Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот iliandonchev » Пон Сеп 19, 2011 11:47

Защо най-добре не спрете да оплювате тоз и оня в тази тема. Какви ли неща не се изписаха. Ако някой има да каже нещо на друг пишете си на лично или най добре се вижте и си кажете квото имате да си казвате в очите. Това доколкото виждам е тема за Планинско Българка , и вместо тука да се коментира състезанието да се дават линкове за симки и клипове то какво става , един оплюва друг другия казва не е така така е и т.н. Еми спрете се най- накрая :) лек ден на всички ;)
Аватар
iliandonchev
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 22:22
Местоположение: град Сливен
Име: Илиян Дончев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Иван Шопов » Пон Сеп 19, 2011 11:59

Мануела...
Сигурно от 15 годишна ми говориш на малко име, а сега официалности... Ще ги приема като израз на уважение и благодаря.
Със случки от преди три години надали съм запознат и не мога да дам мнение. Но... Сигурен съм, че и в двата случая има правилници, които казват какво, кога и как да се прави. Иначе казано-ако ти/Вие сте били изправната страна, то е било редно да потърсите правата си по етапен ред - директор на състезание, Спортен трибунал, УС на БФАС, Съд и прочее. Единствено уточних, че никой няма право да оттегля контестация и да си възвръща внесеният вече депозит. За това съм 100% прав и нямам желание да обсъждам спорта за последните десет години само за да се докаже, че някой някога си не е постъпил правилно. Това също е абсолютно вярно и по-важното е да се прекъсне тази практика, а не да се разискват безкрайно отдавна отминали събития.
Колкото до нечие участие с розов автомобил, зелен слон или оранжев инжектопляктор - ще кажа същото. Ако не е било редно и правилно да се случи, значи просто се реагира навреме по установения ред и всичко е ок.
В БФАС аз съм точно един глас, един председател на АСК, един лицензиран пилот. Накратко - нищо повече от всеки един друг. Вероятно устата ми е по-голяма и казвам повечко попремълчавани обичайно неща, но за това си нося кръста и то с удоволствие. Затова ти предлагам когато имаш нужда от помощ или да си помогнеш сама или вместо да изпадаш/те в лични дрязги да наричате нещата с истинските им имена на правилното място и в точното време.
И не на последно място-аз лично не раздавам крилца или ореоли. Не е моя работа кой какво е казал на сбора или в поредния панаир. Дори Цвети да е казала нещо за Кети, дори да е пляснала 15 шамара на Мис Пенка 2011 - това не дава основание на никого, повтарям НА НИКОГО, камо ли на средностатистически турист да плюе по такъв безобразен начин пилот и участник в състезание. Аз лично не бих го оставил без последствие и е излишно да ти обяснявам защо, нали?
Обсъждам морал и етика, които трябва да са неизменна част от спорта. Обсъждам поведението на "личности", които принизяват всички ни. Обсъждам дадено състезание и ситуация, а не коя е по-по-най.
Трудно ли е да се възприеме правилно? Трудно ли е да се мисли за общото, а не за частното? Трудно ли е да се търсят позитиви дори и когато се правят грешки и нещата да се подобряват? Трудно ли е да се загърбят личните пристрастия за да има обективност и респективно развитие?
Според мен не е. А за теб? За Вас? За всички ни?
Стига вече драми и спорове кой е по-по-най. Разберете, че винаги ще има по-добри, по-подготвени, по-слаби или по-сбъркали. Кои от тях сме ние в текущия момент изцяло зависи от нас и никой друг не ни е виновен! Преди човек да се научи да се наслаждава на победата трябва да е готов да приема и поглъща пораженията. В противен случай се получава милата, родна картинка, на която сме свидетели в последните две страници.
Спирам дотук с "Искрено и лично" от дамските шампионати и Ви предлагам наистина да обърнете внимание на еталона за организация, добре подготвените автомобили и силното каране на болшинството от пилотите.
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот the best one » Пон Сеп 19, 2011 12:30

Сега това за Г-н Шопов ти е ясно..щото верно се знаем от 15 години :D

Извадка из сайта на БФАС
По подадена жалба от АСК “МЛАДОСТ” НСТ Реши:
1.Национален спортен трибунал възлага на Спортните комисари на дамско приложно състезание “Добрина 09” да разгледат жалбата на водача на АСК “МЛАДОСТ” Мануела Костадинова, която е била неправилно не допусната за разглеждане.
2.За решението на Спортните комисари по случая незабавно да бъде уведомена БФАС и заинтересованите страни.
3.Наказва с последно предупреждение за допуснати пропуски зам. Директора на състезанието г-н Александър Дамянов.
НИЩО НЕ Е НАПРАВЕНО ПО ТОЧКИТЕ ПО-ГОРЕ.За това си взехме парите.
СЛЕД КАТО ТРИБУНАЛА ,БФАС,ОРГАНИЗАТОРА ИМАТ СВОИТЕ ВРАТИЧНИ,ЗАЩО НИЕ УЧАСТНИЦИ..ВИЕ ПИЛОТИ ДА НЯМАМЕ СВОИТЕ.??
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот trouble » Пон Сеп 19, 2011 12:39

iliandonchev написа:Защо най-добре не спрете да оплювате тоз и оня в тази тема. Какви ли неща не се изписаха. Ако някой има да каже нещо на друг пишете си на лично или най добре се вижте и си кажете квото имате да си казвате в очите. Това доколкото виждам е тема за Планинско Българка , и вместо тука да се коментира състезанието да се дават линкове за симки и клипове то какво става , един оплюва друг другия казва не е така така е и т.н. Еми спрете се най- накрая :) лек ден на всички ;)

или си пишете в други теми, така или иначе мненията ще бъдат преместени рано или късно.
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Пон Сеп 19, 2011 14:46

trouble написа:
iliandonchev написа:Защо най-добре не спрете да оплювате тоз и оня в тази тема. Какви ли неща не се изписаха. Ако някой има да каже нещо на друг пишете си на лично или най добре се вижте и си кажете квото имате да си казвате в очите. Това доколкото виждам е тема за Планинско Българка , и вместо тука да се коментира състезанието да се дават линкове за симки и клипове то какво става , един оплюва друг другия казва не е така така е и т.н. Еми спрете се най- накрая :) лек ден на всички ;)

или си пишете в други теми, така или иначе мненията ще бъдат преместени рано или късно.

То в дамския взело да става по напрегнато от мъжкия шампионат...... :lol: Чакаме кадрите на аутомазин,някой няма ли видео от тежкия удар на саксото в мантинелата,майте приятели изпоизкочиха след удара из храстите,колата май мина без гума нагоре,кофти момент,добре че човека е жив и здрав,ама колицата от едната страна се осъкати......
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Rally Fan » Пон Сеп 19, 2011 15:06

golf_1 написа:Чакаме кадрите на аутомазин,някой няма ли видео от тежкия удар на саксото в мантинелата,майте приятели изпоизкочиха след удара из храстите,колата май мина без гума нагоре,кофти момент,добре че човека е жив и здрав,ама колицата от едната страна се осъкати......

Kиро Илиев, който снима за Аутомагазин беше много много близо до удара... на около 3-4 м. от него,аз бях малко по-надолу и на малко по-безопастно място :mrgreen: та.. Злати малко поизкриви колата.. купето е криво, ако не се лъжа и ролбара е мръднал. При удара, предната дясна гума е минала през колчето на мантинелата и джантата се беше пръснала и излетяла с полуоската в дерето (в следдствие на щателно търсене беше намерена). Катастрофа, според мен на едно от малкото места на това планинско, на което може да се отскубне някоя секунда. Явно, че този завой трудно става на пълна газ на 5-та.За съжаление има ги и тези нща в спорта, важното, че не се стигна до излизане от пътя, че тогава джантата щеше да е най-малкия проблем.
Изображение

If you doubt - Flat Out !!!
Colin McRae
Аватар
Rally Fan
 
Мнения: 1297
Регистриран на: Пет Апр 15, 2005 00:26
Местоположение: Дясната Седалка
Име: Chavdar Sabev

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот tsveti » Пон Сеп 19, 2011 18:13

the best one написа:Сега това за Г-н Шопов ти е ясно..щото верно се знаем от 15 години :D

Извадка из сайта на БФАС
По подадена жалба от АСК “МЛАДОСТ” НСТ Реши:
1.Национален спортен трибунал възлага на Спортните комисари на дамско приложно състезание “Добрина 09” да разгледат жалбата на водача на АСК “МЛАДОСТ” Мануела Костадинова, която е била неправилно не допусната за разглеждане.
2.За решението на Спортните комисари по случая незабавно да бъде уведомена БФАС и заинтересованите страни.
3.Наказва с последно предупреждение за допуснати пропуски зам. Директора на състезанието г-н Александър Дамянов.
НИЩО НЕ Е НАПРАВЕНО ПО ТОЧКИТЕ ПО-ГОРЕ.За това си взехме парите.
СЛЕД КАТО ТРИБУНАЛА ,БФАС,ОРГАНИЗАТОРА ИМАТ СВОИТЕ ВРАТИЧНИ,ЗАЩО НИЕ УЧАСТНИЦИ..ВИЕ ПИЛОТИ ДА НЯМАМЕ СВОИТЕ.??


Здравей Мануела,
По твоята логика (а тя е супер странна) тогава да помоля Иван да ми съдейства и за моите пари 2008 г. за подадената жалба от мен, на която така и недоживях да има какъвто и да е отговор, пък дори и такъв, какъвто на теб са ти дали! Тук поне има някой наказан! ;)
1.Защо не си ги заринала във федерацията с писма относно това, че няма решение по жалбата? Ми тогава кой ти е виновен? Иван, аз, организатора или бай Фръцльо? (по мой спомен обаче, решение има по случая, въпросът е, че решението не е това, което си искала ти. А това е различно. Не го твърдя, казвам ''по мой спомен''.
2.[b]153.(179). Неоснователен протест
Ако протестът е отхвърлен или оттеглен преди вземането на решението, никаква част от депозираната за внасянето на протеста такса не подлежи на възстановяване.
Ако е уважена част от иска, част от депозираната такса може да се върне, а ако искът е уважен изцяло - подлежи на връщане цялата такса.
Ако се докаже, че протестиращият е действал от лоши подбуди, БФАС може да му наложи едно от предвидените в настоящия правилник наказания.[/b]
И защото има вероятност да не се реши това, което вие искате, за това можете да си изтеглите парите когато пожелаете?!? Браво, супер мислене... После що не работят правилниците...
Сега за заплахите и невинните души- ужким написа да не те забъркваме в този спор, пък оттогава само за заплахите говориш :) И защо си мислиш, че не съм си понесла критиките относно моето избухване???
Намислили сме отваряне, само ще видим коя кола ще изтегли късата пръчка :mrgreen:

ПП.Съжалявам за оффтопик-а!
''Целта не е да си по-добър от другите, целта е да бъдеш по-добър от себе си.- Уилям Фокнър''. ''Лошият човек е като въглена – ако не те опари, ще те очерни''. Анахарсис
Изображение
Аватар
tsveti
 
Мнения: 730
Регистриран на: Сря Дек 21, 2005 17:00
Местоположение: София
Име: Цветомира Георгиева

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот kkch_rs » Пон Сеп 19, 2011 18:26

Влахов,оставам (а и мисля,че не само аз) с впечатлението,че ти си меката китка тук...щом имаш такова отношение към жените.Може да съм само фен,да не съм сядал никога зад волана или на дясната на състезателен автомобил обаче мога да ти кажа пред всички,че си пълен идиот.
Сори за оф-топика.Планинското беше невероятно.Очаквах още малко,но то е може би заради отсъствието на Гьошев и Щерев.Организацията беше на ниво,хората бяха добри..цитирам какво каза един от пилотите към свой приятел в края на състезанието (не видях кой е много добре,но чух)"Хората и организаторите тук са много добри"...публиката слабо ориентирана обаче.Поне 213 пъти чух неща от сорта на "това рали що е толкос късу,ралитата няма ли да слизат,на Златков колата заводско е 750 коня ама той я е намалил шот неможе да я кара и т.н."/...моля ви се скъпи съграждани и фенове на спорта...осъзнайте се малко.Другото нещо което много ме издразни беше,че имаше адски много селяни,недоволни,че пътя бил затворен...извинявайте,но какво искате?Аз се качих пеша съвсем сам от центъра на града в 8 сутринта да си направя малко разходка и да изпитам малко приятни емоции,а горе едни тюфлеци,с извинение,псуват и се изнервят,че трябвало да си оставят колите на паркинг до старта и да вървят от чешмата до сиирджийския.20 минути не са толкова много път.От друга страна видях много свестни хора горе по трасето,които по никакъв начин не пречеха на организаторите да си вършат работата.Ако пречите на организаторите и състезателите как искате да има хубави състезания...работата ви на едно рали/планинско/състезание на писта е само да се настаните удобно и да си правите кефа.И като за последно отново имаше огромно число хора,които си изхвърляха боклука буквално на пътя.Това не го бях виждал.На места имаше по 4-5 опаковки от слънчоглед по асфалта...направо се замислих на какво е способен българина.
Отново искам да похваля организаторите от Булсим за чудесното планинско и догодина пак :) :P
Айде със здраве !
burning inside
Аватар
kkch_rs
 
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 14:10
Местоположение: Сливен
Име: Николай Кънчев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Mad Max » Пон Сеп 19, 2011 18:55

Искренно и лично или адрес 4000 ? Не е нормално(неМорално) да ги пишете тия неща бе хора !!! Топлата вода е открита преди много години :idea: А Вие 2011 година пищите че сте се попарили :lol: :lol: :lol: Все по малко и по малко ще са тези дето карат на мероприятията на ОПОРОЧЕНИЯ шампионат, от ОПОРОЧЕНАТА федерация в ОПОРОЧЕНАТА държава :mrgreen: Не стига че едва се броите на пръстите на едната ръка, а ми и ще се изпотрепете от Контестации,Заплахи и тем подобни Достойни деяния :roll: :roll: :roll:
Аватар
Mad Max
 
Мнения: 21
Регистриран на: Пон Апр 10, 2006 00:49
Местоположение: Sofia
Име: Николай Минков

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот GibbonKolev » Пон Сеп 19, 2011 19:23

В крайна сметка какви са показателите на това Ауди Куатро, защото това е кола от забранената Група Б на ФИА. Не, че не ми харесва, просто ми се искаше поне още 5 да имаше.
GibbonKolev
 
Мнения: 16
Регистриран на: Съб Юли 09, 2011 09:43
Име: Iskren Kolev

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Пон Сеп 19, 2011 19:24

Rally Fan написа:
golf_1 написа:Чакаме кадрите на аутомазин,някой няма ли видео от тежкия удар на саксото в мантинелата,майте приятели изпоизкочиха след удара из храстите,колата май мина без гума нагоре,кофти момент,добре че човека е жив и здрав,ама колицата от едната страна се осъкати......

Kиро Илиев, който снима за Аутомагазин беше много много близо до удара... на около 3-4 м. от него,аз бях малко по-надолу и на малко по-безопастно място :mrgreen: та.. Злати малко поизкриви колата.. купето е криво, ако не се лъжа и ролбара е мръднал. При удара, предната дясна гума е минала през колчето на мантинелата и джантата се беше пръснала и излетяла с полуоската в дерето (в следдствие на щателно търсене беше намерена). Катастрофа, според мен на едно от малкото места на това планинско, на което може да се отскубне някоя секунда. Явно, че този завой трудно става на пълна газ на 5-та.За съжаление има ги и тези нща в спорта, важното, че не се стигна до излизане от пътя, че тогава джантата щеше да е най-малкия проблем.

Да то и аз бях на 15-тина метра по същата мантинела,самоче нагоре,той се удари с доста висока скорост,ама за щастие мантинелата почти не мръдна,мен ми се стори че беше на 3-та на пълна гас...Може би присъствието на Чоко,мотивира момчето да го вземе доста бързо...... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот krasim666 » Пон Сеп 19, 2011 21:14

Ще е прихванал от Чоко (нали му е навигатор) :D .Между другото Злати даваше яко газ,поздравления за което.Жалко,че всичко това имаше лош край.
Аватар
krasim666
 
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 28, 2007 20:39
Местоположение: Sliven
Име: Krasimir Harizanov

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот i.georgiev » Пон Сеп 19, 2011 22:10

Добър вечер на всички!

Чета и немога да повярвам как се храните. :shock:

Не че съм фен на Цвети, но незнам какво Ви пречи момичето, че кара (мисля) първото си състезание за годината, или пък второто... ? :shock:

Б#хти злобата, б#хти простотията ...

Пожелавам на Цвети и всички останали - късмет, ЗДРАВИ спонсори и ралита само навън - в белите държави!

Тъпа нация като нашата не заслужава подобни удоволствия!

Лека вечер!
Аватар
i.georgiev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Нед Сеп 04, 2011 23:45
Местоположение: София
Име: Иван Георгиев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот diavolcho » Вто Сеп 20, 2011 04:41

Vlahov-Motor-Sport написа:
GT 51 написа:...някой може ли да сподели , защо Цвети е извън класацията...??? :wink:
Доколкото знам е уцелила нещо извън трасето,даже е получила купа за това,явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа :mrgreen:Всъщност вече 2-3 год не може да го разбере :DЩом започнаха и да раздават купи за катастрофи.....ама и аз защо се чудя щом оня пич с големия пищов е там пък и някакъв шеф във федерацията играе :mrgreen: пък после нямало конфликт на интереси макар и дребнички..хехехехе... :D :D


Г-н Никой щото като чета какви глупости пишете а още повече, чета че сте полицай ,състезател "ама къде в къщи на дивана да бръмчиш пред телевизора не се брой" " и т.н което не ви прави чест да плюете и да се подигравате на Цвети, че е катастрофирала. ...още повече смело да се не доизказвате... незнам как по друг начин да се обърна към вас.
(явно тази девойка не може да разбере 4е карането не като онази работа) коя работа Г-н Никой ?
Защо не и ги кажете тези неща лице в лице имали сте много пъти тази възможност ? ......... Аз ще ви кажа защо. Защото трябват топки за тая работа Г-н Никой ......
Трябват доблест, кураж и смелост все неща който са ви много чужди и явно никога не сте притежавали. Затова пък сте Уникално "умен" което все пак е някакъв талант който ще ви бъде навярно за цял живот, което е очевадно от постовете ви по темата защото освен фекалиите и злобата който изтичат от вас не прочетох, да коментирате или похвалите някой от участниците в състезанието нещо да кажете за организацията и т.н . Ама за какво вие като може сладко и злобно да си попръцвате с биричка в ръка гол до кръста пред компютъра и да се гордеете с себе си и "умните" ви коментари, да се похвалите по- късно пред "широката аудитория" която ви "познава" колко сте "СМЕЛ" и как сте се присмивали на някои които е катастрофирал.
А единственият не "малък" бих казал конфликт на интереси е този между празната ви глава и заниманията ви. Те на практика са несъвестими ама все пак това е България. Тук такива остроумни организми като вас на почит. Много бих се радвал да ви видя и чуя да кажете нещо от горе написаното от вас на живо, очи в очи ама нали знаете " тази работа не е като онази работа ......

В Google може да намерите значението на думите чест,доблест, кураж и смелост.
Айде с здраве и пожелавам на всички истински състезатели успех и нека силата бъде с вас. :)
Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers....... Colin McRae
Аватар
diavolcho
 
Мнения: 1
Регистриран на: Вто Сеп 20, 2011 02:09
Име: Ivo Ivanov

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот the best one » Вто Сеп 20, 2011 10:16

Здравей Колежке Цветомира,
Надявам се не се обиждаш,че така те наричам,имайки в предвид ,че аз съм далеч от истински (професионален) пилот с лиценз..бла бла бла

Има някой наказан само на думи и това го знам аз ,ЗНАЕШ ГО И ТИ И ТО ПЕРФЕКТНО!ТЕ ИЗДАДОХА РЕШЕНИЕ,КАКВО ТРЯБВА ДА НАПРАВИ ДИРЕКТОРА НА СЪСТЕЗАНИЕТО,СПОРТНИ КОМИСАРИ АЛА БАЛА ..НО НЯКОЙ ПО ВЕРИГАТА НЕ СИ СВЪРШИ РАБОТАТА.ВСЪЩНОСТ ТЯ ПОСТОЯННО НЕ СЕ ВЪРШИ.
Писах писма до Федерацията,за да им напомня че отговор чакам,разбира се такъв не получих.НО честно нямам време и нерви,че чак да ги заривам,Имайки в предвид ,че не ми е за първи път.ТА НАДЯВАМ СЕ СЕГА ДА Е ЯСНО ,ЧЕ РЕШЕНИЕ НЯМА,БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ АЗ КАКВО РЕШЕНИЕ СЪМ ИСКАЛА.ПРОСТО ВИНАГИ СЪМ БИЛА ЗА ЧЕСТНАТА БОРБА,КЛАСИРАНЕ И КАКТО ИСКАШ ТАМ ГО НАРЕЧИ,НЕЗАВИСИМО,ЧЕ БЯХ ОБВИНЕНА ОТ ТЕБ ,ЧЕ ПЕЖОТО ,КОЕТО СЪМ КАРАЛА Е БИЛО ФАЛШИВО НА ВРЕМЕТО ...ЕДВА ЛИ АКО СЪМ БИЛА НАЯСНО ,КАКТО И ЯНА (ТЯ ЩЕШЕ ЛИ ДА ХВЪРЛИ 20 000 ЛЕВА ЗА НЯКАКЪВ ФИАТ).
Обаче в случая..ти перфектно си/беше наясно,какви скандали имаше за хидравличните ръчни..и хората са налпълно прави ВСИЧКИ ДО ЕДИН..да сме в отделна група..и те не са виновни ,че никой не направи нищо да има такава.И купувайки аз нов фиат..ти отказвайки се от твоя..
НАКРАЯ ВЪРПЕКИ ЯСНОТАТА ТИ ДОЙДЕ С ФАЛШИВ ФИАТ ОТНОВО.ВСИЧКИ ДО ЕДИН ЗНАЯТ КАКВО Е ПРАВЕНО ПО НЕГО..А И ТО СЕ ВИЖДА..АЗ НЕ РАЗБИРАМ..ТАКА КАЗВАТ ХОРАТА (И ОСОБЕНО ЕДИН БЛИЗАК ДО МЕН ЧОВЕК,НА КОЙТО ИМАМ ПЪЛНО ДОВЕРИЕ ЗА АВТОМОБИЛИТЕ-РУДИ).
Да ми цитираш точки от правилниците е излишно!!!!!!!КОЙ ГИ СПАЗВА?ТИ ЛИ/АЗ ЛИ?
the best one
 
Мнения: 208
Регистриран на: Пон Юни 19, 2006 11:25
Местоположение: СОФИЯ
Име: Мануела Костадинова

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 6 госта

cron