та барем повечко хора видят "Пътя, Истината и Живота".
И всъщност ако имаш претенции към нескромната ми същност защо не звъннеш бре? Мини да ме видиш? Кажи нещо в прав текст ако и когато пожелаеш. Все не ми се е случвало досега, та дано има първи път. Басси, вече изпитвам предстартова треска.
3. Имало купа за катастрофа? Не хмммм... колежке. Има купа за Дама, участвала в мъжкият шампионат. В този ред на мисли ще ти припомня, че по времето когато ти все още обикаляше по боксовете, но не караше, тази традиция бе създадена по повод участията на ... Екатерина Стратиева. А сега да му се не види... Ще подкараш ли и нея, че и всички останали? По памет бая амбалаж има раздаден по дамска линия, особено към първоприходеца.
И ако все пак все още изпитваш някакви притеснения или завистливи напъни обещавам ти лично при следващо твое участие да получиш и ти такава купа, барем се успокоиш. Не просто купа, в двоен размер. Не за друго, а защото пухльовската ти тирада заслужава уважение за повече от един съскащ екземпляр от терариума.
4. За първи път през скромната ми седемгодишна "кариера" чувам, чета или разбирам, че пилот се присмива на катастрофата на друг.
Ясно е, че здрав разум нямаш, но поне някакво неудобство да изпитваш?
Извинявай, забравих... При твоя "Балкантурист" по време на състезание не би могъл и да изпиташ притеснение от катастрофа, камо ли да знаеш какво е да потрошиш сума ти време, нерви и пари след секундна грешка.
Подло и кухо... Или по-скоро жалко...
5. За кое завидяхте толкова бе братче? Че някой е имал възможност да участва и да се развива в едно планинско състезание ли? Че е уважаван ОЧЕВАДНО от колегите и организатора ли? Че е дал времена, които с оглед на малкото опит, никаквата практика през тази година и непознаването на трасето са си повече от добри ли? Или в крайна сметка ще излезе, че ЕГН-то и разликите в гръдната обиколка, талията и ханша те карат да възприемеш един "джентълменско" агресивен подход за "сближаване"?
Пак се увлякох... А не бива... Наистина не бива заради горди представители на флората,фауната или накратко олигавените пълзящи индивиди след дъжд човек да хаби време и нерви.
Жалко...
Да беше забелязал стегнатата , да не кажа и перфектна организация. Да беше видял многото труд и нерви, отделени от организатори, пилоти и фенове. Да беше усетил атмосферата на ПРАЗНИК по време на състезанието и особено на награждаването. Да беше се почуствал част от малката ни общност, а не доволно хихикащ плазмодий. Да беше ама не би... Както казваше един приятел "Х*й да е - да му го набиеш, ама акъл - няма как!". Прав е бил и обещавам да му кажа, че лично познавам доказателството на неговата хипотеза.
В крайна сметка май е излишно да ти обяснявам, че бялото наистина е бяло. Дишай там, позабърсвай се ако те избие на бяс, когато друг може и прави нещо и най-добре си трай. Не за друго - излагаш всички ни!

Сори за лиричното отклонение, но си умирам за интриги, сплетни и незадоволени критикари.
Позволявам си да изразя възхищението си от организацията на планинско "Българка", да благодаря че бях допуснат като форлойфер и да поздравя всичките си колеги, които наистина бяха част от празник днес.
А ти Трифоне... Просто млъкни, че вече не е и жалко...
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Victor » Нед Сеп 18, 2011 23:31

Vlahov-Motor-Sport написа:Уважаеми Г-н Пепелджиев,фактът че не Ви е познато моето име говори, че сте извън "Широката публика" и нямам никаво намерение да Ви се обяснявам

Оп, за теб знае само "тесен кръг" от публиката... ама много тесен!
За това кой колко е смел - с удоволствие ще ти го кажа същото в лицето следващия път като се видим, за разлика от теб.. всеки път се спотайваш като мишок! Що не се изправиш следващия път очи в очи с Цвети и да й кажеш това?!!!? Щото така, като направя една равносметка, май ти се оказваш клавиатурния герой! Аз може да имам едно, три, пет.. сто или нула състезания - това няма отношение към мнението ми за теб!
Който ме познава, знае, че рядко рядко скачам "като опърлен", ама когато е заради някой бацил, който си лала тъпотии от злоба, завист и простотия, няма как да остана безучастен! Сещай се защо винаги ти реагирам така на теб тогава! ;)
Vlahov-Motor-Sport написа:...в автобилния спорт няма мъже и жени,има можещи и неможещи

И? Ти от кои си?
Аватар
Victor
 
Мнения: 242
Регистриран на: Пет Фев 08, 2008 18:45
Местоположение: София
Име: Виктор Георгиев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Сеп 18, 2011 23:46

Иване,адвокат №2 не исках да ти припомням за Сапарева баня, че и ти си такъв циркаджия, че нямам думи. :mrgreen: Много си словоохтилив ,вземи да пишеш стихотворения, :mrgreen: Явно ти си се взел много на сериозно.Това, което сътворихте със Цветомира на Сапарева баня точно ти колега като член на УС на БФАС направи вси4ко възможно да осуетиш проверката на колата,така че не ми говори за МОРАЛ!!!!
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Vlahov-Motor-Sport » Нед Сеп 18, 2011 23:50

Victor написа:
Vlahov-Motor-Sport написа:Уважаеми Г-н Пепелджиев,фактът че не Ви е познато моето име говори, че сте извън "Широката публика" и нямам никаво намерение да Ви се обяснявам

Оп, за теб знае само "тесен кръг" от публиката... ама много тесен!
За това кой колко е смел - с удоволствие ще ти го кажа същото в лицето следващия път като се видим, за разлика от теб.. всеки път се спотайваш като мишок! Що не се изправиш следващия път очи в очи с Цвети и да й кажеш това?!!!? Щото така, като направя една равносметка, май ти се оказваш клавиатурния герой! Аз може да имам едно, три, пет.. сто или нула състезания - това няма отношение към мнението ми за теб!
Който ме познава, знае, че рядко рядко скачам "като опърлен", ама когато е заради някой бацил, който си лала тъпотии от злоба, завист и простотия, няма как да остана безучастен! Сещай се защо винаги ти реагирам така на теб тогава! ;)
Vlahov-Motor-Sport написа:...в автобилния спорт няма мъже и жени,има можещи и неможещи
А вие какви сте бе.....заплашвате със побои състезателка от шампионата,нещо да ми кажеш смелчаго.Колкото и да скачаш ти специално си едно нищо. Добре си го набий в главата.
И? Ти от кои си?
Аватар
Vlahov-Motor-Sport
 
Мнения: 225
Регистриран на: Нед Апр 20, 2008 18:43
Местоположение: софия
Име: Трифон Влахов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Пон Сеп 19, 2011 00:01

Vlahov-Motor-Sport написа:Иване,адвокат №2 не исках да ти припомням за Сапарева баня, че и ти си такъв циркаджия, че нямам думи. :mrgreen: Много си словоохтилив ,вземи да пишеш стихотворения, :mrgreen: Явно ти си се взел много на сериозно.Това, което сътворихте със Цветомира на Сапарева баня точно ти колега като член на УС на БФАС направи вси4ко възможно да осуетиш проверката на колата,така че не ми говори за МОРАЛ!!!!

И каква е тая проверка и на коя кола, там ли се решаваха шампионските титли,хаххх....... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Иван Шопов » Пон Сеп 19, 2011 00:07

За това говорех... Че ти не си знаеш и УС на БФАС, та какво остава да си известен. И си мерило за нещо си? За какво точно? Незнание? Бла-бла? Пусто в празно под каската, когато я нахлупиш?
Кошмари ли си сънувал Трифоне? Иван Шопов като член на УС на БФАС е опорочил напъна на семейство тюлени да оплюе някого? Както казах и преди - лекувай се.
Припомни ми каквото желаеш, но хайде да е лично и в очичките,м? Или четеш диагонално и само това, което ти изнася?
Ако искаш писмено ще внеса предложение догодина в дамския шампионат да участват само Нисани Микра, с еднакъв цвят и с точно определен регистрационен номер. Така всеки един, който не може да извади Вашата въшка няма да бъде допуснат до участие и всички барбарони ще могат да се поздравят с титлата. Ей пусти амбиции... Да не е междугалактически този шампионат, че чак в мъжкия преляхте злоба, завист и простотия?
Осуетил съм проверка.... Сигурно... Браво охлюве неземен... Ти си най-големият ми фен, щом си на мнение, че по телефона мога да спра спортна, техническа комисия, организатори и състезатели да направят нещо, което е според действащият правилник. И все пак - ако съм се оказал прав, дали е защото съм успял да заблудя всичките или всъщност същият този правилник е дал основание за това?
В този ред на мисли ще ти спомена, че никой нищо не е осуетявал. Още по-лошо беше... Подалите контестация решиха, че нещо не им изнася и си я оттеглиха, като си прибраха таксата... А такова нещо нито е позволено, нито би трябвало да е възможно. Майка му стара... Ей това съм пропуснал да осуетя... Бичувай ме, бий ме, бий ме, викай ми "кучко"!
Честно ти казвам - идиотите ми бяха хоби, но вече ми се повдига от всичката кретения, злоба и помия, които дребна група хора ежедневно изливат в този иначе МЪЖКИ спорт.
Пак ти казвам - млъкни Трифоне и пропълзи обратно там, откъдето се появи преди час. Срамиш всички ни и все повече се убеждавам, че в изпита за придобиване на лиценз за първи път задължително трябва да се минава и през психолог.
Играйте си на "Лоши и добри", "Майки и бащи" или каквото там Ви хрумне, ама хайде най-накрая да спрете да опорочавате всичко хубаво в автомобилизма, само заради личните си комплекси, страсти и непостигнати амбиции.
Избори идват... Приложи таланта си за плюене отдалеч и може някои хора да ти намерят работа или в краен случай лигавник.
И знаеш ли... Най-добре не споменавай на никого, че си пилот... Достатъчно е сринат спорта за да бъде и олицетворяван с който и да било кретен.
Бягай сега да се гушнете от радост, цункайте се победоносно, защото съм убеден, че успяхте да развалите настроението на всички истински пилоти, механици, организатори и фенове с безмозъчния си напън.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот peterco » Пон Сеп 19, 2011 00:40

Леле... чета и невярвам, че може един пилот да смели толкова много помия по адрес на една ЖЕНА- ПИЛОТ и то ЗАСЛУЖИЛ ОВАЦИЙТЕ И ЛЮБОВТА НА ПУБЛИКАТА. Господине, който и да сте, за мен тотално неизвестен и явно има защо- защото не сте спортсмен! Виктор е мъж на място, мека китка ли казахте!? А може ли да го докажете? Тук четът толкова много хора, които го познават и това клони или към обида, или разкривате Вас известна тайна? Пояснете ни и на нас непросветените.

Неприятно ми е да видя МЪЖ да се държи, като курва... определено женския хормон натделява във Вас. Цвети в малкото си участия, по разбираеми причини, в този сезон даде всичко от себе си! Купата за единствената дама участавала в това състезание ще бъде един малък жест към нейното разочарование и болка. Знаете ли че перфектната логика на организаторите направи така, че дори състезателите без сформиран клас да имат купи!? Това според мен ще даде на пилотите една добра инжекция оптимизъм, че в този спор има останали здравомислещи хора, които мислят не само как да откраднат парите, ами да дадът нещо на пилотит, публиката и на нас феновете!

Когато имате възможност и направите един пълен сезон, заврете едни 2-3-5 000лв в 4 дни тренировки и състезание, а накрая някой семкар каже: "Абе тоя немойко и турист къде отива, да му дадът през за най- гъзорък пилот!"- ето тогава искам да Ви видя изражението! Да не Ви стане тежко!? Обидно!?

Приемете го, като съвет... определено не Ви познавам, а и не искам да знам кой сте... за себе си ще кажа, че съм проЗ семкар възмутен от Вашето държание....
Успех на всички сърцати мъже и жени в рали шампионата!

Auto: VAZ 21081, Dacia Logan 1.4 MPi, Peugeot 206 GTi
Аватар
peterco
 
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Ное 25, 2006 23:42
Местоположение: Сливен
Име: Петър Петров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот the best one » Пон Сеп 19, 2011 11:23

Иван Шопов написа: Подалите контестация решиха, че нещо не им изнася и си я оттеглиха, като си прибраха таксата... А такова нещо нито е позволено, нито би трябвало да е възможно. Майка му стара... Ей това съм пропуснал да осуетя... Бичувай ме, бий ме, бий ме, викай ми "кучко"!


Подалите контестация си прибраха такстава,защото Уважаеми Г-н Шопов,чакат да си вземат едни парички от Федерацията ОКОЛО ТРИ ГОДИНИ,ЧЕСТНО НЕЗНАМ ,КАКВА ВИ Е РОЛЯТА ТАМ,АМА ДАЛИ НЕ МОЖЕТЕ ДА ПОМОГНЕТЕ ДА МИ ГИ ВЪРНАТ?;-),точно за подобен случай!!!!!!!!!!!ЗНАЕТЕ ЛИ ГО ТОВА?А от организаторите?
ТЕ МНОГО НЕЩА НЕ СА ПОЗВОЛЕНИ,НО РОЗОВИЯ ФИАТ УЧАВСТВАШЕ НА ДАМСКОТО РАЛИ!?
И ПОМЕЖДУДРУГОТО ЦВЕТОМИРА-ТАКА Я ИЗДИГАТЕ В НЕБЕСАТА-КОЛКО НЕВИННА ДУШИЧКА Е ТЯ-А ЩО НЕ КАЗВАТЕ КАК ЗАПЛАШВАШЕ ПУБЛИЧНО,ЧЕ ЩЕ БИЕ КЕТИ ТОМОВА!!!!!!

Съжалявам,че в тема планинско намесвам,драми от дамския рали шампионат.Но след като респективно съм намесена "подалите контестация",няма как да замълча.
Лек ден!
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 22 госта

cron