Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Иван Шопов » Вто Сеп 20, 2011 13:01

Предлагам подобни спорове и истини да бъдат прехвърлени тук.
Явно историята няма да приклюли скоро, пък и защо наистина да не бъдат намерени някои истини.
Извинявам се за оффтопика и тново призовавам темата да бъде превърната в това, заради което е създадена - обмен на информация, видео, впечатлени я и прочее, касаещи "Планинско Българка 2011".
Човек се учи от грешките си, БФАС - никога!!
Аватар
Иван Шопов
 
Мнения: 1223
Регистриран на: Пон Апр 18, 2005 09:37
Местоположение: София
Име: Иван Шопов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот peterco » Вто Сеп 20, 2011 13:13

Догодина тръгвам по женски ралита! Че то станало весело- фълшиви коли, ръчни, турбота, бленди, фаяти, субарута, врц-та :D - женски бой :oops: .

Може ли една "хомолагация" за общата група- кое може и не може да се прави по автомобила? Явно става интересен и загадъчев спорт, както едно време рали Албена-Златни пясъци :D . Ако може да е на лично!?

Ще можем ли общо да призовем всички ние да пишем за страхотното високопланинско "Българка", а не някоя мацка не си е резнала ноктите, а другата се е сетила предварително!?
Успех на всички сърцати мъже и жени в рали шампионата!

Auto: VAZ 21081, Dacia Logan 1.4 MPi, Peugeot 206 GTi
Аватар
peterco
 
Мнения: 63
Регистриран на: Съб Ное 25, 2006 23:42
Местоположение: Сливен
Име: Петър Петров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот iliandonchev » Вто Сеп 20, 2011 17:35

peterco написа:
Ще можем ли общо да призовем всички ние да пишем за страхотното високопланинско "Българка", а не някоя мацка не си е резнала ноктите, а другата се е сетила предварително!?


аз се опитах да накарам хората да пишат за планинското ама явно няма ефект .. :D
Аватар
iliandonchev
 
Мнения: 66
Регистриран на: Пет Сеп 26, 2008 22:22
Местоположение: град Сливен
Име: Илиян Дончев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот STESICO » Вто Сеп 20, 2011 19:48

Здравейте !Искам да благодаря на всички които помогнаха,кои с каквото може за провеждането на това състезание. :idea: Не съм бил по доволен от труда си от много време насам,това за мен бе истински празник на автомобилния спорт. Нядявам се за вас наистина да е било празник, много емоций,наслада да участваш ,било като публика,организация,екипажи. :!: Аз се имам за спортист и като такъв, моля всички които поне малко УВАЖАВАТ този спорт .........Замълчете. :!: Тук да се пишат за истинските проблеми и начина според вас за решаването им, за красотата и умението да летиш по трасетата, за истинските СЪРЦА в Автомобилизма. Пожелавам успех на всички.
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот dreams_for_rally » Вто Сеп 20, 2011 20:28

АСК „Булсим” благодари на всичките 27 участници в Планинско Българка 2011 Николай Златков, Илия Царски, Искрен Маринов, Николай Паунов, Тихомир Златков, Стефан Георгиев, Христо Парашкевов , Стефан Стефанов, Деян Енчев, Милен Узунов, Минко Минков, Петър Бакалов,Тодор Тодоров, Стефан Панчугов , Диан Иванов, Пейчо Киров, Даниел Василев, Младен Карчев , Иван Ганчев, Ясен Шопов, Красен Желев, Цветомира Георгиева, Николай Диков, Дилян Станков, Пламен Йорданов, Антон Титов , Златин Басмаджиев , както и на форлойферите Нели Димитрова и Иван Шопов за участието и създадените положителни емоции в публиката и в нас организаторите. Благодарим на зрителите за проявената култура, внимание и интерес към нашето състезание, вие ни помогнахте да превърнем това мероприятие в празник.
Единствените възникнали проблеми бяха с част от полицейското присъствие , които бяха дошли по задължение и създадоха проблеми както на вас зрителите, така и на нас организаторите .
Надяваме се да са ви допаднали новите промени с допълнителните купи, които решихме да връчим на победителите в класовете, където нямаше необходимите пет участника.
Ние организаторите сме готови да разгледаме и обсъдим всички ваши предложения за подобрения в нашето състезание.
Организаторът благодари на целия отбор на АСК „Булсим ” за участието в организацията.

Поздрави
АСК „Булсим”
Изображение
ИзображениеИзображение
Аватар
dreams_for_rally
 
Мнения: 280
Регистриран на: Чет Дек 06, 2007 11:41
Име: Поля Павлова

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот golf_1 » Вто Сеп 20, 2011 21:02

STESICO написа:Здравейте !Искам да благодаря на всички които помогнаха,кои с каквото може за провеждането на това състезание. :idea: Не съм бил по доволен от труда си от много време насам,това за мен бе истински празник на автомобилния спорт. Нядявам се за вас наистина да е било празник, много емоций,наслада да участваш ,било като публика,организация,екипажи. :!: Аз се имам за спортист и като такъв, моля всички които поне малко УВАЖАВАТ този спорт .........Замълчете. :!: Тук да се пишат за истинските проблеми и начина според вас за решаването им, за красотата и умението да летиш по трасетата, за истинските СЪРЦА в Автомобилизма. Пожелавам успех на всички.

Страхотни сте, това е пътят, истински млади момчета с трезво мислене, а не като ония дядки(повече няма да говоря за тях),заведох няколко момчета който не бяха стъпвали на подобна проява и бяха толкова изкефени....Това с купите беше още един ход напред, след писта Хасково като гледах интервюто на Коцето Щерев и ми се доплака,човека направо какви неща каза, дано някой чуе нещо от ония дядки дето са готови на всичко за една софра....Евала момчета...На Стари Столици викам купона да продължи... 8)
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот ikmitrev » Сря Сеп 21, 2011 01:21

тази тема отдавна трябваше да бъде заключена, или почистена..... !!!!!!!!!!!!!!!
модераторите спът, и форума напоследак замира..... нито галерия като хората нито нищо.... само лаене и плюене... и нищо съществено около състезанията :|
It`s never late to everything...
Аватар
ikmitrev
 
Мнения: 46
Регистриран на: Сря Мар 28, 2007 22:05
Местоположение: Стара Загора/Велико Търново
Име: Ivo Mitrev

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот Madvanko » Сря Сеп 21, 2011 08:24

Аватар
Madvanko
 
Мнения: 266
Регистриран на: Пет Апр 22, 2005 10:34
Местоположение: VARNA
Име: Иван Добрев

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот automagazin » Сря Сеп 21, 2011 12:09

Имаме доста материал от планинското. Качеството този път е HD. Имаме двете трите катастрофи , но лек проблем с компютъра ни спира да публикуваме . Предполагам че до края на седмицата ще качим и писта Хасково и Планинско Българка.
С уважение : Екипа на Автомагазин БГ
Най- доброто от автомобилният спорт на едно място - http://automagazin.bg/
Аватар
automagazin
 
Мнения: 30
Регистриран на: Сря Юни 15, 2011 23:45
Име: Automagazin Bg

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот STESICO » Сря Сеп 21, 2011 20:40

Здравейте ! http://home.bulsimbg.com/planinsko-bylgarka-sliven-rali :!: Резултати.
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Re: Планинско Българка 17-18 септември 2011, Нац. ш-т VIII к

Мнениеот STESICO » Чет Сеп 22, 2011 19:49

:!: :!: :!: Здравейте ! Ако има някой записал репортажа по Евроком от планинско Българка , моля качете нещо. Булсат намат Евроком :?: , всички ще сме благодарни .
STESICO
 
Мнения: 310
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 23:00
Местоположение: СЛИВЕН
Име: Стефан Стоянов

Предишна

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron