Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Дискусия за Българския Планински Шампионат

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Пон Авг 29, 2011 23:47

е само за едно си прав...идната седмица ако се видим в Сливен, ...най-после ще си говорим за рали спорт
за всичко останало.....толкова не си на прав път, че......не ми се коментира
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот p_tanev » Пон Авг 29, 2011 23:49

golf_1 написа:
p_tanev написа:Ало господин "лизачев" Ефкото се извини за грешката на "органа" на реда,няма нужда да се мазните,ние не ходим по състезания от вчера и не сме местни(като вас с торбичката семки да стана в 9 часа и да хукна нагоре към байра,да гледам рали),имай малко уважение,да не сме някви малоумници бе,ко ми говориш тука за някви мекици и незнам си кво....Човека се извини и толкоз,да сме били дошли 15мин,ами нали ти казах,че в 10:40 бяхме на финалната линия и искахме да слезем 2 завоя надолу,не до старта...Няма и да имаш думи,ако ти направят тоя номер господата,и тогава незнам ти как ще ги наричаш,ако станеш толкова рано и пътуваш половин българия,ама лесно ви е да ти е на 50км..... :D


Абеее нито ме знаеш къв съм, нито ме знаеш от кога ходя по състезания така, че не ми пиши глупости.Ако искаш да се обиждаме ела на Сливен и да почваме.Ако имаше нещо нередно лично на Ефкото щях да го кажа, а не да се плюмча във форума.
И само не разбрах що трябва да ти се извинява организатора???Щот идваш от 350 км или щот си закъснял.
Като толкова искаше да гледаш долния завой можеше да фанеш гората и да отидеш ма то не става само с плюмки по форумите.

ПС: И да станах в 9 часа.Яд ли те е?
http://results.bg/ - Резултати
http://results.bg/Rally/ - Рали на живо
http://results.bg/Planinsko/ - Планинско на живо
http://results.bg/Pista/ - Писта на живо
p_tanev
 
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 21:54
Име: Пламен Танев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Пон Авг 29, 2011 23:55

VAZ sport написа:За планинско Шипка ли? Е ще кажа, че сравнение с други години г-н Драганов като цяло върви напред, химически тоалетни в боксовете, заведение за бързо хранене макар че то си е там всяка година аз го слагам като плюс, водещ на старта който се опитваше да дава информация за пилоти и автомобили, коментирайки организацията ще си позволя някои критики които се отнасят за целия планински шампионат. Основното е комуникацията между постове охранители и щабът, ясно ми е че без нужния брой хора трудно се получава добра организация. По горе се коментираше достъпа на зрителите, да примерно в събота отсечката беше затворена в 12:30 вместо обявения час 13:00. отговорът който получих от любезния полицай беше " Така наредиха, състезателите пристигнаха почнаха да загряват гумите на горе", тръгвайки нагоре хората които вървяха около мен бяха вече с отрицателни емоции, излишно е да пиша коментарите им. Е нали главно за тези хора се прави състезанието да могат да отидат нормално до гледат с удоволсвие състезанието. Тук пак ще си позволя да дам предложение защо 5 километрова отсечка не се затваря половин час преди старт. Спирам до тук за да не цапам допълнително темата защото това си е съвсем друга тема на дискусия .
Някой ред и за тези които ни радваха изключителна битка между Златков и Царски завършила и този път в полза на S1-цата. Обрат в стиловете с яко пързаляне в събота и добър контрол в неделя Паунов надви каращия по релси този път Щерев в Х4. Не ми е приятно да гледам Мичкина и Панчугов на предно предаване, но и този път двамата паказаха уменията си зад волана с предните си класирания. Назад всички завършили караха без излишни рискове.

Човек евала ти правя,че обесняваш нещата както са,обаче момчетата само това и чакат,се едно са ги хранили в някой стол,че се нахвърлят така злобно,те ме нападат се едно не съм ходил навсякъде и отивам за първи път и най вече се едно отивам на "рали"...Един интелигентен човек да каже истината,за всички пюешти ме момчета да кажа: Не живея на 50км от Шипка и не съм рейсър по улиците,повече една дума няма да кажа....Хубав празник се получи.... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Вто Авг 30, 2011 00:17

По-хубаво е да не се карате. А тази седмица на рали Сливен и после на "рали" Българка полицаите са малко лошави, така че примерно на СЕ2 Абланово не по-късно от 7,45 ч. ако ще се влиза през етапа. Отговорно го казвам, знам как е. Иначе на Шипка никакви проблеми с полицаи. Едно време преди години си знаех, че пътя когато го затворят го затварят за коли. Никога не съм имал проблеми да ходя по асфалта или встрани. Напоследък обаче виждам, че и това е забранено. Даже съм доволен, че ни изгониха от едно място на един завой, че баш там се прасна Дани Живков и Диана. Ей с това планинско не ми върви. На който завой застана и все удари вече 3 години подред...
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот GT 51 » Вто Авг 30, 2011 00:21

golf_1 написа:
VAZ sport написа:За планинско Шипка ли? Е ще кажа, че сравнение с други години г-н Драганов като цяло върви напред, химически тоалетни в боксовете, заведение за бързо хранене макар че то си е там всяка година аз го слагам като плюс, водещ на старта който се опитваше да дава информация за пилоти и автомобили, коментирайки организацията ще си позволя някои критики които се отнасят за целия планински шампионат. Основното е комуникацията между постове охранители и щабът, ясно ми е че без нужния брой хора трудно се получава добра организация. По горе се коментираше достъпа на зрителите, да примерно в събота отсечката беше затворена в 12:30 вместо обявения час 13:00. отговорът който получих от любезния полицай беше " Така наредиха, състезателите пристигнаха почнаха да загряват гумите на горе", тръгвайки нагоре хората които вървяха около мен бяха вече с отрицателни емоции, излишно е да пиша коментарите им. Е нали главно за тези хора се прави състезанието да могат да отидат нормално до гледат с удоволсвие състезанието. Тук пак ще си позволя да дам предложение защо 5 километрова отсечка не се затваря половин час преди старт. Спирам до тук за да не цапам допълнително темата защото това си е съвсем друга тема на дискусия .
Някой ред и за тези които ни радваха изключителна битка между Златков и Царски завършила и този път в полза на S1-цата. Обрат в стиловете с яко пързаляне в събота и добър контрол в неделя Паунов надви каращия по релси този път Щерев в Х4. Не ми е приятно да гледам Мичкина и Панчугов на предно предаване, но и този път двамата паказаха уменията си зад волана с предните си класирания. Назад всички завършили караха без излишни рискове.

Човек евала ти правя,че обесняваш нещата както са,обаче момчетата само това и чакат,се едно са ги хранили в някой стол,че се нахвърлят така злобно,те ме нападт се едно не съм ходил навсякъде и отивам за първи път и най вече се едно отивам на "рали"...Един интелигентен човек да каже истината,за всички пюешти ме момчета да кажа: Не вивея на 50км от Шипка и не съм рейсър по улиците,повече една дума няма да кажа....Хубав празник се получи.... :D

....след като организатора е затворил трасето в 10:00 часа как болта или някой си ще те пусне да слезеш надолу....аз това не мога да разбера....няма значение колко километра си минал, ако не си направил точно разчета километри, път, кафе , трасе ...??? нали затова се пуска предварителната информация...всеки да си направи сметката...смени си навигатора или ДжиПиЕса...ясно , точно и категорично е обяснено всичко.....10:00 часа....къв е проблема....извън закъснението ти.....???? Само за инфо...миналата година тръгнах от Перник в 5:00 часа и бях на трасето в 8:00 ч....можех да гледам от където си пожелая, имах време да се видя с когото искам....и да се настаня където искам...преди да затворят...километрите не ги броя ...щот нямат значение....и не ме интересуват....ходя където си пожелая... :wink:
Колумбе,йебем ти откритие !!!
Абе вземи си нещо ретро , и не се занимавай с глупости !!!
GT 51
 
Мнения: 940
Регистриран на: Нед Апр 26, 2009 17:59
Местоположение: Перник
Име: Владимир Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Вто Авг 30, 2011 00:23

trouble написа:По-хубаво е да не се карате. А тази седмица на рали Сливен и после на "рали" Българка полицаите са малко лошави, така че примерно на СЕ2 Абланово не по-късно от 7,45 ч. ако ще се влиза през етапа. Отговорно го казвам, знам как е. Иначе на Шипка никакви проблеми с полицаи. Едно време преди години си знаех, че пътя когато го затворят го затварят за коли. Никога не съм имал проблеми да ходя по асфалта или встрани. Напоследък обаче виждам, че и това е забранено. Даже съм доволен, че ни изгониха от едно място на един завой, че баш там се прасна Дани Живков и Диана. Ей с това планинско не ми върви. На който завой застана и все удари вече 3 години подред...

е ти от три години, а Курти Куртев какво да каже???????
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Л. Мечков » Вто Авг 30, 2011 00:36

Добро състезание, добра организация, всичко беше както трябва, аз съм от "лизачите" и Ефко много ми се издигна в очите.... От петък следобед бях там, върнах се в неделя вечерта... Аз проблеми с полиция и прочее нямах, а нямам нито пропуск на колата, нито мой, нито нищо. Явно проблемът на другите е от друго естество...
За неуредиците с часовете.... Идвайте с половин, или един час по-рано от всичко, написано на програмата и си свиркайте, даже няма и да забележите, че има полиция.

Като полукомпетентна публика ми направиха много добро впечатление състезателите:
Илия Царски - брутален и всичко на макс
Николай Златков - много точен и явно много бърз
и двамата пилоти имаха много главоболия в събота и това им се отрази донякъде в неделя, това е мое мнение.
Кольо Паунов - много прецизен и точен, няма и следа от парзалянето преди две години.
Коце Щерев - все повече изчиства карането и става много, много постоянен и бърз.
Стефан Георгиев - много ми хареса, много силно кара и техниката издържа, беше удоволствие да се гледа.
Мичкина - ...........тоя човек не е карла от сто години и въобще не личеше това. Както винаги много силен.
Кискинов - стояща кола, слаб мотор, предпазливо каране
Наско Божилов - много чисто каране, тойотата много ми хареса отстрани, отдава му се и е прав да спре с тия писти.
Илия Бояджиев - много стоеше тая лада, прецизно я караше, абе батето винаги ме е радвал.
Ники Диков - като по конец........ друго не мога да напиша.
Титов - също много точен и бърз.
Дияна - много сърце, много бърза, много късни спирания, все едно тая кола я караше гладиатор.
Цвети - мани ги тия ралита, тук ти е мястото, много ми хареса, точно каране, без излишни емоции.
Тихомир Златков.............. тази година е ужасен карък за нашата секта........... :|
Панчугов - много бърз, ама много, караше хондата на 120%, особенно на излизане от завоите й се извиваше свят.
Вартбургът............това нещо имаше звук на формула 1 и пилотът му се раздаваше на макс, до колкото позволява техниката.

Пропускам много хора, но, все пак тези ми направиха най-силно впечатление, почти всички завършиха, което е много хубаво.....

Така, че е добре да последвате моя пример за постинг, а не петдесет реда обичайните за този форум ругатни и най-отдолу да пишете само "беше ноу голем празник", защото става много голям праз от тоя пост..................
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Гетов » Вто Авг 30, 2011 00:39

За неуредиците с часовете.... Идвайте с половин, или един час по-рано от всичко, написано на програмата и си свиркайте, даже няма и да забележите, че има полиция.



Е тва е верния начин!!!! Поздрави бат Любо че им каза как се правят нещата!!!
Аватар
Гетов
 
Мнения: 707
Регистриран на: Сря Апр 18, 2007 15:44
Местоположение: Ботевград
Име: Георги Гетов

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот trouble » Вто Авг 30, 2011 00:40

Л. Мечков написа:...
Вартбургът............това нещо имаше звук на формула 1 и пилотът му се раздаваше на макс, до колкото позволява техниката.

......


Вамборджинито какъв двигател има. И колко скорости има това чудо, че не се чуваха :)
Изображение
Аватар
trouble
 
Мнения: 4380
Регистриран на: Съб Сеп 02, 2006 20:32
Местоположение: Сливен
Име: Красимир Славчев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот Л. Мечков » Вто Авг 30, 2011 00:48

trouble написа:
Л. Мечков написа:...
Вартбургът............това нещо имаше звук на формула 1 и пилотът му се раздаваше на макс, до колкото позволява техниката.

......


Вамборджинито какъв двигател има. И колко скорости има това чудо, че не се чуваха :)
Е как къв.............класически, не чуваше ли, че влизаше в 10000 оборота :D С четири скорости май беше, ама те бяха безкрайни, та не съм съвсе сигурен..


Забравих да обобщя за Цецо :D лепилото :D По-бърза самара не съм виждал, а и определено знае как да я кара ... Абе въобще не много участници, но всичките качествени .
Аватар
Л. Мечков
 
Мнения: 614
Регистриран на: Пет Май 02, 2008 19:42
Местоположение: Cosworthland
Име: Любомир Мечков

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот georgstz » Вто Авг 30, 2011 08:36

[quote="Л. Мечков"][quote="trouble"][quote="Л. Мечков"]...
Вартбургът............това нещо имаше звук на формула 1 и пилотът му се раздаваше на макс, до колкото позволява техниката.

......[/quote]

Вамборджинито какъв двигател има. И колко скорости има това чудо, че не се чуваха :)[/quote]Е как къв.............класически, не чуваше ли, че влизаше в 10000 оборота :D С четири скорости май беше, ама те бяха безкрайни, та не съм съвсе сигурен..


Забравих да обобщя за Цецо :D лепилото :D По-бърза самара не съм виждал, а и определено знае как да я кара ... Абе въобще не много участници, но всичките качествени .[/quote]





Аз,съм собственника на Вартбурга и БЛАГОДАРЯ ЗА ПРИЗНАНИЕТО....... :D :D :D :D :D :D
georgstz
 
Мнения: 17
Регистриран на: Сря Фев 15, 2006 16:27
Име: Георги Георгиев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот lukaev » Вто Авг 30, 2011 10:09

[quote="Гетов"]За неуредиците с часовете.... Идвайте с половин, или един час по-рано от всичко, написано на програмата и си свиркайте, даже няма и да забележите, че има полиция.



Гетов е много прав идвайте с 30мин.или 1-час по-рано и няма да имате никакъв проблем даже и ще можете да намерите места за колите и няма да имате никакъв проблем аз от както се помня правя така и до сега съм нямал проблем.А относно полицията си правят каквото искат знам го от опит съдия съм от 3-години и големи спореве съм имал с полицията значи до колкото на мене са ми обеснили полицията няма право да спира състезателен автомобил до като се състезава а съдията само има право.Аз така две години подред имах проблем става състезателен автомобил спира има проблем отивам да видя да ли пречи на пътя и докато се върна на мястото полицая ми вика спрях състезанието затова трябва много да се помисли.Полицията си гледа за реда а съдийте си гледат състезанието.
Аватар
lukaev
 
Мнения: 89
Регистриран на: Вто Мар 24, 2009 20:48
Местоположение: Габрово
Име: Венци Лукаев

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот nikkeibg » Вто Авг 30, 2011 14:30

клипа от планинско шипка 2011
http://www.youtube.com/watch?v=9BMzo96GfaM
http://www.rallypulse.com - Rally Videos, WRC, IRC, ERC, BRC Championships
Аватар
nikkeibg
 
Мнения: 706
Регистриран на: Вто Окт 05, 2010 13:34
Име: Angel Neshev

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот golf_1 » Вто Авг 30, 2011 14:31

Гетов написа:За неуредиците с часовете.... Идвайте с половин, или един час по-рано от всичко, написано на програмата и си свиркайте, даже няма и да забележите, че има полиция.



Е тва е верния начин!!!! Поздрави бат Любо че им каза как се правят нещата!!!

Не сме искали да влизаме с колата бе,а пеша с крака,чаткаш ли.......За 25 минути пеша дали нямаше да стигнем до 2 завоя по-надолу....Ако искаш да стана в 4 че да дойда да гледам,критиката беше към некомпетентен началник ,който ощети 20 човека да гледат 1-ви манш,защото за 25минути щяха да прибягат 200метра надолу по байра и даже Ники да идваше,сигурно щяхме да стойм на пътя и да го чакаме, не сме фанатици,ама вие си говорете и пъчете...Ако искахме можеше и да не послушаме "органа", но постъпихме разумно...То минути Льоб преди да мине,цели групи се влачеха из пътя на ВРЦ-то.Какво значи пътя се затварял??на ВРЦ-то като го затваряха цели часове по рано,данеби публиката да не се разхождаше из трасето и да не си търсеше места,и всеки трябваше 2 часа по рано да си е на мястото(защото било затворено,ама за коли разберете го :evil: ) и да не може да мръдне,ей големи сте,единя мекици,другия навигатора,ама не вървите мойки с тънкия хумор... :D И да поздравя Цвети и Дияна-браво момичета...... :D
Аватар
golf_1
 
Мнения: 978
Регистриран на: Сря Окт 18, 2006 13:45
Местоположение: варна
Име: Тихомир Петров Димитров

Re: Планинско Шипка 27-28 август 2011, Нац. ш-т VII кръг

Мнениеот p_tanev » Вто Авг 30, 2011 16:42

@golf_1
Барабар Петко с овцете. - народна мъдрост
http://results.bg/ - Резултати
http://results.bg/Rally/ - Рали на живо
http://results.bg/Planinsko/ - Планинско на живо
http://results.bg/Pista/ - Писта на живо
p_tanev
 
Мнения: 110
Регистриран на: Нед Май 24, 2009 21:54
Име: Пламен Танев

ПредишнаСледваща

Назад към Български Планински Шампионат

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron